WKF RANKING - RESULTS (INDIVIDUAL)
YOU HAVE MORE THAN ONE PROFILE? FOLLOW THIS LINK TO MERGE YOUR PROFILES.
31st European Cadet & Junior Karate Championships, 2004-02-13
Category
Rank
Lastname
Firstname
Country
Cadet +75 Kg (Male)
Cadet +75 Kg (Male)
1
IARNONE
ANIELLO
ITALY (ITA)
Cadet +75 Kg (Male)
2
ALONSO
MICKAEL
FRANCE (FRA)
Cadet +75 Kg (Male)
3
GARCIA RECUENCO
RUBEN
SPAIN (ESP)
Cadet +75 Kg (Male)
3
VOJINOVIC
NINKO
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Cadet +75 Kg (Male)
5
PERIC
BRANKO
CROATIA (CRO)
Cadet +75 Kg (Male)
5
HOEHNE
ENRICO
GERMANY (GER)
Cadet +75 Kg (Male)
7
DAVIDOVSKI
ALEKSANDAR
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet +75 Kg (Male)
7
ZUKAN
ADMIR
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet +75 Kg (Male)
JANICKI
KONRAD
POLAND (POL)
Cadet +75 Kg (Male)
LE-FEBRE
NICKY
NETHERLANDS (NED)
Cadet +75 Kg (Male)
BIKAS
KONSTANTINOS
GREECE (GRE)
Cadet +75 Kg (Male)
GROSVENOR
LAWRENCE
ENGLAND (ENG)
Cadet +75 Kg (Male)
TROHA
MIHA
SLOVENIA (SLO)
Cadet +75 Kg (Male)
KAPTAN
BURAK
TURKIYE (TUR)
Cadet +75 Kg (Male)
CONSTANTIN
ALIN MARIAN
ROMANIA (ROU)
Cadet +75 Kg (Male)
PETROV
ROMAN
ESTONIA (EST)
Cadet +75 Kg (Male)
HUDAK
ALEXANDER
SLOVAKIA (SVK)
Cadet +75 Kg (Male)
ZAMAN
LEVI
BELGIUM (BEL)
Cadet +75 Kg (Male)
KAGRAMANOV
RASHID
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet +75 Kg (Male)
BYERDYENNIKOV
IGOR
UKRAINE (UKR)
Cadet +75 Kg (Male)
ECONOMIDES
PANAYIOTIS
CYPRUS (CYP)
Cadet -60 Kg (Male)
Cadet -60 Kg (Male)
1
CULASSO
MAURIZIO
ITALY (ITA)
Cadet -60 Kg (Male)
2
SINYAVSKIY
STANISLAV
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet -60 Kg (Male)
3
ARAPOGLU
ISMAIL
TURKIYE (TUR)
Cadet -60 Kg (Male)
3
KUNZE
FABIAN
GERMANY (GER)
Cadet -60 Kg (Male)
5
HAMIMED
AISSA
FRANCE (FRA)
Cadet -60 Kg (Male)
5
PASAVETS
KIRYL
BELARUS (BLR)
Cadet -60 Kg (Male)
7
LUSIJA
TARIK
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet -60 Kg (Male)
7
MEIRELES
JOAO
PORTUGAL (POR)
Cadet -60 Kg (Male)
GRAY
STEVEN
SCOTLAND (SCO)
Cadet -60 Kg (Male)
BORONTOV
ANTON
LATVIA (LAT)
Cadet -60 Kg (Male)
VASILEIOU
FILIPPOS
GREECE (GRE)
Cadet -60 Kg (Male)
RASETA
DARKO
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Cadet -60 Kg (Male)
EMIL
SALEV
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet -60 Kg (Male)
BERKI
ATTILA
HUNGARY (HUN)
Cadet -60 Kg (Male)
LIPSKYY
OLEG
UKRAINE (UKR)
Cadet -60 Kg (Male)
TSIPEROVITS
ROMAN
ESTONIA (EST)
Cadet -60 Kg (Male)
CLARK
NATHAN
ENGLAND (ENG)
Cadet -60 Kg (Male)
DUKES
MATIJA
CROATIA (CRO)
Cadet -60 Kg (Male)
MALLEN NAVARRETE
ALBERTO
SPAIN (ESP)
Cadet -60 Kg (Male)
BACHMANN
CHRISTOPH
AUSTRIA (AUT)
Cadet -60 Kg (Male)
GURECKY
LIBOR
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet -60 Kg (Male)
LABANC
TOMAS
SLOVAKIA (SVK)
Cadet -60 Kg (Male)
CALCIU
RAZVAN
ROMANIA (ROU)
Cadet -60 Kg (Male)
DIAZ MARTIN
RAPHAEL
BELGIUM (BEL)
Cadet -60 Kg (Male)
MAHMOUD
AMGAD
FINLAND (FIN)
Cadet -60 Kg (Male)
MICHINOV
RUMEN
BULGARIA (BUL)
Cadet -60 Kg (Male)
SCOTT
ROBERT
WALES (WAL)
Cadet -65 Kg (Male)
Cadet -65 Kg (Male)
1
RASERO RUIZ
MANUEL
SPAIN (ESP)
Cadet -65 Kg (Male)
2
SCOGNAMIGLIO
MAURO
ITALY (ITA)
Cadet -65 Kg (Male)
3
BAECKER
BENJAMIN
GERMANY (GER)
Cadet -65 Kg (Male)
3
KEMALOGLU
OMER
TURKIYE (TUR)
