WKF RANKING - RESULTS (INDIVIDUAL)
YOU HAVE MORE THAN ONE PROFILE? FOLLOW THIS LINK TO MERGE YOUR PROFILES.
28th European Karate Cadet & Junior Championships, 2001-02-09
Category
Rank
Lastname
Firstname
Country
Cadet +75 Kg (Male)
Cadet +75 Kg (Male)
1
GULIN
NIKICA
CROATIA (CRO)
Cadet +75 Kg (Male)
2
MARGARITOPOULOS
SPYRIDON
GREECE (GRE)
Cadet +75 Kg (Male)
3
PUCHKOU
VARTAN
BELARUS (BLR)
Cadet +75 Kg (Male)
3
DURANTE
VITO
ITALY (ITA)
Cadet +75 Kg (Male)
5
BLAAK
ROLF
NETHERLANDS (NED)
Cadet +75 Kg (Male)
5
SEAGRIM
WILLIAM
WALES (WAL)
Cadet +75 Kg (Male)
7
CALERO LOPEZ
JOSE RAMON
SPAIN (ESP)
Cadet +75 Kg (Male)
7
MECHERI
RACHID
FRANCE (FRA)
Cadet +75 Kg (Male)
TRNKA
ROMAN
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet +75 Kg (Male)
MOUKHAMED GALIEV
RENAT
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet +75 Kg (Male)
SHINKARUK
YURII
UKRAINE (UKR)
Cadet +75 Kg (Male)
BAJZELJ
MATEJ
SLOVENIA (SLO)
Cadet +75 Kg (Male)
TUZINSKY
LUKAS
SLOVAKIA (SVK)
Cadet +75 Kg (Male)
GREZELLA
LUKAS
GERMANY (GER)
Cadet +75 Kg (Male)
BRAGA SOUSA
RICARDO
PORTUGAL (POR)
Cadet +75 Kg (Male)
TSIELEPOS
GEORGE
CYPRUS (CYP)
Cadet +75 Kg (Male)
DZANIC
EDIS
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet -60 Kg (Male)
Cadet -60 Kg (Male)
1
VIOLA
RICARDO
BELGIUM (BEL)
Cadet -60 Kg (Male)
2
SHAKHRUDINOV
SAYGUIDMAGOMED
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet -60 Kg (Male)
3
GASPAR VALADAS
PEDRO
PORTUGAL (POR)
Cadet -60 Kg (Male)
3
BOZON
JAROSLAV
SLOVAKIA (SVK)
Cadet -60 Kg (Male)
5
VAUCHOK
SPARTAK
BELARUS (BLR)
Cadet -60 Kg (Male)
5
BERENS
GEOFREY
NETHERLANDS (NED)
Cadet -60 Kg (Male)
7
AGHASIYEV
JEYHUN
AZERBAIJAN (AZE)
Cadet -60 Kg (Male)
7
LEPRE
SALVATORE
ITALY (ITA)
Cadet -60 Kg (Male)
MASTEV
IVICA
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet -60 Kg (Male)
DIENDORFER
OLIVER
AUSTRIA (AUT)
Cadet -60 Kg (Male)
SANCHEZ SANCHEZ
DIEGO
SPAIN (ESP)
Cadet -60 Kg (Male)
IVANOVIC
DEJAN
YUGOSLAVIA (YUG)
Cadet -60 Kg (Male)
ZSIGA
TAMAS
HUNGARY (HUN)
Cadet -60 Kg (Male)
ABOU ELALAMIEN
RAMI
SWEDEN (SWE)
Cadet -60 Kg (Male)
LINDFORS
VILLE
FINLAND (FIN)
Cadet -60 Kg (Male)
FILIPIC
DALIBOR
SLOVENIA (SLO)
Cadet -60 Kg (Male)
SAM
KARIM
FRANCE (FRA)
Cadet -60 Kg (Male)
ITZHAKI
OZ
ISRAEL (ISR)
Cadet -60 Kg (Male)
WERLIK
MICHAL
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet -60 Kg (Male)
ELIA
MICHAEL
CYPRUS (CYP)
Cadet -60 Kg (Male)
PANOUSOPOULOS
THEODOROS
GREECE (GRE)
Cadet -60 Kg (Male)
HRANILOVIC
DINO
CROATIA (CRO)
Cadet -60 Kg (Male)
SCHERBEL
ANDREAS
GERMANY (GER)
Cadet -60 Kg (Male)
KIANI
KEENAN
ENGLAND (ENG)
Cadet -65 Kg (Male)
Cadet -65 Kg (Male)
1
BAILLON
OLIVIER
FRANCE (FRA)
Cadet -65 Kg (Male)
2
SKARABOT
UROS
SLOVENIA (SLO)
Cadet -65 Kg (Male)
3
KIRBERGER
MATTHIAS
GERMANY (GER)
