WKF RANKING - RESULTS (INDIVIDUAL)
YOU HAVE MORE THAN ONE PROFILE? FOLLOW THIS LINK TO MERGE YOUR PROFILES.
29th European Karate Cadets&Juniors Championships, 2002-02-15
Category
Rank
Lastname
Firstname
Country
Cadet +75 Kg (Male)
Cadet +75 Kg (Male)
1
MALLEBRERA
DAVID
FRANCE (FRA)
Cadet +75 Kg (Male)
2
PUCHKOU
VARTAN
BELARUS (BLR)
Cadet +75 Kg (Male)
3
NELSON
MICHAEL
SCOTLAND (SCO)
Cadet +75 Kg (Male)
3
BRUIN
CARL
NETHERLANDS (NED)
Cadet +75 Kg (Male)
5
MAVROPOULOS
IOANNIS
GREECE (GRE)
Cadet +75 Kg (Male)
5
MILINKOVIC
DANKO
YUGOSLAVIA (YUG)
Cadet +75 Kg (Male)
7
JURKEVICS
EGDARS
LATVIA (LAT)
Cadet +75 Kg (Male)
7
HAVRAN
MAREK
SLOVAKIA (SVK)
Cadet +75 Kg (Male)
BRYNIE
JAN OVE
NORWAY (NOR)
Cadet +75 Kg (Male)
FICKO
DENIS
SLOVENIA (SLO)
Cadet +75 Kg (Male)
RODRIGUEZ
OIEGO
SPAIN (ESP)
Cadet +75 Kg (Male)
TRNKA
ROMAN
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet +75 Kg (Male)
NEKRASSOV
ARTEM
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet +75 Kg (Male)
ELEK
PETER
HUNGARY (HUN)
Cadet +75 Kg (Male)
SIMMONDS
LOXLEY
ENGLAND (ENG)
Cadet +75 Kg (Male)
KORKUT
ERDAL
TURKIYE (TUR)
Cadet +75 Kg (Male)
BOSNJAK
NEBOJSA
CROATIA (CRO)
Cadet +75 Kg (Male)
CUPINA
SEAD
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet +75 Kg (Male)
GULDUR
GOKHAN
SWITZERLAND (SUI)
Cadet +75 Kg (Male)
NUGENT
CHRISTOPHER
IRELAND (IRL)
Cadet +75 Kg (Male)
KIRSIMAE
HENRIK
ESTONIA (EST)
Cadet +75 Kg (Male)
SEAGRIM
WILLIAM
WALES (WAL)
Cadet -60 Kg (Male)
Cadet -60 Kg (Male)
1
AGHAYEV
RAFAEL
AZERBAIJAN (AZE)
Cadet -60 Kg (Male)
2
VIOLA
RICARDO
BELGIUM (BEL)
Cadet -60 Kg (Male)
3
CUADRA
JULIO
SPAIN (ESP)
Cadet -60 Kg (Male)
3
PETERSEN
TIMOTHY
NETHERLANDS (NED)
Cadet -60 Kg (Male)
5
RYBACHOK
VADYM
UKRAINE (UKR)
Cadet -60 Kg (Male)
5
KOVACS
FERENC
HUNGARY (HUN)
Cadet -60 Kg (Male)
7
LINDFORS
VILLE
FINLAND (FIN)
Cadet -60 Kg (Male)
7
RAHMANOVIC
DENIS
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet -60 Kg (Male)
KEEDWELL
GAVIN
WALES (WAL)
Cadet -60 Kg (Male)
SEMCHYK
SIARHEI
BELARUS (BLR)
Cadet -60 Kg (Male)
BUDAI
MARKO
YUGOSLAVIA (YUG)
Cadet -60 Kg (Male)
COSSOU
MATHIEU
FRANCE (FRA)
Cadet -60 Kg (Male)
MC LAUGHLIN
AARON JAMES
ENGLAND (ENG)
Cadet -60 Kg (Male)
VANDESCHRICK
DIEGO
BELGIUM (BEL)
Cadet -60 Kg (Male)
PASTORE
GIANLUCA
ITALY (ITA)
Cadet -60 Kg (Male)
HRANILOVIC
DINO
CROATIA (CRO)
Cadet -60 Kg (Male)
ASLANYAN
ARTUR
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet -60 Kg (Male)
COLMENERO
IVAN
ANDORRA (AND)
Cadet -60 Kg (Male)
MALAIS
GEORGE
CYPRUS (CYP)
Cadet -60 Kg (Male)
UYGUR
BAYRAM
TURKIYE (TUR)
Cadet -60 Kg (Male)
PANETSIDIS
ANDREAS
GREECE (GRE)
Cadet -60 Kg (Male)
HARASNIK
MARCEL
SLOVAKIA (SVK)
Cadet -60 Kg (Male)
AHMETOV
DENISS
ESTONIA (EST)
Cadet -60 Kg (Male)
KIRBERGER
MATTHIAS
GERMANY (GER)
Cadet -60 Kg (Male)
MACHABELI
GEORGE
GEORGIA (GEO)
Cadet -60 Kg (Male)
SKLODOWSKI
PIOTR
POLAND (POL)
Cadet -60 Kg (Male)
BUKOVNIK
TONE
SLOVENIA (SLO)
Cadet -60 Kg (Male)
MEEBUNMAK
KONG
SWITZERLAND (SUI)
Cadet -65 Kg (Male)
Cadet -65 Kg (Male)
1
AGHASIYEV
JEYHUN
AZERBAIJAN (AZE)
Cadet -65 Kg (Male)
2
KAPETANOVIC
ARMIN
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet -65 Kg (Male)
3
HUVENNE
GAETAN
BELGIUM (BEL)
Cadet -65 Kg (Male)
3
BUJALANCE
JOSE MIGUEL
SPAIN (ESP)