Cadet -65 Kg (Male)
5
KURTAGIC
DAMIR
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet -65 Kg (Male)
5
LUCIN
GORAN
CROATIA (CRO)
Cadet -65 Kg (Male)
7
SEILER
ROUAN
SWITZERLAND (SUI)
Cadet -65 Kg (Male)
7
NEGATUROV
IGOR
UKRAINE (UKR)
Cadet -65 Kg (Male)
ROONEY
STEVEN
SCOTLAND (SCO)
Cadet -65 Kg (Male)
LINER
ANDREJ
SLOVAKIA (SVK)
Cadet -65 Kg (Male)
MACHADO
JOAO
PORTUGAL (POR)
Cadet -65 Kg (Male)
GRZYWACZ
SZYMON
POLAND (POL)
Cadet -65 Kg (Male)
SLADECEK
ADAM
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet -65 Kg (Male)
ANDREEV
TIHOMIR
BULGARIA (BUL)
Cadet -65 Kg (Male)
GIAPALAKIS
THEODOROS
GREECE (GRE)
Cadet -65 Kg (Male)
MUNOZ
DAVID
FRANCE (FRA)
Cadet -65 Kg (Male)
PRELOG
SAMO
SLOVENIA (SLO)
Cadet -65 Kg (Male)
LOACKER
THOMAS
AUSTRIA (AUT)
Cadet -65 Kg (Male)
SCEPANOVIC
IVICA
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Cadet -65 Kg (Male)
SHEPPARD
MORENO
NETHERLANDS (NED)
Cadet -65 Kg (Male)
ALILOV
OSMAN
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet -65 Kg (Male)
DIMA APOSTOL
GABRIEL
ROMANIA (ROU)
Cadet -65 Kg (Male)
MCMILLAN
ROBERT
ENGLAND (ENG)
Cadet -65 Kg (Male)
JUSEV
IVAN
ESTONIA (EST)
Cadet -65 Kg (Male)
PATRAKLIEV
SASHKO
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet -75 Kg (Male)
Cadet -75 Kg (Male)
1
HARNICAR
ANDREY
SLOVAKIA (SVK)
Cadet -75 Kg (Male)
2
GORJANC
IVAN
CROATIA (CRO)
Cadet -75 Kg (Male)
3
ARAMINTHE
CHRISTOPHE
FRANCE (FRA)
Cadet -75 Kg (Male)
3
BATANIDIS
IOANNIS
GREECE (GRE)
Cadet -75 Kg (Male)
5
GONEV
VANE
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet -75 Kg (Male)
5
DE WEERD
MITCHELL
NETHERLANDS (NED)
Cadet -75 Kg (Male)
7
COKL
MITJA
SLOVENIA (SLO)
Cadet -75 Kg (Male)
7
JERKOVIC
DIMITRIJE
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Cadet -75 Kg (Male)
PARSHIN
KONSTANTIN
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet -75 Kg (Male)
CASTRO
CARLOS
PORTUGAL (POR)
Cadet -75 Kg (Male)
REES
JASON
WALES (WAL)
Cadet -75 Kg (Male)
WALDRAFF
PATRICK
GERMANY (GER)
Cadet -75 Kg (Male)
BASS
JAMES ROBERT
ENGLAND (ENG)
Cadet -75 Kg (Male)
IAKYMENKO
SERGII
UKRAINE (UKR)
Cadet -75 Kg (Male)
MARTINEZ ALGUACIL
ADRIAN
SPAIN (ESP)
Cadet -75 Kg (Male)
CAMPBELL
DAVID
SCOTLAND (SCO)
Cadet -75 Kg (Male)
PUUSAAG
MAREK
ESTONIA (EST)
Cadet -75 Kg (Male)
SONMEZ
BURAK
TURKIYE (TUR)
Cadet -75 Kg (Male)
KESETOVIC
AZER
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet -75 Kg (Male)
BUSA
LUIGI
ITALY (ITA)
Cadet -75 Kg (Male)
PASCUCCI
NAHUEL
SWITZERLAND (SUI)
Cadet -75 Kg (Male)
RYTKONEN
NIKO
FINLAND (FIN)
Cadet -75 Kg (Male)
ANDREOU
KONSTANTINOS
CYPRUS (CYP)
Cadet -75 Kg (Male)
ZAGAJNOVS
JURIJS
LATVIA (LAT)
Cadet Kata Female
Cadet Kata Female
1
MARTINEZ VALENCIA
ESTEFANIA
SPAIN (ESP)
Cadet Kata Female
2
LONGOVA
KATARINA
SLOVAKIA (SVK)
Cadet Kata Female
3
THAJER
EVA
AUSTRIA (AUT)
Cadet Kata Female
3
BATTAGLIA
SARA
ITALY (ITA)
Cadet Kata Female
5
LIVITSANOU
SOFIA-MARIKA
GREECE (GRE)
Cadet Kata Female
5
CUPAKOVA
LUCIE
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet Kata Female
7
KRIEG
FRANZISKA
GERMANY (GER)
Cadet Kata Female
7
VON KAENEL
LARA
SWITZERLAND (SUI)
Cadet Kata Female
CAKICI
FUNDA
TURKIYE (TUR)
Cadet Kata Female
GORBOVSKA
ANTONINA
UKRAINE (UKR)
Cadet Kata Female
UTEVSKA
IVANA
