WKF RANKING - RESULTS (INDIVIDUAL)
YOU HAVE MORE THAN ONE PROFILE? FOLLOW THIS LINK TO MERGE YOUR PROFILES.
33rd European Cadet & Junior Karate Championships, 2006-02-17
Category
Rank
Lastname
Firstname
Country
Cadet +57 Kg (Female)
Cadet +57 Kg (Female)
1
RAKOVIC
MARINA
MONTENEGRO (MNE)
Cadet +57 Kg (Female)
2
GANEVA
BORISLAVA
BULGARIA (BUL)
Cadet +57 Kg (Female)
3
VRYSEN
LENE
BELGIUM (BEL)
Cadet +57 Kg (Female)
3
KOC
MISRA ZEHRA
TURKIYE (TUR)
Cadet +57 Kg (Female)
5
VISNOVSKA
IVANA
SLOVAKIA (SVK)
Cadet +57 Kg (Female)
5
ALLISON
SARAH JANE
SCOTLAND (SCO)
Cadet +57 Kg (Female)
7
SELIMI
VELERDA
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet +57 Kg (Female)
7
FORESTI
VERONICA
ITALY (ITA)
Cadet +57 Kg (Female)
MANTEI
STINA
GERMANY (GER)
Cadet +57 Kg (Female)
AIT IBRAHIM
NADEGE
ALGERIA (ALG)
Cadet +57 Kg (Female)
BEQIRI
FJONA
ALBANIA (ALB)
Cadet +57 Kg (Female)
THOMASSEN
CAROLINE
NORWAY (NOR)
Cadet +57 Kg (Female)
GUILLAUME
SOPHIE
LUXEMBOURG (LUX)
Cadet +57 Kg (Female)
LEVYTSKA
ANNA
UKRAINE (UKR)
Cadet +57 Kg (Female)
ZAYTSEVA
SVETLANA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet +57 Kg (Female)
AMADOR PEREZ
TAMARA
SPAIN (ESP)
Cadet +57 Kg (Female)
HUBER
KATHARINA
AUSTRIA (AUT)
Cadet +57 Kg (Female)
VANDERER
KATERINA
ESTONIA (EST)
Cadet +57 Kg (Female)
KROJIDLOVA
LENKA
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet +57 Kg (Female)
WOOD
LAURA
FINLAND (FIN)
Cadet +57 Kg (Female)
VIDIC
MASA
CROATIA (CRO)
Cadet +57 Kg (Female)
TOPALOVIC
SEMIRA
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet +57 Kg (Female)
HONEYWOOD
JADE
ENGLAND (ENG)
Cadet +75 Kg (Male)
Cadet +75 Kg (Male)
1
MASOVIC
ELVIR
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet +75 Kg (Male)
2
KITSIKIS
HRISTOS
GREECE (GRE)
Cadet +75 Kg (Male)
3
IVANOVIC
ALEKSANDAR
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Cadet +75 Kg (Male)
3
STEADMAN
JAMES
ENGLAND (ENG)
Cadet +75 Kg (Male)
5
LEBEDEV
MAKSIM
ESTONIA (EST)
Cadet +75 Kg (Male)
5
BOZIC
GORAN
CROATIA (CRO)
Cadet +75 Kg (Male)
7
MEL NIKOV
VLADISLAV
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet +75 Kg (Male)
7
HORUNA
STANISLAV
UKRAINE (UKR)
Cadet +75 Kg (Male)
HORNE
JONATHAN
GERMANY (GER)
Cadet +75 Kg (Male)
AMAGJEKAJ
BLEART
SWEDEN (SWE)
Cadet +75 Kg (Male)
BOULESNANE
LONNI
FRANCE (FRA)
Cadet +75 Kg (Male)
WEIDINGER
DOMINIK
AUSTRIA (AUT)
Cadet +75 Kg (Male)
GEISARI
ARTURS
LATVIA (LAT)
Cadet +75 Kg (Male)
BASSAYIN
SALIH
TURKIYE (TUR)
Cadet +75 Kg (Male)
GASHI
LINDITRIM
ALBANIA (ALB)
Cadet +75 Kg (Male)
ARECES ALPERI
BORJA
SPAIN (ESP)
Cadet +75 Kg (Male)
PRESINSKI
FILIPE
SLOVAKIA (SVK)
Cadet +75 Kg (Male)
ZHEHLANAU
SIARHEI
BELARUS (BLR)
Cadet -51 Kg (Female)
Cadet -51 Kg (Female)
1
OZCELIK ARAPOGLU
SERAP
TURKIYE (TUR)
Cadet -51 Kg (Female)
2
MURAVYEVA
OLESYA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet -51 Kg (Female)
3
SEMANIKOVA
VIKTORIA
SLOVAKIA (SVK)
Cadet -51 Kg (Female)
3
MIRKOVIC
SUZANA
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Cadet -51 Kg (Female)
5
ORTEGA ARROYO
EVA
SPAIN (ESP)
Cadet -51 Kg (Female)
5
JAKUNINA
ANASTASIJA
LATVIA (LAT)
Cadet -51 Kg (Female)
7
RECCHIA
ALEXANDRA
FRANCE (FRA)
Cadet -51 Kg (Female)
7
MEIRSMAN
ANGELIQUE
BELGIUM (BEL)
Cadet -51 Kg (Female)
SHILSTON
JENNA ASHLEIGH
ENGLAND (ENG)
Cadet -51 Kg (Female)
HALILAGIC
UNA
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet -51 Kg (Female)
TITKOV
MARIA
GREECE (GRE)
Cadet -51 Kg (Female)
CAIRNS
LISA
SCOTLAND (SCO)
Cadet -51 Kg (Female)
RADOVIC
KARMEN
CROATIA (CRO)
Cadet -51 Kg (Female)