Cadet -65 Kg (Male)
5
HOLDER
LEON
ENGLAND (ENG)
Cadet -65 Kg (Male)
5
BAILLON
OLIVIER
FRANCE (FRA)
Cadet -65 Kg (Male)
7
DORDEVIC
SASA
SLOVENIA (SLO)
Cadet -65 Kg (Male)
7
NGUYEN
HAN
NETHERLANDS (NED)
Cadet -65 Kg (Male)
MERI
MARTIN
ESTONIA (EST)
Cadet -65 Kg (Male)
VASS
HUNOR LASZLO
ROMANIA (ROU)
Cadet -65 Kg (Male)
SHUT
OLEKSANDR
UKRAINE (UKR)
Cadet -65 Kg (Male)
AUBERSON
GREGORY
SWITZERLAND (SUI)
Cadet -65 Kg (Male)
BROWN
ANDREW
SCOTLAND (SCO)
Cadet -65 Kg (Male)
KRSTIC
LJUBOMIR
YUGOSLAVIA (YUG)
Cadet -65 Kg (Male)
TEODORO
DOMENICO
ITALY (ITA)
Cadet -65 Kg (Male)
DIMITRIOU
DIMITRIOS
CYPRUS (CYP)
Cadet -65 Kg (Male)
NAUMOV
ALEXANDR
LATVIA (LAT)
Cadet -65 Kg (Male)
SCHERBEL
ANDREAS
GERMANY (GER)
Cadet -65 Kg (Male)
GURBO
EVGENY
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet -65 Kg (Male)
ITZHAKI
OZ
ISRAEL (ISR)
Cadet -65 Kg (Male)
KOSTS
MIKHAIL
BELARUS (BLR)
Cadet -65 Kg (Male)
SZEBENI
JÓZSEF
HUNGARY (HUN)
Cadet -65 Kg (Male)
DEMIR
IDRIS
TURKIYE (TUR)
Cadet -65 Kg (Male)
GODFREY
DAVID TERRENCE
WALES (WAL)
Cadet -65 Kg (Male)
MORIC
MARIN
CROATIA (CRO)
Cadet -65 Kg (Male)
PETROV
VICTOR
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet -65 Kg (Male)
BAGROEN
STIAN
NORWAY (NOR)
Cadet -65 Kg (Male)
KOSTIS
IOANNIS
GREECE (GRE)
Cadet -65 Kg (Male)
SIMKO
PETER
SLOVAKIA (SVK)
Cadet -75 Kg (Male)
Cadet -75 Kg (Male)
1
MENGEL
LAURI
ESTONIA (EST)
Cadet -75 Kg (Male)
2
BARBERO
RICARDO
SPAIN (ESP)
Cadet -75 Kg (Male)
3
HRACHOU
DZMITRY
BELARUS (BLR)
Cadet -75 Kg (Male)
3
ARAMINTHE
OLIVIER
FRANCE (FRA)
Cadet -75 Kg (Male)
5
BESSER
TONY
GERMANY (GER)
Cadet -75 Kg (Male)
5
BRIDIK
MILOSLAV
SLOVAKIA (SVK)
Cadet -75 Kg (Male)
7
TATARIDIS
VITALIS
GREECE (GRE)
Cadet -75 Kg (Male)
7
MACHOVETS
SERGUEI
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet -75 Kg (Male)
MAIMOV
NIR
ISRAEL (ISR)
Cadet -75 Kg (Male)
CHATHER
JORAH
ENGLAND (ENG)
Cadet -75 Kg (Male)
SKRETTING
ESPEN
NORWAY (NOR)
Cadet -75 Kg (Male)
HAGA
ZSOLT
HUNGARY (HUN)
Cadet -75 Kg (Male)
ROBB
CALUM
ENGLAND (ENG)
Cadet -75 Kg (Male)
SVEINSSON
ANDRI
ICELAND (ISL)
Cadet -75 Kg (Male)
DOUGAL
RUAIRI
IRELAND (IRL)
Cadet -75 Kg (Male)
LYKYANOV
ARTEM
UKRAINE (UKR)
Cadet -75 Kg (Male)
YILDIZ
TOLGANAN IBRAHIM
TURKIYE (TUR)
Cadet -75 Kg (Male)
ARSOVSKI
ZHARKO
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet -75 Kg (Male)
BOGALJEVIC
ADMIR
SLOVENIA (SLO)
Cadet -75 Kg (Male)
SMAAL
ERIK
NETHERLANDS (NED)
Cadet -75 Kg (Male)
DEKIC
GORAN
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet -75 Kg (Male)
TROJNAR
KRESIMIR
CROATIA (CRO)
Cadet Kata Female
Cadet Kata Female
1
RUIZ
MARIA TERESA
SPAIN (ESP)
Cadet Kata Female
2
SALVATORI
GIADA
ITALY (ITA)
Cadet Kata Female
3
VOLTAT
KETTY
FRANCE (FRA)
Cadet Kata Female
3
ZEDE
JASMINA
CROATIA (CRO)
Cadet Kata Female
5
LEZAJA
TIJANA
YUGOSLAVIA (YUG)
Cadet Kata Female
5
HAAS
SABRINA
GERMANY (GER)
Cadet Kata Female
7
BOULOUMPASI
AKRIVI IOANNA
GREECE (GRE)
Cadet Kata Female
7
GLUECK
CORINNA
AUSTRIA (AUT)
Cadet Kata Female
KANDAL
FUNDA
SWITZERLAND (SUI)
Cadet Kata Female
SZYMCZAK
MARTA
POLAND (POL)
Cadet Kata Female
WOHLWEWD
MARINA
LIECHTENSTEIN (LIE)
Cadet Kata Female
JURSE
JASMINA
SLOVENIA (SLO)
Cadet Kata Female
KOSOVIC
SANELA
NETHERLANDS (NED)
Cadet Kata Female
PROKOPJEVA
JULIA
LATVIA (LAT)
