WKF RANKING - RESULTS (INDIVIDUAL)
YOU HAVE MORE THAN ONE PROFILE? FOLLOW THIS LINK TO MERGE YOUR PROFILES.
34th European Junior & Cadet Karate Championships, 2007-02-09
Category
Rank
Lastname
Firstname
Country
Cadet +57 Kg (Female)
Cadet +57 Kg (Female)
1
PANETSIDOU
VASILIKI
GREECE (GRE)
Cadet +57 Kg (Female)
2
HONEYWOOD
JADE
ENGLAND (ENG)
Cadet +57 Kg (Female)
3
LJUBIC
IVANA
CROATIA (CRO)
Cadet +57 Kg (Female)
3
GANEVA
BORISLAVA
BULGARIA (BUL)
Cadet +57 Kg (Female)
5
METZGER
SANDRA
HUNGARY (HUN)
Cadet +57 Kg (Female)
5
STYLIANOU
AVGOUSTINA
CYPRUS (CYP)
Cadet +57 Kg (Female)
7
HARDY
MAIREAD
NORTHERN IRELAND (NIR)
Cadet +57 Kg (Female)
7
SEROGINA
ANITA
UKRAINE (UKR)
Cadet +57 Kg (Female)
BAKKER
KITTY
NETHERLANDS (NED)
Cadet +57 Kg (Female)
DUCOVA
IVANA
SLOVAKIA (SVK)
Cadet +57 Kg (Female)
MALOFEEVA
OLGA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet +57 Kg (Female)
GLJIVA
ENA
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet +57 Kg (Female)
TINELLI
VALENTINA
ITALY (ITA)
Cadet +57 Kg (Female)
WOOD
LAURA
FINLAND (FIN)
Cadet +57 Kg (Female)
ANTONIJEVIC
NEVENA
SERBIA (SRB)
Cadet +57 Kg (Female)
DARCHIASHVILI
DIANA
GEORGIA (GEO)
Cadet +57 Kg (Female)
MIULESCU DOMOSNEANU
ILINCA
ROMANIA (ROU)
Cadet +57 Kg (Female)
HAPNAROVA
ZUZANA
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet +57 Kg (Female)
SELIMI
VELERDA
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet +57 Kg (Female)
KACHALIN
ANNA
ISRAEL (ISR)
Cadet +57 Kg (Female)
THOMASSEN
CAROLINE
NORWAY (NOR)
Cadet +57 Kg (Female)
WARDA
KAMILA
POLAND (POL)
Cadet +57 Kg (Female)
AIT IBRAHIM
SARAH
FRANCE (FRA)
Cadet +57 Kg (Female)
BUSTIAN
LAURA
GERMANY (GER)
Cadet +57 Kg (Female)
FOSTER
MICHAELA
WALES (WAL)
Cadet +57 Kg (Female)
PEROL
GULSAH
TURKIYE (TUR)
Cadet +57 Kg (Female)
GONZALEZ
BARBARA
SPAIN (ESP)
Cadet +57 Kg (Female)
VUJOSEVIC
DIJANA
MONTENEGRO (MNE)
Cadet +75 Kg (Male)
Cadet +75 Kg (Male)
1
MARGARITOPOULOS
DIMITRIOS
GREECE (GRE)
Cadet +75 Kg (Male)
2
SINANOVIC
NERMIN
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet +75 Kg (Male)
3
IVANOVIC
ALEKSANDAR
SERBIA (SRB)
Cadet +75 Kg (Male)
3
SGARBINI
DANIELE
ITALY (ITA)
Cadet +75 Kg (Male)
5
STEADMAN
JAMES
ENGLAND (ENG)
Cadet +75 Kg (Male)
5
GYOLSKI
SILVESTAR
BULGARIA (BUL)
Cadet +75 Kg (Male)
7
TORTLADZE
LASHA
GEORGIA (GEO)
Cadet +75 Kg (Male)
7
INCE
UMUT
GERMANY (GER)
Cadet +75 Kg (Male)
BOZOGAN
MATUS
SLOVAKIA (SVK)
Cadet +75 Kg (Male)
LUCIC
SIMO
MONTENEGRO (MNE)
Cadet +75 Kg (Male)
MIHELIC
DOMEN
SLOVENIA (SLO)
Cadet +75 Kg (Male)
SCHINWALD
ALBERT
AUSTRIA (AUT)
Cadet +75 Kg (Male)
GARCIA
ALEXANDER
SPAIN (ESP)
Cadet +75 Kg (Male)
LEBEDEV
MAKSIM
ESTONIA (EST)
Cadet +75 Kg (Male)
MEL NIKOV
VLADISLAV
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet +75 Kg (Male)
TOMAZIN
MATEJ
CROATIA (CRO)
Cadet +75 Kg (Male)
JAKUPI
BERAT
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet +75 Kg (Male)
FUGACIU
MARIO
ROMANIA (ROU)
Cadet +75 Kg (Male)
KASIMOGLU
SERHAN
TURKIYE (TUR)
Cadet +75 Kg (Male)
TIHOMIROVS
DMITRIJS
LATVIA (LAT)
Cadet +75 Kg (Male)
DE-WEERD
DYLAN
NETHERLANDS (NED)
Cadet +75 Kg (Male)
NICOLAOU
MARIOS
CYPRUS (CYP)
Cadet +75 Kg (Male)
KAPUSTIN
VITALIY
UKRAINE (UKR)
Cadet +75 Kg (Male)
SERFATI
MICKAEL
FRANCE (FRA)
Cadet -51 Kg (Female)
Cadet -51 Kg (Female)
1
YAKAN
TUBA
TURKIYE (TUR)
Cadet -51 Kg (Female)
2
KOZLACHKOVA
SVETLANA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet -51 Kg (Female)
3
SANSENACQ
CINDY
FRANCE (FRA)
Cadet -51 Kg (Female)
3
MILIVOJCEVIC
JELENA
SERBIA (SRB)
Cadet -51 Kg (Female)
5
RADICEVSKA
MERI
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet -51 Kg (Female)
5
CHRISTIANSEN
DESIREE
GERMANY (GER)
Cadet -51 Kg (Female)
7
MAURIZZI
VERONICA
ITALY (ITA)
Cadet -51 Kg (Female)
7
RADOVIC
KARMEN
CROATIA (CRO)
Cadet -51 Kg (Female)
MELLADO
JESSICA
SPAIN (ESP)
Cadet -51 Kg (Female)
HULL
REISHA
ENGLAND (ENG)
Cadet -51 Kg (Female)
STOYANOVA
MARTINA
BULGARIA (BUL)
Cadet -51 Kg (Female)
MEIRSMAN
ANGELIQUE
BELGIUM (BEL)