SCHERBEL
NICOLE
GERMANY (GER)
Cadet -51 Kg (Female)
STOYANOVA
MARTINA
BULGARIA (BUL)
Cadet -51 Kg (Female)
NEUHOLD
NATALIE
AUSTRIA (AUT)
Cadet -51 Kg (Female)
RADICEVSKA
MERI
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet -51 Kg (Female)
SALAMOVA
NARHIZ
UKRAINE (UKR)
Cadet -57 Kg (Female)
Cadet -57 Kg (Female)
1
KARAPLIANGOU
VASILIKI
GREECE (GRE)
Cadet -57 Kg (Female)
2
SELTER
SINA
GERMANY (GER)
Cadet -57 Kg (Female)
3
BALTAY
MERVE
TURKIYE (TUR)
Cadet -57 Kg (Female)
3
DE CILLIA
LORY
LUXEMBOURG (LUX)
Cadet -57 Kg (Female)
5
KUBINSKA
DAGMARA
SLOVAKIA (SVK)
Cadet -57 Kg (Female)
5
WEERDENBURG
LINDSEY
NETHERLANDS (NED)
Cadet -57 Kg (Female)
7
SALAMOVA
AYNYRA
UKRAINE (UKR)
Cadet -57 Kg (Female)
7
SUJKOVIC
JOVANA
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Cadet -57 Kg (Female)
SARKIC
ASJA
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet -57 Kg (Female)
MAUCH
EVA
AUSTRIA (AUT)
Cadet -57 Kg (Female)
STEFE
SPELA
SLOVENIA (SLO)
Cadet -57 Kg (Female)
PIANTONI
CHIARA
ITALY (ITA)
Cadet -57 Kg (Female)
VLADIMIROVA
DILYANA
BULGARIA (BUL)
Cadet -57 Kg (Female)
HENDERSON
LISA
SCOTLAND (SCO)
Cadet -57 Kg (Female)
LLOYD
ADELE
ENGLAND (ENG)
Cadet -57 Kg (Female)
STEFANOVSKA
NATASHA
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet -57 Kg (Female)
OITAHAR
LEILA
FRANCE (FRA)
Cadet -57 Kg (Female)
RIBEIRO
TANIA
ANDORRA (AND)
Cadet -57 Kg (Female)
BOBKOVA
KAROLINA
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet -57 Kg (Female)
GORICAJ
IVANA
CROATIA (CRO)
Cadet -57 Kg (Female)
MAXIMOVA
YANA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet -57 Kg (Female)
STURMAN
MÓNIKA
HUNGARY (HUN)
Cadet -57 Kg (Female)
QERETI
TRINGA
ALBANIA (ALB)
Cadet -57 Kg (Female)
BERGA
GITA
LATVIA (LAT)
Cadet -57 Kg (Female)
FERRER GARCIA
CRISTINA
SPAIN (ESP)
Cadet -60 Kg (Male)
Cadet -60 Kg (Male)
1
FOGADA
FILIP
SLOVAKIA (SVK)
Cadet -60 Kg (Male)
2
CABALLERO
ADAI
SPAIN (ESP)
Cadet -60 Kg (Male)
3
BONAITA
MANUEL
ITALY (ITA)
Cadet -60 Kg (Male)
3
RADULOVIC
JOVAN
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Cadet -60 Kg (Male)
5
THALES
JONATHAN
BELGIUM (BEL)
Cadet -60 Kg (Male)
5
CEJVANOVIC
ISMAR
CROATIA (CRO)
Cadet -60 Kg (Male)
7
POLZER
LUKAS
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet -60 Kg (Male)
7
MURPHY
FRANCIS
SCOTLAND (SCO)
Cadet -60 Kg (Male)
ICHANE
FREDDY
FRANCE (FRA)
Cadet -60 Kg (Male)
LEWIS
DAVID
WALES (WAL)
Cadet -60 Kg (Male)
TZANOS
GEORGIOS
GREECE (GRE)
Cadet -60 Kg (Male)
CANHAM
THOMAS
ENGLAND (ENG)
Cadet -60 Kg (Male)
MARKOVSKI
ATANAS
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet -60 Kg (Male)
TROST
ROK
SLOVENIA (SLO)
Cadet -60 Kg (Male)
BITSCH
NOAH
GERMANY (GER)
Cadet -60 Kg (Male)
KARAHAN
EMRE
TURKIYE (TUR)
Cadet -60 Kg (Male)
ZADRO
DAMIR
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet -60 Kg (Male)
MAGOMEDOV
MAGOMEDNABI
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet -60 Kg (Male)
TOLI
XHINO
ALBANIA (ALB)
Cadet -60 Kg (Male)
DIKOV
PLAMEN
BULGARIA (BUL)
Cadet -60 Kg (Male)
KANIK
ALAN
ESTONIA (EST)
Cadet -60 Kg (Male)
VOYNOV
VLADYSLAV
UKRAINE (UKR)
Cadet -60 Kg (Male)
BRAITSCH
NICOLAS
AUSTRIA (AUT)
Cadet -60 Kg (Male)
LUTKEVICS
ARTURS
LATVIA (LAT)
Cadet -65 Kg (Male)
Cadet -65 Kg (Male)
1
POTUR
NERMIN
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet -65 Kg (Male)
2
SURBEK
ALAN
CROATIA (CRO)
Cadet -65 Kg (Male)
3
SKOVAJSA
MAREK
SLOVAKIA (SVK)
Cadet -65 Kg (Male)
3
BAPTISTE
JULIEN
FRANCE (FRA)
Cadet -65 Kg (Male)
5
GIDAKOS
NIKOLAOS
GREECE (GRE)
Cadet -65 Kg (Male)
5
CVETKOVSKI
DEJAN