Cadet Kata Female
CODREANU
GEORGIANA
ROMANIA (ROU)
Cadet Kata Female
HRUSECKA
ERIKA
SLOVAKIA (SVK)
Cadet Kata Female
SIGURDARDOTTIR
SOLVEIG
ICELAND (ISL)
Cadet Kata Female
WIESSER
YAEL
ISRAEL (ISR)
Cadet Kata Female
KIM
DARIA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet Kata Female
NIKOLIC
SANJA
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet Kata Female
CENCI
SEDA
TURKIYE (TUR)
Cadet Kata Male
Cadet Kata Male
1
QUINTERO CAPDEVILA
DAMIAN HUGO
SPAIN (ESP)
Cadet Kata Male
2
SCHETTULAT
HENNING
GERMANY (GER)
Cadet Kata Male
3
MAZOR
DIMITRI
ISRAEL (ISR)
Cadet Kata Male
3
DUPONT
JULIEN
FRANCE (FRA)
Cadet Kata Male
5
SMITH
TONY
ENGLAND (ENG)
Cadet Kata Male
5
VIOLA
RICARDO
BELGIUM (BEL)
Cadet Kata Male
7
ROSSIER
YANICK
SWITZERLAND (SUI)
Cadet Kata Male
7
NENAD
ALEKSOSKI
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet Kata Male
KORDYUKOV
EVGENI
LATVIA (LAT)
Cadet Kata Male
MINAYEV
OLEKSIY
UKRAINE (UKR)
Cadet Kata Male
OLEKSAK
JAN
SLOVAKIA (SVK)
Cadet Kata Male
DAMASKOS
CHRISTOS
GREECE (GRE)
Cadet Kata Male
KEEDWELL
GAVIN
WALES (WAL)
Cadet Kata Male
SEMCHYK
SIARHEI
BELARUS (BLR)
Cadet Kata Male
PILMANN
JINDRICH
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet Kata Male
CHUNG
ANTON
AUSTRIA (AUT)
Cadet Kata Male
MACHABELI
GEORGE
GEORGIA (GEO)
Cadet Kata Male
STRASSER
VILMOS
HUNGARY (HUN)
Cadet Kata Male
NASTIC
DUSAN
YUGOSLAVIA (YUG)
Cadet Kata Male
OSTOJIC
BOJAN
CROATIA (CRO)
Cadet Kata Male
BOGALJEVIC
ADMIR
SLOVENIA (SLO)
Cadet Kata Male
DEMİR
İLYAS
TURKIYE (TUR)
Cadet Kumite Male -70 kg
Cadet Kumite Male -70 kg
1
CARCEDO-GONZALES
MIGUEL-ANGEL
SPAIN (ESP)
Cadet Kumite Male -70 kg
2
KALAMEN
JAN
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet Kumite Male -70 kg
3
BAHDANOVICH
RUSLAN
BELARUS (BLR)
Cadet Kumite Male -70 kg
3
DEBATTY
ROMAIN
BELGIUM (BEL)
Cadet Kumite Male -70 kg
5
DAMASKOS
CHRISTOS
GREECE (GRE)
Cadet Kumite Male -70 kg
5
RATEJ
JURE
SLOVENIA (SLO)
Cadet Kumite Male -70 kg
7
DUDAS
HENRICH
SLOVAKIA (SVK)
Cadet Kumite Male -70 kg
7
USCHAKOW
SERGEI
GERMANY (GER)
Cadet Kumite Male -70 kg
POST
HARDO
ESTONIA (EST)
Cadet Kumite Male -70 kg
BESIROVIC
ADNAN
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet Kumite Male -70 kg
SPINA
ALESSANDRO
ITALY (ITA)
Cadet Kumite Male -70 kg
CARR
FRASER
SCOTLAND (SCO)
Cadet Kumite Male -70 kg
GAVRANOVIC
LUKA
CROATIA (CRO)
Cadet Kumite Male -70 kg
GVOZDEV
VIATCHESLAV
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet Kumite Male -70 kg
MARKOU
MARKOS
CYPRUS (CYP)
Cadet Kumite Male -70 kg
YAGCI
SERKAN
TURKIYE (TUR)
Cadet Kumite Male -70 kg
PALSSON
BRAGI
ICELAND (ISL)
Cadet Kumite Male -70 kg
SIOUSARAN
CEDRIC
FRANCE (FRA)
Cadet Kumite Male -70 kg
BATTSON
BARRY LON DUREL
ENGLAND (ENG)
Cadet Kumite Male -70 kg
CZIMMER
PETER
HUNGARY (HUN)
Cadet Kumite Male -70 kg
GLIGORIC
NENAD
YUGOSLAVIA (YUG)
Cadet Kumite Male -70 kg
LE FEBRE
BOBBY
NETHERLANDS (NED)
Cadet Kumite Male -70 kg
MAZOR
DIMITRI
ISRAEL (ISR)
Cadet Kumite Male -70 kg
BEZUGLOV
SERGIY
UKRAINE (UKR)
Cadet Kumite Male -70 kg
SVIRIDOVICH
ALEXANDR
LATVIA (LAT)
Cadet Kumite Male -70 kg
CHRISTENSEN
TORBEN HENNING
DENMARK (DEN)
Cadet Kumite Male -70 kg
GHRAIZI
ROBERT
FINLAND (FIN)
Cadet Kumite Male -70 kg
MAUCH
FRANZ
AUSTRIA (AUT)