Cadet -65 Kg (Male)
3
SCARDINALE
GIOVANNI
ITALY (ITA)
Cadet -65 Kg (Male)
5
CRUZ SANTOS
EDUARDO
PORTUGAL (POR)
Cadet -65 Kg (Male)
5
ILOSKI
DARKO
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet -65 Kg (Male)
7
KARPOV
DMITRIY
ISRAEL (ISR)
Cadet -65 Kg (Male)
7
HAUWEN
MICHAEL
BELGIUM (BEL)
Cadet -65 Kg (Male)
CHOUAEV
ISRAPIL
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet -65 Kg (Male)
POPOVIVC
BRANKO
YUGOSLAVIA (YUG)
Cadet -65 Kg (Male)
FIALA
ONDREJ
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet -65 Kg (Male)
SHEVLIAKOV
YURII
UKRAINE (UKR)
Cadet -65 Kg (Male)
HOPPER
BRADLEY
ENGLAND (ENG)
Cadet -65 Kg (Male)
WINSLOW
JACOB
DENMARK (DEN)
Cadet -65 Kg (Male)
CASTANO
CESAR
SPAIN (ESP)
Cadet -65 Kg (Male)
MIAKIS
JAROSLAV
SLOVAKIA (SVK)
Cadet -65 Kg (Male)
DIMITRIOU
DIMITRIOS
CYPRUS (CYP)
Cadet -65 Kg (Male)
SOMOV
VLADIMIR
ESTONIA (EST)
Cadet -65 Kg (Male)
BIHARIE
AMIT
NETHERLANDS (NED)
Cadet -65 Kg (Male)
JUSUFAGIC
EDIN
CROATIA (CRO)
Cadet -65 Kg (Male)
KOUROUPIS
THEODOROS
GREECE (GRE)
Cadet -65 Kg (Male)
RUSAKOVICH
MIKALAI
BELARUS (BLR)
Cadet -65 Kg (Male)
GALOBARDES
ISAAC
ANDORRA (AND)
Cadet -75 Kg (Male)
Cadet -75 Kg (Male)
1
ADZIJA
NIKOLA
CROATIA (CRO)
Cadet -75 Kg (Male)
2
BARBERO
RICARDO
SPAIN (ESP)
Cadet -75 Kg (Male)
3
FILIPPIDIS
SAVVAS
GREECE (GRE)
Cadet -75 Kg (Male)
3
ALONSO
LUDOVIC
FRANCE (FRA)
Cadet -75 Kg (Male)
5
BRIDIK
MILOSLAV
SLOVAKIA (SVK)
Cadet -75 Kg (Male)
5
CHATHER
JORAH
ENGLAND (ENG)
Cadet -75 Kg (Male)
7
FORSYTH
DAVID JOHN
SCOTLAND (SCO)
Cadet -75 Kg (Male)
7
MARKOU
MARKOS
CYPRUS (CYP)
Cadet -75 Kg (Male)
JERKOVIC
MILAN
YUGOSLAVIA (YUG)
Cadet -75 Kg (Male)
MAMMADOV
EMIL
AZERBAIJAN (AZE)
Cadet -75 Kg (Male)
DILL
ANDRE
GERMANY (GER)
Cadet -75 Kg (Male)
HERMAN
POLDI
SLOVENIA (SLO)
Cadet -75 Kg (Male)
LYSOV
ALEXANDRE
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet -75 Kg (Male)
COSTA PERESTRELO
JORGE
PORTUGAL (POR)
Cadet -75 Kg (Male)
SMAAL
ERIK
NETHERLANDS (NED)
Cadet -75 Kg (Male)
GUASCH
ANTONI
ANDORRA (AND)
Cadet -75 Kg (Male)
KIRSIMAE
HENRIK
ESTONIA (EST)
Cadet -75 Kg (Male)
DRAPER
DEAN PETER
WALES (WAL)
Cadet -75 Kg (Male)
GONZALEZ
YVAN
BELGIUM (BEL)
Cadet Kata Female
Cadet Kata Female
1
RUIZ
MARIA TERESA
SPAIN (ESP)
Cadet Kata Female
2
SALVATORI
GIADA
ITALY (ITA)
Cadet Kata Female
3
SENJUG
MIRNA
CROATIA (CRO)
Cadet Kata Female
3
HAAS
SABRINA
GERMANY (GER)
Cadet Kata Female
5
PAVLOVIC
BILJANA
YUGOSLAVIA (YUG)
Cadet Kata Female
5
HEY
MICHELLE
ENGLAND (ENG)
Cadet Kata Female
7
ROGER
LAETICIA
FRANCE (FRA)
Cadet Kata Female
7
KORIAGINA
ANNA
UKRAINE (UKR)
Cadet Kata Female
KOSTI
ARGYRO
GREECE (GRE)
Cadet Kata Female
SZYMCZAK
MARTA
POLAND (POL)
Cadet Kata Female
MLINARIC
TINA
SLOVENIA (SLO)
Cadet Kata Female
LLOYD
TRICIA
WALES (WAL)
Cadet Kata Female
