WKF RANKING - RESULTS (INDIVIDUAL)
YOU HAVE MORE THAN ONE PROFILE? FOLLOW THIS LINK TO MERGE YOUR PROFILES.
30th European Cadet & Junior Karate Championships, 2003-02-14
Category
Rank
Lastname
Firstname
Country
Cadet +75 Kg (Male)
Cadet +75 Kg (Male)
1
IARNONE
ANIELLO
ITALY (ITA)
Cadet +75 Kg (Male)
2
CECUNJANIN
ALMIR
YUGOSLAVIA (YUG)
Cadet +75 Kg (Male)
3
MAVROPOULOS
IOANNIS
GREECE (GRE)
Cadet +75 Kg (Male)
3
GURIEV
SOSLAN
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet +75 Kg (Male)
5
ROBERTS
SONNY
ENGLAND (ENG)
Cadet +75 Kg (Male)
5
PEREZ ZAMBRANO
JOAQUIN
SPAIN (ESP)
Cadet +75 Kg (Male)
7
HOEHNE
ENRICO
GERMANY (GER)
Cadet +75 Kg (Male)
7
GULDUR
GOKHAN
SWITZERLAND (SUI)
Cadet +75 Kg (Male)
KARIMOV
JAVID
AZERBAIJAN (AZE)
Cadet +75 Kg (Male)
ZAMAN
LEVI
BELGIUM (BEL)
Cadet +75 Kg (Male)
LAZDA
KRISTAPS
LATVIA (LAT)
Cadet +75 Kg (Male)
NELSON
MICHAEL
SCOTLAND (SCO)
Cadet +75 Kg (Male)
JANICKI
KONRAD
POLAND (POL)
Cadet +75 Kg (Male)
PETROV
ROMAN
ESTONIA (EST)
Cadet +75 Kg (Male)
KOZA
MICHAEL
AUSTRIA (AUT)
Cadet +75 Kg (Male)
TROHA
MIHA
SLOVENIA (SLO)
Cadet +75 Kg (Male)
BATAYEV
SERGIY
UKRAINE (UKR)
Cadet +75 Kg (Male)
ILICIC
DANIJEL
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet +75 Kg (Male)
PERIC
BRANKO
CROATIA (CRO)
Cadet +75 Kg (Male)
KORKUT
ERDAL
TURKIYE (TUR)
Cadet +75 Kg (Male)
RYSAVY
LUBOMIR
SLOVAKIA (SVK)
Cadet +75 Kg (Male)
MALLEBRERA
DAVID
FRANCE (FRA)
Cadet +75 Kg (Male)
BAHDANOVICH
RUSLAN
BELARUS (BLR)
Cadet -60 Kg (Male)
Cadet -60 Kg (Male)
1
ABDULKERIMOV
PARVIZ
AZERBAIJAN (AZE)
Cadet -60 Kg (Male)
2
CLARK
NATHAN
ENGLAND (ENG)
Cadet -60 Kg (Male)
3
ROLLE
WILLIAM
CAMEROON (CMR)
Cadet -60 Kg (Male)
3
CULASSO
MAURIZIO
ITALY (ITA)
Cadet -60 Kg (Male)
5
MESNAOUI
SALAH
BELGIUM (BEL)
Cadet -60 Kg (Male)
5
GIAPALAKIS
THEODOROS
GREECE (GRE)
Cadet -60 Kg (Male)
7
SAMKO
MAREK
SLOVAKIA (SVK)
Cadet -60 Kg (Male)
7
DIMITROV
MARTIN
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet -60 Kg (Male)
FETR
LUKAS
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet -60 Kg (Male)
ANDREEV
TIHOMIR
BULGARIA (BUL)
Cadet -60 Kg (Male)
GRZYWACZ
SZYMON
POLAND (POL)
Cadet -60 Kg (Male)
KURTAGIC
DINO
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet -60 Kg (Male)
UNACHEV
ROUSLAN
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet -60 Kg (Male)
RASETA
DARKO
YUGOSLAVIA (YUG)
Cadet -60 Kg (Male)
DOUGLAS
MARTIN
SCOTLAND (SCO)
Cadet -60 Kg (Male)
AHMETOV
DENISS
ESTONIA (EST)
Cadet -60 Kg (Male)
KEEDWELL
GAVIN
WALES (WAL)
Cadet -60 Kg (Male)
MAHMOUD
AMGAD
FINLAND (FIN)
Cadet -60 Kg (Male)
NGUYEN
HAN
NETHERLANDS (NED)
Cadet -60 Kg (Male)
DOMDJONI
DANIL
CROATIA (CRO)
Cadet -60 Kg (Male)
FRANJOV
IGORS
LATVIA (LAT)
Cadet -60 Kg (Male)
RUBIO VILLARROYA
RUBÉN
SPAIN (ESP)
Cadet -60 Kg (Male)
BARANOUSKI
PAVEL
BELARUS (BLR)
Cadet -60 Kg (Male)
JONSSON
SAM
SWEDEN (SWE)
Cadet -60 Kg (Male)
LOACKER
THOMAS
AUSTRIA (AUT)
Cadet -60 Kg (Male)
UNER
UMUT
TURKIYE (TUR)
Cadet -60 Kg (Male)
NEGATUROV
IGOR
UKRAINE (UKR)
Cadet -65 Kg (Male)
Cadet -65 Kg (Male)
1
AGHAYEV
RAFAEL
AZERBAIJAN (AZE)
Cadet -65 Kg (Male)
2
VASEK
MILAN
SLOVAKIA (SVK)
Cadet -65 Kg (Male)
3
HUVENNE
