WAKO GUATEMALA RANKING - RESULTS (INDIVIDUAL)
Guatemala Open , 2019-05-04
CategoryRankLastnameFirstnameClubCountry
A-1 Armas Creativa o Musical Blan/Mor 1st PlaceBARILLASJUAN DIEGOERICK SCHUMANN GUATEMALA (GUA)
A-1 Armas Creativa o Musical Blan/Mor 2nd PlaceSKANDALIARISANDREASSENSEI TOMAS ARTES MARCIALES GUATEMALA (GUA)
A-1 Armas Creativa o Musical Blan/Mor 3rd PlaceBONILLASEBASTIANTEAM SIDEKICK GUATEMALA (GUA)
A-1 Armas Creativa o Musical Blan/Mor4th PlaceCHINCHILLAEMILIANOSCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
A-1 Armas Creativa o Musical Blan/Mor5th PlaceMARROQUINTHIAGOGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
A-1 Armas Creativa o Musical Blan/Mor6th PlaceVELASQUEZJOSE PABLOFIGHTERS GT GUATEMALA (GUA)
A-1 Armas Creativa o Musical Blan/Mor7th PlaceJUAREZMARCELASCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
A-10 Creativa o Musical Blan/Mor R10 10:40 1st PlaceCHINCHILLAARIANAERICK SCHUMANN GUATEMALA (GUA)
A-10 Creativa o Musical Blan/Mor R10 10:40 2nd PlaceCHACONIGNACIOSENSEI TOMAS ARTES MARCIALES GUATEMALA (GUA)
A-10 Creativa o Musical Blan/Mor R10 10:40 3rd PlaceGOMEZSEANSTARS TEAM GUATEMALA (GUA)
A-10 Creativa o Musical Blan/Mor R10 10:404th PlaceMINDIOLAKARLASCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
A-10 Creativa o Musical Blan/Mor R10 10:405th PlaceGOMEZKATHERINESTARS TEAM GUATEMALA (GUA)
A-10 Creativa o Musical Blan/Mor R10 10:406th PlaceGONZALEZMATEOSCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
A-10 Creativa o Musical Blan/Mor R10 10:407th PlaceDELGADOALVAROSENSEI TOMAS ARTES MARCIALES GUATEMALA (GUA)
A-10 Creativa o Musical Blan/Mor R10 10:408th PlaceHANEYLIZZIE LIONALVAREZ AMERICAN SPORT KARATE GUATEMALA (GUA)
A-11 Creativa o Musical Azul/Cafe R10 11:00 1st PlaceLOPEZDANIELATEAM SIDEKICK GUATEMALA (GUA)
A-11 Creativa o Musical Azul/Cafe R10 11:00 2nd PlaceFLORESCAMILATEAM SIDEKICK GUATEMALA (GUA)
A-11 Creativa o Musical Azul/Cafe R10 11:00 3rd PlaceGRANADOSHAROLTEAM SIDEKICK GUATEMALA (GUA)
A-11 Creativa o Musical Azul/Cafe R10 11:004th PlaceSOBERANISVALERIASCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
A-11 Creativa o Musical Azul/Cafe R10 11:005th PlaceRAMIREZDANIELSCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
A-13 Creativa o Musical Azul/Cafe 10 11:40 1st PlaceSTAEBLERANDRESENSEI TOMAS ARTES MARCIALES GUATEMALA (GUA)
A-13 Creativa o Musical Azul/Cafe 10 11:40 2nd PlaceLANTZENDORFFERSEBASTIANSENSEI TOMAS ARTES MARCIALES GUATEMALA (GUA)
A-15 Kata Tradicional Blan/Cafe R8 9:00 1st PlaceANDRINOJUAN MIGUELLETONA STARS TEAM GUATEMALA (GUA)
A-15 Kata Tradicional Blan/Cafe R8 9:00 2nd PlaceRETANAJAFETLETONA STARS TEAM GUATEMALA (GUA)
A-15 Kata Tradicional Blan/Cafe R8 9:00 3rd PlaceANDRADEJOSE CARLOSLETONA STARS TEAM GUATEMALA (GUA)
A-15 Kata Tradicional Blan/Cafe R8 9:004th PlaceSAYJUAN CARLOSFIGHTERS GT GUATEMALA (GUA)
A-17 Kata Tradicional Azul/Cafe R10 9:00 1st PlaceFERNANDEZALVAROSCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
A-18 Kata Tradicional Blan/Mor R8 8:25 1st PlaceCASTILLOMELISAHERNANDEZ TEAM GUATEMALA (GUA)