RAMEIS
ANDREA
AUSTRIA (AUT)
Cadet Kata Female
HRUSECKA
ERIKA
SLOVAKIA (SVK)
Cadet Kata Female
LALAKOVA
MARTINA
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet Kata Male
Cadet Kata Male
1
MARCOS NIETO
VALENTIN
SPAIN (ESP)
Cadet Kata Male
2
NEGHLIZ
AYOUB
FRANCE (FRA)
Cadet Kata Male
3
VIOLA
RICARDO
BELGIUM (BEL)
Cadet Kata Male
3
DAMASKOS
CHRISTOS
GREECE (GRE)
Cadet Kata Male
5
BOHAT
MARTIN
SLOVAKIA (SVK)
Cadet Kata Male
5
PILMANN
JINDRICH
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet Kata Male
7
ROGANOV
EVGUENI
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet Kata Male
7
SORBINO
STEFANO
ITALY (ITA)
Cadet Kata Male
ELIA
COSTAS
CYPRUS (CYP)
Cadet Kata Male
MARIC
NENAD
CROATIA (CRO)
Cadet Kata Male
OSYPCHUK
MAXIM
UKRAINE (UKR)
Cadet Kata Male
SCHETTULAT
HENNING
GERMANY (GER)
Cadet Kata Male
STRASSER
VILMOS
HUNGARY (HUN)
Cadet Kata Male
KAC
LUKA
SLOVENIA (SLO)
Cadet Kata Male
MAZOR
EVGENI
ISRAEL (ISR)
Cadet Kata Male
SEMCHYK
SIARHEI
BELARUS (BLR)
Cadet Kumite Male -70 kg
Cadet Kumite Male -70 kg
1
EDWARDS
CLINTON
ENGLAND (ENG)
Cadet Kumite Male -70 kg
2
VUKOBRAT
NENAD
CROATIA (CRO)
Cadet Kumite Male -70 kg
3
SKRETTING
ESPEN
NORWAY (NOR)
Cadet Kumite Male -70 kg
3
KONDOV
YORDAN
BULGARIA (BUL)
Cadet Kumite Male -70 kg
5
DIMITRIOU
ADAMOS
CYPRUS (CYP)
Cadet Kumite Male -70 kg
5
LE FEBRE
BOBBY
NETHERLANDS (NED)
Cadet Kumite Male -70 kg
7
CARCEDO-GONZALES
MIGUEL-ANGEL
SPAIN (ESP)
Cadet Kumite Male -70 kg
7
BARTOLO
ANTONIO
ITALY (ITA)
Cadet Kumite Male -70 kg
ALEKSANDAR
JANCEV
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet Kumite Male -70 kg
LANDL
JAN
SLOVAKIA (SVK)
Cadet Kumite Male -70 kg
HAUWEN
GARRY
BELGIUM (BEL)
Cadet Kumite Male -70 kg
MENGEL
LAURI
ESTONIA (EST)
Cadet Kumite Male -70 kg
KLEMETTI
ERKKO
FINLAND (FIN)
Cadet Kumite Male -70 kg
ZAMANOV
JOSHGUN
AZERBAIJAN (AZE)
Cadet Kumite Male -70 kg
KOULIANOPOULOS
ILIAS
GREECE (GRE)
Cadet Kumite Male -70 kg
BATISTA CASACA
TIAGO
PORTUGAL (POR)
Cadet Kumite Male -70 kg
LEUCI
DANIELE
GERMANY (GER)
Cadet Kumite Male -70 kg
KHOLAD
ALIAKSEI
BELARUS (BLR)
Cadet Kumite Male -70 kg
SIOUSARAN
CEDRIC
FRANCE (FRA)
Cadet Kumite Male -70 kg
KORAC
SLOBODAN
YUGOSLAVIA (YUG)
Cadet Kumite Male -70 kg
KANTEMIROV
AZAMAT
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet Kumite Male -70 kg
OKNIN
OMRY
ISRAEL (ISR)
Cadet Kumite Male -70 kg
VOZLIC
DEJAN
SLOVENIA (SLO)
Junior +60 Kg (Female)
Junior +60 Kg (Female)
1
NORTAN
VANESCA
NETHERLANDS (NED)
Junior +60 Kg (Female)
2
LOWE
KATRINA
ENGLAND (ENG)
Junior +60 Kg (Female)
3
GRBIC
SARA
YUGOSLAVIA (YUG)
Junior +60 Kg (Female)
3
SCHOLTES
TESSY
LUXEMBOURG (LUX)
Junior +60 Kg (Female)
5
DEROJA
ZELJKA
CROATIA (CRO)
Junior +60 Kg (Female)
5
SOFTIC
MERIMA