GAETAN
BELGIUM (BEL)
Cadet -65 Kg (Male)
3
CETIN
YUSUF
TURKIYE (TUR)
Cadet -65 Kg (Male)
5
SKRABLIN
IVAN
CROATIA (CRO)
Cadet -65 Kg (Male)
5
VALADAKIS
IOANNIS
GREECE (GRE)
Cadet -65 Kg (Male)
7
RAHMANOVIC
DENIS
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet -65 Kg (Male)
7
TOMOV
MOMCHIL
BULGARIA (BUL)
Cadet -65 Kg (Male)
CIESIELSKI
ALBERT
POLAND (POL)
Cadet -65 Kg (Male)
SMRCEK
DANIEL
AUSTRIA (AUT)
Cadet -65 Kg (Male)
TESAREK
JAKUB
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet -65 Kg (Male)
LOSHADUROV
VASILY
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet -65 Kg (Male)
PESONEN
HEIKKI
FINLAND (FIN)
Cadet -65 Kg (Male)
ASSOULINE
BENJAMIN
SWITZERLAND (SUI)
Cadet -65 Kg (Male)
GALLEGO CHAVES
ALBERTO
SPAIN (ESP)
Cadet -65 Kg (Male)
STAJOVIC
LUKA
YUGOSLAVIA (YUG)
Cadet -65 Kg (Male)
KAVTARADZE
AMIRANS
LATVIA (LAT)
Cadet -65 Kg (Male)
MAZOR
DIMITRI
ISRAEL (ISR)
Cadet -65 Kg (Male)
PETROV
BRANKO
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet -65 Kg (Male)
BUKA
ANDREI
BELARUS (BLR)
Cadet -65 Kg (Male)
SHUT
OLEKSANDR
UKRAINE (UKR)
Cadet -65 Kg (Male)
COSSOU
MATHIEU
FRANCE (FRA)
Cadet -65 Kg (Male)
SOMOV
VIKTOR
ESTONIA (EST)
Cadet -65 Kg (Male)
KARANICHOLAS
NICHOLAS
ENGLAND (ENG)
Cadet -65 Kg (Male)
MATO
ZSOLT
HUNGARY (HUN)
Cadet -65 Kg (Male)
PETERSEN
TIMOTHY
NETHERLANDS (NED)
Cadet -65 Kg (Male)
BAECKER
BENJAMIN
GERMANY (GER)
Cadet -65 Kg (Male)
ROONEY
STEVEN
SCOTLAND (SCO)
Cadet -75 Kg (Male)
Cadet -75 Kg (Male)
1
ROBB
CALUM
ENGLAND (ENG)
Cadet -75 Kg (Male)
2
DUTOMADIO
DANIEL
NETHERLANDS (NED)
Cadet -75 Kg (Male)
3
BATANIDIS
IOANNIS
GREECE (GRE)
Cadet -75 Kg (Male)
3
HUTS
ANTON
BELARUS (BLR)
Cadet -75 Kg (Male)
5
BEZUGLOV
SERGIY
UKRAINE (UKR)
Cadet -75 Kg (Male)
5
SHTEINBERG
TOM
LATVIA (LAT)
Cadet -75 Kg (Male)
7
BAUMANN
WASJA
GERMANY (GER)
Cadet -75 Kg (Male)
7
ARSOVSKI
ZHARKO
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet -75 Kg (Male)
MARTIN VAZQUEZ
ERNESTO
SPAIN (ESP)
Cadet -75 Kg (Male)
POST
HARDO
ESTONIA (EST)
Cadet -75 Kg (Male)
BOGALJEVIC
ADMIR
SLOVENIA (SLO)
Cadet -75 Kg (Male)
HARNICAR
ANDREY
SLOVAKIA (SVK)
Cadet -75 Kg (Male)
UYGUR
EMRAH
TURKIYE (TUR)
Cadet -75 Kg (Male)
ARAMINTHE
CHRISTOPHE
FRANCE (FRA)
Cadet -75 Kg (Male)
KUNDZICZ
TOMASZ
POLAND (POL)
Cadet -75 Kg (Male)
NASTIC
DUSAN
YUGOSLAVIA (YUG)
Cadet -75 Kg (Male)
BASS
JAMES ROBERT
ENGLAND (ENG)
Cadet -75 Kg (Male)
MULLER
FRANCOIS
BELGIUM (BEL)
Cadet -75 Kg (Male)
AYBAZOV
MARAT
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet -75 Kg (Male)
CSORDAS
ADAM
HUNGARY (HUN)
Cadet -75 Kg (Male)
HRZIC
ARON
CROATIA (CRO)
Cadet -75 Kg (Male)
ZUKAN
ADMIR
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet Kata Female
Cadet Kata Female
1
RODRÍGUEZ NIETO
PAULA
SPAIN (ESP)
Cadet Kata Female
2
LONGOVA
KATARINA
SLOVAKIA (SVK)
Cadet Kata Female
3
BATTAGLIA
SARA
ITALY (ITA)
Cadet Kata Female
3
SCORDO
SANDY
FRANCE (FRA)
Cadet Kata Female
5
ZEDE
JASMINA
CROATIA (CRO)
Cadet Kata Female
5
BOULOUMPASI
AKRIVI IOANNA
GREECE (GRE)
Cadet Kata Female
7
CONNELL
STEPHANIE
SCOTLAND (SCO)
Cadet Kata Female
7
AMARIEI
ADA
ROMANIA (ROU)
Cadet Kata Female
PETCHERKINA