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet -65 Kg (Male)
7
HORVATH
ADAM
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet -65 Kg (Male)
7
SINGH SIRA
MANRAJ
ENGLAND (ENG)
Cadet -65 Kg (Male)
NIKULIN
ILLYA
UKRAINE (UKR)
Cadet -65 Kg (Male)
FERNANDEZ VALLE
DANIEL
SPAIN (ESP)
Cadet -65 Kg (Male)
HARGITAI
ROBERT
HUNGARY (HUN)
Cadet -65 Kg (Male)
SILVIA
PEDRO
PORTUGAL (POR)
Cadet -65 Kg (Male)
KARADZIC
STEFAN
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Cadet -65 Kg (Male)
TSVETKOV
GEORGE
BULGARIA (BUL)
Cadet -65 Kg (Male)
MURRAY
STEVEN
SCOTLAND (SCO)
Cadet -65 Kg (Male)
FEIDT
BOB
LUXEMBOURG (LUX)
Cadet -65 Kg (Male)
GUMAROW
WLADISLAW
GERMANY (GER)
Cadet -65 Kg (Male)
KAPLIN
ALEXEY
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet -65 Kg (Male)
SKENDER
JAZO
ALBANIA (ALB)
Cadet -65 Kg (Male)
TEPLOHH
VIKTOR
ESTONIA (EST)
Cadet -65 Kg (Male)
ERZURUM
FATIH
TURKIYE (TUR)
Cadet -65 Kg (Male)
KEPPENS
KEVIN
BELGIUM (BEL)
Cadet -65 Kg (Male)
PAPPADA
SALVATORE
ITALY (ITA)
Cadet -65 Kg (Male)
KASERER
THOMAS
AUSTRIA (AUT)
Cadet -65 Kg (Male)
ZEREBENKOVS
RUSLANS
LATVIA (LAT)
Cadet -75 Kg (Male)
Cadet -75 Kg (Male)
1
BITEVIC
SLOBODAN
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Cadet -75 Kg (Male)
2
KUPUSOVIC
ALEM
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet -75 Kg (Male)
3
DIMITROV
TSVETOMIR
BULGARIA (BUL)
Cadet -75 Kg (Male)
3
PERNUS
RENE
CROATIA (CRO)
Cadet -75 Kg (Male)
5
FEOFANOV
PAVEL
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet -75 Kg (Male)
5
PESOLA
SAVERIO
ITALY (ITA)
Cadet -75 Kg (Male)
7
SALMI
WALTTERI JOHANNES
FINLAND (FIN)
Cadet -75 Kg (Male)
7
PATSALUYONAK
YAUHENI
BELARUS (BLR)
Cadet -75 Kg (Male)
MUNOZ MONTORO
RAFAEL
SPAIN (ESP)
Cadet -75 Kg (Male)
STEPANCHUK
YEVGEN
UKRAINE (UKR)
Cadet -75 Kg (Male)
CIRULIS
MATISS
LATVIA (LAT)
Cadet -75 Kg (Male)
ESSABRI
JEROME
BELGIUM (BEL)
Cadet -75 Kg (Male)
PETROV
NENAD
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet -75 Kg (Male)
SCHOPPER
MARTIN
GERMANY (GER)
Cadet -75 Kg (Male)
XIROMERITIS
KONSTANTINOS
GREECE (GRE)
Cadet -75 Kg (Male)
KHAMLA
LAMINE
FRANCE (FRA)
Cadet -75 Kg (Male)
BOZOGAN
PETER
SLOVAKIA (SVK)
Cadet -75 Kg (Male)
MUTHER
ANDREAS
AUSTRIA (AUT)
Cadet -75 Kg (Male)
EKA
AKAN
ENGLAND (ENG)
Cadet -75 Kg (Male)
SARITAS
UGUR
TURKIYE (TUR)
Cadet -75 Kg (Male)
VACZI
GYOZO
HUNGARY (HUN)
Cadet -75 Kg (Male)
HUMBEL
CHRISTOPH
SWITZERLAND (SUI)
Cadet Kata Female
Cadet Kata Female
1
TORRES LOPEZ
YAIZA
SPAIN (ESP)
Cadet Kata Female
2
HEINRICH
CHRISTINE
GERMANY (GER)
Cadet Kata Female
3
BAHADIR
ESRA
TURKIYE (TUR)
Cadet Kata Female
3
CANNON
SAMANTHA
ENGLAND (ENG)
Cadet Kata Female
5
HORVÁTH
ÉVA
HUNGARY (HUN)
Cadet Kata Female
5
DELHUMEAU
CLAIRE
FRANCE (FRA)
Cadet Kata Female
7
ANTONACCI
GRAZIA
ITALY (ITA)
Cadet Kata Female
7
MARIJA
GUDESKA
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet Kata Female
RADULOVIC
BISERKA
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Cadet Kata Female
GEORGIEVA
TSVETANKA
BULGARIA (BUL)
Cadet Kata Female
IŠTVÁNKOVÁ
VERONIKA
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet Kata Female
YERMAKOVA
SVIATLANA
BELARUS (BLR)
Cadet Kata Female
PROCHAZKOVA
BARBORA
SLOVAKIA (SVK)
Cadet Kata Female
TITKOV
MARIA
GREECE (GRE)
Cadet Kata Female
YAKOVENKO
EKATERINA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet Kata Female
HUSKIC
LEA
SLOVENIA (SLO)
Cadet Kata Female
PERKIC
ELENA
CROATIA (CRO)
Cadet Kata Female
SELENJOVA
NADEZDA
ESTONIA (EST)
Cadet Kata Female
WILSON
FIONA
SCOTLAND (SCO)
Cadet Kata Female