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet Kata Female
NEUSER
HANNAH
LUXEMBOURG (LUX)
Cadet Kata Female
BOULANGER
CLOTILDE
FRANCE (FRA)
Cadet Kata Female
DANILYUK
ANNA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet Kata Female
VRBKA
TEA
CROATIA (CRO)
Cadet Kata Female
MCCARTHY
KELLY
ENGLAND (ENG)
Cadet Kata Female
REDZIC
ALISA
SLOVENIA (SLO)
Cadet Kata Female
RADULOVIC
TIJANA
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Cadet Kata Male
Cadet Kata Male
1
SCHINKOETHE
JAYSON
GERMANY (GER)
Cadet Kata Male
2
SALAZAR JOVER
FRANCISCO JOSE
SPAIN (ESP)
Cadet Kata Male
3
PINTO
DAVID
FRANCE (FRA)
Cadet Kata Male
3
NOCHOWICZ
PAWEL
POLAND (POL)
Cadet Kata Male
5
NALETINA
DORIJAN
CROATIA (CRO)
Cadet Kata Male
5
KOUROGLOU
MICHAIL
GREECE (GRE)
Cadet Kata Male
7
YILMAZ
FIKRET
TURKIYE (TUR)
Cadet Kata Male
7
RONKAINEN
ANSSI
FINLAND (FIN)
Cadet Kata Male
SUCKLING
CRAIG
ENGLAND (ENG)
Cadet Kata Male
VERESS
GABOR
HUNGARY (HUN)
Cadet Kata Male
BARAVIKOU
DZMITRY
BELARUS (BLR)
Cadet Kata Male
CIRIC
DANIJEL
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Cadet Kata Male
RATKOSKI
ANDREJ
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet Kata Male
STEWART
MARK
SCOTLAND (SCO)
Cadet Kata Male
MONTANARI
FRANCESCO
SAN MARINO (SMR)
Cadet Kata Male
TESAREK
JAKUB
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet Kata Male
BRUNTON
JAMES
NORTHERN IRELAND (NIR)
Cadet Kata Male
KOLESNIK
OLEKSIY
UKRAINE (UKR)
Cadet Kata Male
SHALIMOV
DMITRY
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet Kata Male
MEMBO
KIRILS
LATVIA (LAT)
Cadet Kata Male
TER HEIJDEN
JEFFREY
NETHERLANDS (NED)
Cadet Kata Male
BESIC
SENAD
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet Kata Male
HRUSOVSKY
JOZEF
SLOVAKIA (SVK)
Cadet Kata Male
LICHTMANNEGGER
CHRISTOPH
AUSTRIA (AUT)
Cadet Kata Male
SEILER
ROUAN
SWITZERLAND (SUI)
Cadet Kumite Male -70 kg
Cadet Kumite Male -70 kg
1
ERKAN
ENES
TURKIYE (TUR)
Cadet Kumite Male -70 kg
2
LOBZHANIDZE
KEMAL
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet Kumite Male -70 kg
3
VASEK
MILAN
SLOVAKIA (SVK)
Cadet Kumite Male -70 kg
3
SMAAL
RENE
NETHERLANDS (NED)
Cadet Kumite Male -70 kg
5
MAYORAL
JONATHAN
SPAIN (ESP)
Cadet Kumite Male -70 kg
5
MATIJEVIC
MATIJA
SLOVENIA (SLO)
Cadet Kumite Male -70 kg
7
BALTROCCO
BENJAMIN
GERMANY (GER)
Cadet Kumite Male -70 kg
7
MICOV
BOGDAN
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet Kumite Male -70 kg
PORTOGHESE
SALVATORE
ITALY (ITA)
Cadet Kumite Male -70 kg
KHRIPUNOV
VLADIMIR
UKRAINE (UKR)
Cadet Kumite Male -70 kg
MACHADO
JORGE
PORTUGAL (POR)
Cadet Kumite Male -70 kg
SEPPALA
JANNE
FINLAND (FIN)
Cadet Kumite Male -70 kg
MEDELICE
DAVID
FRANCE (FRA)
Cadet Kumite Male -70 kg
PAREPA
RADU
ROMANIA (ROU)
Cadet Kumite Male -70 kg
BRUNTON
JAMES
NORTHERN IRELAND (NIR)
Cadet Kumite Male -70 kg
IVANOV
KALIN
BULGARIA (BUL)
Cadet Kumite Male -70 kg
RASIDAGIC
TOMISLAV
CROATIA (CRO)
Cadet Kumite Male -70 kg
VARTANIAN
ANASTASIOS
CYPRUS (CYP)
Cadet Kumite Male -70 kg
MUMMA
JURI
ESTONIA (EST)
Cadet Kumite Male -70 kg
BODI
MIHALY
HUNGARY (HUN)
Cadet Kumite Male -70 kg
GKASTALIS
MICHAIL
GREECE (GRE)
Cadet Kumite Male -70 kg
KONDRASINS
JURIJS
LATVIA (LAT)
Cadet Kumite Male -70 kg
PUGH
CHRISTOPHER
ENGLAND (ENG)
Cadet Kumite Male -70 kg
BARAVIKOU
DZMITRY