A-18 Kata Tradicional Blan/Mor R8 8:25 2nd PlaceCASTELLANOSJUAN DIEGOHERNANDEZ TEAM GUATEMALA (GUA)
A-19 Kata Tradicional Azul/Cafe R8 10:00 1st PlaceMENDIZABALJOSE FERNANDOHERNANDEZ TEAM GUATEMALA (GUA)
A-19 Kata Tradicional Azul/Cafe R8 10:00 2nd PlaceCASTELLANOSJUAN DIEGOHERNANDEZ TEAM GUATEMALA (GUA)
A-19 Kata Tradicional Azul/Cafe R8 10:00 3rd PlaceHERNANDEZGABRIELHERNANDEZ TEAM GUATEMALA (GUA)
A-19 Kata Tradicional Azul/Cafe R8 10:004th PlaceHANEYKENDALLALVAREZ AMERICAN SPORT KARATE GUATEMALA (GUA)
A-2 Armas Creativa o Musical Azul/Cafe R9 9:00 2nd PlaceJUAREZMARCELASCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
A-2 Armas Creativa o Musical Azul/Cafe R9 9:00 3rd PlaceSKANDALIARISANDREASSENSEI TOMAS ARTES MARCIALES GUATEMALA (GUA)
A-2 Armas Creativa o Musical Azul/Cafe R9 9:004th PlaceSAYJUAN CARLOSFIGHTERS GT GUATEMALA (GUA)
A-20 Kata Tradicional Blan/Cafe R8 10:30 1st PlaceALVAREZERICK RAULHERNANDEZ TEAM GUATEMALA (GUA)
A-21 Combate Puntos Niñas Blan/Cafe R2 10:00 1st PlaceGUZMANKADISHAGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
A-21 Combate Puntos Niñas Blan/Cafe R2 10:00 2nd PlaceGALVEZNATALIACASTILLO MARTIAL ARTS GUATEMALA (GUA)
A-21 Combate Puntos Niñas Blan/Cafe R2 10:00 3rd PlaceCIFUENTESBRIANAGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
A-22 Combate Puntos Niñas Blan/Nar R5 9:30 1st PlaceJUAREZMARCELASCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
A-22 Combate Puntos Niñas Blan/Nar R5 9:30 2nd PlaceDE LEONMARIAGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
A-23 Combate Puntos Niñas Mor/Ver R5 9:45 1st PlaceCIFUENTESARIANAGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
A-23 Combate Puntos Niñas Mor/Ver R5 9:45 2nd PlaceRAMOSISABELTJ MARTIAL ARTS GUATEMALA (GUA)
A-23 Combate Puntos Niñas Mor/Ver R5 9:45 3rd PlaceJUAREZMARCELASCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
A-23 Combate Puntos Niñas Mor/Ver R5 9:45 3rd PlaceSOSAXIMENAGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
A-26 Combate Puntos Niñas Mor/Ver R6 9:45 1st PlaceRODASJIMENALETONA STARS TEAM GUATEMALA (GUA)
A-26 Combate Puntos Niñas Mor/Ver R6 9:45 2nd PlaceVILLAGRANDANIELASTARS TEAM GUATEMALA (GUA)
A-26 Combate Puntos Niñas Mor/Ver R6 9:45 3rd PlaceMORALESVALERIASTARS TEAM GUATEMALA (GUA)
A-27 Combate Puntos Niñas Cafe/Negra R6 10:00 1st PlaceJEREZSHAMIRATJ MARTIAL ARTS GUATEMALA (GUA)
A-28 Combate Puntos Niñas Blan/Nar R1 12:00 1st PlaceGOMEZKATHERINESTARS TEAM GUATEMALA (GUA)
A-28 Combate Puntos Niñas Blan/Nar R1 12:00 2nd PlaceVASQUEZMARIANASCHUMMAN´S XELA GUATEMALA (GUA)
A-29 Combate Puntos Niñas Mor/Ver R1 12:30 2nd PlaceFLORESCAMILATEAM SIDEKICK GUATEMALA (GUA)
A-29 Combate Puntos Niñas Mor/Ver R1 12:30 3rd PlaceCANIZPAULASCHUMMAN´S XELA GUATEMALA (GUA)
A-29 Combate Puntos Niñas Mor/Ver R1 12:30 3rd PlaceSOLORZANOVALERIAGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
A-29 Combate Puntos Niñas Mor/Ver R1 12:305th PlaceGOMEZKATHERINESTARS TEAM GUATEMALA (GUA)
A-29 Combate Puntos Niñas Mor/Ver R1 12:305th PlaceSOSAVALERYGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
