WKF RANKING - RESULTS (INDIVIDUAL)
YOU HAVE MORE THAN ONE PROFILE? FOLLOW THIS LINK TO MERGE YOUR PROFILES.
32nd European Cadet & Junior Karate Championships, 2005-02-11
Category
Rank
Lastname
Firstname
Country
Cadet +57 Kg (Female)
Cadet +57 Kg (Female)
1
BELLONI
SABRINA
ITALY (ITA)
Cadet +57 Kg (Female)
2
CLAVIEN
FANNY
SWITZERLAND (SUI)
Cadet +57 Kg (Female)
3
CIBO
DZENITA
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet +57 Kg (Female)
3
DROSDAL
IDA
NORWAY (NOR)
Cadet +57 Kg (Female)
5
AYHAN
NEZAHAT
TURKIYE (TUR)
Cadet +57 Kg (Female)
5
SVIRIDOVICA
KRISTINA
LATVIA (LAT)
Cadet +57 Kg (Female)
7
PAVLOVIC
GORDANA
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Cadet +57 Kg (Female)
7
AIT IBRAHIM
NADEGE
ALGERIA (ALG)
Cadet +57 Kg (Female)
VIDIC
MASA
CROATIA (CRO)
Cadet +57 Kg (Female)
SPAHO
ERZAHA
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet +57 Kg (Female)
GENETHLIOU
MACHIA
CYPRUS (CYP)
Cadet +57 Kg (Female)
VISNOVSKA
IVANA
SLOVAKIA (SVK)
Cadet +57 Kg (Female)
KREMMYDA
ANNA MARIA
GREECE (GRE)
Cadet +57 Kg (Female)
ZAYTSEVA
SVETLANA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet +57 Kg (Female)
RIZOVA
KRISTINA
BULGARIA (BUL)
Cadet +57 Kg (Female)
ALLISON
SARAH JANE
SCOTLAND (SCO)
Cadet +57 Kg (Female)
TAZIDINOVA
ANJELA
GERMANY (GER)
Cadet +57 Kg (Female)
JELER
MARIJA
SLOVENIA (SLO)
Cadet +57 Kg (Female)
VRYSEN
LENE
BELGIUM (BEL)
Cadet +57 Kg (Female)
CSANYI
ALETTA
HUNGARY (HUN)
Cadet +57 Kg (Female)
HURRY
KATIE
ENGLAND (ENG)
Cadet +57 Kg (Female)
VIZCAINO GONZALEZ
CRISTINA
SPAIN (ESP)
Cadet +75 Kg (Male)
Cadet +75 Kg (Male)
1
LE-FEBRE
NICKY
NETHERLANDS (NED)
Cadet +75 Kg (Male)
2
MARTINEZ ALGUACIL
ADRIAN
SPAIN (ESP)
Cadet +75 Kg (Male)
3
VOJINOVIC
NINKO
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Cadet +75 Kg (Male)
3
HORNEZ
ANTHONY
FRANCE (FRA)
Cadet +75 Kg (Male)
5
BOSNJAK
ROBERTO
CROATIA (CRO)
Cadet +75 Kg (Male)
5
TABAKOVIC
OMER
SLOVENIA (SLO)
Cadet +75 Kg (Male)
7
KHARCHANKA
VADZIM
BELARUS (BLR)
Cadet +75 Kg (Male)
7
STEFANOV
JUGOSLAV
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet +75 Kg (Male)
KOSE
SAFA
TURKIYE (TUR)
Cadet +75 Kg (Male)
BIKAS
KONSTANTINOS
GREECE (GRE)
Cadet +75 Kg (Male)
CSINCSIK
SANDOR
HUNGARY (HUN)
Cadet +75 Kg (Male)
NELSON
JAMES
SCOTLAND (SCO)
Cadet +75 Kg (Male)
GERASIMOVS
VADIMS
LATVIA (LAT)
Cadet +75 Kg (Male)
PUUSAAG
MAREK
ESTONIA (EST)
Cadet +75 Kg (Male)
TABAK
JURAJ
SLOVAKIA (SVK)
Cadet +75 Kg (Male)
CHERVINSKYI
SERGII
UKRAINE (UKR)
Cadet +75 Kg (Male)
EREMENKO
VIATCHESLAV
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet +75 Kg (Male)
PANASIUK
DARIUSZ
POLAND (POL)
Cadet +75 Kg (Male)
VLADIMIROV
YAVOR
BULGARIA (BUL)
Cadet +75 Kg (Male)
ECONOMIDES
PANAYIOTIS
CYPRUS (CYP)
Cadet +75 Kg (Male)
PALAND
CLEMENS
GERMANY (GER)
Cadet +75 Kg (Male)
REES
JASON
WALES (WAL)
Cadet +75 Kg (Male)
GROSVENOR
LAWRENCE
ENGLAND (ENG)
Cadet -51 Kg (Female)
Cadet -51 Kg (Female)
1
OZCELIK ARAPOGLU
SERAP
TURKIYE (TUR)
Cadet -51 Kg (Female)
2
SCHERBEL
NICOLE
GERMANY (GER)
Cadet -51 Kg (Female)
3
LIVITSANOU
SOFIA-MARIKA
GREECE (GRE)
Cadet -51 Kg (Female)
3
SHILSTON
JENNA ASHLEIGH
ENGLAND (ENG)
Cadet -51 Kg (Female)
5
CLAUDIN
LOUISA
FRANCE (FRA)
Cadet -51 Kg (Female)
5
JOVIC
ZORICA
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Cadet -51 Kg (Female)
7
DAVIES
RHIAN
WALES (WAL)
Cadet -51 Kg (Female)
7
KRZINA
KAROLINA
CROATIA (CRO)
Cadet -51 Kg (Female)
CAIRNS
LISA
SCOTLAND (SCO)
Cadet -51 Kg (Female)
PURANEN
LAURA
FINLAND (FIN)
Cadet -51 Kg (Female)
ESTEVE CARRASCOSA
ALBA
SPAIN (ESP)
Cadet -51 Kg (Female)
ILIEVA
BORYANA
BULGARIA (BUL)
Cadet -51 Kg (Female)
SPRUZA
ELINA
LATVIA (LAT)
Cadet -51 Kg (Female)
EFREMOVA
MERI
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet -51 Kg (Female)