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior +60 Kg (Female)
7
MARCUCILLI
ELODIE
FRANCE (FRA)
Junior +60 Kg (Female)
7
MOREIRA VALENTE
TANIA
PORTUGAL (POR)
Junior +60 Kg (Female)
MEDVEDOVA TULEJOVA
EVA
SLOVAKIA (SVK)
Junior +60 Kg (Female)
PALMIERI
LARA
ITALY (ITA)
Junior +60 Kg (Female)
GUSTAFSSON
HEIDI
FINLAND (FIN)
Junior +60 Kg (Female)
BENADDA
YASMINA
GERMANY (GER)
Junior +60 Kg (Female)
ZAMORA
LUCIA
SPAIN (ESP)
Junior +60 Kg (Female)
ADAM
PAMELA
SCOTLAND (SCO)
Junior +60 Kg (Female)
FRIESENHAHN
EVA
AUSTRIA (AUT)
Junior +60 Kg (Female)
POZNIAK
TATIANA
BELARUS (BLR)
Junior +60 Kg (Female)
STASSOS
JOANNA
SWEDEN (SWE)
Junior +60 Kg (Female)
KROUGLOVA
SVETLANA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior +80 Kg (Male)
Junior +80 Kg (Male)
1
BJURING
THOMAS
DENMARK (DEN)
Junior +80 Kg (Male)
2
PEREZ CASANOVA
JOSE FRANCISCO
SPAIN (ESP)
Junior +80 Kg (Male)
3
ZARKO
ARSOVSKI
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior +80 Kg (Male)
3
MANISCALCO
STEFANO
ITALY (ITA)
Junior +80 Kg (Male)
5
MESBAH
HAKIM
FRANCE (FRA)
Junior +80 Kg (Male)
5
PAVKOVIC
JOSIP
CROATIA (CRO)
Junior +80 Kg (Male)
7
TOPALOVIC
ARMIN
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior +80 Kg (Male)
7
RAYMAN
JAN
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior +80 Kg (Male)
BAER
HEN
ISRAEL (ISR)
Junior +80 Kg (Male)
EWING
CHRISTOPHER GEORGE
SCOTLAND (SCO)
Junior +80 Kg (Male)
KIRSI
OLLE
ESTONIA (EST)
Junior +80 Kg (Male)
RELANDER
ANTTI
FINLAND (FIN)
Junior +80 Kg (Male)
RAZVODOV
VLADIMIR
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior +80 Kg (Male)
MARTINOV
MARTIN
BULGARIA (BUL)
Junior +80 Kg (Male)
ODYSSEUS
MICHAEL
CYPRUS (CYP)
Junior +80 Kg (Male)
DANIELS
AUDUN
ENGLAND (ENG)
Junior +80 Kg (Male)
HAKAN
LUNDE
SWEDEN (SWE)
Junior +80 Kg (Male)
THEDINGA
AIKO
GERMANY (GER)
Junior +80 Kg (Male)
VISIC
SIMON
SLOVENIA (SLO)
Junior +80 Kg (Male)
MUILWYK
BOY
NETHERLANDS (NED)
Junior +80 Kg (Male)
GREBER
LAZAR
YUGOSLAVIA (YUG)
Junior +80 Kg (Male)
KONRAD
ROMAN
SLOVAKIA (SVK)
Junior +80 Kg (Male)
ROZSAHEGYI
LASZLO
HUNGARY (HUN)
Junior +80 Kg (Male)
TSAMOURLIDIS
IRAKLIS
GREECE (GRE)
Junior -60 Kg (Female)
Junior -60 Kg (Female)
1
MICAELI
SHIMA
GERMANY (GER)
Junior -60 Kg (Female)
2
PLATANIA
ELEONORA
ITALY (ITA)
Junior -60 Kg (Female)
3
FERHATBEGOVIC DIZDAREVIC
LEJLA
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -60 Kg (Female)
3
PECEKOVA
PETRA
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -60 Kg (Female)
5
TOTH
BEATRIX
HUNGARY (HUN)
Junior -60 Kg (Female)
5
BURSKA
IZABELA
POLAND (POL)
Junior -60 Kg (Female)
7
STRIKA
KATARINA
YUGOSLAVIA (YUG)
Junior -60 Kg (Female)
7
KAUFMANN
SABRINA
AUSTRIA (AUT)
Junior -60 Kg (Female)
LAVRENTJEVA
VERONIKA
ESTONIA (EST)
Junior -60 Kg (Female)
CHARALAMPOUS
MARINA