HULLIGER
JUSTINE
SWITZERLAND (SUI)
Cadet Kata Female
KOROVINA
VALENTYNA
UKRAINE (UKR)
Cadet Kata Male
Cadet Kata Male
1
FEITO
JAVIER
SPAIN (ESP)
Cadet Kata Male
2
TAYLOR
REECE
ENGLAND (ENG)
Cadet Kata Male
3
GEREON
YANIK
SWITZERLAND (SUI)
Cadet Kata Male
3
BOZIN
SLOBODAN
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Cadet Kata Male
5
BARSEGIAN
ALEXANDR
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet Kata Male
5
JANDA
LUKAS
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet Kata Male
7
ÇALIŞKAN
ASLAN
TURKIYE (TUR)
Cadet Kata Male
7
AZRIEL
GILAD
ISRAEL (ISR)
Cadet Kata Male
PALAIOLOGOS
VASILEIOS
GREECE (GRE)
Cadet Kata Male
VAYRYNEN
VELI HEIKKI
FINLAND (FIN)
Cadet Kata Male
KOEHLER
STEFAN
GERMANY (GER)
Cadet Kata Male
PADOVAN
DAMJAN
CROATIA (CRO)
Cadet Kata Male
KASERER
THOMAS
AUSTRIA (AUT)
Cadet Kata Male
MATECNY
ALEXANDER
SLOVAKIA (SVK)
Cadet Kata Male
CVIJIC
DRAGOMIR
SLOVENIA (SLO)
Cadet Kata Male
SKOF
DINO
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet Kata Male
YATSYUK
MYKHAYLO
UKRAINE (UKR)
Cadet Kata Male
LACOSTE
ROMAIN
FRANCE (FRA)
Cadet Kumite Male -70 kg
Cadet Kumite Male -70 kg
1
GRILLON
KENJI
FRANCE (FRA)
Cadet Kumite Male -70 kg
2
LUCIC
MARKO
CROATIA (CRO)
Cadet Kumite Male -70 kg
3
PIERSOTTE
YANNICK
BELGIUM (BEL)
Cadet Kumite Male -70 kg
3
MEGRABYAN
ASKANAZ
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet Kumite Male -70 kg
5
NOSAL
PETER
SLOVAKIA (SVK)
Cadet Kumite Male -70 kg
5
IKAN
JAOUAD
NETHERLANDS (NED)
Cadet Kumite Male -70 kg
7
TART
SCOTT
SCOTLAND (SCO)
Cadet Kumite Male -70 kg
7
IVANOVIC
STEFAN
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Cadet Kumite Male -70 kg
MARTIN SAMPEDRO
ALBERTO
SPAIN (ESP)
Cadet Kumite Male -70 kg
ESSER
PHILIP
GERMANY (GER)
Cadet Kumite Male -70 kg
VANJA
GRUEVSKI
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet Kumite Male -70 kg
IVANOV
PAVEL
BULGARIA (BUL)
Cadet Kumite Male -70 kg
KULLOLLI
ALMARID
ALBANIA (ALB)
Cadet Kumite Male -70 kg
PSIFOS
APOSTOLOS
GREECE (GRE)
Cadet Kumite Male -70 kg
BROOM
DANIEL
ENGLAND (ENG)
Cadet Kumite Male -70 kg
MALJUGA
ALEKSANDR
ESTONIA (EST)
Cadet Kumite Male -70 kg
MULABDIC
MIRNES
SLOVENIA (SLO)
Cadet Kumite Male -70 kg
BANDER
DAMIR
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet Kumite Male -70 kg
KALNINS
KRISTS
LATVIA (LAT)
Cadet Kumite Male -70 kg
MALCHENKO
MAKSYM
UKRAINE (UKR)
Cadet Kumite Male -70 kg
SEILER
DEMIAN
SWITZERLAND (SUI)
Cadet Kumite Male -70 kg
GINTER
MANOU
LUXEMBOURG (LUX)
Cadet Kumite Male -70 kg
HURYN
MAKSIM
BELARUS (BLR)
Cadet Kumite Male -70 kg
PELIKAN
MAREK
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet Kumite Male -70 kg
ŞAHIN
MUSTAFA UTKU
TURKIYE (TUR)
Junior +60 Kg (Female)
Junior +60 Kg (Female)
1
COLOMAR COSTA
IRENE
SPAIN (ESP)
Junior +60 Kg (Female)
2
CLAVIEN
FANNY
SWITZERLAND (SUI)
Junior +60 Kg (Female)
3
SPERNER
SILVIA
GERMANY (GER)
Junior +60 Kg (Female)
3
SALES
DIANA
CROATIA (CRO)
Junior +60 Kg (Female)
5
NOVINCHANOVA
ALENA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior +60 Kg (Female)
5
SINIRCI
EMEL
TURKIYE (TUR)
Junior +60 Kg (Female)
7
HURRY
KATIE
ENGLAND (ENG)
Junior +60 Kg (Female)
7
CIBO
DZENITA
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior +60 Kg (Female)
BODI
RENATA
HUNGARY (HUN)
Junior +60 Kg (Female)
MACALUSO
SYLVIA
FRANCE (FRA)
Junior +60 Kg (Female)
OGNJENOVIC
JOVANA
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Junior +60 Kg (Female)
SALMON
STEPHANIE
BELGIUM (BEL)
Junior +60 Kg (Female)
DROSDAL
IDA
NORWAY (NOR)
Junior +60 Kg (Female)