A-3 Armas Creativa o Musical Blan/Mor R9 10:20 1st PlaceMENDOZASOLARASCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
A-3 Armas Creativa o Musical Blan/Mor R9 10:20 2nd PlaceSKANDALIARISYIORGOSSENSEI TOMAS ARTES MARCIALES GUATEMALA (GUA)
A-3 Armas Creativa o Musical Blan/Mor R9 10:20 3rd PlaceDELGADOFRANCISCOSENSEI TOMAS ARTES MARCIALES GUATEMALA (GUA)
A-3 Armas Creativa o Musical Blan/Mor R9 10:204th PlaceALVAREZADOLFOSCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
A-3 Armas Creativa o Musical Blan/Mor R9 10:205th PlaceRUIZMARTINSCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
A-3 Armas Creativa o Musical Blan/Mor R9 10:206th PlaceCHACONIGNACIOSENSEI TOMAS ARTES MARCIALES GUATEMALA (GUA)
A-3 Armas Creativa o Musical Blan/Mor R9 10:207th PlaceCORONADAVIDSCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
A-3 Armas Creativa o Musical Blan/Mor R9 10:208th PlaceAMEZQUITADAVIDTEAM SIDEKICK GUATEMALA (GUA)
A-3 Armas Creativa o Musical Blan/Mor R9 10:209th PlaceCHINCHILLAARIANAERICK SCHUMANN GUATEMALA (GUA)
A-3 Armas Creativa o Musical Blan/Mor R9 10:2010th PlaceMARROQUINJUAN MANUELSCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
A-30 Combate Puntos Niñas Cafe/Negra R1 13:00 2nd PlaceCANIZPAULASCHUMMAN´S XELA GUATEMALA (GUA)
A-30 Combate Puntos Niñas Cafe/Negra R1 13:00 3rd PlaceGROTEWOLDMARCELALETONA STARS TEAM GUATEMALA (GUA)
A-30 Combate Puntos Niñas Cafe/Negra R1 13:00 3rd PlaceSOBERANISISABELLASCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
A-31 Combate Puntos Niñas Blan/Nar R2 11:30 1st PlaceCARRERAMARIA RENEEJOSÉ ENRIQUE GUATEMALA (GUA)
A-31 Combate Puntos Niñas Blan/Nar R2 11:30 2nd PlaceRAMOSNATALIALETONA STARS TEAM GUATEMALA (GUA)
A-31 Combate Puntos Niñas Blan/Nar R2 11:30 3rd PlaceROZOTTOVIRGINIAGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
A-31 Combate Puntos Niñas Blan/Nar R2 11:30 3rd PlaceARREAGAISABELGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
A-31 Combate Puntos Niñas Blan/Nar R2 11:305th PlaceCASTILLOMELISAHERNANDEZ TEAM GUATEMALA (GUA)
A-32 Combate Puntos Niñas Mor/Ver R2 12:00 1st PlaceCARRERAMARIA RENEEJOSÉ ENRIQUE GUATEMALA (GUA)
A-32 Combate Puntos Niñas Mor/Ver R2 12:00 2nd PlaceRAMOSNATALIALETONA STARS TEAM GUATEMALA (GUA)
A-32 Combate Puntos Niñas Mor/Ver R2 12:00 3rd PlaceCASTILLOMELISAHERNANDEZ TEAM GUATEMALA (GUA)
A-33 Combate Puntos Niñas Cafe/Negra R2 12:30 1st PlaceCASTILLOMAGGIEGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
A-33 Combate Puntos Niñas Cafe/Negra R2 12:30 2nd PlacePINTOISABELLASCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
A-33 Combate Puntos Niñas Cafe/Negra R2 12:30 3rd PlaceAGUILARXIMENAGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
A-34 Combate Puntos Niñas Blan/Nar 3 11:30 1st PlaceRUIZPAOLAJOSÉ ENRIQUE GUATEMALA (GUA)
A-34 Combate Puntos Niñas Blan/Nar 3 11:30 2nd PlaceCALDERONMARLYNGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
A-36 Combate Puntos Niñas Cafe/Negra R3 12:30 1st PlaceGAITANXIMENASENSEI TOMAS ARTES MARCIALES GUATEMALA (GUA)