PETROCHENKO
EKATERINA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet -51 Kg (Female)
IBRAHIMPASIC
VANJA
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet -51 Kg (Female)
KRASNIQI
KALTRINA
ALBANIA (ALB)
Cadet -51 Kg (Female)
CHRYSANTHOU
SOUSANA
CYPRUS (CYP)
Cadet -51 Kg (Female)
DI BIN
GLORIA
ITALY (ITA)
Cadet -51 Kg (Female)
HARASNIKOVA
ROMANA
SLOVAKIA (SVK)
Cadet -57 Kg (Female)
Cadet -57 Kg (Female)
1
WEERDENBURG
LINDSEY
NETHERLANDS (NED)
Cadet -57 Kg (Female)
2
LASSINGLEITNER
FRUZSINA
HUNGARY (HUN)
Cadet -57 Kg (Female)
3
MULLER
MARIE
BELGIUM (BEL)
Cadet -57 Kg (Female)
3
ERKAN
EMINE BAHAR
TURKIYE (TUR)
Cadet -57 Kg (Female)
5
KUBINSKA
PETRA
SLOVAKIA (SVK)
Cadet -57 Kg (Female)
5
BULDIC
ATIFA
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet -57 Kg (Female)
7
MONTERO DEL AMO
MARIA DEL CARMEN
SPAIN (ESP)
Cadet -57 Kg (Female)
7
RAKOVIC
MARINA
MONTENEGRO (MNE)
Cadet -57 Kg (Female)
RIBEIRO
TANIA
ANDORRA (AND)
Cadet -57 Kg (Female)
FOURNIER
SABINE
FRANCE (FRA)
Cadet -57 Kg (Female)
KLIETSCHKOWSKI
NADINE
GERMANY (GER)
Cadet -57 Kg (Female)
TOPALOVA
LILIANA
BULGARIA (BUL)
Cadet -57 Kg (Female)
KARKKAINEN
TARJA
FINLAND (FIN)
Cadet -57 Kg (Female)
SALES
AZRA
CROATIA (CRO)
Cadet -57 Kg (Female)
VENTURINI
BENEDETTA
ITALY (ITA)
Cadet -57 Kg (Female)
HENDERSON
LISA
SCOTLAND (SCO)
Cadet -57 Kg (Female)
RUGE
ELINA
LATVIA (LAT)
Cadet -57 Kg (Female)
TSOUKKA
VALENTINI
CYPRUS (CYP)
Cadet -57 Kg (Female)
AETOU
EFTYMIA
GREECE (GRE)
Cadet -57 Kg (Female)
MANNING
LAUREN
ENGLAND (ENG)
Cadet -60 Kg (Male)
Cadet -60 Kg (Male)
1
MADADOV
RUSTAM
AZERBAIJAN (AZE)
Cadet -60 Kg (Male)
2
BELOZERTSEV
KONSTANTIN
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet -60 Kg (Male)
3
CANHAM
THOMAS
ENGLAND (ENG)
Cadet -60 Kg (Male)
3
ALLOUNE
GILLES
FRANCE (FRA)
Cadet -60 Kg (Male)
5
ARAPOGLU
ISMAIL
TURKIYE (TUR)
Cadet -60 Kg (Male)
5
ACEVES BARRIO
EDUARDO
SPAIN (ESP)
Cadet -60 Kg (Male)
7
SCOTT
ROBERT
WALES (WAL)
Cadet -60 Kg (Male)
7
SERINO
SALVATORE
ITALY (ITA)
Cadet -60 Kg (Male)
POLZER
LUKAS
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet -60 Kg (Male)
THALES
JONATHAN
BELGIUM (BEL)
Cadet -60 Kg (Male)
DAVIDOV
NISSON
ISRAEL (ISR)
Cadet -60 Kg (Male)
KASERER
THOMAS
AUSTRIA (AUT)
Cadet -60 Kg (Male)
KYRIAKIDES
ARISTOS
CYPRUS (CYP)
Cadet -60 Kg (Male)
PASAVETS
KIRYL
BELARUS (BLR)
Cadet -60 Kg (Male)
SURBEK
ALAN
CROATIA (CRO)
Cadet -60 Kg (Male)
BESIC
SENAD
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet -60 Kg (Male)
DAMIAN
FERUCIO GEORGE
ROMANIA (ROU)
Cadet -60 Kg (Male)
JETMIR
REXHEPI
ALBANIA (ALB)
Cadet -60 Kg (Male)
SADIKOVS
RUSLANS
LATVIA (LAT)
Cadet -60 Kg (Male)
KOZEVNIKOV
VADIM
ESTONIA (EST)
Cadet -60 Kg (Male)
SENGKERIDIS
ILIAS
GREECE (GRE)
Cadet -60 Kg (Male)
BERKI
ATTILA
HUNGARY (HUN)
Cadet -60 Kg (Male)
MURRAY
MICHAEL
SCOTLAND (SCO)
Cadet -60 Kg (Male)
STADLIN
ANDREAS
SWITZERLAND (SUI)
Cadet -60 Kg (Male)
CHI CUONG
PHAM
GERMANY (GER)
Cadet -60 Kg (Male)
EMIL
SALEV
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet -60 Kg (Male)
POPA
VALENTIN
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Cadet -60 Kg (Male)
SEMCHENKO
ANTON
UKRAINE (UKR)
Cadet -60 Kg (Male)
KIRILOV
PLAMEN
BULGARIA (BUL)
Cadet -60 Kg (Male)
SKOVAJSA
MAREK
SLOVAKIA (SVK)
Cadet -65 Kg (Male)
Cadet -65 Kg (Male)
1
SHEPPARD
MORENO
NETHERLANDS (NED)
Cadet -65 Kg (Male)
2
KEMALOGLU
OMER
TURKIYE (TUR)
Cadet -65 Kg (Male)
3
SCOGNAMIGLIO
MAURO
ITALY (ITA)
Cadet -65 Kg (Male)
3
LUCIC
MARKO
CROATIA (CRO)
Cadet -65 Kg (Male)
5
GIDAKOS
NIKOLAOS
GREECE (GRE)
Cadet -65 Kg (Male)
5
BAPTISTE
JULIEN
FRANCE (FRA)
Cadet -65 Kg (Male)
7
ARIAS MATAS
SERGIO
SPAIN (ESP)
Cadet -65 Kg (Male)
7
ABEL
PAUL TERENCE
ENGLAND (ENG)
Cadet -65 Kg (Male)
HALLER
CHRISTOPH
AUSTRIA (AUT)