EVGUENIA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet Kata Female
BLIZNIATSOVA YERMAKOVA
VOLHA
BELARUS (BLR)
Cadet Kata Female
HERTNER
NATALIE CHRISTIN
GERMANY (GER)
Cadet Kata Female
VON KAENEL
LARA
SWITZERLAND (SUI)
Cadet Kata Female
PANOVSKA
SVETLANA
LATVIA (LAT)
Cadet Kata Female
REZNIK
KSENIA
UKRAINE (UKR)
Cadet Kata Female
KUCUK
SONNUR
TURKIYE (TUR)
Cadet Kata Female
SELMAN
UNA
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet Kata Female
PALKOVSKA
LUCIE
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet Kata Female
REDZIC
ALISA
SLOVENIA (SLO)
Cadet Kata Female
JANAKIEVSKA
MARIJA
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet Kata Female
VUKSA
STANA
YUGOSLAVIA (YUG)
Cadet Kata Female
MCCARTHY
KELLY
ENGLAND (ENG)
Cadet Kata Male
Cadet Kata Male
1
HA
THIERRY
FRANCE (FRA)
Cadet Kata Male
2
ROSSIER
YANICK
SWITZERLAND (SUI)
Cadet Kata Male
3
KOLESNIK
KONSTANTIN
UKRAINE (UKR)
Cadet Kata Male
3
HAAS
MICHAEL
GERMANY (GER)
Cadet Kata Male
5
YILMAZ
FIKRET
TURKIYE (TUR)
Cadet Kata Male
5
BOGALJEVIC
ADMIR
SLOVENIA (SLO)
Cadet Kata Male
7
MEMBO
KIRILS
LATVIA (LAT)
Cadet Kata Male
7
MAZOR
DIMITRI
ISRAEL (ISR)
Cadet Kata Male
VAINU
MIHKEL
ESTONIA (EST)
Cadet Kata Male
GORSA
DARIO
CROATIA (CRO)
Cadet Kata Male
BARAVIKOU
DZMITRY
BELARUS (BLR)
Cadet Kata Male
NOCHOWICZ
PAWEL
POLAND (POL)
Cadet Kata Male
DOUGLAS
MARTIN
SCOTLAND (SCO)
Cadet Kata Male
TORRE
ERIK
ITALY (ITA)
Cadet Kata Male
WARE
KYLE
ENGLAND (ENG)
Cadet Kata Male
POSE GARCIA
LUIS ANGEL
SPAIN (ESP)
Cadet Kata Male
CIRIC
DANIJEL
YUGOSLAVIA (YUG)
Cadet Kata Male
TESAREK
JAKUB
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet Kata Male
VALDOUMAS
STYLIANOS
GREECE (GRE)
Cadet Kata Male
ZAVADSKY
PETER
SLOVAKIA (SVK)
Cadet Kata Male
PORKERT
NIKOLAUS
AUSTRIA (AUT)
Cadet Kata Male
SHALIMOV
DMITRY
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet Kumite Male -70 kg
Cadet Kumite Male -70 kg
1
DONA
LARRY
FRANCE (FRA)
Cadet Kumite Male -70 kg
2
PORTOGHESE
SALVATORE
ITALY (ITA)
Cadet Kumite Male -70 kg
3
KHRIPUNOV
VLADIMIR
UKRAINE (UKR)
Cadet Kumite Male -70 kg
3
TRIANTAFYLLOU
AVRILIOS
GREECE (GRE)
Cadet Kumite Male -70 kg
5
STOYANOV
SVETOSLAV
BULGARIA (BUL)
Cadet Kumite Male -70 kg
5
MARTINEZ PINEIRO
SERGIO
SPAIN (ESP)
Cadet Kumite Male -70 kg
7
PETER
BALAZS
HUNGARY (HUN)
Cadet Kumite Male -70 kg
7
SZELLE
LUDOVIT
SLOVAKIA (SVK)
Cadet Kumite Male -70 kg
MURPHY
JAMES
SCOTLAND (SCO)
Cadet Kumite Male -70 kg
GODFREY
DAVID TERRENCE
WALES (WAL)
Cadet Kumite Male -70 kg
ISLER
UFUK
TURKIYE (TUR)
Cadet Kumite Male -70 kg
KUBALA
SZYMON
POLAND (POL)
Cadet Kumite Male -70 kg
URNTAEV
ALEXEY
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet Kumite Male -70 kg
MARUZZA
MAEL
SWITZERLAND (SUI)
Cadet Kumite Male -70 kg
GRUEVSKI
OGNEN
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet Kumite Male -70 kg
PAREPA
RADU
ROMANIA (ROU)
Cadet Kumite Male -70 kg
ZHUROMSKIS
ALEXEJS
LATVIA (LAT)
Cadet Kumite Male -70 kg
DEBATTY
ROMAIN
BELGIUM (BEL)
Cadet Kumite Male -70 kg
GORJANC
IVAN
CROATIA (CRO)
Cadet Kumite Male -70 kg
NGUYEN
COUNG
NETHERLANDS (NED)
Cadet Kumite Male -70 kg
JERKOVIC
DIMITRIJE