A-36 Combate Puntos Niñas Cafe/Negra R3 12:30 2nd PlaceMARROQUINMELISSACASTILLO MARTIAL ARTS GUATEMALA (GUA)
A-36 Combate Puntos Niñas Cafe/Negra R3 12:30 3rd PlaceALVARADOISABELASCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
A-36 Combate Puntos Niñas Cafe/Negra R3 12:30 3rd PlaceADROVERPAOLASCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
A-36 Combate Puntos Niñas Cafe/Negra R3 12:305th PlaceCHANANDREAGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
A-4 Armas Creativa o Musical Azul/Cafe R9 10:40 1st PlaceMALDONADOGABRIELSCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
A-4 Armas Creativa o Musical Azul/Cafe R9 10:40 2nd PlaceLOPEZJOSEGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
A-4 Armas Creativa o Musical Azul/Cafe R9 10:40 3rd PlaceSAAVEDRASANTIAGOSCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
A-4 Armas Creativa o Musical Azul/Cafe R9 10:404th PlaceCALDERONESTEBANSCHUMMAN´S XELA GUATEMALA (GUA)
A-41 Combate Puntos Niños Blan/Cafe R1 10:00 1st PlaceMARROQUINTHIAGOGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
A-41 Combate Puntos Niños Blan/Cafe R1 10:00 2nd PlaceCALDERONNICOLASSENSEI TOMAS ARTES MARCIALES GUATEMALA (GUA)
A-41 Combate Puntos Niños Blan/Cafe R1 10:00 3rd PlaceZAMORAGOYOALVAREZ AMERICAN SPORT KARATE GUATEMALA (GUA)
A-41 Combate Puntos Niños Blan/Cafe R1 10:00 3rd PlaceORELLANAMATÍASSCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
A-42 Combate Puntos Niños Blan/Cafe R2 9:30 1st PlaceCHINCHILLAEMILIANOSCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
A-42 Combate Puntos Niños Blan/Cafe R2 9:30 2nd PlaceORELLANARONYSCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
A-42 Combate Puntos Niños Blan/Cafe R2 9:30 3rd PlaceGARCIASANTIAGOSCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
A-42 Combate Puntos Niños Blan/Cafe R2 9:30 3rd PlaceALEJOSJAVIERSENSEI TOMAS ARTES MARCIALES GUATEMALA (GUA)
A-42 Combate Puntos Niños Blan/Cafe R2 9:305th PlaceDIAZRODRIGOGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
A-42 Combate Puntos Niños Blan/Cafe R2 9:305th PlaceVONESHMICHAELSENSEI TOMAS ARTES MARCIALES GUATEMALA (GUA)
A-42 Combate Puntos Niños Blan/Cafe R2 9:305th PlaceESCOBAREDWINSENSEI TOMAS ARTES MARCIALES GUATEMALA (GUA)
A-43 Combate Puntos Niños Blan/Mor R3 9:30 1st PlaceGARCIAANDRESCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
A-43 Combate Puntos Niños Blan/Mor R3 9:30 2nd PlaceVILLATOROJOSÉ ANDRESCHUMMAN´S XELA GUATEMALA (GUA)
A-43 Combate Puntos Niños Blan/Mor R3 9:30 3rd PlaceLEWINHENRYSENSEI TOMAS ARTES MARCIALES GUATEMALA (GUA)
A-43 Combate Puntos Niños Blan/Mor R3 9:30 3rd PlaceLOBOSJOAQUÍNSCHUMMAN´S XELA GUATEMALA (GUA)
A-43 Combate Puntos Niños Blan/Mor R3 9:305th PlaceSARTILUIS FERNANDOGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
A-43 Combate Puntos Niños Blan/Mor R3 9:305th PlaceIXCAMEYJULIOSCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
A-43 Combate Puntos Niños Blan/Mor R3 9:305th PlaceMENDOZAJOSE MARIOFIGHTERS GT GUATEMALA (GUA)
A-44 Combate Puntos Niños Azul/Cafe R3 10:00 1st PlaceSAYJUAN CARLOSFIGHTERS GT GUATEMALA (GUA)