Cadet -51 Kg (Female)
MYRVOLD AGUILERA
ISABELLE
NORWAY (NOR)
Cadet -51 Kg (Female)
HALILAGIC
UNA
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet -51 Kg (Female)
KOTSIARIDOU
RODANA
GREECE (GRE)
Cadet -51 Kg (Female)
HUNCHAK
KHRYSTYNA
UKRAINE (UKR)
Cadet -51 Kg (Female)
KRSIKAPA
SLADANA
MONTENEGRO (MNE)
Cadet -51 Kg (Female)
SZOMOROVA
LENKA
SLOVAKIA (SVK)
Cadet -57 Kg (Female)
Cadet -57 Kg (Female)
1
MESSERSCHMIDT
JANA
GERMANY (GER)
Cadet -57 Kg (Female)
2
DABROWSKA
MARTA
POLAND (POL)
Cadet -57 Kg (Female)
3
CHARALAMPIDOU
LYDIA VARVARA
GREECE (GRE)
Cadet -57 Kg (Female)
3
MELNIK
ZHANNA
UKRAINE (UKR)
Cadet -57 Kg (Female)
5
OTTEN
STEPHANIE
BELGIUM (BEL)
Cadet -57 Kg (Female)
5
PETRESCU
DIANA
ISRAEL (ISR)
Cadet -57 Kg (Female)
7
MIRKOVIC
SUZANA
MONTENEGRO (MNE)
Cadet -57 Kg (Female)
7
LINARES
IRANZU MA
SPAIN (ESP)
Cadet -57 Kg (Female)
SAKKI
MORFO
CYPRUS (CYP)
Cadet -57 Kg (Female)
LENARD
ANA
CROATIA (CRO)
Cadet -57 Kg (Female)
MAXIMOVA
YANA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet -57 Kg (Female)
STURMAN
MÓNIKA
HUNGARY (HUN)
Cadet -57 Kg (Female)
CRISTIAN
GEORGIANA ANDREEA
ROMANIA (ROU)
Cadet -57 Kg (Female)
ANGELOVA
EMANUELA
BULGARIA (BUL)
Cadet -57 Kg (Female)
DJORDJEVIC
ANA
SERBIA (SRB)
Cadet -57 Kg (Female)
RODDEN
STEPHANIE
SCOTLAND (SCO)
Cadet -57 Kg (Female)
BERGA
GITA
LATVIA (LAT)
Cadet -57 Kg (Female)
KUBINSKA
DAGMARA
SLOVAKIA (SVK)
Cadet -57 Kg (Female)
MELUA
TAMAR
GEORGIA (GEO)
Cadet -57 Kg (Female)
STEFANOVSKA
NATASHA
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet -57 Kg (Female)
DE CILLIA
LORY
LUXEMBOURG (LUX)
Cadet -57 Kg (Female)
BELGODERE
MARINE
FRANCE (FRA)
Cadet -57 Kg (Female)
FORESTI
VERONICA
ITALY (ITA)
Cadet -57 Kg (Female)
PIRTTINEN
SADE MARIA
FINLAND (FIN)
Cadet -57 Kg (Female)
SMITH
RIO
ENGLAND (ENG)
Cadet -57 Kg (Female)
TELEHALA
ELSINTA
NETHERLANDS (NED)
Cadet -57 Kg (Female)
BUCHNER
GEORGIA
AUSTRIA (AUT)
Cadet -57 Kg (Female)
BALTAY
MERVE
TURKIYE (TUR)
Cadet -57 Kg (Female)
DZIDIC
LANA
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet -60 Kg (Male)
Cadet -60 Kg (Male)
1
KAYA
AYKUT
TURKIYE (TUR)
Cadet -60 Kg (Male)
2
PHAM
KIM NHAT
NETHERLANDS (NED)
Cadet -60 Kg (Male)
3
ALIYEV
SANAN
AZERBAIJAN (AZE)
Cadet -60 Kg (Male)
3
KELBASSA
FALK
GERMANY (GER)
Cadet -60 Kg (Male)
5
HARRIS
CHRIS
ENGLAND (ENG)
Cadet -60 Kg (Male)
5
MASIC
ALEN
SLOVENIA (SLO)
Cadet -60 Kg (Male)
7
CULA
MARTIN
SLOVAKIA (SVK)
Cadet -60 Kg (Male)
7
MUMMA
GERMAN
ESTONIA (EST)
Cadet -60 Kg (Male)
MUNTEANU
VASILE
ROMANIA (ROU)
Cadet -60 Kg (Male)
BABALASHVILI
GIORGI
GEORGIA (GEO)
Cadet -60 Kg (Male)
LEWIS
DAVID
WALES (WAL)
Cadet -60 Kg (Male)
MAKARONAK
ANDREI
BELARUS (BLR)
Cadet -60 Kg (Male)
SUSPANOVS
KRISTIANS
LATVIA (LAT)
Cadet -60 Kg (Male)
EGIAZARYAN
GRACH
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet -60 Kg (Male)
HORVÁTH
OTTÓ
HUNGARY (HUN)
Cadet -60 Kg (Male)
COUDERT
ALEXANDRE
FRANCE (FRA)
Cadet -60 Kg (Male)
KULBA
VITALIY
UKRAINE (UKR)
Cadet -60 Kg (Male)
PASALIC
DEMIR
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet -60 Kg (Male)
RETTENBACHER
MARIO
AUSTRIA (AUT)
Cadet -60 Kg (Male)
LJIKA
NAIM
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet -60 Kg (Male)
WYLLIE
MARK
SCOTLAND (SCO)
Cadet -60 Kg (Male)
DI PIETRO
ANDREA
ITALY (ITA)
Cadet -60 Kg (Male)
HORVAT
NIKOLA
CROATIA (CRO)
Cadet -60 Kg (Male)
BECERRA
ESTEBAN
SPAIN (ESP)
Cadet -60 Kg (Male)
NIKOLOV
IVAYLO
BULGARIA (BUL)
Cadet -60 Kg (Male)
PIRAS
RAPHAEL
BELGIUM (BEL)
Cadet -60 Kg (Male)
ĆURIĆ
MLADEN
SERBIA (SRB)
Cadet -60 Kg (Male)
LINSTER
STEPHANE
LUXEMBOURG (LUX)
Cadet -60 Kg (Male)
MAREK
ABERL
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet -60 Kg (Male)
TOSOUNIDIS
GEORGIOS
GREECE (GRE)
Cadet -65 Kg (Male)
Cadet -65 Kg (Male)
1
TZANOS
GEORGIOS
GREECE (GRE)
Cadet -65 Kg (Male)
2
LEAL REGLERO
JESUS
SPAIN (ESP)
Cadet -65 Kg (Male)
3
HORVAT
MATIJA
CROATIA (CRO)
Cadet -65 Kg (Male)
3
KAPLAN
DAVUT
TURKIYE (TUR)
Cadet -65 Kg (Male)
5
NIKULIN
ILLYA
UKRAINE (UKR)
Cadet -65 Kg (Male)