CYPRUS (CYP)
Junior -60 Kg (Female)
ILCIKOVA
MILICA
SLOVAKIA (SVK)
Junior -60 Kg (Female)
VUKOBRAT
IVONA
CROATIA (CRO)
Junior -60 Kg (Female)
CAULIER
AURELIA
FRANCE (FRA)
Junior -60 Kg (Female)
LADINEK
NUSA
SLOVENIA (SLO)
Junior -60 Kg (Female)
DANIELS
KIM
BELGIUM (BEL)
Junior -60 Kg (Female)
GURENKO
NADEZHDA
BELARUS (BLR)
Junior -60 Kg (Female)
ZHELESNIAK
EKATERINA
UKRAINE (UKR)
Junior -60 Kg (Female)
KOCHETKOVA
EKATERINA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -60 Kg (Female)
CHAVEZ CASANOVA
ARANZAZU
SPAIN (ESP)
Junior -60 Kg (Female)
GRAHAM
CLAIRE
SCOTLAND (SCO)
Junior -60 Kg (Female)
WILLIAMS
NATALIE
ENGLAND (ENG)
Junior -60 Kg (Female)
BRANKOVIC
SASA
SWEDEN (SWE)
Junior -60 Kg (Male)
Junior -60 Kg (Male)
1
DEBONO
LAURENT
FRANCE (FRA)
Junior -60 Kg (Male)
2
BAYO TALLON
SANTIAGO
SPAIN (ESP)
Junior -60 Kg (Male)
3
LOBAN
ANDREI
BELARUS (BLR)
Junior -60 Kg (Male)
3
PAPPAS
KOSTANTINOS
GREECE (GRE)
Junior -60 Kg (Male)
5
CHMELAR
MICHAL
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -60 Kg (Male)
5
OU-AISSA
NABIL
NETHERLANDS (NED)
Junior -60 Kg (Male)
7
SARTIRANI
DIEGO
ITALY (ITA)
Junior -60 Kg (Male)
7
MACKO
PETER
SLOVAKIA (SVK)
Junior -60 Kg (Male)
DALGATOV
CHAKHROUBEG
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -60 Kg (Male)
EYNALOV
MEHMAN
AZERBAIJAN (AZE)
Junior -60 Kg (Male)
ABDULAI
AGUS
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior -60 Kg (Male)
GRANT
KINGLSEY
ENGLAND (ENG)
Junior -60 Kg (Male)
ZGRZYWA
ANDRZEJ
BULGARIA (BUL)
Junior -60 Kg (Male)
ROGIC
STEVAN
YUGOSLAVIA (YUG)
Junior -60 Kg (Male)
GLAVAS
ROBERT
AUSTRIA (AUT)
Junior -60 Kg (Male)
SZENI
ISTVAN
HUNGARY (HUN)
Junior -60 Kg (Male)
CARBONI
LIONEL
BELGIUM (BEL)
Junior -60 Kg (Male)
SVETIC
DARIO
CROATIA (CRO)
Junior -60 Kg (Male)
DANNHEIMER
THOMAS
GERMANY (GER)
Junior -60 Kg (Male)
GEORGIOU
ALEXANDROS
CYPRUS (CYP)
Junior -60 Kg (Male)
HASIC
GORAN
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -65 Kg (Male)
Junior -65 Kg (Male)
1
GARCIA PINADERO
CESAR
SPAIN (ESP)
Junior -65 Kg (Male)
2
KOVACS
ADAM
HUNGARY (HUN)
Junior -65 Kg (Male)
3
BONY
ACHILLE
FRANCE (FRA)
Junior -65 Kg (Male)
3
ZIVNER
TOMAS
SLOVAKIA (SVK)
Junior -65 Kg (Male)
5
GRUENER
CHRISTIAN
GERMANY (GER)
Junior -65 Kg (Male)
5
PROVENCE
LOUIS
NETHERLANDS (NED)
Junior -65 Kg (Male)
7
BARDUGO
TZAHI
ISRAEL (ISR)
Junior -65 Kg (Male)
7
RUOTSI
SAMI
FINLAND (FIN)
Junior -65 Kg (Male)
MUSANOVIC
DINO
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -65 Kg (Male)
DI GUIGNO
NICOLAS
BELGIUM (BEL)
Junior -65 Kg (Male)
REES
DARREN
WALES (WAL)
Junior -65 Kg (Male)
TRIANTAFYLLIS
DIMITRIOS
GREECE (GRE)
Junior -65 Kg (Male)
DESPOTOV
IVO
BULGARIA (BUL)
Junior -65 Kg (Male)
MAVROMATIS
MARIOS
CYPRUS (CYP)
Junior -65 Kg (Male)
GLISIC
SRDAN
YUGOSLAVIA (YUG)