A-44 Combate Puntos Niños Azul/Cafe R3 10:00 2nd PlaceVILLATOROJOSÉ ANDRESCHUMMAN´S XELA GUATEMALA (GUA)
A-44 Combate Puntos Niños Azul/Cafe R3 10:00 3rd PlaceGARCIAANDRESCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
A-45 Combate Puntos Niños Blan/Nar R4 9:30 1st PlaceSOSAJOSÉ DAVIDSCHUMMAN´S XELA GUATEMALA (GUA)
A-45 Combate Puntos Niños Blan/Nar R4 9:30 2nd PlaceSKANDALIARISANDREASSENSEI TOMAS ARTES MARCIALES GUATEMALA (GUA)
A-45 Combate Puntos Niños Blan/Nar R4 9:30 3rd PlaceRODASDIEGOERICK SCHUMANN GUATEMALA (GUA)
A-45 Combate Puntos Niños Blan/Nar R4 9:305th PlaceGOMEZCHRISTIANSENSEI TOMAS ARTES MARCIALES GUATEMALA (GUA)
A-45 Combate Puntos Niños Blan/Nar R4 9:305th PlaceCABRERADAVIDSCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
A-45 Combate Puntos Niños Blan/Nar R4 9:305th PlaceVELASQUEZJOSE PABLOFIGHTERS GT GUATEMALA (GUA)
A-45 Combate Puntos Niños Blan/Nar R4 9:305th PlaceMARTINEZ-MONTJOSE JAVIERERICK SCHUMANN GUATEMALA (GUA)
A-45 Combate Puntos Niños Blan/Nar R4 9:309th PlaceCABRERAJAVIERSCHUMMAN´S XELA GUATEMALA (GUA)
A-45 Combate Puntos Niños Blan/Nar R4 9:309th PlaceARANGOEDERGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
A-45 Combate Puntos Niños Blan/Nar R4 9:309th PlaceBOSCHSANTIAGOSENSEI TOMAS ARTES MARCIALES GUATEMALA (GUA)
A-45 Combate Puntos Niños Blan/Nar R4 9:309th PlaceRAMIREZKEVINJOSÉ ENRIQUE GUATEMALA (GUA)
A-46 Combate Puntos Niños Mor/Ver R4 10:00 2nd PlaceLIMAGABRIELSENSEI TOMAS ARTES MARCIALES GUATEMALA (GUA)
A-46 Combate Puntos Niños Mor/Ver R4 10:00 3rd PlaceSOSAJOSÉ DAVIDSCHUMMAN´S XELA GUATEMALA (GUA)
A-46 Combate Puntos Niños Mor/Ver R4 10:00 3rd PlaceAFRECHRISTOPHERTJ MARTIAL ARTS GUATEMALA (GUA)
A-46 Combate Puntos Niños Mor/Ver R4 10:005th PlaceGALINDOMARTINGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
A-48 Combate Puntos Niños Blan/Nar R4 11:30 1st PlaceCAICEDOJOSHUAJOSÉ ENRIQUE GUATEMALA (GUA)
A-48 Combate Puntos Niños Blan/Nar R4 11:30 2nd PlaceCALDERONMATEOFIGHTERS GT GUATEMALA (GUA)
A-48 Combate Puntos Niños Blan/Nar R4 11:30 3rd PlaceAMEZQUITADAVIDTEAM SIDEKICK GUATEMALA (GUA)
A-48 Combate Puntos Niños Blan/Nar R4 11:30 3rd PlaceCHACONIGNACIOSENSEI TOMAS ARTES MARCIALES GUATEMALA (GUA)
A-48 Combate Puntos Niños Blan/Nar R4 11:305th PlaceLANGGEOVNIGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
A-48 Combate Puntos Niños Blan/Nar R4 11:305th PlaceHERNANDEZAXELGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
A-48 Combate Puntos Niños Blan/Nar R4 11:305th PlacePEREZANGELGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
A-48 Combate Puntos Niños Blan/Nar R4 11:305th PlaceDE LEOMPABLOGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
A-48 Combate Puntos Niños Blan/Nar R4 11:309th PlaceDELGADOFRANCISCOSENSEI TOMAS ARTES MARCIALES GUATEMALA (GUA)
A-48 Combate Puntos Niños Blan/Nar R4 11:309th PlaceRAMOSBENJAMINCASTILLO MARTIAL ARTS GUATEMALA (GUA)
A-49 Combate Puntos Niños Mor/Ver R4 12:00 1st PlaceMARROQUINJUAN MANUELSCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