YUGOSLAVIA (YUG)
Cadet Kumite Male -70 kg
PORKERT
NIKOLAUS
AUSTRIA (AUT)
Cadet Kumite Male -70 kg
LEADLEAY
BILLY
ENGLAND (ENG)
Cadet Kumite Male -70 kg
YANOUSKY
YAHOR
BELARUS (BLR)
Cadet Kumite Male -70 kg
COKL
MITJA
SLOVENIA (SLO)
Junior +60 Kg (Female)
Junior +60 Kg (Female)
1
POVALACOVA
LUCIA
SLOVAKIA (SVK)
Junior +60 Kg (Female)
2
POEGEL
ANIKA
GERMANY (GER)
Junior +60 Kg (Female)
3
VITELLI
GRETA
ITALY (ITA)
Junior +60 Kg (Female)
3
ODZAKOVIC
ARNELA
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior +60 Kg (Female)
5
LOPEZ
MIRIAM
SPAIN (ESP)
Junior +60 Kg (Female)
5
ZSIGMOND
KRISZTINA
HUNGARY (HUN)
Junior +60 Kg (Female)
7
STEINOCHER
CLAUDIA
AUSTRIA (AUT)
Junior +60 Kg (Female)
7
MULLINS
REBECCA
WALES (WAL)
Junior +60 Kg (Female)
KARINA
ILJINA
LATVIA (LAT)
Junior +60 Kg (Female)
LYAMINA
ALINA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior +60 Kg (Female)
VOLF
PETRA
CROATIA (CRO)
Junior +60 Kg (Female)
NAKICEVIC
ADELA
SLOVENIA (SLO)
Junior +60 Kg (Female)
DUPONT
CANDY
BELGIUM (BEL)
Junior +60 Kg (Female)
JOHNSON
LAUREN
ENGLAND (ENG)
Junior +60 Kg (Female)
COULTER
TERI
SCOTLAND (SCO)
Junior +60 Kg (Female)
HEJDUKOVA
SONA
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior +60 Kg (Female)
KOSTI
ARGYRO
GREECE (GRE)
Junior +60 Kg (Female)
SZUMLANSKA
AGNIESZKA
POLAND (POL)
Junior +60 Kg (Female)
MOUSSAID
NELLY
FRANCE (FRA)
Junior +60 Kg (Female)
GENC
EVRIM
TURKIYE (TUR)
Junior +80 Kg (Male)
Junior +80 Kg (Male)
1
POTAPOV
ANDREY
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior +80 Kg (Male)
2
SEAGRIM
WILLIAM
WALES (WAL)
Junior +80 Kg (Male)
3
CHEVALLIER
REMY
FRANCE (FRA)
Junior +80 Kg (Male)
3
MARGARITOPOULOS
SPYRIDON
GREECE (GRE)
Junior +80 Kg (Male)
5
VALENTIN
PETER
SLOVAKIA (SVK)
Junior +80 Kg (Male)
5
BOURGUIGNON
BENJAMIN
BELGIUM (BEL)
Junior +80 Kg (Male)
7
ALIKADIC
KENAN
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior +80 Kg (Male)
7
SHINKARUK
YURII
UKRAINE (UKR)
Junior +80 Kg (Male)
KUEHNLE
FELIX
GERMANY (GER)
Junior +80 Kg (Male)
ATAMAN
CETIN
TURKIYE (TUR)
Junior +80 Kg (Male)
MILINKOVIC
DANKO
YUGOSLAVIA (YUG)
Junior +80 Kg (Male)
HITA LOPEZ
FELIPE
SPAIN (ESP)
Junior +80 Kg (Male)
RANCANS
ARTUR
LATVIA (LAT)
Junior +80 Kg (Male)
TRNKA
ROMAN
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior +80 Kg (Male)
GJORGJIEVSKI
STOJAN
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior +80 Kg (Male)
WILLIAMS
DAVID
ENGLAND (ENG)
Junior +80 Kg (Male)
MANDARIC
MARIN
CROATIA (CRO)
Junior +80 Kg (Male)
BOGDANOVIC
GABRIEL
SWITZERLAND (SUI)
Junior +80 Kg (Male)
DURANTE
VITO
ITALY (ITA)
Junior +80 Kg (Male)
WIECHEC
KRZYSZTOF
POLAND (POL)
Junior -60 Kg (Female)
Junior -60 Kg (Female)
1
GUGLIELMI
SELENE
ITALY (ITA)
Junior -60 Kg (Female)
2
WILLIAMS
NATALIE
ENGLAND (ENG)
Junior -60 Kg (Female)
3
KARYPIDOU
ALEXIA
GREECE (GRE)
Junior -60 Kg (Female)
3
PECEKOVA
PETRA
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -60 Kg (Female)
5
NARANDJA
PETRA
CROATIA (CRO)
Junior -60 Kg (Female)
5
PEREPELITSYNA
ELENA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -60 Kg (Female)
7
ELLENSOHN
BIANCA
AUSTRIA (AUT)
Junior -60 Kg (Female)
7