Junior -65 Kg (Male)
JUNEK
JIRI
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -65 Kg (Male)
SILVA CABRAL
BRUNO
PORTUGAL (POR)
Junior -65 Kg (Male)
CHIOFALO
GIUSEPPE
ITALY (ITA)
Junior -65 Kg (Male)
LESER
TADEJ
SLOVENIA (SLO)
Junior -65 Kg (Male)
MUTTIK
RIKO
ESTONIA (EST)
Junior -65 Kg (Male)
ISRAFILOV
VUSAL
AZERBAIJAN (AZE)
Junior -65 Kg (Male)
VUCIC
MARIO
CROATIA (CRO)
Junior -65 Kg (Male)
AZANOV
ALEXANDRE
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -65 Kg (Male)
BRENNAN
LIAM
ENGLAND (ENG)
Junior -65 Kg (Male)
LARMOUR
COLIN
SCOTLAND (SCO)
Junior -70 Kg (Male)
Junior -70 Kg (Male)
1
CANBULAT
LEVENT
GERMANY (GER)
Junior -70 Kg (Male)
2
SANTANA
DAVID
SPAIN (ESP)
Junior -70 Kg (Male)
3
VISENTIN
ALEX
ITALY (ITA)
Junior -70 Kg (Male)
3
CANNING
CAIN
ENGLAND (ENG)
Junior -70 Kg (Male)
5
DUKIC
NIKOLA
CROATIA (CRO)
Junior -70 Kg (Male)
5
MC EWAN
NEIL
SCOTLAND (SCO)
Junior -70 Kg (Male)
7
OUIANAEV
ROUSLAN
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -70 Kg (Male)
7
VASEV
VASIL
BULGARIA (BUL)
Junior -70 Kg (Male)
DAMASKOS
IOANNIS
GREECE (GRE)
Junior -70 Kg (Male)
ERIC
ERICSSON
SWEDEN (SWE)
Junior -70 Kg (Male)
BRINCH
CHRISTOFFER
NORWAY (NOR)
Junior -70 Kg (Male)
ISMAYILOV
SHAHIN
AZERBAIJAN (AZE)
Junior -70 Kg (Male)
LOACKER
CHRISTIAN
AUSTRIA (AUT)
Junior -70 Kg (Male)
MILJANIC
VLADAN
YUGOSLAVIA (YUG)
Junior -70 Kg (Male)
ZUBCEVIC
AMIR
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -70 Kg (Male)
CARBONI
ALEXANDER
BELGIUM (BEL)
Junior -70 Kg (Male)
HYSEK
MIROSLAV
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -70 Kg (Male)
PUTZ
JAN
SLOVAKIA (SVK)
Junior -70 Kg (Male)
KRYLOVSKYI
DENYS
UKRAINE (UKR)
Junior -70 Kg (Male)
ZSEMLYE
CSABA
HUNGARY (HUN)
Junior -70 Kg (Male)
DEMIREL
ILHAN
NETHERLANDS (NED)
Junior -70 Kg (Male)
HADJI
SABER
FRANCE (FRA)
Junior -70 Kg (Male)
GOCE
PETROV
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior -70 Kg (Male)
TEPLOHH
DMITRI
ESTONIA (EST)
Junior -70 Kg (Male)
ISO PEURA
TAPIO
FINLAND (FIN)
Junior -70 Kg (Male)
MARATHOVOUNIOTIS
FOTIS
CYPRUS (CYP)
Junior -70 Kg (Male)
ZARIC
DARKO
SLOVENIA (SLO)
Junior -75 Kg (Male)
Junior -75 Kg (Male)
1
GALLIAN
THOMAS
FRANCE (FRA)
Junior -75 Kg (Male)
2
RAHIMOV
VUSAL
AZERBAIJAN (AZE)
Junior -75 Kg (Male)
3
MILESKI
IVICA
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior -75 Kg (Male)
3
TETELENIS
STEFANOS
GREECE (GRE)
Junior -75 Kg (Male)
5
ANDERSON
JOHN
ENGLAND (ENG)
Junior -75 Kg (Male)
5
PODGORNIK
ALEN
SLOVENIA (SLO)
Junior -75 Kg (Male)
7
BOLDIN
EVGUENI
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -75 Kg (Male)
7
VERDYCK
KEVIN
BELGIUM (BEL)
Junior -75 Kg (Male)
KROPIK
ONDREJ
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -75 Kg (Male)
ACCARDI
DANIELE
ITALY (ITA)