5
FETIJA
BEJTUSH
SWITZERLAND (SUI)
Cadet -65 Kg (Male)
7
BITSCH
NOAH
GERMANY (GER)
Cadet -65 Kg (Male)
7
PINHASOV
ARTUR
ISRAEL (ISR)
Cadet -65 Kg (Male)
HASANOV
RAFIZ
AZERBAIJAN (AZE)
Cadet -65 Kg (Male)
DIÓSZEGI
BENCE
HUNGARY (HUN)
Cadet -65 Kg (Male)
KANIK
ALAN
ESTONIA (EST)
Cadet -65 Kg (Male)
MCANULTY
GERARD
NORTHERN IRELAND (NIR)
Cadet -65 Kg (Male)
KARADZIC
STEFAN
MONTENEGRO (MNE)
Cadet -65 Kg (Male)
RIEDMANN
JOHANNES
AUSTRIA (AUT)
Cadet -65 Kg (Male)
KOCI
VOJTECH
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet -65 Kg (Male)
TOLI
XHINO
ALBANIA (ALB)
Cadet -65 Kg (Male)
VITAGLIANO
MARCO
ITALY (ITA)
Cadet -65 Kg (Male)
FERHATBEGOVIC
MIRNES
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet -65 Kg (Male)
GRANAT
MAREK
SLOVAKIA (SVK)
Cadet -65 Kg (Male)
BITKOUSKI
DZMITRY
BELARUS (BLR)
Cadet -65 Kg (Male)
DAMJANOVIC
ALEN
SLOVENIA (SLO)
Cadet -65 Kg (Male)
ICHANE
FREDDY
FRANCE (FRA)
Cadet -65 Kg (Male)
MARINOVIC
MARKO
SERBIA (SRB)
Cadet -65 Kg (Male)
KAPLIN
ALEXEY
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet -65 Kg (Male)
KHUKHUNASHVILI
GIORGI
GEORGIA (GEO)
Cadet -65 Kg (Male)
TAYLOR
ROBERT
ENGLAND (ENG)
Cadet -65 Kg (Male)
FEIDT
BOB
LUXEMBOURG (LUX)
Cadet -65 Kg (Male)
VASEUR
VINCENT
NETHERLANDS (NED)
Cadet -65 Kg (Male)
GEORGIOU
CHARALAMBOS
CYPRUS (CYP)
Cadet -65 Kg (Male)
CONSTANTIN VASILE
CRISTIAN
ROMANIA (ROU)
Cadet -65 Kg (Male)
LUTKEVICS
ARTURS
LATVIA (LAT)
Cadet -65 Kg (Male)
DRAGANOV
DIMITAR
BULGARIA (BUL)
Cadet -65 Kg (Male)
KEPPENS
KEVIN
BELGIUM (BEL)
Cadet -65 Kg (Male)
SHAQIRI
ERMAL
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet -75 Kg (Male)
Cadet -75 Kg (Male)
1
STIJOVIC
IVAN
SERBIA (SRB)
Cadet -75 Kg (Male)
2
MEGRABYAN
ASKANAZ
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet -75 Kg (Male)
3
MALCHENKO
MAKSYM
UKRAINE (UKR)
Cadet -75 Kg (Male)
3
VUJADINOVIC
FILIP
MONTENEGRO (MNE)
Cadet -75 Kg (Male)
5
CIRULIS
MATISS
LATVIA (LAT)
Cadet -75 Kg (Male)
5
FECHNER
DENNIS
GERMANY (GER)
Cadet -75 Kg (Male)
7
CASAS
ADRIAN
SPAIN (ESP)
Cadet -75 Kg (Male)
7
PINTSUK
ALEKSEI
ESTONIA (EST)
Cadet -75 Kg (Male)
HAINS
GARETH
ENGLAND (ENG)
Cadet -75 Kg (Male)
IKAN
JAOUAD
NETHERLANDS (NED)
Cadet -75 Kg (Male)
SALMI
WALTTERI JOHANNES
FINLAND (FIN)
Cadet -75 Kg (Male)
VATYLIOTIS
NICOLAOS
CYPRUS (CYP)
Cadet -75 Kg (Male)
MLADENOV
TCHAVDAR
BULGARIA (BUL)
Cadet -75 Kg (Male)
ZLAK
NIK
SLOVENIA (SLO)
Cadet -75 Kg (Male)
GUVELI
AHMET
TURKIYE (TUR)
Cadet -75 Kg (Male)
HURYN
MAKSIM
BELARUS (BLR)
Cadet -75 Kg (Male)
RADELJAK
MARKO
CROATIA (CRO)
Cadet -75 Kg (Male)
BALAYEV
SALMAN
AZERBAIJAN (AZE)
Cadet -75 Kg (Male)
LATSUZBAIA
TITO
GEORGIA (GEO)
Cadet -75 Kg (Male)
SZOMOR
PETER
SLOVAKIA (SVK)
Cadet -75 Kg (Male)
MEMISEVIC
AJDIN
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet -75 Kg (Male)
XIROMERITIS
KONSTANTINOS
GREECE (GRE)
Cadet -75 Kg (Male)
HARGITAI
ROBERT
HUNGARY (HUN)
Cadet -75 Kg (Male)
AMEQRAN
YASSINE
BELGIUM (BEL)
Cadet -75 Kg (Male)
KHATIRI
ABDELSAMAD
FRANCE (FRA)
Cadet -75 Kg (Male)
NESTOROVSKI
MARTIN
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet Kata Female
Cadet Kata Female
1
KURZ
FRANZISKA
GERMANY (GER)
Cadet Kata Female
2
POCI
GIADA
ITALY (ITA)
Cadet Kata Female
3
VITANOVA
GERGANA
BULGARIA (BUL)
Cadet Kata Female
3
AKARSU
KUBRA
TURKIYE (TUR)
Cadet Kata Female
5
CULENOVA
MONIKA
SLOVAKIA (SVK)
Cadet Kata Female
5
STEFANCIC
SASA
SLOVENIA (SLO)
Cadet Kata Female
7
PASCUAL
VANESA
SPAIN (ESP)
Cadet Kata Female
7
STEPANOVIC
IVANA
SERBIA (SRB)
Cadet Kata Female
GOFIN
MERYL
FRANCE (FRA)
Cadet Kata Female
MELMER
ILLARIA
LUXEMBOURG (LUX)
Cadet Kata Female
SHAVIT
YARDEN
ISRAEL (ISR)
Cadet Kata Female
HUNCHAK
KHRYSTYNA
UKRAINE (UKR)
Cadet Kata Female
KARVINEN
HENNA
FINLAND (FIN)
Cadet Kata Female
LILIUM
KATI
ESTONIA (EST)
Cadet Kata Female
HARAUTSOVA
IRYNA
BELARUS (BLR)
Cadet Kata Female
SACHNAZARIAN
RAFAELA
GREECE (GRE)
Cadet Kata Female
JUST
JULIA
AUSTRIA (AUT)
Cadet Kata Female
BLETTERMAN
SHARON
NETHERLANDS (NED)
Cadet Kata Female