A-49 Combate Puntos Niños Mor/Ver R4 12:00 2nd PlaceRAMOSBENJAMINCASTILLO MARTIAL ARTS GUATEMALA (GUA)
A-49 Combate Puntos Niños Mor/Ver R4 12:00 3rd PlaceRAMOSSANTIAGOSCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
A-50 Combate Puntos Niños Cafe/Negra R4 12:30 1st PlaceGUZMANKADENGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
A-50 Combate Puntos Niños Cafe/Negra R4 12:30 2nd PlaceRAMOSSANTIAGOSCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
A-50 Combate Puntos Niños Cafe/Negra R4 12:30 3rd PlaceMARROQUINJUAN MANUELSCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
A-51 Combate Puntos Niños Blan/Nar R5 11:30 1st PlaceGOMEZSEANSTARS TEAM GUATEMALA (GUA)
A-51 Combate Puntos Niños Blan/Nar R5 11:30 2nd PlaceLARANICCOLOERICK SCHUMANN GUATEMALA (GUA)
A-51 Combate Puntos Niños Blan/Nar R5 11:30 3rd PlaceCALDERONJASONGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
A-51 Combate Puntos Niños Blan/Nar R5 11:30 3rd PlaceCORONADAVIDSCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
A-51 Combate Puntos Niños Blan/Nar R5 11:305th PlaceOLAVARRUETHRAFAELSCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
A-51 Combate Puntos Niños Blan/Nar R5 11:305th PlaceROZOTTODANIELE MARCELOGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
A-52 Combate Puntos Niños Mor/Ver R5 12:00 1st PlaceGRANADOSHAROLTEAM SIDEKICK GUATEMALA (GUA)
A-52 Combate Puntos Niños Mor/Ver R5 12:00 2nd PlaceGOMEZSEANSTARS TEAM GUATEMALA (GUA)
A-52 Combate Puntos Niños Mor/Ver R5 12:00 3rd PlaceSANTOSEDYGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
A-52 Combate Puntos Niños Mor/Ver R5 12:00 3rd PlaceLARANICCOLOERICK SCHUMANN GUATEMALA (GUA)
A-52 Combate Puntos Niños Mor/Ver R5 12:005th PlaceCORONADAVIDSCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
A-52 Combate Puntos Niños Mor/Ver R5 12:005th PlaceGALINDOPABLOGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
A-52 Combate Puntos Niños Mor/Ver R5 12:005th PlaceCHOCONBENJAMINTJ MARTIAL ARTS GUATEMALA (GUA)
A-52 Combate Puntos Niños Mor/Ver R5 12:005th PlaceRUIZBRIANLETONA STARS TEAM GUATEMALA (GUA)
A-52 Combate Puntos Niños Mor/Ver R5 12:009th PlaceALVAREZCARLOSSCHUMMAN´S XELA GUATEMALA (GUA)
A-53 Combate Puntos Niños Cafe/Negra R5 12:30 1st PlaceQUEVEDOANDRESERICK SCHUMANN GUATEMALA (GUA)
A-53 Combate Puntos Niños Cafe/Negra R5 12:30 2nd PlaceFREDYSALVATIERRALETONA STARS TEAM GUATEMALA (GUA)
A-53 Combate Puntos Niños Cafe/Negra R5 12:30 3rd PlaceRUIZBRIANLETONA STARS TEAM GUATEMALA (GUA)
A-53 Combate Puntos Niños Cafe/Negra R5 12:30 3rd PlaceMALDONADOGABRIELSCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
A-54 Combate Puntos Niños Blan/Nar R6 11:30 1st PlaceESTEBANJOSÉ JULIOSCHUMMAN´S XELA GUATEMALA (GUA)
A-54 Combate Puntos Niños Blan/Nar R6 11:30 2nd PlaceGARCIAJOSÉ EDUARDOSCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
A-54 Combate Puntos Niños Blan/Nar R6 11:30 3rd PlaceMAZARIEGOSKENETGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
A-54 Combate Puntos Niños Blan/Nar R6 11:30 3rd PlaceCARRERAIGNACIOCASTILLO MARTIAL ARTS GUATEMALA (GUA)