Junior +60 Kg (Female)
Junior +60 Kg (Female)
1
SCHOLTES
TESSY
LUXEMBOURG (LUX)
Junior +60 Kg (Female)
2
FANJAT
TIFFANY
FRANCE (FRA)
Junior +60 Kg (Female)
3
NORTAN
VANESCA
NETHERLANDS (NED)
Junior +60 Kg (Female)
3
LOWE
KATRINA
ENGLAND (ENG)
Junior +60 Kg (Female)
5
NAKICEVIC
ADELA
SLOVENIA (SLO)
Junior +60 Kg (Female)
5
ISENI RIZAJ
ARDITA
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior +60 Kg (Female)
7
SOFTIC
MERIMA
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior +60 Kg (Female)
7
RODRIGUEZ
LORENA
SPAIN (ESP)
Junior +60 Kg (Female)
TKACHEVA
DARIA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior +60 Kg (Female)
ALEXIEVA
ANNA
BULGARIA (BUL)
Junior +60 Kg (Female)
LEON
SOPHIE
BELGIUM (BEL)
Junior +60 Kg (Female)
MIORELLI
MARIANNA
ITALY (ITA)
Junior +60 Kg (Female)
CIFKOVA
PETRA
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior +60 Kg (Female)
GRACHOVA
IRYNA
UKRAINE (UKR)
Junior +60 Kg (Female)
WAIT
NICOLE SCOTT
WALES (WAL)
Junior +60 Kg (Female)
KOSTI
ARGYRO
GREECE (GRE)
Junior +60 Kg (Female)
BRAKE
MARIA
GERMANY (GER)
Junior +60 Kg (Female)
MEDVEDOVA TULEJOVA
EVA
SLOVAKIA (SVK)
Junior +60 Kg (Female)
VOLF
PETRA
CROATIA (CRO)
Junior +60 Kg (Female)
JOHANNESSEN
LENE
NORWAY (NOR)
Junior +60 Kg (Female)
BILGIN
GOZDE
TURKIYE (TUR)
Junior +60 Kg (Female)
MUNDRO
CHARLENE
SCOTLAND (SCO)
Junior +60 Kg (Female)
DABIC
MAJA
YUGOSLAVIA (YUG)
Junior +80 Kg (Male)
Junior +80 Kg (Male)
1
MANISCALCO
STEFANO
ITALY (ITA)
Junior +80 Kg (Male)
2
THEDINGA
AIKO
GERMANY (GER)
Junior +80 Kg (Male)
3
GREBER
LAZAR
YUGOSLAVIA (YUG)
Junior +80 Kg (Male)
3
ALIKADIC
KENAN
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior +80 Kg (Male)
5
CHACON
FRANCISCO JAVIER
SPAIN (ESP)
Junior +80 Kg (Male)
5
BJURING
THOMAS
DENMARK (DEN)
Junior +80 Kg (Male)
7
MESBAH
HAKIM
FRANCE (FRA)
Junior +80 Kg (Male)
7
KONDOV
MOMCHIL
BULGARIA (BUL)
Junior +80 Kg (Male)
TSAMOURLIDIS
IRAKLIS
GREECE (GRE)
Junior +80 Kg (Male)
GULIN
NIKICA
CROATIA (CRO)
Junior +80 Kg (Male)
KIRSI
OLLE
ESTONIA (EST)
Junior +80 Kg (Male)
WILLIAMS
DAVID
ENGLAND (ENG)
Junior +80 Kg (Male)
ALEU
NUMAN CEMIL
TURKIYE (TUR)
Junior +80 Kg (Male)
BAER
HEN
ISRAEL (ISR)
Junior +80 Kg (Male)
BROZ
TOMAS
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior +80 Kg (Male)
VALENCAK
MIHAEL
SLOVENIA (SLO)
Junior +80 Kg (Male)
HOWELLS
DANIEL STEPHEN
WALES (WAL)
Junior +80 Kg (Male)
ZARKO
ARSOVSKI
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior +80 Kg (Male)
BOURGUIGNON
BENJAMIN
BELGIUM (BEL)
Junior +80 Kg (Male)
LACKO
MICHAL
SLOVAKIA (SVK)
Junior +80 Kg (Male)
GORDADZE
GOGA
GEORGIA (GEO)
Junior +80 Kg (Male)
MUILWYK
BOY
NETHERLANDS (NED)
Junior +80 Kg (Male)
TSYMBAL
NIKOLAI
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior +80 Kg (Male)
GUSOV
GEORGIY
AZERBAIJAN (AZE)
Junior -60 Kg (Female)
Junior -60 Kg (Female)
1
ZAMORA
LUCIA
SPAIN (ESP)
Junior -60 Kg (Female)
2
PECEKOVA
PETRA
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -60 Kg (Female)
3
POENISCH
KERSTIN
GERMANY (GER)
Junior -60 Kg (Female)
3
MOUSSAID
NELLY
FRANCE (FRA)
Junior -60 Kg (Female)
5
ILCIKOVA
MILICA
SLOVAKIA (SVK)
Junior -60 Kg (Female)
5
PLATANIA
ELEONORA
ITALY (ITA)
Junior -60 Kg (Female)
7
VOLKOVA
EKATERINA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -60 Kg (Female)