BELARUS (BLR)
Junior +60 Kg (Female)
Junior +60 Kg (Female)
1
ODZAKOVIC
ARNELA
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior +60 Kg (Female)
2
KAVURIN
BRANKA
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Junior +60 Kg (Female)
3
VITELLI
GRETA
ITALY (ITA)
Junior +60 Kg (Female)
3
NOVINCHANOVA
ALENA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior +60 Kg (Female)
5
JANKOVIC
MAJA
CROATIA (CRO)
Junior +60 Kg (Female)
5
POVALACOVA
LUCIA
SLOVAKIA (SVK)
Junior +60 Kg (Female)
7
SELINSCHEK
VIKTORIA
AUSTRIA (AUT)
Junior +60 Kg (Female)
7
POEGEL
ANIKA
GERMANY (GER)
Junior +60 Kg (Female)
KARYPIDOU
ALEXIA
GREECE (GRE)
Junior +60 Kg (Female)
KREJCOVA
RADKA
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior +60 Kg (Female)
NAKICEVIC
ADELA
SLOVENIA (SLO)
Junior +60 Kg (Female)
PEREZ
CHRISTINE
LUXEMBOURG (LUX)
Junior +60 Kg (Female)
AY
ELIF
TURKIYE (TUR)
Junior +60 Kg (Female)
RUSVAI
MELINDA
HUNGARY (HUN)
Junior +60 Kg (Female)
ABRAHAMS
NAOMI
ENGLAND (ENG)
Junior +60 Kg (Female)
MOUSSAID
NELLY
FRANCE (FRA)
Junior +60 Kg (Female)
VASILIEVA
ANNA
LATVIA (LAT)
Junior +60 Kg (Female)
CIFRE
PATRICIA
SPAIN (ESP)
Junior +60 Kg (Female)
KAUP
STEPHANIE
SWEDEN (SWE)
Junior +60 Kg (Female)
MOIX
STEPHANIE
SWITZERLAND (SUI)
Junior +60 Kg (Female)
TELEGINA
IRINA
UKRAINE (UKR)
Junior +60 Kg (Female)
AZIRI
SADET
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior +80 Kg (Male)
Junior +80 Kg (Male)
1
KUEHNLE
FELIX
GERMANY (GER)
Junior +80 Kg (Male)
2
MARGARITOPOULOS
SPYRIDON
GREECE (GRE)
Junior +80 Kg (Male)
3
CECUNJANIN
ALMIR
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Junior +80 Kg (Male)
3
POTAPOV
ANDREY
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior +80 Kg (Male)
5
MALGUY
FLORIAN
FRANCE (FRA)
Junior +80 Kg (Male)
5
PUCHKOU
VARTAN
BELARUS (BLR)
Junior +80 Kg (Male)
7
NELSON
MICHAEL
SCOTLAND (SCO)
Junior +80 Kg (Male)
7
ALONSO AGUILERA
CHRISTIAN
SPAIN (ESP)
Junior +80 Kg (Male)
TARANTINO
ROBERTO
ITALY (ITA)
Junior +80 Kg (Male)
GJORGJIEVSKI
STOJAN
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior +80 Kg (Male)
BOGDANOVIC
GABRIEL
SWITZERLAND (SUI)
Junior +80 Kg (Male)
JURKEVICS
EGDARS
LATVIA (LAT)
Junior +80 Kg (Male)
CHATHER
JORAH
ENGLAND (ENG)
Junior +80 Kg (Male)
NAGY
LUKAS
SLOVAKIA (SVK)
Junior +80 Kg (Male)
FERREIRA
AMILCAR
PORTUGAL (POR)
Junior +80 Kg (Male)
HOWELLS
DANIEL STEPHEN
WALES (WAL)
Junior +80 Kg (Male)
KUSAKSIZ
CUNEYT
TURKIYE (TUR)
Junior +80 Kg (Male)
MENGEL
LAURI
ESTONIA (EST)
Junior +80 Kg (Male)
DZANIC
EDIS
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior +80 Kg (Male)
WOSCHANK
MANUEL
AUSTRIA (AUT)
Junior +80 Kg (Male)
GUBA
MILAN
HUNGARY (HUN)
Junior +80 Kg (Male)
ALEKSIEV
GEORGE
BULGARIA (BUL)
Junior +80 Kg (Male)
BOSNJAK
NEBOJSA
CROATIA (CRO)
Junior +80 Kg (Male)
DOUGAL
RUAIRI
IRELAND (IRL)
Junior -60 Kg (Female)
Junior -60 Kg (Female)
1
DONA
LOLITA
FRANCE (FRA)
Junior -60 Kg (Female)
2
SULJKANOVIC
MIRSADA
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -60 Kg (Female)
3
SERTDEMIR
ESRA
TURKIYE (TUR)
Junior -60 Kg (Female)
3
GEHRING
JULIA
GERMANY (GER)
Junior -60 Kg (Female)
5
DA SILVA RIES
ISABELLE
LUXEMBOURG (LUX)
Junior -60 Kg (Female)
5
OBREGON GUTIERREZ
LEIRE
SPAIN (ESP)
Junior -60 Kg (Female)
7
STEINOCHER