Cadet -65 Kg (Male)
BADIN
LAUR
ROMANIA (ROU)
Cadet -65 Kg (Male)
MALAIS
ANDREAS
CYPRUS (CYP)
Cadet -65 Kg (Male)
TYLE
JIRI
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet -65 Kg (Male)
NOSAL
PETER
SLOVAKIA (SVK)
Cadet -65 Kg (Male)
CVETKOVSKI
IVO
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet -65 Kg (Male)
KALNINS
KRISTS
LATVIA (LAT)
Cadet -65 Kg (Male)
TEPLOHH
VIKTOR
ESTONIA (EST)
Cadet -65 Kg (Male)
BESIC
ARIJAN
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet -65 Kg (Male)
MOFFAT
GRAIG
SCOTLAND (SCO)
Cadet -65 Kg (Male)
GALOBARDES
JOEL
ANDORRA (AND)
Cadet -65 Kg (Male)
JONES
RHYS
WALES (WAL)
Cadet -65 Kg (Male)
RISTIC
NENAD
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Cadet -65 Kg (Male)
SINYAVSKIY
STANISLAV
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet -65 Kg (Male)
LITFIN
THORSTEN
GERMANY (GER)
Cadet -65 Kg (Male)
MIRCHEV
RUMEN
BULGARIA (BUL)
Cadet -65 Kg (Male)
VATA
REDIAN
ALBANIA (ALB)
Cadet -65 Kg (Male)
NYEZHENTSEV
MYKHAYLO
UKRAINE (UKR)
Cadet -65 Kg (Male)
DIAZ MARTIN
RAPHAEL
BELGIUM (BEL)
Cadet -75 Kg (Male)
Cadet -75 Kg (Male)
1
LOBZHANIDZE
KEMAL
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet -75 Kg (Male)
2
BUSA
LUIGI
ITALY (ITA)
Cadet -75 Kg (Male)
3
BLENMAN
CHRISTOPHER
ENGLAND (ENG)
Cadet -75 Kg (Male)
3
ERKAN
ENES
TURKIYE (TUR)
Cadet -75 Kg (Male)
5
TOICHOA SAUTOHO
MOME
SPAIN (ESP)
Cadet -75 Kg (Male)
5
SKOVAJSA
PETER
SLOVAKIA (SVK)
Cadet -75 Kg (Male)
7
KONDRASINS
JURIJS
LATVIA (LAT)
Cadet -75 Kg (Male)
7
MUCA
IDVAN
ALBANIA (ALB)
Cadet -75 Kg (Male)
BITEVIC
SLOBODAN
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Cadet -75 Kg (Male)
KUPUSOVIC
ALEM
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet -75 Kg (Male)
MATSOUKAS
VASILIOS
GREECE (GRE)
Cadet -75 Kg (Male)
DE WEERD
MITCHELL
NETHERLANDS (NED)
Cadet -75 Kg (Male)
HORNE
JONATHAN
GERMANY (GER)
Cadet -75 Kg (Male)
RASIDAGIC
TOMISLAV
CROATIA (CRO)
Cadet -75 Kg (Male)
TSIELEPIS
ANDREAS
CYPRUS (CYP)
Cadet -75 Kg (Male)
ANGELOVSKI
DARKO
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet -75 Kg (Male)
MATIJEVIC
MATIJA
SLOVENIA (SLO)
Cadet -75 Kg (Male)
GORELIK
MAXIM
ISRAEL (ISR)
Cadet -75 Kg (Male)
MUMMA
JURI
ESTONIA (EST)
Cadet -75 Kg (Male)
ILIEV
ILIA
BULGARIA (BUL)
Cadet -75 Kg (Male)
ABDESSELEM
TAREQ
FRANCE (FRA)
Cadet -75 Kg (Male)
IAKYMENKO
SERGII
UKRAINE (UKR)
Cadet -75 Kg (Male)
VIDAK
BALAZS
HUNGARY (HUN)
Cadet Kata Female
Cadet Kata Female
1
BOTTARO
VIVIANA
ITALY (ITA)
Cadet Kata Female
2
TORRES LOPEZ
YAIZA
SPAIN (ESP)
Cadet Kata Female
3
HEINRICH
CHRISTINE
GERMANY (GER)
Cadet Kata Female
3
HULLIGER
CAROLINE
SWITZERLAND (SUI)
Cadet Kata Female
5
TEVANEE
REVANA
FRANCE (FRA)
Cadet Kata Female
5
CUPAKOVA
LUCIE
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet Kata Female
7
THAJER
EVA
AUSTRIA (AUT)
Cadet Kata Female
7
SELENJOVA
NADEZDA
ESTONIA (EST)
Cadet Kata Female
VASILEIOU
ELENI
GREECE (GRE)
Cadet Kata Female
ILIEVA
BORYANA
BULGARIA (BUL)
Cadet Kata Female
CAKICI
FUNDA
TURKIYE (TUR)
Cadet Kata Female
PROCHAZKOVA
BARBORA
SLOVAKIA (SVK)
Cadet Kata Female
ZERAVIC
DUNJA
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Cadet Kata Female
TRAJKOVSKA
VERICA
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet Kata Female
HAGER
KRISTINA
CROATIA (CRO)
Cadet Kata Female
NEUSER
HANNAH
LUXEMBOURG (LUX)
Cadet Kata Female
YERMAKOVA
SVIATLANA
BELARUS (BLR)
Cadet Kata Female
SVIRIDOVICA
KRISTINA
LATVIA (LAT)
Cadet Kata Female
HODZIC
JASMINA
SLOVENIA (SLO)
Cadet Kata Female
IOANNOU
MARIETTA
CYPRUS (CYP)
Cadet Kata Female
WILSON
FIONA
SCOTLAND (SCO)
Cadet Kata Female
CANNON
SAMANTHA
ENGLAND (ENG)
Cadet Kata Male
Cadet Kata Male
1
PRADO GUTIERREZ
JOSE LUIS
SPAIN (ESP)
Cadet Kata Male
2
SYCHOU
DZMITRY
BELARUS (BLR)