GURBANOVA
ADILA
AZERBAIJAN (AZE)
Cadet Kata Female
OTTEN
STEPHANIE
BELGIUM (BEL)
Cadet Kata Female
RIBARIC
MAJA
CROATIA (CRO)
Cadet Kata Female
IPPOLITOVA
DARIA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet Kata Female
KENNY
ASHLEIGH
ENGLAND (ENG)
Cadet Kata Male
Cadet Kata Male
1
TAYLOR
REECE
ENGLAND (ENG)
Cadet Kata Male
2
FEITO
JAVIER
SPAIN (ESP)
Cadet Kata Male
3
MICEK
VLADIMÍR
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet Kata Male
3
SOFUOĞLU
METIN
TURKIYE (TUR)
Cadet Kata Male
5
NAVARRO
TEDDY
FRANCE (FRA)
Cadet Kata Male
5
GARIPI
ENIS
SERBIA (SRB)
Cadet Kata Male
7
VANDEWAL
BART
BELGIUM (BEL)
Cadet Kata Male
7
OKOLETS
ANDRIY
UKRAINE (UKR)
Cadet Kata Male
ANTOL
MARCIN
POLAND (POL)
Cadet Kata Male
EVGENEV
GRIGORY
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet Kata Male
SLIVJANOVSKI
FILIP
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet Kata Male
MALJEVAC
TINE
SLOVENIA (SLO)
Cadet Kata Male
MOLNAR
IGOR
SLOVAKIA (SVK)
Cadet Kata Male
DI GENNARO
GIUSEPPE
ITALY (ITA)
Cadet Kata Male
FUESSINGER
JOACHIM
GERMANY (GER)
Cadet Kata Male
OLSEM
LORIS
LUXEMBOURG (LUX)
Cadet Kata Male
LOVRIC
BORIS
CROATIA (CRO)
Cadet Kata Male
CONSTANTIN VASILE
CRISTIAN
ROMANIA (ROU)
Cadet Kata Male
KAFOUROS
IOANNIS
GREECE (GRE)
Cadet Kata Male
VODKOV
YEFIM
ISRAEL (ISR)
Cadet Kata Male
MAMMADOV
ELCHIN
AZERBAIJAN (AZE)
Cadet Kumite Male -70 kg
Cadet Kumite Male -70 kg
1
GRILLON
KENJI
FRANCE (FRA)
Cadet Kumite Male -70 kg
2
GUMAROW
WLADISLAW
GERMANY (GER)
Cadet Kumite Male -70 kg
3
KIOURTSIS
NIKOLAOS
GREECE (GRE)
Cadet Kumite Male -70 kg
3
HADRIBEAJ
ADRIAN
ALBANIA (ALB)
Cadet Kumite Male -70 kg
5
RODRIGUEZ
FRANCISCO JAVIER
SPAIN (ESP)
Cadet Kumite Male -70 kg
5
HUMBEL
CHRISTOPH
SWITZERLAND (SUI)
Cadet Kumite Male -70 kg
7
VISKUP
VIKTOR
SLOVAKIA (SVK)
Cadet Kumite Male -70 kg
7
JOVANOVIC
NIKOLA
SERBIA (SRB)
Cadet Kumite Male -70 kg
PARI
SIIM
ESTONIA (EST)
Cadet Kumite Male -70 kg
KARANAIA
GIORGI
GEORGIA (GEO)
Cadet Kumite Male -70 kg
LEILER
MANUEL
AUSTRIA (AUT)
Cadet Kumite Male -70 kg
BRASANAC
NEMANJA
MONTENEGRO (MNE)
Cadet Kumite Male -70 kg
GROZDANOV
PHILIP
HUNGARY (HUN)
Cadet Kumite Male -70 kg
HORUNA
STANISLAV
UKRAINE (UKR)
Cadet Kumite Male -70 kg
MARINOV
VERONI
BULGARIA (BUL)
Cadet Kumite Male -70 kg
OSTOJIC
KRISTIJAN
SLOVENIA (SLO)
Cadet Kumite Male -70 kg
PUSTELNIK
VADIM
ISRAEL (ISR)
Cadet Kumite Male -70 kg
BARACCHI
ENRICO
ITALY (ITA)
Cadet Kumite Male -70 kg
SOIC
NIKOLA
CROATIA (CRO)
Cadet Kumite Male -70 kg
MARGUIS
JASON
ENGLAND (ENG)
Cadet Kumite Male -70 kg
NASTASE
CATALIN FLORIN
ROMANIA (ROU)
Cadet Kumite Male -70 kg
ANDREOU
ANDREAS
CYPRUS (CYP)
Cadet Kumite Male -70 kg
JORDANOV
METODI
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet Kumite Male -70 kg
KIBIZOV
ZAURBEK
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet Kumite Male -70 kg
POTUR
NERMIN
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet Kumite Male -70 kg
ŞAHIN
MUSTAFA UTKU
TURKIYE (TUR)
Cadet Kumite Male -70 kg
CIBIS
ELMARS
LATVIA (LAT)
Cadet Kumite Male -70 kg
MARES
LADISLAV
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet Kumite Male -70 kg
ALIYEV
NOVRUZ
AZERBAIJAN (AZE)
Cadet Kumite Male -70 kg
MIRANKOV
KIRILL
BELARUS (BLR)
Junior +60 Kg (Female)
Junior +60 Kg (Female)
1
COLOMAR COSTA
IRENE
SPAIN (ESP)
Junior +60 Kg (Female)
2
CHIARI
MARIVIN
ITALY (ITA)
Junior +60 Kg (Female)
3
OGNJENOVIC
JOVANA
SERBIA (SRB)
Junior +60 Kg (Female)
3
CLAVIEN
FANNY
SWITZERLAND (SUI)
Junior +60 Kg (Female)
5
HASSAINIA
NAWEL
FRANCE (FRA)
Junior +60 Kg (Female)
5
KARAPLIANGOU
VALENTINA
GREECE (GRE)
Junior +60 Kg (Female)
7
DARASELIA
NANA
GEORGIA (GEO)
Junior +60 Kg (Female)
7
ALLISON
SARAH JANE
SCOTLAND (SCO)
Junior +60 Kg (Female)
RUECKWARDT
JULIA
GERMANY (GER)
Junior +60 Kg (Female)
VRYSEN
LENE
BELGIUM (BEL)
Junior +60 Kg (Female)
KAMINSKA
IRYNA
UKRAINE (UKR)
Junior +60 Kg (Female)
RAKOVIC
MARINA
MONTENEGRO (MNE)
Junior +60 Kg (Female)
NEZIROGLU
MEHNUR
TURKIYE (TUR)
Junior +60 Kg (Female)