CLAUDIA
AUSTRIA (AUT)
Junior -60 Kg (Female)
7
SOBOL
MARIA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -60 Kg (Female)
HEY
MICHELLE
ENGLAND (ENG)
Junior -60 Kg (Female)
BIACKOVA
ALEXANDRA
SLOVAKIA (SVK)
Junior -60 Kg (Female)
MOSSEL
JESSICA
NETHERLANDS (NED)
Junior -60 Kg (Female)
FEKONJA
MAJA
SLOVENIA (SLO)
Junior -60 Kg (Female)
HEJDUKOVA
SONA
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -60 Kg (Female)
ABDULAHU
JETMIRA
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior -60 Kg (Female)
CIRIC
JELENA
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Junior -60 Kg (Female)
KLINT
MATHILDE
DENMARK (DEN)
Junior -60 Kg (Female)
FAJKOWSKA
ANNA
POLAND (POL)
Junior -60 Kg (Female)
IONITA
CLAUDIA
ROMANIA (ROU)
Junior -60 Kg (Female)
GUGLIELMI
SELENE
ITALY (ITA)
Junior -60 Kg (Female)
TZAVELLA
ARTEMIS
GREECE (GRE)
Junior -60 Kg (Female)
HUSIC
ARNELA
SWEDEN (SWE)
Junior -60 Kg (Female)
BODI
RENATA
HUNGARY (HUN)
Junior -60 Kg (Female)
NARANDJA
PETRA
CROATIA (CRO)
Junior -60 Kg (Male)
Junior -60 Kg (Male)
1
GIULIANI
MICHELE
ITALY (ITA)
Junior -60 Kg (Male)
2
VIOLA
RICARDO
BELGIUM (BEL)
Junior -60 Kg (Male)
3
AHMETOV
DENISS
ESTONIA (EST)
Junior -60 Kg (Male)
3
DOMDJONI
DANIL
CROATIA (CRO)
Junior -60 Kg (Male)
5
PRINCE
MARCUS ALAN
ENGLAND (ENG)
Junior -60 Kg (Male)
5
CONDE BLASCO
DAVID
SPAIN (ESP)
Junior -60 Kg (Male)
7
MORALIEV
VLADIMIR
BULGARIA (BUL)
Junior -60 Kg (Male)
7
ROLLE
WILLIAM
CAMEROON (CMR)
Junior -60 Kg (Male)
GÜNDOĞDU
YÜCEL
TURKIYE (TUR)
Junior -60 Kg (Male)
KASUMOVIC
DEJAN
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -60 Kg (Male)
RYBACHOK
VADYM
UKRAINE (UKR)
Junior -60 Kg (Male)
ASLANYAN
ARTUR
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -60 Kg (Male)
SZEBENI
JÓZSEF
HUNGARY (HUN)
Junior -60 Kg (Male)
BERENS
GEOFREY
NETHERLANDS (NED)
Junior -60 Kg (Male)
PETROV
VICTOR
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior -60 Kg (Male)
JANSSEN
BERND
GERMANY (GER)
Junior -60 Kg (Male)
ROMANCZUK
PRZEMYSLAW
POLAND (POL)
Junior -60 Kg (Male)
MAZOR
DIMITRI
ISRAEL (ISR)
Junior -60 Kg (Male)
SEMCHYK
SIARHEI
BELARUS (BLR)
Junior -60 Kg (Male)
PESONEN
HEIKKI
FINLAND (FIN)
Junior -60 Kg (Male)
BENCE
JAKUB
SLOVAKIA (SVK)
Junior -60 Kg (Male)
IVANOVIC
DEJAN
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Junior -60 Kg (Male)
MARIC
LUKA
SLOVENIA (SLO)
Junior -60 Kg (Male)
SANTOS
ANDRÉ
PORTUGAL (POR)
Junior -60 Kg (Male)
PAPARIS
MILTIADIS
GREECE (GRE)
Junior -60 Kg (Male)
ASSOULINE
BENJAMIN
SWITZERLAND (SUI)
Junior -65 Kg (Male)
Junior -65 Kg (Male)
1
MANDIC
NIKOLA
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Junior -65 Kg (Male)
2
SIMKO
PETER
SLOVAKIA (SVK)
Junior -65 Kg (Male)
3
LARSEN
STEFEN
NORWAY (NOR)
Junior -65 Kg (Male)
3
SHUT
OLEKSANDR
UKRAINE (UKR)
Junior -65 Kg (Male)
5
FLORES MOLINA
JOSE JAVIER
SPAIN (ESP)
Junior -65 Kg (Male)
5
CETIN
YUSUF
TURKIYE (TUR)
Junior -65 Kg (Male)
7
LINDFORS
VILLE
FINLAND (FIN)
Junior -65 Kg (Male)
7
MESNAOUI
SALAH
BELGIUM (BEL)
Junior -65 Kg (Male)
RESHKOVSKI
FILIP
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior -65 Kg (Male)
WOJCIECHOWSKI
WITOLD
POLAND (POL)
Junior -65 Kg (Male)
BAILLON
OLIVIER
FRANCE (FRA)
Junior -65 Kg (Male)
MEAGHER
JOHN
IRELAND (IRL)
Junior -65 Kg (Male)