Cadet Kata Male
3
GEREON
YANIK
SWITZERLAND (SUI)
Cadet Kata Male
3
TRIVISONNO
GIANNICOLA
ITALY (ITA)
Cadet Kata Male
5
HRUSOVSKY
JOZEF
SLOVAKIA (SVK)
Cadet Kata Male
5
HALL
GARY
ENGLAND (ENG)
Cadet Kata Male
7
KASERER
THOMAS
AUSTRIA (AUT)
Cadet Kata Male
7
CETINTAS
YASIN
TURKIYE (TUR)
Cadet Kata Male
MASKARIN
FRANJO
CROATIA (CRO)
Cadet Kata Male
PETROV
ANTONY
BULGARIA (BUL)
Cadet Kata Male
RUSANOV
ALEXANDER
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet Kata Male
STZYLER
ROMAN
GERMANY (GER)
Cadet Kata Male
VERESS
GABOR
HUNGARY (HUN)
Cadet Kata Male
DUBJAGA
ALEKSANDRS
LATVIA (LAT)
Cadet Kata Male
MADADOV
RUSTAM
AZERBAIJAN (AZE)
Cadet Kata Male
PANASIUK
DARIUSZ
POLAND (POL)
Cadet Kata Male
JANDA
LUKAS
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet Kata Male
RONKAINEN
ANSSI
FINLAND (FIN)
Cadet Kata Male
LACOSTE
ROMAIN
FRANCE (FRA)
Cadet Kata Male
GIAGKOU
ARISTOS
CYPRUS (CYP)
Cadet Kata Male
MONTANARI
FRANCESCO
SAN MARINO (SMR)
Cadet Kata Male
ILIC
FILIP
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Cadet Kata Male
KOLESNIK
OLEKSIY
UKRAINE (UKR)
Cadet Kata Male
MARKO
SEKULOVSKI
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet Kata Male
THOMOS
GORGIOS
GREECE (GRE)
Cadet Kata Male
AZRIEL
GILAD
ISRAEL (ISR)
Cadet Kumite Male -70 kg
Cadet Kumite Male -70 kg
1
PERNUS
RENE
CROATIA (CRO)
Cadet Kumite Male -70 kg
2
MONGAN
EDWARD MARTIN
ENGLAND (ENG)
Cadet Kumite Male -70 kg
3
TIGANIS
ANDREAS
GREECE (GRE)
Cadet Kumite Male -70 kg
3
DEVELİ
SAMET
TURKIYE (TUR)
Cadet Kumite Male -70 kg
5
TOCCO
ALFREDO
ITALY (ITA)
Cadet Kumite Male -70 kg
5
PIERSOTTE
YANNICK
BELGIUM (BEL)
Cadet Kumite Male -70 kg
7
MALJUGA
ALEKSANDR
ESTONIA (EST)
Cadet Kumite Male -70 kg
7
WISHART
JAMIE
SCOTLAND (SCO)
Cadet Kumite Male -70 kg
SMAAL
RENE
NETHERLANDS (NED)
Cadet Kumite Male -70 kg
SYCHYKAU
VALERY
BELARUS (BLR)
Cadet Kumite Male -70 kg
MOVSUNOV
ELDAR
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet Kumite Male -70 kg
BECK
ANDRE
GERMANY (GER)
Cadet Kumite Male -70 kg
DIONYSIOU
CHRISTOS
CYPRUS (CYP)
Cadet Kumite Male -70 kg
PETROVIC
ALEKSANDAR
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Cadet Kumite Male -70 kg
VIZUETE FERNANDEZ
JAGOBA
SPAIN (ESP)
Cadet Kumite Male -70 kg
JURIK
PETER
SLOVAKIA (SVK)
Cadet Kumite Male -70 kg
SADIK
SADIK
BULGARIA (BUL)
Cadet Kumite Male -70 kg
STEPANCHUK
YEVGEN
UKRAINE (UKR)
Cadet Kumite Male -70 kg
BALLIU
ARSEN
ALBANIA (ALB)
Cadet Kumite Male -70 kg
MORANKIC
ALDIN
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet Kumite Male -70 kg
DIMITROV
TSVETOMIR
BULGARIA (BUL)
Cadet Kumite Male -70 kg
JEZ
VOJTECH
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet Kumite Male -70 kg
PRELOG
SAMO
SLOVENIA (SLO)
Cadet Kumite Male -70 kg
SOLARI
CHARLIE
FRANCE (FRA)
Cadet Kumite Male -70 kg
OZEROVS
ANDREJS
LATVIA (LAT)
Cadet Kumite Male -70 kg
DONEV
MARJAN
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior +60 Kg (Female)
Junior +60 Kg (Female)
1
ZHIDKOVA
EKATERINA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior +60 Kg (Female)
2
KREJCOVA
RADKA
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior +60 Kg (Female)
3
LHOMMEAU
EMILIE
FRANCE (FRA)
Junior +60 Kg (Female)
3
BADERNA
RAFFAELLA
ITALY (ITA)
Junior +60 Kg (Female)
5
KATRAKOULI
DIMITRA
GREECE (GRE)
Junior +60 Kg (Female)
5
COLOMAR COSTA
IRENE
SPAIN (ESP)
Junior +60 Kg (Female)
7
TSEKOVA
NELI
BULGARIA (BUL)
Junior +60 Kg (Female)
7
IBRAHIMEFENDIC
ALMA
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior +60 Kg (Female)
SALES
DIANA
CROATIA (CRO)
Junior +60 Kg (Female)
HALIF
ILIANA
ISRAEL (ISR)
Junior +60 Kg (Female)
MORRIS
JODIE
ENGLAND (ENG)
Junior +60 Kg (Female)
PETROVIC
TADEJA
SLOVENIA (SLO)
Junior +60 Kg (Female)
STANOJEVIC
MILENA