KARAPLIANGOU
VALENTINA
GREECE (GRE)
Junior +60 Kg (Female)
BEZUCHOVA
MONIKA
SLOVAKIA (SVK)
Junior +60 Kg (Female)
DIMITROVA
ELENA
BULGARIA (BUL)
Junior +60 Kg (Female)
JELER
MARIJA
SLOVENIA (SLO)
Junior +60 Kg (Female)
CHIARI
MARIVIN
ITALY (ITA)
Junior +60 Kg (Female)
NILSSON
JULIA
SWEDEN (SWE)
Junior +60 Kg (Female)
REXHEPI
ARDIANA
ALBANIA (ALB)
Junior +60 Kg (Female)
SCHINWALD
MICHAELA
AUSTRIA (AUT)
Junior +80 Kg (Male)
Junior +80 Kg (Male)
1
SAHINTEKIN
YASER
TURKIYE (TUR)
Junior +80 Kg (Male)
2
IAKYMENKO
SERGII
UKRAINE (UKR)
Junior +80 Kg (Male)
3
GARY
IBRAHIM
FRANCE (FRA)
Junior +80 Kg (Male)
3
TABAKOVIC
OMER
SLOVENIA (SLO)
Junior +80 Kg (Male)
5
TABAK
JURAJ
SLOVAKIA (SVK)
Junior +80 Kg (Male)
5
CECUNJANIN
ALMIR
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Junior +80 Kg (Male)
7
GRUEVSKI
OGNEN
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior +80 Kg (Male)
7
GARCIA RECUENCO
RUBEN
SPAIN (ESP)
Junior +80 Kg (Male)
KOZA
MICHAEL
AUSTRIA (AUT)
Junior +80 Kg (Male)
NETSOV
LYUBOMIR
BULGARIA (BUL)
Junior +80 Kg (Male)
BERRUM
LARS
NORWAY (NOR)
Junior +80 Kg (Male)
FERLINGHETTI
GIOVANNI
ITALY (ITA)
Junior +80 Kg (Male)
PUUSAAG
MAREK
ESTONIA (EST)
Junior +80 Kg (Male)
KHARCHANKA
VADZIM
BELARUS (BLR)
Junior +80 Kg (Male)
MACH
FRANTISEK
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior +80 Kg (Male)
ZUKAN
ADMIR
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior +80 Kg (Male)
PUKLAVEC
IVAN
CROATIA (CRO)
Junior +80 Kg (Male)
ROBERTS
SONNY
ENGLAND (ENG)
Junior +80 Kg (Male)
LE-FEBRE
NICKY
NETHERLANDS (NED)
Junior +80 Kg (Male)
OLESHKO
ANTON
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior +80 Kg (Male)
BIKAS
KONSTANTINOS
GREECE (GRE)
Junior +80 Kg (Male)
HOEHNE
ENRICO
GERMANY (GER)
Junior +80 Kg (Male)
ROBB
CALUM
ENGLAND (ENG)
Junior -60 Kg (Female)
Junior -60 Kg (Female)
1
SOBOL
MARIA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -60 Kg (Female)
2
BEBEK
IVANA
CROATIA (CRO)
Junior -60 Kg (Female)
3
VICENTE
CARMEN
SPAIN (ESP)
Junior -60 Kg (Female)
3
TAZIDINOVA
ANJELA
GERMANY (GER)
Junior -60 Kg (Female)
5
STAKIC
MARIJA
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Junior -60 Kg (Female)
5
LASSINGLEITNER
FRUZSINA
HUNGARY (HUN)
Junior -60 Kg (Female)
7
IBRAHIMPASIC
SANDRA
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -60 Kg (Female)
7
KRASNIQI
KALTRINA
ALBANIA (ALB)
Junior -60 Kg (Female)
NOMIKOU
GEORGIA
GREECE (GRE)
Junior -60 Kg (Female)
FILIPOVICOVA
LINDA
SLOVAKIA (SVK)
Junior -60 Kg (Female)
REYNOLDS
GEMMA
WALES (WAL)
Junior -60 Kg (Female)
NEZIROGLU
MEHNUR
TURKIYE (TUR)
Junior -60 Kg (Female)
EL KANFOUD
NATALIE
AUSTRIA (AUT)
Junior -60 Kg (Female)
DONNELLY
SARAH
ENGLAND (ENG)
Junior -60 Kg (Female)
MULLER
MARIE
BELGIUM (BEL)
Junior -60 Kg (Female)
RONCHETTI
CHIARA
ITALY (ITA)
Junior -60 Kg (Female)
HORVAT
PATRICIJA
SLOVENIA (SLO)
Junior -60 Kg (Female)
KAUP
STEPHANIE
SWEDEN (SWE)
Junior -60 Kg (Female)
SÜESS
BETTINA
SWITZERLAND (SUI)
Junior -60 Kg (Female)
CASADIO
NOLWENN
FRANCE (FRA)
Junior -60 Kg (Female)
LINHARTOVA
ZUZANA
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -60 Kg (Female)
YANKOVA
KRASIMIRA
BULGARIA (BUL)
Junior -60 Kg (Male)
Junior -60 Kg (Male)
1
KUNZE
FABIAN
GERMANY (GER)
Junior -60 Kg (Male)
2
ROLLE
WILLIAM
CAMEROON (CMR)
Junior -60 Kg (Male)
3
SERINO
SALVATORE
ITALY (ITA)
Junior -60 Kg (Male)
3
SYLLAS
IOANNIS
GREECE (GRE)
Junior -60 Kg (Male)
5
HERNANDEZ ABREU
AYOCE
SPAIN (ESP)
Junior -60 Kg (Male)
5
ILYAS
KHURAM
ENGLAND (ENG)
Junior -60 Kg (Male)
7
SCOTT
ROBERT