RIZOVA
KRISTINA
BULGARIA (BUL)
Junior +60 Kg (Female)
UMICEVIC
TANJA
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior +60 Kg (Female)
JEDLICZKA
JANA
AUSTRIA (AUT)
Junior +60 Kg (Female)
KOVACIC
ISABELA
SLOVENIA (SLO)
Junior +60 Kg (Female)
VIDIC
MASA
CROATIA (CRO)
Junior +60 Kg (Female)
HURRY
KATIE
ENGLAND (ENG)
Junior +60 Kg (Female)
PODBORODNIKOVA
EVGENIYA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior +60 Kg (Female)
STEFAN
MADALINA
ROMANIA (ROU)
Junior +60 Kg (Female)
KUBINSKA
PETRA
SLOVAKIA (SVK)
Junior +80 Kg (Male)
Junior +80 Kg (Male)
1
HOEHNE
ENRICO
GERMANY (GER)
Junior +80 Kg (Male)
2
IARNONE
ANIELLO
ITALY (ITA)
Junior +80 Kg (Male)
3
KAPTAN
BURAK
TURKIYE (TUR)
Junior +80 Kg (Male)
3
ZUKAN
ADMIR
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior +80 Kg (Male)
5
PANASIUK
DARIUSZ
POLAND (POL)
Junior +80 Kg (Male)
5
VOJINOVIC
NINKO
SERBIA (SRB)
Junior +80 Kg (Male)
7
ORUCOV
SANAN
AZERBAIJAN (AZE)
Junior +80 Kg (Male)
7
TABAK
JURAJ
SLOVAKIA (SVK)
Junior +80 Kg (Male)
CARLSEN
PHILIP
DENMARK (DEN)
Junior +80 Kg (Male)
KHARCHANKA
VADZIM
BELARUS (BLR)
Junior +80 Kg (Male)
STEFANOV
JUGOSLAV
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior +80 Kg (Male)
TODOROVIC
NEMANJA
MONTENEGRO (MNE)
Junior +80 Kg (Male)
MATVEEV
KIRILL
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior +80 Kg (Male)
ZAGAJNOVS
JURIJS
LATVIA (LAT)
Junior +80 Kg (Male)
BLENMAN
CHRISTOPHER
ENGLAND (ENG)
Junior +80 Kg (Male)
GORJANC
IVAN
CROATIA (CRO)
Junior +80 Kg (Male)
SAFTA
MIHAITA TUDOREL
ROMANIA (ROU)
Junior +80 Kg (Male)
TABAKOVIC
OMER
SLOVENIA (SLO)
Junior +80 Kg (Male)
LE-FEBRE
NICKY
NETHERLANDS (NED)
Junior +80 Kg (Male)
MOTOVYLIN
YEVHEN
UKRAINE (UKR)
Junior +80 Kg (Male)
BERRUM
LARS
NORWAY (NOR)
Junior +80 Kg (Male)
GARCIA RECUENCO
RUBEN
SPAIN (ESP)
Junior +80 Kg (Male)
PUGLISI
MARCO
SWITZERLAND (SUI)
Junior +80 Kg (Male)
KITSIKIS
HRISTOS
GREECE (GRE)
Junior +80 Kg (Male)
MENGEL
LEHO
ESTONIA (EST)
Junior +80 Kg (Male)
VELCHEV
KRASIMIR
BULGARIA (BUL)
Junior +80 Kg (Male)
ALIZON
JEREMY
FRANCE (FRA)
Junior -60 Kg (Female)
Junior -60 Kg (Female)
1
VICENTE
CARMEN
SPAIN (ESP)
Junior -60 Kg (Female)
2
NOMIKOU
GEORGIA
GREECE (GRE)
Junior -60 Kg (Female)
3
BEBEK
IVANA
CROATIA (CRO)
Junior -60 Kg (Female)
3
PASQUA
LAURA
ITALY (ITA)
Junior -60 Kg (Female)
5
STAKIC
MARIJA
SERBIA (SRB)
Junior -60 Kg (Female)
5
EL KANFOUD
NATALIE
AUSTRIA (AUT)
Junior -60 Kg (Female)
7
VISNOVSKA
IVANA
SLOVAKIA (SVK)
Junior -60 Kg (Female)
7
STEFE
SPELA
SLOVENIA (SLO)
Junior -60 Kg (Female)
CIEMATNIECE
KRISTINE
LATVIA (LAT)
Junior -60 Kg (Female)
ILIEVSKA
NATASHA
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior -60 Kg (Female)
ORZECHOWSKA
DARIA
POLAND (POL)
Junior -60 Kg (Female)
LASSINGLEITNER
FRUZSINA
HUNGARY (HUN)
Junior -60 Kg (Female)
ALEXENKO
IRINA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -60 Kg (Female)
CALIZINGOUE
AURELIE
FRANCE (FRA)
Junior -60 Kg (Female)
NIKOLOVA
ANA
BULGARIA (BUL)
Junior -60 Kg (Female)
SÜESS
BETTINA
SWITZERLAND (SUI)
Junior -60 Kg (Female)
KOC
MISRA ZEHRA
TURKIYE (TUR)
Junior -60 Kg (Female)
MSHENES
ZUKHRIIA
UKRAINE (UKR)
Junior -60 Kg (Female)
BOBKOVA
KAROLINA
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -60 Kg (Female)
DONNELLY
SARAH
ENGLAND (ENG)
Junior -60 Kg (Female)
OKANOVIC
DIJANA
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -60 Kg (Female)
REYNOLDS
GEMMA
WALES (WAL)
Junior -60 Kg (Female)
MELUA
TAMAR
GEORGIA (GEO)
Junior -60 Kg (Female)
TAZIDINOVA
ANJELA
GERMANY (GER)
Junior -60 Kg (Female)
WEERDENBURG
LINDSEY
NETHERLANDS (NED)
Junior -60 Kg (Male)
Junior -60 Kg (Male)
1
KOZEVNIKOV
VADIM
ESTONIA (EST)
Junior -60 Kg (Male)
2
CERDA
MIGUEL SEBASTIAN
SPAIN (ESP)
Junior -60 Kg (Male)
3
JABBARLI
VUGAR
AZERBAIJAN (AZE)
Junior -60 Kg (Male)
3
INCE
ALI
TURKIYE (TUR)
Junior -60 Kg (Male)
5
MURPHY
FRANCIS
SCOTLAND (SCO)
Junior -60 Kg (Male)
5
MUSLIC
EDIN
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -60 Kg (Male)
7
KUNZE
FABIAN