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Junior +60 Kg (Female)
REYNOLDS
GEMMA
WALES (WAL)
Junior +60 Kg (Female)
NEZIROGLU
MEHNUR
TURKIYE (TUR)
Junior +60 Kg (Female)
SPERNER
SILVIA
GERMANY (GER)
Junior +60 Kg (Female)
BEZUCHOVA
MONIKA
SLOVAKIA (SVK)
Junior +60 Kg (Female)
NACEVA
LJILJANA
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior +80 Kg (Male)
Junior +80 Kg (Male)
1
MALLEBRERA
DAVID
FRANCE (FRA)
Junior +80 Kg (Male)
2
TAUPYEV
NIKOLAY
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior +80 Kg (Male)
3
CECUNJANIN
ALMIR
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Junior +80 Kg (Male)
3
SAHINTEKIN
YASER
TURKIYE (TUR)
Junior +80 Kg (Male)
5
HOEHNE
ENRICO
GERMANY (GER)
Junior +80 Kg (Male)
5
DELGADO ESPARTERO
IMANOL
SPAIN (ESP)
Junior +80 Kg (Male)
7
CHATHER
JORAH
ENGLAND (ENG)
Junior +80 Kg (Male)
7
KOZA
MICHAEL
AUSTRIA (AUT)
Junior +80 Kg (Male)
SEAGRIM
WILLIAM
WALES (WAL)
Junior +80 Kg (Male)
ZUKAN
ADMIR
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior +80 Kg (Male)
BERRUM
LARS
NORWAY (NOR)
Junior +80 Kg (Male)
TRPEVSKI
JOSE
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior +80 Kg (Male)
GRIGORYAN
YEVGEN
UKRAINE (UKR)
Junior +80 Kg (Male)
BATANIDIS
IOANNIS
GREECE (GRE)
Junior +80 Kg (Male)
BRIDIK
MILOSLAV
SLOVAKIA (SVK)
Junior +80 Kg (Male)
RAUSK
RAUNO
ESTONIA (EST)
Junior +80 Kg (Male)
KARIMOV
JAVID
AZERBAIJAN (AZE)
Junior +80 Kg (Male)
PUCHKOU
VARTAN
BELARUS (BLR)
Junior +80 Kg (Male)
BOSNJAK
NEBOJSA
CROATIA (CRO)
Junior -60 Kg (Female)
Junior -60 Kg (Female)
1
GUGLIELMI
SELENE
ITALY (ITA)
Junior -60 Kg (Female)
2
NARANDJA
PETRA
CROATIA (CRO)
Junior -60 Kg (Female)
3
KLINT
MATHILDE
DENMARK (DEN)
Junior -60 Kg (Female)
3
SOBOL
MARIA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -60 Kg (Female)
5
HORVAT
PATRICIJA
SLOVENIA (SLO)
Junior -60 Kg (Female)
5
NOMIKOU
GEORGIA
GREECE (GRE)
Junior -60 Kg (Female)
7
LAWRENCE
NATALIE
WALES (WAL)
Junior -60 Kg (Female)
7
TASBASI
FATMA
TURKIYE (TUR)
Junior -60 Kg (Female)
DA SILVA RIES
ISABELLE
LUXEMBOURG (LUX)
Junior -60 Kg (Female)
MERLE
VAN WELY
NETHERLANDS (NED)
Junior -60 Kg (Female)
YANKOVA
KRASIMIRA
BULGARIA (BUL)
Junior -60 Kg (Female)
NEWELL
HAYLEY
ENGLAND (ENG)
Junior -60 Kg (Female)
SIGURDARDOTTIR
SOLVEIG
ICELAND (ISL)
Junior -60 Kg (Female)
GEHRING
JULIA
GERMANY (GER)
Junior -60 Kg (Female)
KAUP
STEPHANIE
SWEDEN (SWE)
Junior -60 Kg (Female)
BESIC
SELMA
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -60 Kg (Female)
MARTÍNEZ TRILLO
ESTEFANÍA
SPAIN (ESP)
Junior -60 Kg (Female)
TITI
MARWA
ISRAEL (ISR)
Junior -60 Kg (Female)
NEDELIKOV
SONJA
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Junior -60 Kg (Female)
SALMON
STEPHANIE
BELGIUM (BEL)
Junior -60 Kg (Female)
FILIPOVICOVA
LINDA
SLOVAKIA (SVK)
Junior -60 Kg (Female)
DONA
LOLITA
FRANCE (FRA)
Junior -60 Kg (Female)
ZSIGMOND
KRISZTINA
HUNGARY (HUN)
Junior -60 Kg (Male)
Junior -60 Kg (Male)
1
GÜNDOĞDU
YÜCEL
TURKIYE (TUR)
Junior -60 Kg (Male)
2
ROLLE
WILLIAM
CAMEROON (CMR)
Junior -60 Kg (Male)
3
DOMDJONI
DANIL
CROATIA (CRO)
Junior -60 Kg (Male)
3
SANTANA VEGA
OSCAR ADAY
SPAIN (ESP)
Junior -60 Kg (Male)
5
BAGROEN
STIAN
NORWAY (NOR)
Junior -60 Kg (Male)
5
MAKSIMOVIC
DUSAN
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Junior -60 Kg (Male)
7
KASKO
ERIK
SLOVAKIA (SVK)
Junior -60 Kg (Male)
7
BACHMANN
CHRISTOPH
AUSTRIA (AUT)
Junior -60 Kg (Male)
ASLANYAN
ARTUR
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -60 Kg (Male)
MURA
MAURIZIO
ITALY (ITA)
Junior -60 Kg (Male)
PESONEN
HEIKKI
FINLAND (FIN)
Junior -60 Kg (Male)
ROMANCZUK
PRZEMYSLAW
POLAND (POL)
Junior -60 Kg (Male)
SYLLAS
IOANNIS
GREECE (GRE)
Junior -60 Kg (Male)
VALLER
NIKOLAI
ESTONIA (EST)
Junior -60 Kg (Male)
ABDULKERIMOV