WALES (WAL)
Junior -60 Kg (Male)
7
DIAZ MARTIN
RAPHAEL
BELGIUM (BEL)
Junior -60 Kg (Male)
FETR
LUKAS
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -60 Kg (Male)
MUSLIC
EDIN
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -60 Kg (Male)
RADEL
DMITRY
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -60 Kg (Male)
KASKO
ERIK
SLOVAKIA (SVK)
Junior -60 Kg (Male)
SZELECZKY
ZSOLT
HUNGARY (HUN)
Junior -60 Kg (Male)
DOMDJONI
DANIL
CROATIA (CRO)
Junior -60 Kg (Male)
MURRAY
MICHAEL
SCOTLAND (SCO)
Junior -60 Kg (Male)
HALLER
CHRISTOPH
AUSTRIA (AUT)
Junior -60 Kg (Male)
PTASHNYK
ARTEM
UKRAINE (UKR)
Junior -60 Kg (Male)
GÜNDOĞDU
YÜCEL
TURKIYE (TUR)
Junior -60 Kg (Male)
POPA
VALENTIN
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Junior -60 Kg (Male)
HYSA
LEDIAN
ALBANIA (ALB)
Junior -60 Kg (Male)
KOZEVNIKOV
VADIM
ESTONIA (EST)
Junior -60 Kg (Male)
STADLIN
ANDREAS
SWITZERLAND (SUI)
Junior -60 Kg (Male)
TODOROVSKI
TOME
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior -65 Kg (Male)
Junior -65 Kg (Male)
1
COSSOU
MATHIEU
FRANCE (FRA)
Junior -65 Kg (Male)
2
SCOGNAMIGLIO
MAURO
ITALY (ITA)
Junior -65 Kg (Male)
3
KACNIA
ERBLIN
ALBANIA (ALB)
Junior -65 Kg (Male)
3
KEMALOGLU
OMER
TURKIYE (TUR)
Junior -65 Kg (Male)
5
STAJOVIC
LUKA
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Junior -65 Kg (Male)
5
NEGATUROV
IGOR
UKRAINE (UKR)
Junior -65 Kg (Male)
7
CVETKOVSKI
IVO
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior -65 Kg (Male)
7
SKRABLIN
IVAN
CROATIA (CRO)
Junior -65 Kg (Male)
MESNAOUI
SALAH
BELGIUM (BEL)
Junior -65 Kg (Male)
VAN KEEKEN
BRAM
NETHERLANDS (NED)
Junior -65 Kg (Male)
RASERO RUIZ
MANUEL
SPAIN (ESP)
Junior -65 Kg (Male)
ANDERSSON
NIKLAS
SWEDEN (SWE)
Junior -65 Kg (Male)
KOBURGER
SOMA
HUNGARY (HUN)
Junior -65 Kg (Male)
MATEVOSJAN
DAVID
ESTONIA (EST)
Junior -65 Kg (Male)
HEIMANN
ALEXANDER
GERMANY (GER)
Junior -65 Kg (Male)
ABEL
PAUL TERENCE
ENGLAND (ENG)
Junior -65 Kg (Male)
KIRILOV
PLAMEN
BULGARIA (BUL)
Junior -65 Kg (Male)
SADIKOVS
RUSLANS
LATVIA (LAT)
Junior -65 Kg (Male)
SOKOL
MAROS
SLOVAKIA (SVK)
Junior -65 Kg (Male)
LOACKER
THOMAS
AUSTRIA (AUT)
Junior -65 Kg (Male)
MOFFAT
GRAIG
SCOTLAND (SCO)
Junior -65 Kg (Male)
VASILEIOU
FILIPPOS
GREECE (GRE)
Junior -65 Kg (Male)
CASTRO
JORGE
PORTUGAL (POR)
Junior -65 Kg (Male)
GURECKY
LIBOR
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -65 Kg (Male)
REES
ALEX
WALES (WAL)
Junior -65 Kg (Male)
BAYBARODOV
ANTON
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -65 Kg (Male)
LEBEDZ
ALIAKSANDR
BELARUS (BLR)
Junior -70 Kg (Male)
Junior -70 Kg (Male)
1
DONA
LARRY
FRANCE (FRA)
Junior -70 Kg (Male)
2
GUNDUZ
GOKHAN
TURKIYE (TUR)
Junior -70 Kg (Male)
3
OZEROVS
ANDREJS
LATVIA (LAT)
Junior -70 Kg (Male)
3
GODFREY
DAVID TERRENCE
WALES (WAL)
Junior -70 Kg (Male)
5
TYCHINSKIY
KIRILL
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -70 Kg (Male)
5
MANDIC
NIKOLA
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Junior -70 Kg (Male)
7
ODAK
MATE
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -70 Kg (Male)
7
CZUCZOR
KRISTIAN
SLOVAKIA (SVK)
Junior -70 Kg (Male)
GIAPALAKIS
THEODOROS
GREECE (GRE)
Junior -70 Kg (Male)
SAVCHUK
SERHIY
UKRAINE (UKR)
Junior -70 Kg (Male)
BAECKER
BENJAMIN
GERMANY (GER)
Junior -70 Kg (Male)
CZIMMER
PETER
HUNGARY (HUN)
Junior -70 Kg (Male)
KUMBULLA
TAULANT
ALBANIA (ALB)
Junior -70 Kg (Male)
SLADECEK
ADAM
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -70 Kg (Male)
MAESTRI
NELLO
ITALY (ITA)
Junior -70 Kg (Male)
BACHMANN
CHRISTOPH
AUSTRIA (AUT)