7
VUKOBRAT
IVONA
CROATIA (CRO)
Junior -60 Kg (Female)
GORGADZE
MAKA
GEORGIA (GEO)
Junior -60 Kg (Female)
LAVRENTJEVA
VERONIKA
ESTONIA (EST)
Junior -60 Kg (Female)
AKSU
GULER
TURKIYE (TUR)
Junior -60 Kg (Female)
ERNSTER
TANJA
LUXEMBOURG (LUX)
Junior -60 Kg (Female)
FRIESENHAHN
EVA
AUSTRIA (AUT)
Junior -60 Kg (Female)
HUSIC
ARNELA
SWEDEN (SWE)
Junior -60 Kg (Female)
STRIKA
KATARINA
YUGOSLAVIA (YUG)
Junior -60 Kg (Female)
KNUDSEN
CHRISTINA
NORWAY (NOR)
Junior -60 Kg (Female)
WILLIAMS
NATALIE
ENGLAND (ENG)
Junior -60 Kg (Female)
DANIELS
KIM
BELGIUM (BEL)
Junior -60 Kg (Female)
FERHATBEGOVIC DIZDAREVIC
LEJLA
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -60 Kg (Female)
GRAHAM
STEPHANIE
SCOTLAND (SCO)
Junior -60 Kg (Female)
SCHWAB
DIANA
SWITZERLAND (SUI)
Junior -60 Kg (Female)
KARYPIDOU
ALEXIA
GREECE (GRE)
Junior -60 Kg (Female)
BURSKA
IZABELA
POLAND (POL)
Junior -60 Kg (Female)
FEKONJA
MAJA
SLOVENIA (SLO)
Junior -60 Kg (Male)
Junior -60 Kg (Male)
1
DANNHEIMER
THOMAS
GERMANY (GER)
Junior -60 Kg (Male)
2
DONA
DAVY
FRANCE (FRA)
Junior -60 Kg (Male)
3
BAYO TALLON
SANTIAGO
SPAIN (ESP)
Junior -60 Kg (Male)
3
KERR
DARRELL
ENGLAND (ENG)
Junior -60 Kg (Male)
5
PAPPAS
KOSTANTINOS
GREECE (GRE)
Junior -60 Kg (Male)
5
BASTURK
SEVKET
TURKIYE (TUR)
Junior -60 Kg (Male)
7
EYNALOV
MEHMAN
AZERBAIJAN (AZE)
Junior -60 Kg (Male)
7
LOBAN
ANDREI
BELARUS (BLR)
Junior -60 Kg (Male)
MAZOR
EVGENI
ISRAEL (ISR)
Junior -60 Kg (Male)
GIULIANI
MICHELE
ITALY (ITA)
Junior -60 Kg (Male)
KALASHNIKOV
YURY
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -60 Kg (Male)
BERENS
GEOFREY
NETHERLANDS (NED)
Junior -60 Kg (Male)
LINIC
IVICA
CROATIA (CRO)
Junior -60 Kg (Male)
SAKIRI
KASTRIOT
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior -60 Kg (Male)
ZSIGA
TAMAS
HUNGARY (HUN)
Junior -60 Kg (Male)
MARIC
LUKA
SLOVENIA (SLO)
Junior -60 Kg (Male)
BURGET
MILAN
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -60 Kg (Male)
HEEDE
ANDRE
NORWAY (NOR)
Junior -60 Kg (Male)
NASADYUK
ANDRIY
UKRAINE (UKR)
Junior -60 Kg (Male)
BRUYNEEL
RUDI
BELGIUM (BEL)
Junior -60 Kg (Male)
ROGIC
STEVAN
YUGOSLAVIA (YUG)
Junior -60 Kg (Male)
SIITARI
KIMI
FINLAND (FIN)
Junior -60 Kg (Male)
MACKO
PETER
SLOVAKIA (SVK)
Junior -60 Kg (Male)
MORALIEV
VLADIMIR
BULGARIA (BUL)
Junior -60 Kg (Male)
GLODKOWSKI
WOJCIECH
POLAND (POL)
Junior -60 Kg (Male)
BERGKVIST
FREDRIK
SWEDEN (SWE)
Junior -60 Kg (Male)
KALICI
SKENDIM
SWITZERLAND (SUI)
Junior -60 Kg (Male)
POPA
PAUL FLORIAN
ROMANIA (ROU)
Junior -60 Kg (Male)
SHVAIKOV
ALEXANDR
LATVIA (LAT)
Junior -65 Kg (Male)
Junior -65 Kg (Male)
1
TRIANTAFYLLIS
DIMITRIOS
GREECE (GRE)
Junior -65 Kg (Male)
2
OZSOY
ERDAL
TURKIYE (TUR)
Junior -65 Kg (Male)
3
HUSEYNOV
RASHAD
AZERBAIJAN (AZE)
Junior -65 Kg (Male)
3
BIHARIE
AMIT
NETHERLANDS (NED)
Junior -65 Kg (Male)
5
USENOK
YURY
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -65 Kg (Male)
5
HOPPER
BRADLEY
ENGLAND (ENG)
Junior -65 Kg (Male)
7
CHMELAR
MICHAL
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -65 Kg (Male)
7
SCHWITZGUEBEL
ADRIEN
SWITZERLAND (SUI)
Junior -65 Kg (Male)
BAKUN
ALIAKSEI
BELARUS (BLR)
Junior -65 Kg (Male)
JUSUFAGIC
EDIN
CROATIA (CRO)
Junior -65 Kg (Male)
LARSEN
STEFEN
NORWAY (NOR)
Junior -65 Kg (Male)