GERMANY (GER)
Junior -60 Kg (Male)
7
AININE
SOFIANE
FRANCE (FRA)
Junior -60 Kg (Male)
THALES
JONATHAN
BELGIUM (BEL)
Junior -60 Kg (Male)
VARGA
PETER
SLOVAKIA (SVK)
Junior -60 Kg (Male)
RADULOVIC
JOVAN
MONTENEGRO (MNE)
Junior -60 Kg (Male)
CANHAM
THOMAS
ENGLAND (ENG)
Junior -60 Kg (Male)
GUBIROV
SOSLAN
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -60 Kg (Male)
SCOTT
ROBERT
WALES (WAL)
Junior -60 Kg (Male)
ANDERSSON
NIKLAS
SWEDEN (SWE)
Junior -60 Kg (Male)
SYLLAS
IOANNIS
GREECE (GRE)
Junior -60 Kg (Male)
TOLLENAAR
GIOVANNI
NETHERLANDS (NED)
Junior -60 Kg (Male)
POLZER
LUKAS
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -60 Kg (Male)
DIKOV
PLAMEN
BULGARIA (BUL)
Junior -60 Kg (Male)
SARKISIAN
AKOPH
GEORGIA (GEO)
Junior -60 Kg (Male)
KRSTIN
IGOR
SERBIA (SRB)
Junior -60 Kg (Male)
STEPIC
TOMISLAV
CROATIA (CRO)
Junior -60 Kg (Male)
TODOROVSKI
TOME
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior -60 Kg (Male)
SAMBUR
VITALII
UKRAINE (UKR)
Junior -60 Kg (Male)
HÜBNER
ANDRÁS
HUNGARY (HUN)
Junior -60 Kg (Male)
STADLIN
ANDREAS
SWITZERLAND (SUI)
Junior -65 Kg (Male)
Junior -65 Kg (Male)
1
KEMALOGLU
OMER
TURKIYE (TUR)
Junior -65 Kg (Male)
2
SINYAVSKIY
STANISLAV
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -65 Kg (Male)
3
GIDAKOS
NIKOLAOS
GREECE (GRE)
Junior -65 Kg (Male)
3
CIESIELSKI
ALBERT
POLAND (POL)
Junior -65 Kg (Male)
5
SALIHU
SHQIPRIM
SWITZERLAND (SUI)
Junior -65 Kg (Male)
5
LUCIC
MARKO
CROATIA (CRO)
Junior -65 Kg (Male)
7
CVETKOVSKI
IVO
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior -65 Kg (Male)
7
TRGIC
ADMIR
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -65 Kg (Male)
FERNANDEZ VALLE
DANIEL
SPAIN (ESP)
Junior -65 Kg (Male)
HORVATH
ADAM
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -65 Kg (Male)
RISTIC
NENAD
SERBIA (SRB)
Junior -65 Kg (Male)
BONAITA
MANUEL
ITALY (ITA)
Junior -65 Kg (Male)
DAVIDOV
NISSON
ISRAEL (ISR)
Junior -65 Kg (Male)
LEBEDZ
ALIAKSANDR
BELARUS (BLR)
Junior -65 Kg (Male)
SKOLD
SIMON
SWEDEN (SWE)
Junior -65 Kg (Male)
MICHINOV
RUMEN
BULGARIA (BUL)
Junior -65 Kg (Male)
PASANEN
LAURI
FINLAND (FIN)
Junior -65 Kg (Male)
BACHMANN
ANDREAS
GERMANY (GER)
Junior -65 Kg (Male)
KASERER
THOMAS
AUSTRIA (AUT)
Junior -65 Kg (Male)
KOSTER
NICKY
BELGIUM (BEL)
Junior -65 Kg (Male)
SADIKOVS
RUSLANS
LATVIA (LAT)
Junior -65 Kg (Male)
MADADOV
RUSTAM
AZERBAIJAN (AZE)
Junior -65 Kg (Male)
OSBORN
ROBERT
ENGLAND (ENG)
Junior -65 Kg (Male)
GALGANAK
FRANTISEK
SLOVAKIA (SVK)
Junior -65 Kg (Male)
ALLOUNE
GILLES
FRANCE (FRA)
Junior -65 Kg (Male)
JONES
RHYS
WALES (WAL)
Junior -65 Kg (Male)
KERIMOV
RUFET
ESTONIA (EST)
Junior -65 Kg (Male)
ROONEY
STEVEN
SCOTLAND (SCO)
Junior -65 Kg (Male)
SEMCHENKO
ANTON
UKRAINE (UKR)
Junior -65 Kg (Male)
SPITZER
JAVIER
ANDORRA (AND)
Junior -65 Kg (Male)
NARINDOSHVILI
LEVAN
GEORGIA (GEO)
Junior -70 Kg (Male)
Junior -70 Kg (Male)
1
MAESTRI
NELLO
ITALY (ITA)
Junior -70 Kg (Male)
2
KALNINS
KRISTS
LATVIA (LAT)
Junior -70 Kg (Male)
3
KIRILOV
PLAMEN
BULGARIA (BUL)
Junior -70 Kg (Male)
3
GIAPALAKIS
THEODOROS
GREECE (GRE)
Junior -70 Kg (Male)
5
GURECKY
LIBOR
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -70 Kg (Male)
5
BECK
ANDRE
GERMANY (GER)
Junior -70 Kg (Male)
7
STANKEVICH
OLEG
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -70 Kg (Male)
7
ESCRIBANO
SERGIO
SPAIN (ESP)
Junior -70 Kg (Male)
PIERSOTTE
YANNICK
BELGIUM (BEL)
Junior -70 Kg (Male)
BARAVIKOU
DZMITRY
BELARUS (BLR)
Junior -70 Kg (Male)
KHERFI
NABIL
FRANCE (FRA)
Junior -70 Kg (Male)
SEILER
ROUAN
SWITZERLAND (SUI)
Junior -70 Kg (Male)
DUDA
PAVOL
SLOVAKIA (SVK)
Junior -70 Kg (Male)
LUCIN
GORAN
CROATIA (CRO)
Junior -70 Kg (Male)
SIMOR
DANIEL
HUNGARY (HUN)
Junior -70 Kg (Male)
TEPLOHH
VIKTOR
ESTONIA (EST)
Junior -70 Kg (Male)
GHVINIASHVILI
VLADIMER
GEORGIA (GEO)
Junior -70 Kg (Male)
NEGATUROV
IGOR
UKRAINE (UKR)
Junior -70 Kg (Male)
ABEL
PAUL TERENCE
ENGLAND (ENG)
Junior -70 Kg (Male)
GONEV
VANE
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior -70 Kg (Male)