SLATO
HAMID
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -65 Kg (Male)
PRIEWASSER
PETER
AUSTRIA (AUT)
Junior -65 Kg (Male)
TOMOV
MOMCHIL
BULGARIA (BUL)
Junior -65 Kg (Male)
DOUGLAS
MARTIN
SCOTLAND (SCO)
Junior -65 Kg (Male)
ABOU ELALAMIEN
RAMI
SWEDEN (SWE)
Junior -65 Kg (Male)
KAVTARADZE
AMIRANS
LATVIA (LAT)
Junior -65 Kg (Male)
SKRABLIN
IVAN
CROATIA (CRO)
Junior -65 Kg (Male)
BELFQIH
YASSINE
NETHERLANDS (NED)
Junior -65 Kg (Male)
PANETSIDIS
ANDREAS
GREECE (GRE)
Junior -65 Kg (Male)
TEODORO
DOMENICO
ITALY (ITA)
Junior -65 Kg (Male)
ROYSTON
PAUL
ENGLAND (ENG)
Junior -65 Kg (Male)
YAKHYAEV
GADZHI
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -65 Kg (Male)
DINU
CONSTANTIN ANDRIAN
ROMANIA (ROU)
Junior -65 Kg (Male)
KAMMERZELL
VALERI
GERMANY (GER)
Junior -65 Kg (Male)
SKARABOT
UROS
SLOVENIA (SLO)
Junior -65 Kg (Male)
BARANOUSKI
PAVEL
BELARUS (BLR)
Junior -65 Kg (Male)
SOMOV
VIKTOR
ESTONIA (EST)
Junior -65 Kg (Male)
CORDEIRO
LUDOVIC
PORTUGAL (POR)
Junior -70 Kg (Male)
Junior -70 Kg (Male)
1
KURNAZ
MURAT-SALIH
TURKIYE (TUR)
Junior -70 Kg (Male)
2
CAKIC
MENSUR
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -70 Kg (Male)
3
VANDESCHRICK
DIEGO
BELGIUM (BEL)
Junior -70 Kg (Male)
3
GODFREY
DAVID TERRENCE
WALES (WAL)
Junior -70 Kg (Male)
5
FILIPPIDIS
SAVVAS
GREECE (GRE)
Junior -70 Kg (Male)
5
ZERROUKI
MEIDI
FRANCE (FRA)
Junior -70 Kg (Male)
7
MAUCH
FRANZ
AUSTRIA (AUT)
Junior -70 Kg (Male)
7
SHAKHRUDINOV
SAYGUIDMAGOMED
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -70 Kg (Male)
GAVRANOVIC
LUKA
CROATIA (CRO)
Junior -70 Kg (Male)
BAGROEN
STIAN
NORWAY (NOR)
Junior -70 Kg (Male)
KHOLAD
ALIAKSEI
BELARUS (BLR)
Junior -70 Kg (Male)
SOMOV
VLADIMIR
ESTONIA (EST)
Junior -70 Kg (Male)
TKALEC
ZLATKO
SLOVENIA (SLO)
Junior -70 Kg (Male)
CZIMMER
PETER
HUNGARY (HUN)
Junior -70 Kg (Male)
PETERSEN
TIMOTHY
NETHERLANDS (NED)
Junior -70 Kg (Male)
SANCHEZ ESTEPA
ANTONIO
SPAIN (ESP)
Junior -70 Kg (Male)
VASS
HUNOR LASZLO
ROMANIA (ROU)
Junior -70 Kg (Male)
SOLTYSIAK
DAMIEN
POLAND (POL)
Junior -70 Kg (Male)
FORDE
MICHAEL ANTHONY
ENGLAND (ENG)
Junior -70 Kg (Male)
ALVITI
MICHAEL
ITALY (ITA)
Junior -70 Kg (Male)
JOVANOVIC
MILOS
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Junior -70 Kg (Male)
STRAND
DANIEL
SWEDEN (SWE)
Junior -70 Kg (Male)
SABO
MIROSLAV
SLOVAKIA (SVK)
Junior -70 Kg (Male)
STETS
IGOR
UKRAINE (UKR)
Junior -70 Kg (Male)
BROWN
ANDREW
SCOTLAND (SCO)
Junior -70 Kg (Male)
RODRIGUES
MIGUEL
PORTUGAL (POR)
Junior -70 Kg (Male)
TOSESKI
DARKO
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior -70 Kg (Male)
FIALA
ONDREJ
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -70 Kg (Male)
SCHERBEL
ANDREAS
GERMANY (GER)
Junior -75 Kg (Male)
Junior -75 Kg (Male)
1
HRACHOU
DZMITRY
BELARUS (BLR)
Junior -75 Kg (Male)
2
BROWN
ALTON
JAMAICA (JAM)
Junior -75 Kg (Male)
3
TOUCHDIEV
ROMAN
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -75 Kg (Male)
3
BARANYAI
DAVID
HUNGARY (HUN)
Junior -75 Kg (Male)
5
MARTIC
NEVEN
CROATIA (CRO)
Junior -75 Kg (Male)
5
BEZUGLOV
SERGIY
UKRAINE (UKR)
Junior -75 Kg (Male)
7
GUGLIELMO
GIANNI
ITALY (ITA)
Junior -75 Kg (Male)
7
RIEDMANN
EMANUEL
AUSTRIA (AUT)
Junior -75 Kg (Male)
PALUN
JONATHAN
FRANCE (FRA)
Junior -75 Kg (Male)
DORDEVIC
SASA
SLOVENIA (SLO)