REYNOLDS
GARETH
WALES (WAL)
Junior -65 Kg (Male)
LOPEZ
JOSE ANGEL
SPAIN (ESP)
Junior -65 Kg (Male)
SKARABOT
UROS
SLOVENIA (SLO)
Junior -65 Kg (Male)
MUTTIK
JANAR
ESTONIA (EST)
Junior -65 Kg (Male)
GALOBARDES
ISAAC
ANDORRA (AND)
Junior -65 Kg (Male)
LARMOUR
COLIN
SCOTLAND (SCO)
Junior -65 Kg (Male)
PERIC
MARKO
YUGOSLAVIA (YUG)
Junior -65 Kg (Male)
BOZON
JAROSLAV
SLOVAKIA (SVK)
Junior -65 Kg (Male)
DESPOTOV
IVO
BULGARIA (BUL)
Junior -65 Kg (Male)
LLOYD
FIERRO
BELGIUM (BEL)
Junior -65 Kg (Male)
MUSANOVIC
DINO
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -65 Kg (Male)
WOJCIECHOWSKI
WITOLD
POLAND (POL)
Junior -65 Kg (Male)
KARPOV
DMITRIY
ISRAEL (ISR)
Junior -65 Kg (Male)
LASSANDRO
MICHELE
ITALY (ITA)
Junior -65 Kg (Male)
SAEID
BOLBOLPOOR
SWEDEN (SWE)
Junior -65 Kg (Male)
DENIAU
DIMITRI
FRANCE (FRA)
Junior -65 Kg (Male)
MAVROMATIS
MARIOS
CYPRUS (CYP)
Junior -65 Kg (Male)
SZENI
ISTVAN
HUNGARY (HUN)
Junior -65 Kg (Male)
O-HARA
VINCENT
IRELAND (IRL)
Junior -65 Kg (Male)
WINSLOW
JACOB
DENMARK (DEN)
Junior -65 Kg (Male)
GRUENER
CHRISTIAN
GERMANY (GER)
Junior -70 Kg (Male)
Junior -70 Kg (Male)
1
DEMIR
ZEKI
TURKIYE (TUR)
Junior -70 Kg (Male)
2
LA FORGIA
BIAGIO
ITALY (ITA)
Junior -70 Kg (Male)
3
AUBERY
JEREMY
FRANCE (FRA)
Junior -70 Kg (Male)
3
DUKIC
NIKOLA
CROATIA (CRO)
Junior -70 Kg (Male)
5
STUDZINSKI
ANDREJ
POLAND (POL)
Junior -70 Kg (Male)
5
CANBULAT
LEVENT
GERMANY (GER)
Junior -70 Kg (Male)
7
MUTTIK
RIKO
ESTONIA (EST)
Junior -70 Kg (Male)
7
BRINCH
CHRISTOFFER
NORWAY (NOR)
Junior -70 Kg (Male)
HUSEJDIC
NERMIN
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -70 Kg (Male)
OKNIN
OMRY
ISRAEL (ISR)
Junior -70 Kg (Male)
RUBIO
DAMIEN
SWITZERLAND (SUI)
Junior -70 Kg (Male)
KANTEMIROV
AZAMAT
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -70 Kg (Male)
CANNING
CAIN
ENGLAND (ENG)
Junior -70 Kg (Male)
MAKSIMKIN
ALIAKSEI
BELARUS (BLR)
Junior -70 Kg (Male)
ERIC
ERICSSON
SWEDEN (SWE)
Junior -70 Kg (Male)
HERNANDEZ
OLIVER CARMELO
SPAIN (ESP)
Junior -70 Kg (Male)
REES
DARREN
WALES (WAL)
Junior -70 Kg (Male)
IORDACHE
MARIAN ALIN
ROMANIA (ROU)
Junior -70 Kg (Male)
SIMERL
JERNEJ
SLOVENIA (SLO)
Junior -70 Kg (Male)
DE GROOT
WILLY
NETHERLANDS (NED)
Junior -70 Kg (Male)
LOACKER
CHRISTIAN
AUSTRIA (AUT)
Junior -70 Kg (Male)
ELLIS
SIMON
IRELAND (IRL)
Junior -70 Kg (Male)
HAUWEN
GARRY
BELGIUM (BEL)
Junior -70 Kg (Male)
MLADENOVSKI
KRISTIJAN
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior -70 Kg (Male)
BURJAN
BALAZS
HUNGARY (HUN)
Junior -70 Kg (Male)
HYSEK
MIROSLAV
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -70 Kg (Male)
PUTZ
JAN
SLOVAKIA (SVK)
Junior -70 Kg (Male)
SEKULIC
BORIS
YUGOSLAVIA (YUG)
Junior -70 Kg (Male)
COCKBURN
MICHAEL
SCOTLAND (SCO)
Junior -70 Kg (Male)
SULTANOV
ORXAN
AZERBAIJAN (AZE)
Junior -70 Kg (Male)
FILIPPIDIS
SAVVAS
GREECE (GRE)
Junior -70 Kg (Male)
MLADENOV
STEFAN
BULGARIA (BUL)
Junior -75 Kg (Male)
Junior -75 Kg (Male)
1
ZIVKOVIC
MILOS
YUGOSLAVIA (YUG)
Junior -75 Kg (Male)
2
LOSETO
FRANCESCO
ITALY (ITA)
Junior -75 Kg (Male)
3
CAPLA
LAURENT
FRANCE (FRA)
Junior -75 Kg (Male)
3
TOUCHDIEV
ROMAN
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -75 Kg (Male)
5
ANDERSON
JOHN
ENGLAND (ENG)
Junior -75 Kg (Male)
5
ILIEV
MARIM
BULGARIA (BUL)