PARVIZ
AZERBAIJAN (AZE)
Junior -60 Kg (Male)
MERXHANI
ELIS
ALBANIA (ALB)
Junior -60 Kg (Male)
PENOV
RADOSLAV
BULGARIA (BUL)
Junior -60 Kg (Male)
SMITH
TONY
ENGLAND (ENG)
Junior -60 Kg (Male)
TODOROVSKI
TOME
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior -60 Kg (Male)
MUSLIC
EDIN
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -60 Kg (Male)
PINKHASOV
ROMAN
ISRAEL (ISR)
Junior -60 Kg (Male)
GRAY
STEVEN
SCOTLAND (SCO)
Junior -60 Kg (Male)
KIRBERGER
MATTHIAS
GERMANY (GER)
Junior -60 Kg (Male)
SZEBENI
JÓZSEF
HUNGARY (HUN)
Junior -65 Kg (Male)
Junior -65 Kg (Male)
1
AGHAYEV
RAFAEL
AZERBAIJAN (AZE)
Junior -65 Kg (Male)
2
COSSOU
MATHIEU
FRANCE (FRA)
Junior -65 Kg (Male)
3
DEMIR
IDRIS
TURKIYE (TUR)
Junior -65 Kg (Male)
3
YAKHYAEV
GADZHI
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -65 Kg (Male)
5
MAHMOUD
AMGAD
FINLAND (FIN)
Junior -65 Kg (Male)
5
ROONEY
STEVEN
SCOTLAND (SCO)
Junior -65 Kg (Male)
7
BELFQIH
YASSINE
NETHERLANDS (NED)
Junior -65 Kg (Male)
7
SEILER
ROUAN
SWITZERLAND (SUI)
Junior -65 Kg (Male)
ORAVS
GEORGS
LATVIA (LAT)
Junior -65 Kg (Male)
REES
ALEX
WALES (WAL)
Junior -65 Kg (Male)
LUCIN
GORAN
CROATIA (CRO)
Junior -65 Kg (Male)
SIMKO
PETER
SLOVAKIA (SVK)
Junior -65 Kg (Male)
BAECKER
BENJAMIN
GERMANY (GER)
Junior -65 Kg (Male)
MAZOR
DIMITRI
ISRAEL (ISR)
Junior -65 Kg (Male)
NEGATUROV
IGOR
UKRAINE (UKR)
Junior -65 Kg (Male)
PRIEWASSER
PETER
AUSTRIA (AUT)
Junior -65 Kg (Male)
KACNIA
ERBLIN
ALBANIA (ALB)
Junior -65 Kg (Male)
MANDIC
NIKOLA
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Junior -65 Kg (Male)
ANDREEV
TIHOMIR
BULGARIA (BUL)
Junior -65 Kg (Male)
TEODORO
DOMENICO
ITALY (ITA)
Junior -65 Kg (Male)
BATTSON
BARRY LON DUREL
ENGLAND (ENG)
Junior -65 Kg (Male)
CASTANO
CESAR
SPAIN (ESP)
Junior -65 Kg (Male)
MORTENSEN
FRANK MICHAEL
NORWAY (NOR)
Junior -65 Kg (Male)
PATRAKLIEV
SASHKO
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior -65 Kg (Male)
GIAPALAKIS
THEODOROS
GREECE (GRE)
Junior -65 Kg (Male)
AHMETOV
DENISS
ESTONIA (EST)
Junior -65 Kg (Male)
SLATO
HAMID
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -65 Kg (Male)
BARAVIKOU
DZMITRY
BELARUS (BLR)
Junior -65 Kg (Male)
BOMBOLEWSKI
PAWEL
POLAND (POL)
Junior -65 Kg (Male)
MESNAOUI
SALAH
BELGIUM (BEL)
Junior -70 Kg (Male)
Junior -70 Kg (Male)
1
VANDESCHRICK
DIEGO
BELGIUM (BEL)
Junior -70 Kg (Male)
2
PETERSEN
TIMOTHY
NETHERLANDS (NED)
Junior -70 Kg (Male)
3
KAVTARADZE
AMIRANS
LATVIA (LAT)
Junior -70 Kg (Male)
3
AGHASIYEV
JEYHUN
AZERBAIJAN (AZE)
Junior -70 Kg (Male)
5
DONA
LARRY
FRANCE (FRA)
Junior -70 Kg (Male)
5
KURNAZ
MURAT-SALIH
TURKIYE (TUR)
Junior -70 Kg (Male)
7
SKRABLIN
IVAN
CROATIA (CRO)
Junior -70 Kg (Male)
7
VIZUETE PEREZ
VICTOR
SPAIN (ESP)
Junior -70 Kg (Male)
ROZTROPINSKI
RAFAL
POLAND (POL)
Junior -70 Kg (Male)
BUKOVNIK
TONE
SLOVENIA (SLO)
Junior -70 Kg (Male)
DAMASKOS
CHRISTOS
GREECE (GRE)
Junior -70 Kg (Male)
DOUGLAS
MARTIN
SCOTLAND (SCO)
Junior -70 Kg (Male)
LINDFORS
VILLE
FINLAND (FIN)
Junior -70 Kg (Male)
PEEDIMAA
ALAN
ESTONIA (EST)
Junior -70 Kg (Male)
GONEV
VANE
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior -70 Kg (Male)
JUMRUKOVSKI
PETER
SWEDEN (SWE)
Junior -70 Kg (Male)
PORTOGHESE
SALVATORE
ITALY (ITA)
Junior -70 Kg (Male)
BARANOUSKI
PAVEL
BELARUS (BLR)
Junior -70 Kg (Male)
SHAKHRUDINOV
SAYGUIDMAGOMED
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -70 Kg (Male)
CZIMMER
PETER
HUNGARY (HUN)
Junior -70 Kg (Male)
GODFREY
DAVID TERRENCE
WALES (WAL)
Junior -70 Kg (Male)
PASCHENKO
VYACHESLAV
UKRAINE (UKR)
Junior -70 Kg (Male)
JOVOVIC
DEJAN
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Junior -70 Kg (Male)
PILMANN
JINDRICH
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -70 Kg (Male)
BALTROCCO
BENJAMIN
GERMANY (GER)