Junior -75 Kg (Male)
KALAMEN
JAN
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -75 Kg (Male)
SKRETTING
ESPEN
NORWAY (NOR)
Junior -75 Kg (Male)
MLADENOV
STEFAN
BULGARIA (BUL)
Junior -75 Kg (Male)
GLIGORIC
NENAD
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Junior -75 Kg (Male)
BAŞTÜRK
MÜSLÜM
TURKIYE (TUR)
Junior -75 Kg (Male)
O-HARA
VINCENT
IRELAND (IRL)
Junior -75 Kg (Male)
DAVIES
NICHOLAS
WALES (WAL)
Junior -75 Kg (Male)
LOEWENSTEIN
VIKTOR
GERMANY (GER)
Junior -75 Kg (Male)
RODRIGUEZ
CRISTIAN
SPAIN (ESP)
Junior -75 Kg (Male)
MITREVSKI
GORAN
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior -75 Kg (Male)
TATARIDIS
VITALIS
GREECE (GRE)
Junior -75 Kg (Male)
FRICKER
ROGER
SWITZERLAND (SUI)
Junior -75 Kg (Male)
GRABOVAC
DAVOR
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -75 Kg (Male)
HEINO
JARNO
FINLAND (FIN)
Junior -75 Kg (Male)
MURPHY
JAMES
SCOTLAND (SCO)
Junior -75 Kg (Male)
KRETOVIC
FRANTISEK
SLOVAKIA (SVK)
Junior -75 Kg (Male)
DUTOMADIO
DANIEL
NETHERLANDS (NED)
Junior -75 Kg (Male)
MERILAIN
DMITRI
ESTONIA (EST)
Junior -75 Kg (Male)
STUDZINSKI
ANDREJ
POLAND (POL)
Junior -75 Kg (Male)
GONZALEZ
YVAN
BELGIUM (BEL)
Junior -75 Kg (Male)
HECHT
SILAS
DENMARK (DEN)
Junior -75 Kg (Male)
MOREIRA
NUNO
PORTUGAL (POR)
Junior -80 Kg (Male)
Junior -80 Kg (Male)
1
MONGAN
JOSEPH GEORGE
ENGLAND (ENG)
Junior -80 Kg (Male)
2
VOZLIC
DEJAN
SLOVENIA (SLO)
Junior -80 Kg (Male)
3
HUTS
ANTON
BELARUS (BLR)
Junior -80 Kg (Male)
3
DURANTE
VITO
ITALY (ITA)
Junior -80 Kg (Male)
5
MILINKOVIC
DANKO
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Junior -80 Kg (Male)
5
DEKIC
GORAN
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -80 Kg (Male)
7
KOZA
MICHAEL
AUSTRIA (AUT)
Junior -80 Kg (Male)
7
SOLTYSIAK
BARTLOMIEJ
POLAND (POL)
Junior -80 Kg (Male)
DJURBERG
RALF
SWEDEN (SWE)
Junior -80 Kg (Male)
ROBB
CALUM
ENGLAND (ENG)
Junior -80 Kg (Male)
ARSOVSKI
ZHARKO
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior -80 Kg (Male)
MARICEVIC
MIROSLAV
CROATIA (CRO)
Junior -80 Kg (Male)
GREZELLA
LUKAS
GERMANY (GER)
Junior -80 Kg (Male)
ARAMINTHE
OLIVIER
FRANCE (FRA)
Junior -80 Kg (Male)
KOSTIS
IOANNIS
GREECE (GRE)
Junior -80 Kg (Male)
REBRO
MARIAN
SLOVAKIA (SVK)
Junior -80 Kg (Male)
MARIAN
TOTELECAN
ROMANIA (ROU)
Junior -80 Kg (Male)
BRYNIE
JAN OVE
NORWAY (NOR)
Junior -80 Kg (Male)
LYSOV
ALEXANDRE
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -80 Kg (Male)
MC MAHON
LEONARD
IRELAND (IRL)
Junior -80 Kg (Male)
ABU AYYASH
WISAM
ISRAEL (ISR)
Junior -80 Kg (Male)
KARAMOLLAOGLU
SEFA
TURKIYE (TUR)
Junior -80 Kg (Male)
PIKULIN
OLEKSANDR
UKRAINE (UKR)
Junior -80 Kg (Male)
BECHTEL
RICHARD
HUNGARY (HUN)
Junior -80 Kg (Male)
LE FEBRE
BOBBY
NETHERLANDS (NED)
Junior -80 Kg (Male)
MASSARWAH SANCHEZ
JESÚS
SPAIN (ESP)
Junior Kata Female
Junior Kata Female
1
SCORDO
SANDY
FRANCE (FRA)
Junior Kata Female
2
ZACCARO
ANNAMARIA
ITALY (ITA)
Junior Kata Female
3
LALAKOVA
MARTINA
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior Kata Female
3
RUIZ
MARIA TERESA
SPAIN (ESP)
Junior Kata Female
5
HAAS
SABRINA
GERMANY (GER)
Junior Kata Female
5
BOULOUMPASI
AKRIVI IOANNA
GREECE (GRE)
Junior Kata Female
7
VRYJSENN
SARAH
BELGIUM (BEL)
Junior Kata Female
7
HRUSECKA
ERIKA
SLOVAKIA (SVK)
Junior Kata Female