Junior -75 Kg (Male)
7
KRYLOVSKYI
DENYS
UKRAINE (UKR)
Junior -75 Kg (Male)
7
KUL
MURAT
TURKIYE (TUR)
Junior -75 Kg (Male)
HODZIC
ALEN
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -75 Kg (Male)
PUHAKKA
HANNU
FINLAND (FIN)
Junior -75 Kg (Male)
JURJO
GEDIMINAS
ESTONIA (EST)
Junior -75 Kg (Male)
MARUNA
IVAN
CROATIA (CRO)
Junior -75 Kg (Male)
GROZDANOVSKI
MARTIN
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior -75 Kg (Male)
PODGORNIK
ALEN
SLOVENIA (SLO)
Junior -75 Kg (Male)
KROPIK
ONDREJ
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -75 Kg (Male)
SCHMIDT
FRANK
GERMANY (GER)
Junior -75 Kg (Male)
ALEMAN
JOSE RUYMAN
SPAIN (ESP)
Junior -75 Kg (Male)
PENASSE
TIM
BELGIUM (BEL)
Junior -75 Kg (Male)
FORSYTH
DAVID JOHN
SCOTLAND (SCO)
Junior -75 Kg (Male)
HUDAK
RODIMIR
SLOVAKIA (SVK)
Junior -75 Kg (Male)
KHATEY
DMITRI
BELARUS (BLR)
Junior -75 Kg (Male)
RAHIMOV
VUSAL
AZERBAIJAN (AZE)
Junior -75 Kg (Male)
VARGA
ANDRAS
HUNGARY (HUN)
Junior -75 Kg (Male)
NUGENT
STEPHEN
IRELAND (IRL)
Junior -80 Kg (Male)
Junior -80 Kg (Male)
1
MROZEWSKI
SEBASTIAN
POLAND (POL)
Junior -80 Kg (Male)
2
KADLECIK
MARIAN
SLOVAKIA (SVK)
Junior -80 Kg (Male)
3
PACK
DAVIN JORDAN
ENGLAND (ENG)
Junior -80 Kg (Male)
3
MILNER
TIM
GERMANY (GER)
Junior -80 Kg (Male)
5
METIN
TOLGA
TURKIYE (TUR)
Junior -80 Kg (Male)
5
ISMAYILOV
SHAHIN
AZERBAIJAN (AZE)
Junior -80 Kg (Male)
7
CEKO
JOSIP
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -80 Kg (Male)
7
IBANEZ
CESAR
SPAIN (ESP)
Junior -80 Kg (Male)
POTAPOV
ANDREY
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -80 Kg (Male)
DRAPER
DEAN PETER
WALES (WAL)
Junior -80 Kg (Male)
MAYER
JEAN MARC
AUSTRIA (AUT)
Junior -80 Kg (Male)
MARIAN
TOTELECAN
ROMANIA (ROU)
Junior -80 Kg (Male)
FRANKEN
LUDOVIC
BELGIUM (BEL)
Junior -80 Kg (Male)
BAJZELJ
MATEJ
SLOVENIA (SLO)
Junior -80 Kg (Male)
PAULIUCHENKAU
ALIAKSEI
BELARUS (BLR)
Junior -80 Kg (Male)
CELEPLI
CELAL
SWEDEN (SWE)
Junior -80 Kg (Male)
MARGARITOPOULOS
SPYRIDON
GREECE (GRE)
Junior -80 Kg (Male)
MEKIK
EDIS
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior -80 Kg (Male)
SIVRIC
DANIJEL
CROATIA (CRO)
Junior -80 Kg (Male)
FOMOTOR
IMRE
HUNGARY (HUN)
Junior -80 Kg (Male)
MILOSEVIC
MARIO
YUGOSLAVIA (YUG)
Junior -80 Kg (Male)
ILJENKO
KONSTANTIN
ESTONIA (EST)
Junior -80 Kg (Male)
LITSCHGI
LUC
FRANCE (FRA)
Junior -80 Kg (Male)
SAGRUNOV
RUDIK
GEORGIA (GEO)
Junior -80 Kg (Male)
DURANTE
VITO
ITALY (ITA)
Junior -80 Kg (Male)
MC MAHON
LEONARD
IRELAND (IRL)
Junior -80 Kg (Male)
ZOUBEK
PETR
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -80 Kg (Male)
OSHCHEPKOV
SERGIY
UKRAINE (UKR)
Junior -80 Kg (Male)
BLAAK
ROLF
NETHERLANDS (NED)
Junior Kata Female
Junior Kata Female
1
JIMENEZ FERNANDEZ
RUTH
SPAIN (ESP)
Junior Kata Female
2
SENJUG
MIRNA
CROATIA (CRO)
Junior Kata Female
3
DITOO
LATIFA
FRANCE (FRA)
Junior Kata Female
3
DIENDORFER
TANJA
AUSTRIA (AUT)
Junior Kata Female
5
WOLNA
AGNIESZKA
POLAND (POL)
Junior Kata Female
5
DE KIEVID
NICOLE
NETHERLANDS (NED)
Junior Kata Female
7
CAKICI
FATMA
TURKIYE (TUR)
Junior Kata Female
7
RIBARSKA
TAMARA
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior Kata Female
ZACCARO
ANNAMARIA
ITALY (ITA)
Junior Kata Female
MICHEL
JULIA
GERMANY (GER)
Junior Kata Female
SUBOTINA