Junior -70 Kg (Male)
SABO
MIROSLAV
SLOVAKIA (SVK)
Junior -70 Kg (Male)
STOYANOV
SVETOSLAV
BULGARIA (BUL)
Junior -70 Kg (Male)
CAKIC
MENSUR
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -70 Kg (Male)
DIMITRIOU
DIMITRIOS
CYPRUS (CYP)
Junior -70 Kg (Male)
KUMBULLA
TAULANT
ALBANIA (ALB)
Junior -70 Kg (Male)
GAUCI
JAY
ENGLAND (ENG)
Junior -70 Kg (Male)
MAUCH
FRANZ
AUSTRIA (AUT)
Junior -70 Kg (Male)
ITZHAKI
OZ
ISRAEL (ISR)
Junior -75 Kg (Male)
Junior -75 Kg (Male)
1
DUTOMADIO
DANIEL
NETHERLANDS (NED)
Junior -75 Kg (Male)
2
SANCHEZ ESTEPA
ANTONIO
SPAIN (ESP)
Junior -75 Kg (Male)
3
OZEL
FATIH
TURKIYE (TUR)
Junior -75 Kg (Male)
3
URNTAEV
ALEXEY
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -75 Kg (Male)
5
MARTIC
NEVEN
CROATIA (CRO)
Junior -75 Kg (Male)
5
ATAYEV
AMAL
AZERBAIJAN (AZE)
Junior -75 Kg (Male)
7
GRABOVAC
DAVOR
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -75 Kg (Male)
7
DEBATTY
ROMAIN
BELGIUM (BEL)
Junior -75 Kg (Male)
IVANOV
KALIN
BULGARIA (BUL)
Junior -75 Kg (Male)
BRYNIE
JAN OVE
NORWAY (NOR)
Junior -75 Kg (Male)
FORDE
MICHAEL ANTHONY
ENGLAND (ENG)
Junior -75 Kg (Male)
MAGNUSSON
DAVID
SWEDEN (SWE)
Junior -75 Kg (Male)
MERILAIN
DMITRI
ESTONIA (EST)
Junior -75 Kg (Male)
GRUEVSKI
OGNEN
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior -75 Kg (Male)
IARNONE
VINCENZO
ITALY (ITA)
Junior -75 Kg (Male)
TATARIDIS
VITALIS
GREECE (GRE)
Junior -75 Kg (Male)
BRUNTON
JAMES
NORTHERN IRELAND (NIR)
Junior -75 Kg (Male)
KEZ
VITALI
GERMANY (GER)
Junior -75 Kg (Male)
ZHUROMSKIS
ALEXEJS
LATVIA (LAT)
Junior -75 Kg (Male)
HRACHOU
DZMITRY
BELARUS (BLR)
Junior -75 Kg (Male)
SVEINSSON
ANDRI
ICELAND (ISL)
Junior -75 Kg (Male)
VASEK
MILAN
SLOVAKIA (SVK)
Junior -75 Kg (Male)
BEZUGLOV
SERGIY
UKRAINE (UKR)
Junior -75 Kg (Male)
KALAMEN
JAN
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -75 Kg (Male)
GLIGORIC
NENAD
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Junior -75 Kg (Male)
MARKOU
MARKOS
CYPRUS (CYP)
Junior -75 Kg (Male)
MURPHY
JAMES
SCOTLAND (SCO)
Junior -75 Kg (Male)
HEINO
JARNO
FINLAND (FIN)
Junior -75 Kg (Male)
SIOUSARAN
CEDRIC
FRANCE (FRA)
Junior -80 Kg (Male)
Junior -80 Kg (Male)
1
IARNONE
ANIELLO
ITALY (ITA)
Junior -80 Kg (Male)
2
DEKIC
GORAN
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -80 Kg (Male)
3
ALONSO AGUILERA
CHRISTIAN
SPAIN (ESP)
Junior -80 Kg (Male)
3
HARNICAR
ANDREY
SLOVAKIA (SVK)
Junior -80 Kg (Male)
5
PANETSIDIS
ANDREAS
GREECE (GRE)
Junior -80 Kg (Male)
5
MEDUNA
DAVID
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -80 Kg (Male)
7
VOZLIC
DEJAN
SLOVENIA (SLO)
Junior -80 Kg (Male)
7
ANDREOU
KONSTANTINOS
CYPRUS (CYP)
Junior -80 Kg (Male)
PETROV
ROMAN
ESTONIA (EST)
Junior -80 Kg (Male)
MARICEVIC
MIROSLAV
CROATIA (CRO)
Junior -80 Kg (Male)
SKRETTING
ESPEN
NORWAY (NOR)
Junior -80 Kg (Male)
ATAMOV
SHAHIN
AZERBAIJAN (AZE)
Junior -80 Kg (Male)
BOBROV
ROMAN
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -80 Kg (Male)
NEISSL
FLORIAN
AUSTRIA (AUT)
Junior -80 Kg (Male)
PASCUCCI
NAHUEL
SWITZERLAND (SUI)
Junior -80 Kg (Male)
ROBB
CALUM
ENGLAND (ENG)
Junior -80 Kg (Male)
LE FEBRE
BOBBY
NETHERLANDS (NED)
Junior -80 Kg (Male)
ARAMINTHE
OLIVIER
FRANCE (FRA)
Junior -80 Kg (Male)
BESSER
TONY
GERMANY (GER)
Junior -80 Kg (Male)
MONGAN
JOSEPH GEORGE
ENGLAND (ENG)
Junior -80 Kg (Male)
GREBER
NIKOLA
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Junior -80 Kg (Male)
REZAIE HAGHIGHI
PERHAM
SWEDEN (SWE)
Junior -80 Kg (Male)
KORKUT
ERDAL
TURKIYE (TUR)
Junior -80 Kg (Male)
BATAYEV
SERGIY
UKRAINE (UKR)
Junior -80 Kg (Male)
OLEKSZA
PATRYK
POLAND (POL)
Junior Kata Female
Junior Kata Female
1
SCORDO
SANDY
FRANCE (FRA)
Junior Kata Female
2
LONGOVA
KATARINA
SLOVAKIA (SVK)
Junior Kata Female
3
BATTAGLIA
SARA