RANTZOW
SANDY
SWEDEN (SWE)
Junior Kata Female
GALA
MASA
SLOVENIA (SLO)
Junior Kata Female
HERTOG
DOENJA
NETHERLANDS (NED)
Junior Kata Female
KORIAGINA
ANNA
UKRAINE (UKR)
Junior Kata Female
MILACIC
MILENA
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Junior Kata Female
CONNELL
STEPHANIE
SCOTLAND (SCO)
Junior Kata Female
SARVAEVA
OLGA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior Kata Female
TASEVSKA
SIMONA
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior Kata Female
CEREMIDA
DENISA
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior Kata Female
GUENGOER
YASEMIN
AUSTRIA (AUT)
Junior Kata Female
HEY
MICHELLE
ENGLAND (ENG)
Junior Kata Female
SENJUG
MIRNA
CROATIA (CRO)
Junior Kata Female
KUCUK
SONNUR
TURKIYE (TUR)
Junior Kata Male
Junior Kata Male
1
QUINTERO CAPDEVILA
DAMIAN HUGO
SPAIN (ESP)
Junior Kata Male
2
SORBINO
STEFANO
ITALY (ITA)
Junior Kata Male
3
HA
THIERRY
FRANCE (FRA)
Junior Kata Male
3
SEMCHYK
SIARHEI
BELARUS (BLR)
Junior Kata Male
5
KOCAK
MEHMET
TURKIYE (TUR)
Junior Kata Male
5
KUNEVSKI
IVAN
SERBIA (SRB)
Junior Kata Male
7
GIßLER
TIMO
GERMANY (GER)
Junior Kata Male
7
STRASSER
VILMOS
HUNGARY (HUN)
Junior Kata Male
MARIC
NENAD
CROATIA (CRO)
Junior Kata Male
STRAND
DANIEL
SWEDEN (SWE)
Junior Kata Male
VIOLA
RICARDO
BELGIUM (BEL)
Junior Kata Male
DOUGLAS
MARTIN
SCOTLAND (SCO)
Junior Kata Male
PILMANN
JINDRICH
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior Kata Male
ROSSIER
YANICK
SWITZERLAND (SUI)
Junior Kata Male
SPISAK
MAREK
SLOVAKIA (SVK)
Junior Kata Male
DERVISI
NEDZBI
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior Kata Male
MINAYEV
OLEKSIY
UKRAINE (UKR)
Junior Kata Male
VINOKUROVS
ANDREJS
LATVIA (LAT)
Junior Kata Male
RIEDMANN
EMANUEL
AUSTRIA (AUT)
Junior Kata Male
KOUMASIS
CHARALAMPOS
GREECE (GRE)
Junior Kata Male
MAZOR
DIMITRI
ISRAEL (ISR)
Junior Kata Male
FRANKEN
DENNIS
NETHERLANDS (NED)
Junior Kumite Female -53 kg
Junior Kumite Female -53 kg
1
KOVACEVIC
JELENA
CROATIA (CRO)
Junior Kumite Female -53 kg
2
KNUEHMANN
KORA
GERMANY (GER)
Junior Kumite Female -53 kg
3
STEPANOVA
ELENA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior Kumite Female -53 kg
3
DOGAN
VILDAN
TURKIYE (TUR)
Junior Kumite Female -53 kg
5
NEWELL
HAYLEY
ENGLAND (ENG)
Junior Kumite Female -53 kg
5
AIMENE
SABRINA
FRANCE (FRA)
Junior Kumite Female -53 kg
7
CHIECO
MARIANNA
ITALY (ITA)
Junior Kumite Female -53 kg
7
STELAND
SONJA
LUXEMBOURG (LUX)
Junior Kumite Female -53 kg
ELLENSOHN
BIANCA
AUSTRIA (AUT)
Junior Kumite Female -53 kg
VRYJSENN
SARAH
BELGIUM (BEL)
Junior Kumite Female -53 kg
PETERNEL
IVA
SLOVENIA (SLO)
Junior Kumite Female -53 kg
JONJIC
IVANA
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior Kumite Female -53 kg
SZYMCZAK
MARTA
POLAND (POL)
Junior Kumite Female -53 kg
MAHMOUD
INGE
FINLAND (FIN)
Junior Kumite Female -53 kg
PERIK
KRISTINA
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior Kumite Female -53 kg
DIMITRIC
MILICA
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Junior Kumite Female -53 kg
HALMOVA
ANDREA
SLOVAKIA (SVK)
Junior Kumite Female -53 kg
ZLOBINA
VICTORYA
BELARUS (BLR)
Junior Kumite Female -53 kg
PAPADOPOULOU
ELENI
GREECE (GRE)
Junior Kumite Female -53 kg
DE LA CRUZ CASILLAS
SILVIA
SPAIN (ESP)