Junior -75 Kg (Male)
BHOEWAR
ASHWIN
NETHERLANDS (NED)
Junior -75 Kg (Male)
MUTTIK
JANAR
ESTONIA (EST)
Junior -75 Kg (Male)
VARGA
ANDRAS
HUNGARY (HUN)
Junior -75 Kg (Male)
PAULIUCHENKAU
ALIAKSEI
BELARUS (BLR)
Junior -75 Kg (Male)
SCHMIDT
FRANK
GERMANY (GER)
Junior -75 Kg (Male)
DJURICKOVIC
DIMITRIJE
YUGOSLAVIA (YUG)
Junior -75 Kg (Male)
HUDAK
RODIMIR
SLOVAKIA (SVK)
Junior -75 Kg (Male)
BERIAN GONZALEZ POLO
JUAN
SPAIN (ESP)
Junior -75 Kg (Male)
MROZEWSKI
SEBASTIAN
POLAND (POL)
Junior -75 Kg (Male)
TUHKANEN
TUOMAS
FINLAND (FIN)
Junior -75 Kg (Male)
WALLACE
DEAN
SCOTLAND (SCO)
Junior -75 Kg (Male)
BRACIC
MARIJAN
CROATIA (CRO)
Junior -75 Kg (Male)
PANEV
BLAGOVEST
BULGARIA (BUL)
Junior -75 Kg (Male)
HENRIK
RAIALA
SWEDEN (SWE)
Junior -75 Kg (Male)
OLYMPIOU
EFREMAKIS
CYPRUS (CYP)
Junior -75 Kg (Male)
SILVA
CLAUDIA
PORTUGAL (POR)
Junior -80 Kg (Male)
Junior -80 Kg (Male)
1
PIGNATARO
FLAVIO
ITALY (ITA)
Junior -80 Kg (Male)
2
SIVRIC
DANIJEL
CROATIA (CRO)
Junior -80 Kg (Male)
3
RACHOUTIS
DIMITRIOS
GREECE (GRE)
Junior -80 Kg (Male)
3
CHANTALOU
FRANCK
FRANCE (FRA)
Junior -80 Kg (Male)
5
ZOUBEK
PETR
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -80 Kg (Male)
5
REICH
CHRISTOPH
GERMANY (GER)
Junior -80 Kg (Male)
7
MILOSEVIC
MARIO
YUGOSLAVIA (YUG)
Junior -80 Kg (Male)
7
JOUNOUSOV
VLADIMIR
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -80 Kg (Male)
VANHOUDT
LARS
BELGIUM (BEL)
Junior -80 Kg (Male)
BARTHOLOMEW
LEE
ENGLAND (ENG)
Junior -80 Kg (Male)
KONDOV
MOMCHIL
BULGARIA (BUL)
Junior -80 Kg (Male)
CUPINA
ADMIR
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -80 Kg (Male)
ITZHAKI
OFER
ISRAEL (ISR)
Junior -80 Kg (Male)
KADLECIK
MARIAN
SLOVAKIA (SVK)
Junior -80 Kg (Male)
MAYER
JEAN MARC
AUSTRIA (AUT)
Junior -80 Kg (Male)
PLESKONICS
ZOLTAN
HUNGARY (HUN)
Junior -80 Kg (Male)
HAMPUS
GRAHN
SWEDEN (SWE)
Junior -80 Kg (Male)
SEVILLANO MOLINO
RUBEN
SPAIN (ESP)
Junior -80 Kg (Male)
CAMERON
STEWART
SCOTLAND (SCO)
Junior -80 Kg (Male)
MALINOVIC
ALAIN
SLOVENIA (SLO)
Junior -80 Kg (Male)
DOUGLAS
STELIOS
CYPRUS (CYP)
Junior -80 Kg (Male)
JAFAROV
ROVSHAN
AZERBAIJAN (AZE)
Junior Kata Female
Junior Kata Female
1
JIMENEZ FERNANDEZ
RUTH
SPAIN (ESP)
Junior Kata Female
2
KIS
MARINA
YUGOSLAVIA (YUG)
Junior Kata Female
3
BUIL
SABRINA
FRANCE (FRA)
Junior Kata Female
3
DIENDORFER
TANJA
AUSTRIA (AUT)
Junior Kata Female
5
MAZZOLENI
SARA
ITALY (ITA)
Junior Kata Female
5
WOLNA
AGNIESZKA
POLAND (POL)
Junior Kata Female
7
DETHY
VIRGINIE
BELGIUM (BEL)
Junior Kata Female
7
THEOPHANOUS
KATHERINA
GERMANY (GER)
Junior Kata Female
RIBARSKA
TAMARA
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior Kata Female
BERTOK
BARBARA
CROATIA (CRO)
Junior Kata Female
MUHA
SPELA
SLOVENIA (SLO)
Junior Kata Female
VIL KINA
OLGA
BELARUS (BLR)