Junior -70 Kg (Male)
GONEV
VANE
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior -70 Kg (Male)
CASTRO
CARLOS
PORTUGAL (POR)
Junior -70 Kg (Male)
JUMRUKOVSKI
PETER
SWEDEN (SWE)
Junior -70 Kg (Male)
SHEPPARD
MORENO
NETHERLANDS (NED)
Junior -70 Kg (Male)
WISHART
JAMIE
SCOTLAND (SCO)
Junior -70 Kg (Male)
LUCIN
GORAN
CROATIA (CRO)
Junior -70 Kg (Male)
DE DIOS SARCIADA
RUBEN
SPAIN (ESP)
Junior -70 Kg (Male)
ILIEV
ILIA
BULGARIA (BUL)
Junior -70 Kg (Male)
SEILER
ROUAN
SWITZERLAND (SUI)
Junior -70 Kg (Male)
BARAVIKOU
DZMITRY
BELARUS (BLR)
Junior -70 Kg (Male)
LANGSON
SHAUN
ENGLAND (ENG)
Junior -75 Kg (Male)
Junior -75 Kg (Male)
1
BUSA
LUIGI
ITALY (ITA)
Junior -75 Kg (Male)
2
RASIDAGIC
TOMISLAV
CROATIA (CRO)
Junior -75 Kg (Male)
3
DUTOMADIO
DANIEL
NETHERLANDS (NED)
Junior -75 Kg (Male)
3
ARAMINTHE
CHRISTOPHE
FRANCE (FRA)
Junior -75 Kg (Male)
5
DEBATTY
ROMAIN
BELGIUM (BEL)
Junior -75 Kg (Male)
5
CHERVINSKYI
SERGII
UKRAINE (UKR)
Junior -75 Kg (Male)
7
GORELIK
MAXIM
ISRAEL (ISR)
Junior -75 Kg (Male)
7
JERKOVIC
DIMITRIJE
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Junior -75 Kg (Male)
MOREIRA
NUNO
PORTUGAL (POR)
Junior -75 Kg (Male)
VASEK
MILAN
SLOVAKIA (SVK)
Junior -75 Kg (Male)
ALONSO AGUILERA
CHRISTIAN
SPAIN (ESP)
Junior -75 Kg (Male)
BRUNTON
JAMES
NORTHERN IRELAND (NIR)
Junior -75 Kg (Male)
KRUTSIKAU
ARTSEM
BELARUS (BLR)
Junior -75 Kg (Male)
MICOV
BOGDAN
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior -75 Kg (Male)
MURPHY
JAMES
SCOTLAND (SCO)
Junior -75 Kg (Male)
UYGUR
EMRAH
TURKIYE (TUR)
Junior -75 Kg (Male)
GILMANOV
DENIS
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -75 Kg (Male)
BALTROCCO
BENJAMIN
GERMANY (GER)
Junior -75 Kg (Male)
KOCI
JAN
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -75 Kg (Male)
MATIJEVIC
MATIJA
SLOVENIA (SLO)
Junior -75 Kg (Male)
GAUCI
JAY
ENGLAND (ENG)
Junior -75 Kg (Male)
MUCA
IDVAN
ALBANIA (ALB)
Junior -75 Kg (Male)
TRIANTAFYLLOU
AVRILIOS
GREECE (GRE)
Junior -75 Kg (Male)
KURTAGIC
DAMIR
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -75 Kg (Male)
ZHUROMSKIS
ALEXEJS
LATVIA (LAT)
Junior -80 Kg (Male)
Junior -80 Kg (Male)
1
PETERSEN
TIMOTHY
NETHERLANDS (NED)
Junior -80 Kg (Male)
2
MULLER
FRANCOIS
BELGIUM (BEL)
Junior -80 Kg (Male)
3
ALONSO
MICKAEL
FRANCE (FRA)
Junior -80 Kg (Male)
3
NELSON
JAMES
SCOTLAND (SCO)
Junior -80 Kg (Male)
5
BATAYEV
SERGIY
UKRAINE (UKR)
Junior -80 Kg (Male)
5
KUKULJAC
ADNAN
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -80 Kg (Male)
7
ARSOVSKI
ZHARKO
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior -80 Kg (Male)
7
ROCHE
MICHAEL
ENGLAND (ENG)
Junior -80 Kg (Male)
COKL
MITJA
SLOVENIA (SLO)
Junior -80 Kg (Male)
HRNCIR
ADAM
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -80 Kg (Male)
VLADIMIROV
YAVOR
BULGARIA (BUL)
Junior -80 Kg (Male)
KALODZICH
SIARHEI
BELARUS (BLR)
Junior -80 Kg (Male)
BAUMANN
WASJA
GERMANY (GER)
Junior -80 Kg (Male)
MUCAJ
VILSON
ALBANIA (ALB)
Junior -80 Kg (Male)
HARNICAR
ANDREY
SLOVAKIA (SVK)
Junior -80 Kg (Male)
PEMAC
KOSTA
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Junior -80 Kg (Male)
JARO
GABOR
HUNGARY (HUN)
Junior -80 Kg (Male)
MARTINEZ ALGUACIL
ADRIAN
SPAIN (ESP)
Junior -80 Kg (Male)
ALIEV
ALEXANDER
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -80 Kg (Male)
GORJANC
IVAN
CROATIA (CRO)
Junior -80 Kg (Male)
RAUTALA
JAAKKO
FINLAND (FIN)
Junior -80 Kg (Male)
IARNONE
VINCENZO
ITALY (ITA)
Junior -80 Kg (Male)
YILDIZ
TOLGANAN IBRAHIM
TURKIYE (TUR)
Junior Kata Female
Junior Kata Female
1
SCORDO
SANDY
FRANCE (FRA)