DZAFIC
ELBINA
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -60 Kg (Female)
FAJKOWSKA
ANNA
POLAND (POL)
Junior -60 Kg (Female)
SCHWAB
DIANA
SWITZERLAND (SUI)
Junior -60 Kg (Female)
HURKO
MIRELA
UKRAINE (UKR)
Junior -60 Kg (Female)
ZAMORA
LUCIA
SPAIN (ESP)
Junior -60 Kg (Female)
DOGAN
VILDAN
TURKIYE (TUR)
Junior -60 Kg (Female)
RUSVAI
MELINDA
HUNGARY (HUN)
Junior -60 Kg (Female)
ILCIKOVA
MILICA
SLOVAKIA (SVK)
Junior -60 Kg (Female)
DA SILVA RIES
ISABELLE
LUXEMBOURG (LUX)
Junior -60 Kg (Female)
NESTEROVA
VALYA
BELARUS (BLR)
Junior -60 Kg (Female)
GRAHAM
STEPHANIE
SCOTLAND (SCO)
Junior -60 Kg (Female)
POENISCH
KERSTIN
GERMANY (GER)
Junior -60 Kg (Female)
VAN KEYBROUCK
BRIGITTE
BELGIUM (BEL)
Junior -60 Kg (Female)
HUSIC
ARNELA
SWEDEN (SWE)
Junior -60 Kg (Female)
DONA
LOLITA
FRANCE (FRA)
Junior -60 Kg (Male)
Junior -60 Kg (Male)
1
BERENS
GEOFREY
NETHERLANDS (NED)
Junior -60 Kg (Male)
2
KIRBERGER
MATTHIAS
GERMANY (GER)
Junior -60 Kg (Male)
3
DEMIR
IDRIS
TURKIYE (TUR)
Junior -60 Kg (Male)
3
EL GHOUL
ISSAM
FRANCE (FRA)
Junior -60 Kg (Male)
5
SKLODOWSKI
PIOTR
POLAND (POL)
Junior -60 Kg (Male)
5
SHAKHRUDINOV
SAYGUIDMAGOMED
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -60 Kg (Male)
7
PETROV
VICTOR
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior -60 Kg (Male)
7
ALITA
RUSLANS
LATVIA (LAT)
Junior -60 Kg (Male)
GIULIANI
MICHELE
ITALY (ITA)
Junior -60 Kg (Male)
KALICI
SKENDIM
SWITZERLAND (SUI)
Junior -60 Kg (Male)
DUMITRU
CATALIN
ROMANIA (ROU)
Junior -60 Kg (Male)
VIOLA
RICARDO
BELGIUM (BEL)
Junior -60 Kg (Male)
FASIANIS
EVANGELOS
GREECE (GRE)
Junior -60 Kg (Male)
MORALIEV
VLADIMIR
BULGARIA (BUL)
Junior -60 Kg (Male)
IVANOVIC
DEJAN
YUGOSLAVIA (YUG)
Junior -60 Kg (Male)
BAYO TALLON
SANTIAGO
SPAIN (ESP)
Junior -60 Kg (Male)
KERR
DARRELL
ENGLAND (ENG)
Junior -60 Kg (Male)
UDOVCIC
TOMISLAV
CROATIA (CRO)
Junior -60 Kg (Male)
EYNALOV
MEHMAN
AZERBAIJAN (AZE)
Junior -60 Kg (Male)
LOBAN
ANDREI
BELARUS (BLR)
Junior -60 Kg (Male)
RYBACHOK
VADYM
UKRAINE (UKR)
Junior -60 Kg (Male)
SZEBENI
JÓZSEF
HUNGARY (HUN)
Junior -60 Kg (Male)
GUZI
BOHUS
SLOVAKIA (SVK)
Junior -60 Kg (Male)
COLMENERO
IVAN
ANDORRA (AND)
Junior -60 Kg (Male)
KASUMOVIC
DEJAN
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -60 Kg (Male)
LINDFORS
VILLE
FINLAND (FIN)
Junior -65 Kg (Male)
Junior -65 Kg (Male)
1
AGHASIYEV
JEYHUN
AZERBAIJAN (AZE)
Junior -65 Kg (Male)
2
HOPPER
BRADLEY
ENGLAND (ENG)
Junior -65 Kg (Male)
3
TRIANTAFYLLIS
DIMITRIOS
GREECE (GRE)
Junior -65 Kg (Male)
3
YAKHYAEV
GADZHI
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -65 Kg (Male)
5
BAKUN
ALIAKSEI
BELARUS (BLR)
Junior -65 Kg (Male)
5
LLOYD
FIERRO
BELGIUM (BEL)
Junior -65 Kg (Male)
7
AVDIC
SELMIR
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -65 Kg (Male)
7
SCHWITZGUEBEL
ADRIEN
SWITZERLAND (SUI)
Junior -65 Kg (Male)
BAGROEN
STIAN
NORWAY (NOR)
Junior -65 Kg (Male)
LISYUTENKO
VASIL
UKRAINE (UKR)
Junior -65 Kg (Male)
MASTEV
IVICA
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior -65 Kg (Male)
BOZON
JAROSLAV
SLOVAKIA (SVK)
Junior -65 Kg (Male)
BURGET
MILAN
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -65 Kg (Male)