SANTEJ
ZIGA
SLOVENIA (SLO)
Junior -70 Kg (Male)
DOKIC
VLADAN
MONTENEGRO (MNE)
Junior -70 Kg (Male)
KURTAGIC
DINO
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -70 Kg (Male)
SHIRINOV
ISRAFIL
AZERBAIJAN (AZE)
Junior -70 Kg (Male)
TART
SCOTT
SCOTLAND (SCO)
Junior -70 Kg (Male)
MAHMOUD
AMGAD
FINLAND (FIN)
Junior -70 Kg (Male)
GALOBARDES
JOEL
ANDORRA (AND)
Junior -70 Kg (Male)
GINTER
MANOU
LUXEMBOURG (LUX)
Junior -70 Kg (Male)
IVANOVIC
STEFAN
SERBIA (SRB)
Junior -70 Kg (Male)
SADIK
SADIK
BULGARIA (BUL)
Junior -70 Kg (Male)
SHEPPARD
MORENO
NETHERLANDS (NED)
Junior -70 Kg (Male)
UYGUR
MEHMET
TURKIYE (TUR)
Junior -75 Kg (Male)
Junior -75 Kg (Male)
1
BUSA
LUIGI
ITALY (ITA)
Junior -75 Kg (Male)
2
GUNDUZ
GOKHAN
TURKIYE (TUR)
Junior -75 Kg (Male)
3
NETSOV
LYUBOMIR
BULGARIA (BUL)
Junior -75 Kg (Male)
3
SMAAL
RENE
NETHERLANDS (NED)
Junior -75 Kg (Male)
5
KUPUSOVIC
ALEM
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -75 Kg (Male)
5
ALIEV
ALEXANDER
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -75 Kg (Male)
7
SEILER
DEMIAN
SWITZERLAND (SUI)
Junior -75 Kg (Male)
7
RASIDAGIC
TOMISLAV
CROATIA (CRO)
Junior -75 Kg (Male)
KVENIASHVILI
SERGO
GEORGIA (GEO)
Junior -75 Kg (Male)
PFESTROFF
ANDREAS
GERMANY (GER)
Junior -75 Kg (Male)
CHERVINSKYI
SERGII
UKRAINE (UKR)
Junior -75 Kg (Male)
ZHUROMSKIS
ALEXEJS
LATVIA (LAT)
Junior -75 Kg (Male)
MATIJEVIC
MATIJA
SLOVENIA (SLO)
Junior -75 Kg (Male)
GIBBINGS
THOMAS
ENGLAND (ENG)
Junior -75 Kg (Male)
HAJDAK
MILAN
SLOVAKIA (SVK)
Junior -75 Kg (Male)
MUNDELL
GLEN
SCOTLAND (SCO)
Junior -75 Kg (Male)
ASAFTEI
DANIEL
ROMANIA (ROU)
Junior -75 Kg (Male)
PAVLICEK
TOMAS
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -75 Kg (Male)
ROZTROPINSKI
ARTUR
POLAND (POL)
Junior -75 Kg (Male)
MALJUGA
ALEKSANDR
ESTONIA (EST)
Junior -75 Kg (Male)
YURYEU
ARTSIOM
BELARUS (BLR)
Junior -75 Kg (Male)
GARCIA JIMENEZ
LUIS
SPAIN (ESP)
Junior -75 Kg (Male)
MICOV
BOGDAN
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior -75 Kg (Male)
KARAVASILIS
PERIKLIS
GREECE (GRE)
Junior -75 Kg (Male)
LINDAHL
ALEXANDER
SWEDEN (SWE)
Junior -75 Kg (Male)
BRUNTON
JAMES
NORTHERN IRELAND (NIR)
Junior -75 Kg (Male)
ESSABRI
JEROME
BELGIUM (BEL)
Junior -75 Kg (Male)
MEDELICE
DAVID
FRANCE (FRA)
Junior -75 Kg (Male)
GORELIK
MAXIM
ISRAEL (ISR)
Junior -75 Kg (Male)
JERKOVIC
DIMITRIJE
SERBIA (SRB)
Junior -75 Kg (Male)
MUTHER
ANDREAS
AUSTRIA (AUT)
Junior -75 Kg (Male)
ATAMOV
SHAHIN
AZERBAIJAN (AZE)
Junior -80 Kg (Male)
Junior -80 Kg (Male)
1
MARTINEZ ALGUACIL
ADRIAN
SPAIN (ESP)
Junior -80 Kg (Male)
2
PEMAC
KOSTA
SERBIA (SRB)
Junior -80 Kg (Male)
3
HARNICAR
ANDREY
SLOVAKIA (SVK)
Junior -80 Kg (Male)
3
LEISTENSCHNEIDER
HEINRICH
GERMANY (GER)
Junior -80 Kg (Male)
5
IAKYMENKO
SERGII
UKRAINE (UKR)
Junior -80 Kg (Male)
5
CONSTANTIN
ALIN MARIAN
ROMANIA (ROU)
Junior -80 Kg (Male)
7
NELSON
JAMES
SCOTLAND (SCO)
Junior -80 Kg (Male)
7
PREGLEJ
ALES
SLOVENIA (SLO)
Junior -80 Kg (Male)
EKA
AKAN
ENGLAND (ENG)
Junior -80 Kg (Male)
GULAL
ORHAN
SWITZERLAND (SUI)
Junior -80 Kg (Male)
PANGELAS
MIHAIL
GREECE (GRE)
Junior -80 Kg (Male)
PESOLA
SAVERIO
ITALY (ITA)
Junior -80 Kg (Male)
SYCHYKAU
VALERY
BELARUS (BLR)
Junior -80 Kg (Male)
OZEROVS
ANDREJS
LATVIA (LAT)
Junior -80 Kg (Male)
GRUEVSKI
OGNEN
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior -80 Kg (Male)
HRNCIR
ADAM
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -80 Kg (Male)
LOBZHANIDZE
KEMAL
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -80 Kg (Male)
RAUTALA
JAAKKO
FINLAND (FIN)
Junior -80 Kg (Male)
VUCIC
PERO
CROATIA (CRO)
Junior -80 Kg (Male)
AMAGJEKAJ
BLEART
SWEDEN (SWE)
Junior -80 Kg (Male)
ERKAN
ENES
TURKIYE (TUR)
Junior -80 Kg (Male)
PEEDIMAA
ALAN
ESTONIA (EST)
Junior -80 Kg (Male)
ALONSO
MICKAEL
FRANCE (FRA)
Junior -80 Kg (Male)
MASOVIC
ELVIR
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -80 Kg (Male)
VLADIMIROV
YAVOR
BULGARIA (BUL)
Junior Kata Female
Junior Kata Female
1
BATTAGLIA
SARA
ITALY (ITA)
Junior Kata Female
2