Junior Kata Female
2
MARTIN ABELLO
YAIZA
SPAIN (ESP)
Junior Kata Female
3
BATTAGLIA
SARA
ITALY (ITA)
Junior Kata Female
3
MILACIC
MILENA
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Junior Kata Female
5
ZUZANKOVA
LENKA
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior Kata Female
5
ZEDE
JASMINA
CROATIA (CRO)
Junior Kata Female
7
GUTIERREZ
VANESSA
SWEDEN (SWE)
Junior Kata Female
7
SHELBOURNE
LAUREN
ENGLAND (ENG)
Junior Kata Female
KOSOVIC
SANELA
NETHERLANDS (NED)
Junior Kata Female
THAJER
EVA
AUSTRIA (AUT)
Junior Kata Female
BOULOUMPASI
AKRIVI IOANNA
GREECE (GRE)
Junior Kata Female
PETROVSKA
ELENA
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior Kata Female
LONGOVA
KATARINA
SLOVAKIA (SVK)
Junior Kata Female
OSHKORDINA
VIKTORIA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior Kata Female
CONNELL
STEPHANIE
SCOTLAND (SCO)
Junior Kata Female
VON KAENEL
LARA
SWITZERLAND (SUI)
Junior Kata Female
KRIEG
FRANZISKA
GERMANY (GER)
Junior Kata Female
REDZIC
ALISA
SLOVENIA (SLO)
Junior Kata Female
CAKICI
FUNDA
TURKIYE (TUR)
Junior Kata Male
Junior Kata Male
1
TOCCO
ALFREDO
ITALY (ITA)
Junior Kata Male
2
SALAZAR JOVER
FRANCISCO JOSE
SPAIN (ESP)
Junior Kata Male
3
YILMAZ
FIKRET
TURKIYE (TUR)
Junior Kata Male
3
TESAREK
JAKUB
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior Kata Male
5
NALETINA
DORIJAN
CROATIA (CRO)
Junior Kata Male
5
SHALIMOV
DMITRY
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior Kata Male
7
SCHINKOETHE
JAYSON
GERMANY (GER)
Junior Kata Male
7
MARUANI
JONATHAN
FRANCE (FRA)
Junior Kata Male
KOVACIC
MIRAN
SLOVENIA (SLO)
Junior Kata Male
ROSSIER
YANICK
SWITZERLAND (SUI)
Junior Kata Male
MARKO
SEKULOVSKI
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior Kata Male
TER HEIJDEN
JEFFREY
NETHERLANDS (NED)
Junior Kata Male
HALL
GARY
ENGLAND (ENG)
Junior Kata Male
KOUROGLOU
MICHAIL
GREECE (GRE)
Junior Kata Male
TOTH
FERENC
HUNGARY (HUN)
Junior Kata Male
DI GIOVANNI
AMEDEO ALESSANDRO
BELGIUM (BEL)
Junior Kata Male
SYCHOU
DZMITRY
BELARUS (BLR)
Junior Kata Male
KASSMANNHUBER
MARCO
AUSTRIA (AUT)
Junior Kata Male
ALECU
FLAVIUS
SWEDEN (SWE)
Junior Kata Male
ILIC
FILIP
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Junior Kumite Female -53 kg
Junior Kumite Female -53 kg
1
WESER
KATJA
GERMANY (GER)
Junior Kumite Female -53 kg
2
JOVANOVIC
MAJA
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Junior Kumite Female -53 kg
3
MISCHIATTI
SUSANNA
ITALY (ITA)
Junior Kumite Female -53 kg
3
ERKAN
EMINE BAHAR
TURKIYE (TUR)
Junior Kumite Female -53 kg
5
AVELLEIRA MARCOS
ANA
SPAIN (ESP)
Junior Kumite Female -53 kg
5
GROFFILIER
ELAINE
FRANCE (FRA)
Junior Kumite Female -53 kg
7
ZBORILOVA
LUCIE
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior Kumite Female -53 kg
7
PETERNEL
IVA
SLOVENIA (SLO)
Junior Kumite Female -53 kg
JONES
SAMANTHA
WALES (WAL)
Junior Kumite Female -53 kg
KRZINA
KAROLINA
CROATIA (CRO)
Junior Kumite Female -53 kg
EFREMOVA
MERI
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior Kumite Female -53 kg
PAPADOPOULOU
ELENI
GREECE (GRE)
Junior Kumite Female -53 kg
VALCHEVA
YOANA
BULGARIA (BUL)
Junior Kumite Female -53 kg
KOVACIKOVA
LUCIA
SLOVAKIA (SVK)
Junior Kumite Female -53 kg
DROSDAL
LENE
NORWAY (NOR)
Junior Kumite Female -53 kg
GREDUSOVA
OLGA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior Kumite Female -53 kg
SELMAN
UNA
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior Kumite Female -53 kg
MANNING
LAUREN
ENGLAND (ENG)
Junior Kumite Female -53 kg
BUERGLER
DENJA
SWITZERLAND (SUI)