REYNOLDS
GARETH
WALES (WAL)
Junior -65 Kg (Male)
LICHKOVSKIS
ANDREJS
LATVIA (LAT)
Junior -65 Kg (Male)
VOROBJOV
ALEKSEI
ESTONIA (EST)
Junior -65 Kg (Male)
MARIC
LUKA
SLOVENIA (SLO)
Junior -65 Kg (Male)
BOURCIER
GWENAEL
FRANCE (FRA)
Junior -65 Kg (Male)
BUJALANCE
JOSE MIGUEL
SPAIN (ESP)
Junior -65 Kg (Male)
POPOVIC
PETAR
YUGOSLAVIA (YUG)
Junior -65 Kg (Male)
ZSIGA
TAMAS
HUNGARY (HUN)
Junior -65 Kg (Male)
JUSUFAGIC
EDIN
CROATIA (CRO)
Junior -65 Kg (Male)
TEODORO
DOMENICO
ITALY (ITA)
Junior -65 Kg (Male)
VASS
HUNOR LASZLO
ROMANIA (ROU)
Junior -65 Kg (Male)
OZSOY
ERDAL
TURKIYE (TUR)
Junior -65 Kg (Male)
BROWN
ANDREW
SCOTLAND (SCO)
Junior -65 Kg (Male)
TYMCZAK
JAKOB
GERMANY (GER)
Junior -65 Kg (Male)
ABOU ELALAMIEN
RAMI
SWEDEN (SWE)
Junior -65 Kg (Male)
WOJCIECHOWSKI
WITOLD
POLAND (POL)
Junior -70 Kg (Male)
Junior -70 Kg (Male)
1
VANDESCHRICK
DIEGO
BELGIUM (BEL)
Junior -70 Kg (Male)
2
REUTER
FRANK
GERMANY (GER)
Junior -70 Kg (Male)
3
CANNING
CAIN
ENGLAND (ENG)
Junior -70 Kg (Male)
3
LA FORGIA
BIAGIO
ITALY (ITA)
Junior -70 Kg (Male)
5
PUTZ
JAN
SLOVAKIA (SVK)
Junior -70 Kg (Male)
5
MEIJER
JEFFREY
NETHERLANDS (NED)
Junior -70 Kg (Male)
7
USENOK
YURY
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -70 Kg (Male)
7
BURJAN
BALAZS
HUNGARY (HUN)
Junior -70 Kg (Male)
KAPETANOVIC
ARMIN
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -70 Kg (Male)
OKNIN
OMRY
ISRAEL (ISR)
Junior -70 Kg (Male)
LATISENOKS
ALEKSANDRS
LATVIA (LAT)
Junior -70 Kg (Male)
STUDZINSKI
ANDREJ
POLAND (POL)
Junior -70 Kg (Male)
BAŞTÜRK
MÜSLÜM
TURKIYE (TUR)
Junior -70 Kg (Male)
CHIRIAC
GEORGE VIRGIL
ROMANIA (ROU)
Junior -70 Kg (Male)
HECIMOVIC
PETAR
CROATIA (CRO)
Junior -70 Kg (Male)
MAKSIMKIN
ALIAKSEI
BELARUS (BLR)
Junior -70 Kg (Male)
KALAMEN
JAN
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -70 Kg (Male)
MUTTIK
RIKO
ESTONIA (EST)
Junior -70 Kg (Male)
LARSEN
STEFEN
NORWAY (NOR)
Junior -70 Kg (Male)
RATEJ
JURE
SLOVENIA (SLO)
Junior -70 Kg (Male)
STRAND
DANIEL
SWEDEN (SWE)
Junior -70 Kg (Male)
FUAD
ALIYEV
AZERBAIJAN (AZE)
Junior -70 Kg (Male)
LYKYANOV
ARTEM
UKRAINE (UKR)
Junior -70 Kg (Male)
MILANOVIC
OGNJEN
YUGOSLAVIA (YUG)
Junior -70 Kg (Male)
HERNANDEZ
OLIVER CARMELO
SPAIN (ESP)
Junior -70 Kg (Male)
RUBIO
DAMIEN
SWITZERLAND (SUI)
Junior -70 Kg (Male)
TOSESKI
DARKO
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior -70 Kg (Male)
DAMASKOS
CHRISTOS
GREECE (GRE)
Junior -70 Kg (Male)
LOACKER
CHRISTIAN
AUSTRIA (AUT)
Junior -70 Kg (Male)
HERNANDEZ
JIMMY
FRANCE (FRA)
Junior -75 Kg (Male)
Junior -75 Kg (Male)
1
BROWN
ALTON
JAMAICA (JAM)
Junior -75 Kg (Male)
2
HRACHOU
DZMITRY
BELARUS (BLR)
Junior -75 Kg (Male)
3
CAPLA
LAURENT
FRANCE (FRA)
Junior -75 Kg (Male)
3
RAHIMOV
VUSAL
AZERBAIJAN (AZE)
Junior -75 Kg (Male)
5
ALEMAN
JOSE RUYMAN
SPAIN (ESP)
Junior -75 Kg (Male)
5
VUCIC
MARIO
CROATIA (CRO)
Junior -75 Kg (Male)
7
HRONA
IHOR
UKRAINE (UKR)
Junior -75 Kg (Male)
7
TATARIDIS
VITALIS
GREECE (GRE)
Junior -75 Kg (Male)
VARGA
ANDRAS
HUNGARY (HUN)
Junior -75 Kg (Male)
BJORSERUD
JOHAN
SWEDEN (SWE)
Junior -75 Kg (Male)
CRISAFULLI
FABIO
SWITZERLAND (SUI)
Junior -75 Kg (Male)
MAUCH