MARTIN ABELLO
YAIZA
SPAIN (ESP)
Junior Kata Female
3
VON KAENEL
LARA
SWITZERLAND (SUI)
Junior Kata Female
3
FUMONDE
EMMANUELLE
FRANCE (FRA)
Junior Kata Female
5
RADULOVIC
TIJANA
MONTENEGRO (MNE)
Junior Kata Female
5
LIVITSANOU
SOFIA-MARIKA
GREECE (GRE)
Junior Kata Female
7
NEUSER
HANNAH
LUXEMBOURG (LUX)
Junior Kata Female
7
ZERAVIC
DUNJA
SERBIA (SRB)
Junior Kata Female
CANNON
SAMANTHA
ENGLAND (ENG)
Junior Kata Female
REDZIC
ALISA
SLOVENIA (SLO)
Junior Kata Female
VIENIK
KRISTINA
UKRAINE (UKR)
Junior Kata Female
HOOPER
ALICE
WALES (WAL)
Junior Kata Female
AARTS
SAYRA
NETHERLANDS (NED)
Junior Kata Female
KRIEG
FRANZISKA
GERMANY (GER)
Junior Kata Female
ZUZANKOVA
LENKA
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior Kata Female
MARIJA
GUDESKA
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior Kata Female
ISMAYILOVA
GULARA
AZERBAIJAN (AZE)
Junior Kata Female
KUZNETSOVA
YULIA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior Kata Female
LONGOVA
KATARINA
SLOVAKIA (SVK)
Junior Kata Female
PERKIC
ELENA
CROATIA (CRO)
Junior Kata Female
THAJER
EVA
AUSTRIA (AUT)
Junior Kata Female
HORVÁTH
ÉVA
HUNGARY (HUN)
Junior Kata Female
AKIN
OZLEM
TURKIYE (TUR)
Junior Kata Female
YERMAKOVA
SVIATLANA
BELARUS (BLR)
Junior Kata Male
Junior Kata Male
1
TOCCO
ALFREDO
ITALY (ITA)
Junior Kata Male
2
SALAZAR JOVER
FRANCISCO JOSE
SPAIN (ESP)
Junior Kata Male
3
TESAREK
JAKUB
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior Kata Male
3
BOUCHFIRA
ZAKARIA
FRANCE (FRA)
Junior Kata Male
5
KOUROGLOU
MICHAIL
GREECE (GRE)
Junior Kata Male
5
KIRATLI
GOKAY
TURKIYE (TUR)
Junior Kata Male
7
SYCHOU
DZMITRY
BELARUS (BLR)
Junior Kata Male
7
BOZIN
SLOBODAN
SERBIA (SRB)
Junior Kata Male
AZRIEL
GILAD
ISRAEL (ISR)
Junior Kata Male
PARADIVSKIY
MARYAN
UKRAINE (UKR)
Junior Kata Male
DERMEK
PETER
SLOVAKIA (SVK)
Junior Kata Male
GEREON
YANIK
SWITZERLAND (SUI)
Junior Kata Male
SCHINKOETHE
JAYSON
GERMANY (GER)
Junior Kata Male
NOVAKOVIC
RELJA
MONTENEGRO (MNE)
Junior Kata Male
GARDINER
JOHN
ENGLAND (ENG)
Junior Kata Male
SHALIMOV
DMITRY
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior Kata Male
NALETINA
DORIJAN
CROATIA (CRO)
Junior Kata Male
GULIYEV
ISMAYIL
AZERBAIJAN (AZE)
Junior Kata Male
DI GIOVANNI
AMEDEO ALESSANDRO
BELGIUM (BEL)
Junior Kata Male
KASERER
THOMAS
AUSTRIA (AUT)
Junior Kata Male
MARKO
SEKULOVSKI
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior Kata Male
MIHAILOV
NIKOLA
BULGARIA (BUL)
Junior Kata Male
TER HEIJDEN
JEFFREY
NETHERLANDS (NED)
Junior Kata Male
TOTH
FERENC
HUNGARY (HUN)
Junior Kumite Female -53 kg
Junior Kumite Female -53 kg
1
CARDIN
SARA
ITALY (ITA)
Junior Kumite Female -53 kg
2
SEMANIKOVA
VIKTORIA
SLOVAKIA (SVK)
Junior Kumite Female -53 kg
3
RECCHIA
ALEXANDRA
FRANCE (FRA)
Junior Kumite Female -53 kg
3
JOVANOVIC
MAJA
SERBIA (SRB)
Junior Kumite Female -53 kg
5
WESER
KATJA
GERMANY (GER)
Junior Kumite Female -53 kg
5
AKDAG
GULSAH
SWEDEN (SWE)
Junior Kumite Female -53 kg
7
SHILSTON
JENNA ASHLEIGH
ENGLAND (ENG)
Junior Kumite Female -53 kg
7
BEZGOVSEK
VESNA
SLOVENIA (SLO)
Junior Kumite Female -53 kg
BRNIC
ANDREA
CROATIA (CRO)
Junior Kumite Female -53 kg
MARKUSOVA
ANETA
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior Kumite Female -53 kg
COROVIE
ELENA CRISTINA
ROMANIA (ROU)
Junior Kumite Female -53 kg
EFREMOVA
MERI
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior Kumite Female -53 kg
LIVITSANOU
SOFIA-MARIKA
GREECE (GRE)
Junior Kumite Female -53 kg
OZCELIK ARAPOGLU
SERAP
TURKIYE (TUR)
Junior Kumite Female -53 kg
CATIBUSIC
EDINA
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior Kumite Female -53 kg
DZIDZISHVILI
ANA
GEORGIA (GEO)
Junior Kumite Female -53 kg
KASABIEVA
ALBINA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior Kumite Female -53 kg
MARTINEZ
SHEILA
SPAIN (ESP)
Junior Kumite Female -53 kg
RIBEIRO
TANIA
ANDORRA (AND)
Junior Kumite Female -53 kg
DATWILER
SILVANA
SWITZERLAND (SUI)
Junior Kumite Female -53 kg
VLADIMIROVA
DILYANA
BULGARIA (BUL)