ITALY (ITA)
Junior Kata Female
3
RUIZ
MARIA TERESA
SPAIN (ESP)
Junior Kata Female
5
HAAS
SABRINA
GERMANY (GER)
Junior Kata Female
5
MILACIC
MILENA
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Junior Kata Female
7
MCCARTHY
KELLY
ENGLAND (ENG)
Junior Kata Female
7
BOULOUMPASI
AKRIVI IOANNA
GREECE (GRE)
Junior Kata Female
GIADA
SALVATORI
SAN MARINO (SMR)
Junior Kata Female
BAHDANAVA
VIKTORYIA
BELARUS (BLR)
Junior Kata Female
REDZIC
ALISA
SLOVENIA (SLO)
Junior Kata Female
TASEVSKA
SIMONA
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior Kata Female
CONNELL
STEPHANIE
SCOTLAND (SCO)
Junior Kata Female
GUTIERREZ
VANESSA
SWEDEN (SWE)
Junior Kata Female
VUJCIC
VALERIJA
CROATIA (CRO)
Junior Kata Female
AKIN
OZLEM
TURKIYE (TUR)
Junior Kata Female
GUENGOER
YASEMIN
AUSTRIA (AUT)
Junior Kata Female
VON KAENEL
LARA
SWITZERLAND (SUI)
Junior Kata Female
LALAKOVA
MARTINA
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior Kata Female
MICHAEL
KAROLINA CHRISTINA
CYPRUS (CYP)
Junior Kata Female
TITI
MARWA
ISRAEL (ISR)
Junior Kata Male
Junior Kata Male
1
QUINTERO CAPDEVILA
DAMIAN HUGO
SPAIN (ESP)
Junior Kata Male
2
ROSSIER
YANICK
SWITZERLAND (SUI)
Junior Kata Male
3
SEMCHYK
SIARHEI
BELARUS (BLR)
Junior Kata Male
3
PARDO
GIACOMO
ITALY (ITA)
Junior Kata Male
5
PILMANN
JINDRICH
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior Kata Male
5
STRASSER
VILMOS
HUNGARY (HUN)
Junior Kata Male
7
KUNEVSKI
IVAN
SERBIA (SRB)
Junior Kata Male
7
SPISAK
MAREK
SLOVAKIA (SVK)
Junior Kata Male
STEWART
MARK
SCOTLAND (SCO)
Junior Kata Male
NALETINA
DORIJAN
CROATIA (CRO)
Junior Kata Male
YILMAZ
FIKRET
TURKIYE (TUR)
Junior Kata Male
BELOUSOV
DENIS
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior Kata Male
KEUTERICK
LUDOVIC
FRANCE (FRA)
Junior Kata Male
MEMBO
KIRILS
LATVIA (LAT)
Junior Kata Male
SPIVAK
ROMAN
AZERBAIJAN (AZE)
Junior Kata Male
SUCKLING
CRAIG
ENGLAND (ENG)
Junior Kata Male
HAAS
MICHAEL
GERMANY (GER)
Junior Kata Male
KREMSER
MARTIN
AUSTRIA (AUT)
Junior Kata Male
MAZOR
DIMITRI
ISRAEL (ISR)
Junior Kata Male
NENAD
ALEKSOSKI
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior Kata Male
BRUNTON
JAMES
NORTHERN IRELAND (NIR)
Junior Kata Male
KOUROGLOU
MICHAIL
GREECE (GRE)
Junior Kata Male
KUZEMKO
LUKASZ
POLAND (POL)
Junior Kata Male
SIATAREVIAN
HAIK
CYPRUS (CYP)
Junior Kumite Female -53 kg
Junior Kumite Female -53 kg
1
JOVANOVIC
MAJA
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Junior Kumite Female -53 kg
2
STEPANOVA
ELENA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior Kumite Female -53 kg
3
HALMOVA
ANDREA
SLOVAKIA (SVK)
Junior Kumite Female -53 kg
3
DI RELLA
ANTONIA
ITALY (ITA)
Junior Kumite Female -53 kg
5
BARISEC
ANA
CROATIA (CRO)
Junior Kumite Female -53 kg
5
MARWOOD
GEMMA
ENGLAND (ENG)
Junior Kumite Female -53 kg
7
AVELLEIRA MARCOS
ANA
SPAIN (ESP)
Junior Kumite Female -53 kg
7
PAPADOPOULOU
ELENI
GREECE (GRE)
Junior Kumite Female -53 kg
BODI
RENATA
HUNGARY (HUN)
Junior Kumite Female -53 kg
MEHDIYEVA
NARGIZ
AZERBAIJAN (AZE)
Junior Kumite Female -53 kg
PETERNEL
IVA
SLOVENIA (SLO)
Junior Kumite Female -53 kg
DOUEH
RANA
SWEDEN (SWE)
Junior Kumite Female -53 kg
JONES
SAMANTHA
WALES (WAL)
Junior Kumite Female -53 kg
VALCHEVA
YOANA
BULGARIA (BUL)
Junior Kumite Female -53 kg
PERIK
KRISTINA
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior Kumite Female -53 kg
DOGAN
VILDAN
TURKIYE (TUR)
Junior Kumite Female -53 kg
SELMAN
UNA
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior Kumite Female -53 kg
ZBORILOVA
LUCIE
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior Kumite Female -53 kg
MAHMOUD
INGE
FINLAND (FIN)
Junior Kumite Female -53 kg
GROFFILIER
ELAINE
FRANCE (FRA)
Junior Kumite Female -53 kg
WESER
KATJA
GERMANY (GER)