Junior Kata Female
MONTEIRO LORENZ
CARMEN
PORTUGAL (POR)
Junior Kata Female
CHARALAMPOUS
MARINA
CYPRUS (CYP)
Junior Kata Female
YORDANOVA
MARIELA
BULGARIA (BUL)
Junior Kata Female
DVORAKOVA
MARKETA
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior Kata Male
Junior Kata Male
1
LOPEZ MEGIA
VICTOR
SPAIN (ESP)
Junior Kata Male
2
MOTTRAM
JONATHAN
ENGLAND (ENG)
Junior Kata Male
3
SCHWANZER
ROBERT
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior Kata Male
3
NEUFFER
BRUCE
FRANCE (FRA)
Junior Kata Male
5
BLOCH
WOJCIECH
POLAND (POL)
Junior Kata Male
5
BADURA
PETER
SLOVAKIA (SVK)
Junior Kata Male
7
BRANCALEON
LUCA
ITALY (ITA)
Junior Kata Male
7
RABUSHKO
VITALI
BELARUS (BLR)
Junior Kata Male
KONSTANTAKOPOULOS
ELEFTHERIOS
GREECE (GRE)
Junior Kata Male
MILNER
TIM
GERMANY (GER)
Junior Kata Male
VASILIEV
ANDRIS
LATVIA (LAT)
Junior Kata Male
NOURKENOV
ALEXEI
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior Kata Male
KLAUSBERGER
SIMON
AUSTRIA (AUT)
Junior Kata Male
LAINE
GEORGIOS
SWEDEN (SWE)
Junior Kata Male
SCHNEIDER
GERGELY
HUNGARY (HUN)
Junior Kata Male
MARIJANOVIC
TOMISLAV
CROATIA (CRO)
Junior Kata Male
TEIXEIRA JERONIMO
RUI
PORTUGAL (POR)
Junior Kata Male
HAFKENSCHEID
DESMOND
NETHERLANDS (NED)
Junior Kata Male
KREBS
GREGOR
SLOVENIA (SLO)
Junior Kata Male
MARATHOVOUNIOTIS
FOTIS
CYPRUS (CYP)
Junior Kata Male
SKJORVESTAD
STIAN
NORWAY (NOR)
Junior Kata Male
ZGRZYWA
ANDRZEJ
BULGARIA (BUL)
Junior Kata Male
OINONEN
VILLE-PEKKA
FINLAND (FIN)
Junior Kumite Female -53 kg
Junior Kumite Female -53 kg
1
KERSEY
LEONIE
ENGLAND (ENG)
Junior Kumite Female -53 kg
2
CEKUNEC
MILENA
CROATIA (CRO)
Junior Kumite Female -53 kg
3
CHARNOVA
MARYNA
BELARUS (BLR)
Junior Kumite Female -53 kg
3
KRAUS
CAROLE
LUXEMBOURG (LUX)
Junior Kumite Female -53 kg
5
FIUMICINO
ROMINA ALESSANDRA
ITALY (ITA)
Junior Kumite Female -53 kg
5
DEBATTY
JULIE
BELGIUM (BEL)
Junior Kumite Female -53 kg
7
MAHMOUD
INGE
FINLAND (FIN)
Junior Kumite Female -53 kg
7
BLIZNIAKOVA
ERIKA
SLOVAKIA (SVK)
Junior Kumite Female -53 kg
PUSKAS
BEATRIX
HUNGARY (HUN)
Junior Kumite Female -53 kg
WANESSA
LASSARP
SWEDEN (SWE)
Junior Kumite Female -53 kg
LOCK
MARJIORITE
FRANCE (FRA)
Junior Kumite Female -53 kg
POPOVA
SVETLA
BULGARIA (BUL)
Junior Kumite Female -53 kg
STOJOVIC
BILJANA
YUGOSLAVIA (YUG)
Junior Kumite Female -53 kg
JUSTO ENCINAR
OLGA
SPAIN (ESP)
Junior Kumite Female -53 kg
MOISEEVA
EVGUENIA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior Kumite Female -53 kg
CULOV
LEJLA
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior Kumite Female -53 kg
IOANNOU
THEANO
CYPRUS (CYP)
Junior Kumite Female -53 kg
SAVOR
TEJA
SLOVENIA (SLO)
Junior Kumite Female -53 kg
BAUMGARTNER
NICOLE
GERMANY (GER)
Junior Kumite Female -53 kg
KOSMIDOU
EVDOXIA
GREECE (GRE)