FRANZ
AUSTRIA (AUT)
Junior -75 Kg (Male)
PUHAKKA
HANNU
FINLAND (FIN)
Junior -75 Kg (Male)
IOUNOUSOV
VLADIMIR
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -75 Kg (Male)
SKRETTING
ESPEN
NORWAY (NOR)
Junior -75 Kg (Male)
BISTROVS
IGORS
LATVIA (LAT)
Junior -75 Kg (Male)
LOSETO
FRANCESCO
ITALY (ITA)
Junior -75 Kg (Male)
POMPA
JONATAN
BELGIUM (BEL)
Junior -75 Kg (Male)
HYSEK
MIROSLAV
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -75 Kg (Male)
SRBINOVSKI
SASO
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior -75 Kg (Male)
VOZLIC
DEJAN
SLOVENIA (SLO)
Junior -75 Kg (Male)
ARBECIK
ANDREJ
SLOVAKIA (SVK)
Junior -75 Kg (Male)
LEUCI
DANIELE
GERMANY (GER)
Junior -75 Kg (Male)
MERILAIN
DMITRI
ESTONIA (EST)
Junior -75 Kg (Male)
DEMIR
ZEKI
TURKIYE (TUR)
Junior -75 Kg (Male)
HUSEJDIC
NERMIN
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -75 Kg (Male)
RADIVOJEVIC
GORAN
YUGOSLAVIA (YUG)
Junior -75 Kg (Male)
LE FEBRE
BOBBY
NETHERLANDS (NED)
Junior -75 Kg (Male)
SOLTYSIAK
BARTLOMIEJ
POLAND (POL)
Junior -80 Kg (Male)
Junior -80 Kg (Male)
1
BADAS
ALBERTO
SPAIN (ESP)
Junior -80 Kg (Male)
2
BENABDALLAH
MAROUAN
FRANCE (FRA)
Junior -80 Kg (Male)
3
GOUSSOV
GEORGUI
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -80 Kg (Male)
3
ZOUBEK
PETR
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -80 Kg (Male)
5
GREZELLA
LUKAS
GERMANY (GER)
Junior -80 Kg (Male)
5
PIKULIN
OLEKSANDR
UKRAINE (UKR)
Junior -80 Kg (Male)
7
MARIAN
TOTELECAN
ROMANIA (ROU)
Junior -80 Kg (Male)
RACHOUTIS
DIMITRIOS
GREECE (GRE)
Junior -80 Kg (Male)
MENGEL
LAURI
ESTONIA (EST)
Junior -80 Kg (Male)
MITREVSKI
GORAN
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior -80 Kg (Male)
BRYNIE
JAN OVE
NORWAY (NOR)
Junior -80 Kg (Male)
SULTANOV
ORXAN
AZERBAIJAN (AZE)
Junior -80 Kg (Male)
MAYER
JEAN MARC
AUSTRIA (AUT)
Junior -80 Kg (Male)
METIN
TOLGA
TURKIYE (TUR)
Junior -80 Kg (Male)
FRANKEN
LUDOVIC
BELGIUM (BEL)
Junior -80 Kg (Male)
MROZEWSKI
SEBASTIAN
POLAND (POL)
Junior -80 Kg (Male)
KHATEY
DMITRI
BELARUS (BLR)
Junior -80 Kg (Male)
RIBICHINI
VALERIO
ITALY (ITA)
Junior -80 Kg (Male)
MESANOVIC
ADAM
CROATIA (CRO)
Junior -80 Kg (Male)
VASICA
MARTIN
SLOVAKIA (SVK)
Junior -80 Kg (Male)
MONGAN
JOSEPH GEORGE
ENGLAND (ENG)
Junior -80 Kg (Male)
BANICEVIC
VLADIMIR
YUGOSLAVIA (YUG)
Junior -80 Kg (Male)
CEKO
JOSIP
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior Kata Female
Junior Kata Female
1
JIMENEZ FERNANDEZ
RUTH
SPAIN (ESP)
Junior Kata Female
2
SENJUG
MIRNA
CROATIA (CRO)
Junior Kata Female
3
HAAS
SABRINA
GERMANY (GER)
Junior Kata Female
3
VASEKOVA
MIROSLAVA
SLOVAKIA (SVK)
Junior Kata Female
5
YORDANOVA
MARIELA
BULGARIA (BUL)
Junior Kata Female
5
RAMEIS
ANDREA
AUSTRIA (AUT)
Junior Kata Female
7
KORIAGINA
ANNA
UKRAINE (UKR)
Junior Kata Female
7
DIMITROVA
IVANA
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior Kata Female
TEFTEDARIJA
ATA
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior Kata Female
HAN
LAN THANH
SWITZERLAND (SUI)
Junior Kata Female
ALEXANDRESCU
CRISTIANA
ROMANIA (ROU)
Junior Kata Female
KARAMPOUGIOUK
ELISSAVET
GREECE (GRE)
Junior Kata Female
CHUDOBOVA
KLARA