NATALI
LATVIA (LAT)
Junior Kata Female
HEY
MICHELLE
ENGLAND (ENG)
Junior Kata Female
KORIAGINA
ANNA
UKRAINE (UKR)
Junior Kata Female
ALEXANDRESCU
CRISTIANA
ROMANIA (ROU)
Junior Kata Female
HAN
LAN THANH
SWITZERLAND (SUI)
Junior Kata Female
STRITECKA
PETRA
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior Kata Female
WEISZ
ANDREA
HUNGARY (HUN)
Junior Kata Female
KARP
AVE
ESTONIA (EST)
Junior Kata Female
MUHA
SPELA
SLOVENIA (SLO)
Junior Kata Female
DURICKOV
IVANA
YUGOSLAVIA (YUG)
Junior Kata Female
SILJKOVIC
LEJLA
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior Kata Female
VASEKOVA
MIROSLAVA
SLOVAKIA (SVK)
Junior Kata Male
Junior Kata Male
1
SAN JOSE BASTANTE
FERNANDO
SPAIN (ESP)
Junior Kata Male
2
SCHWANZER
ROBERT
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior Kata Male
3
KONSTANTAKOPOULOS
ELEFTHERIOS
GREECE (GRE)
Junior Kata Male
3
DACK
VU DUC MINH
NEW CALEDONIA (NCL)
Junior Kata Male
5
POSAVEC
SIMONE
SWITZERLAND (SUI)
Junior Kata Male
5
BRANCALEON
LUCA
ITALY (ITA)
Junior Kata Male
7
VINOKUROVS
ANDREJS
LATVIA (LAT)
Junior Kata Male
7
MARIC
NENAD
CROATIA (CRO)
Junior Kata Male
WANG
CHING YI
FINLAND (FIN)
Junior Kata Male
KLAUSBERGER
SIMON
AUSTRIA (AUT)
Junior Kata Male
MAZOR
EVGENI
ISRAEL (ISR)
Junior Kata Male
FLIPSEN
MAIKEL
NETHERLANDS (NED)
Junior Kata Male
KAC
LUKA
SLOVENIA (SLO)
Junior Kata Male
ZAYNAGOV
RUSTAM
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior Kata Male
BOHAT
MARTIN
SLOVAKIA (SVK)
Junior Kata Male
OMERDIC
AMIR
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior Kata Male
DERVISI
NEDZBI
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior Kata Male
JOVANOVIC
MILAN
YUGOSLAVIA (YUG)
Junior Kata Male
WOLNY
LUKASZ
POLAND (POL)
Junior Kata Male
AKKOCA
ORHAN
TURKIYE (TUR)
Junior Kata Male
MILNER
TIM
GERMANY (GER)
Junior Kata Male
FOUCART
CEDRIC
BELGIUM (BEL)
Junior Kumite Female -53 kg
Junior Kumite Female -53 kg
1
KNUEHMANN
KORA
GERMANY (GER)
Junior Kumite Female -53 kg
2
KERSEY
LEONIE
ENGLAND (ENG)
Junior Kumite Female -53 kg
3
KOSMIDOU
EVDOXIA
GREECE (GRE)
Junior Kumite Female -53 kg
3
MAURIZZI
SARA
ITALY (ITA)
Junior Kumite Female -53 kg
5
CHARNOVA
MARYNA
BELARUS (BLR)
Junior Kumite Female -53 kg
5
FAJKOWSKA
ANNA
POLAND (POL)
Junior Kumite Female -53 kg
7
DEBATTY
JULIE
BELGIUM (BEL)
Junior Kumite Female -53 kg
7
WESTHOFF
CHANTAL
NETHERLANDS (NED)
Junior Kumite Female -53 kg
STOJOVIC
BILJANA
YUGOSLAVIA (YUG)
Junior Kumite Female -53 kg
DIACONESCU
VALERIA ANCUTA
ROMANIA (ROU)
Junior Kumite Female -53 kg
HONAUER
YVONNE
SWITZERLAND (SUI)
Junior Kumite Female -53 kg
BURLAKOVA
SVETLANA
LATVIA (LAT)
Junior Kumite Female -53 kg
KRAUS
CAROLE
LUXEMBOURG (LUX)
Junior Kumite Female -53 kg
SANIN
CANAN
TURKIYE (TUR)
Junior Kumite Female -53 kg
HENRIKSEN
KIM
NORWAY (NOR)
Junior Kumite Female -53 kg
KABATOVA
SILVIA
SLOVAKIA (SVK)
Junior Kumite Female -53 kg
AQUILINA
BETTY
FRANCE (FRA)
Junior Kumite Female -53 kg
VOLKOVA
YULIA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior Kumite Female -53 kg
ANDERL
SONJA
AUSTRIA (AUT)
Junior Kumite Female -53 kg
JONJIC
IVANA
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior Kumite Female -53 kg
CEKUNEC
MILENA
CROATIA (CRO)
Junior Kumite Female -53 kg
LOPEZ
PATRICIA
SPAIN (ESP)