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior Kata Female
PANKOVA
ANASTASSIA
BELARUS (BLR)
Junior Kata Female
KIM
DARIA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior Kata Female
VRYJSENN
SARAH
BELGIUM (BEL)
Junior Kata Female
CHEVALLIER
CELINE
FRANCE (FRA)
Junior Kata Female
DURICKOV
IVANA
YUGOSLAVIA (YUG)
Junior Kata Female
MUHA
SPELA
SLOVENIA (SLO)
Junior Kata Female
RANTZOW
SANDY
SWEDEN (SWE)
Junior Kata Female
HEY
MICHELLE
ENGLAND (ENG)
Junior Kata Female
KARP
AVE
ESTONIA (EST)
Junior Kata Female
CAKICI
FATMA
TURKIYE (TUR)
Junior Kata Female
LOBODA
MICHALINA
POLAND (POL)
Junior Kata Female
ZACCARO
ANNAMARIA
ITALY (ITA)
Junior Kata Male
Junior Kata Male
1
BRANCALEON
LUCA
ITALY (ITA)
Junior Kata Male
2
DACK
VU DUC MINH
NEW CALEDONIA (NCL)
Junior Kata Male
3
MARCOS NIETO
VALENTIN
SPAIN (ESP)
Junior Kata Male
3
SEMCHYK
SIARHEI
BELARUS (BLR)
Junior Kata Male
5
KOCAK
MEHMET
TURKIYE (TUR)
Junior Kata Male
5
WOLNY
LUKASZ
POLAND (POL)
Junior Kata Male
7
PILMANN
JINDRICH
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior Kata Male
7
MINAYEV
OLEKSIY
UKRAINE (UKR)
Junior Kata Male
HADZIC
NERMIN
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior Kata Male
SMITH
TONY
ENGLAND (ENG)
Junior Kata Male
THAJER
THOMAS
AUSTRIA (AUT)
Junior Kata Male
WANG
CHING YI
FINLAND (FIN)
Junior Kata Male
GIßLER
TIMO
GERMANY (GER)
Junior Kata Male
NENAD
ALEKSOSKI
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior Kata Male
JOVANOVIC
MILAN
YUGOSLAVIA (YUG)
Junior Kata Male
KRSMANOVIC
NENAD
SWITZERLAND (SUI)
Junior Kata Male
STRASSER
VILMOS
HUNGARY (HUN)
Junior Kata Male
VIOLA
RICARDO
BELGIUM (BEL)
Junior Kata Male
BELOUSOV
DENIS
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior Kata Male
DEREANI
BOR
SLOVENIA (SLO)
Junior Kata Male
PLACHKY
JAN
SLOVAKIA (SVK)
Junior Kata Male
HELP
KAJAR
ESTONIA (EST)
Junior Kata Male
KOUMASIS
CHARALAMPOS
GREECE (GRE)
Junior Kata Male
STRAND
DANIEL
SWEDEN (SWE)
Junior Kata Male
VINOKUROVS
ANDREJS
LATVIA (LAT)
Junior Kata Male
MARIJANOVIC
TOMISLAV
CROATIA (CRO)
Junior Kumite Female -53 kg
Junior Kumite Female -53 kg
1
KNUEHMANN
KORA
GERMANY (GER)
Junior Kumite Female -53 kg
2
KOVACEVIC
JELENA
CROATIA (CRO)
Junior Kumite Female -53 kg
3
ALBORS HUERTA
EVA
SPAIN (ESP)
Junior Kumite Female -53 kg
3
YORDANOVA
MARIELA
BULGARIA (BUL)
Junior Kumite Female -53 kg
5
CHIECO
MARIANNA
ITALY (ITA)
Junior Kumite Female -53 kg
5
MAHMOUD
INGE
FINLAND (FIN)
Junior Kumite Female -53 kg
7
AIMENE
SABRINA
FRANCE (FRA)
Junior Kumite Female -53 kg
7
VRYJSENN
SARAH
BELGIUM (BEL)
Junior Kumite Female -53 kg
SZYMCZAK
MARTA
POLAND (POL)
Junior Kumite Female -53 kg
YURDUSEVER
EMINE
TURKIYE (TUR)
Junior Kumite Female -53 kg
IBROVIK
MERSIHA
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior Kumite Female -53 kg
MURKOVA
ALENA
SLOVAKIA (SVK)
Junior Kumite Female -53 kg
FILIPONI
MARIA
GREECE (GRE)
Junior Kumite Female -53 kg
MOISEEVA
EVGUENIA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior Kumite Female -53 kg
ZLOBINA
VICTORYA
BELARUS (BLR)
Junior Kumite Female -53 kg
JONJIC
IVANA
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)