A-54 Combate Puntos Niños Blan/Nar R6 11:305th PlaceRIVERAIANLETONA STARS TEAM GUATEMALA (GUA)
A-54 Combate Puntos Niños Blan/Nar R6 11:305th PlaceBARRERAJOSESCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
A-54 Combate Puntos Niños Blan/Nar R6 11:305th PlaceDE LEONALEXISGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
A-54 Combate Puntos Niños Blan/Nar R6 11:305th PlaceREYESDIEGOGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
A-54 Combate Puntos Niños Blan/Nar R6 11:309th PlaceGRAMAJOESVINGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
A-55 Combate Puntos Niños Mor/Ver R6 12:00 1st PlaceRODRIGUEZSANTIAGOSCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
A-55 Combate Puntos Niños Mor/Ver R6 12:00 2nd PlaceRIVERAMARCOSGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
A-55 Combate Puntos Niños Mor/Ver R6 12:00 3rd PlaceRAMIREZAXELJOSÉ ENRIQUE GUATEMALA (GUA)
A-55 Combate Puntos Niños Mor/Ver R6 12:00 3rd PlaceESTEBANJOSÉ JULIOSCHUMMAN´S XELA GUATEMALA (GUA)
A-55 Combate Puntos Niños Mor/Ver R6 12:005th PlaceRIVERAIANLETONA STARS TEAM GUATEMALA (GUA)
A-55 Combate Puntos Niños Mor/Ver R6 12:005th PlaceROBLEROJOSEPHJOSÉ ENRIQUE GUATEMALA (GUA)
A-55 Combate Puntos Niños Mor/Ver R6 12:005th PlaceNORIEGAGUIDOGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
A-55 Combate Puntos Niños Mor/Ver R6 12:005th PlaceDIAZLUISGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
A-55 Combate Puntos Niños Mor/Ver R6 12:009th PlaceQUIRINLUKASSENSEI TOMAS ARTES MARCIALES GUATEMALA (GUA)
A-55 Combate Puntos Niños Mor/Ver R6 12:009th PlaceGALVEZOTTOCASTILLO MARTIAL ARTS GUATEMALA (GUA)
A-55 Combate Puntos Niños Mor/Ver R6 12:009th PlaceDELGADOALVAROSENSEI TOMAS ARTES MARCIALES GUATEMALA (GUA)
A-55 Combate Puntos Niños Mor/Ver R6 12:009th PlaceDUBONJAVIERGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
A-55 Combate Puntos Niños Mor/Ver R6 12:009th PlaceBAUTISTAANDRESSCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
A-55 Combate Puntos Niños Mor/Ver R6 12:009th PlaceDE LEONJOSETEAM SIDEKICK GUATEMALA (GUA)
A-55 Combate Puntos Niños Mor/Ver R6 12:009th PlaceSKANDALIARISYIORGOSSENSEI TOMAS ARTES MARCIALES GUATEMALA (GUA)
A-56 Combate Puntos Niños Cafe/Negra R6 12:30 1st PlaceSAPPERIANSENSEI TOMAS ARTES MARCIALES GUATEMALA (GUA)
A-56 Combate Puntos Niños Cafe/Negra R6 12:30 2nd PlaceMARROQUINSAMUELCASTILLO MARTIAL ARTS GUATEMALA (GUA)
A-56 Combate Puntos Niños Cafe/Negra R6 12:30 3rd PlaceSAAVEDRASANTIAGOSCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
A-56 Combate Puntos Niños Cafe/Negra R6 12:30 3rd PlaceDE LEONRODRIGOLETONA STARS TEAM GUATEMALA (GUA)
A-56 Combate Puntos Niños Cafe/Negra R6 12:305th PlaceRAMIREZDANIELSCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
A-56 Combate Puntos Niños Cafe/Negra R6 12:305th PlaceLOPEZSANTIAGOERICK SCHUMANN GUATEMALA (GUA)
A-56 Combate Puntos Niños Cafe/Negra R6 12:305th PlaceBARRIOSJORGECASTILLO MARTIAL ARTS GUATEMALA (GUA)
A-56 Combate Puntos Niños Cafe/Negra R6 12:305th PlaceSOTOCARLOSSCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
A-56 Combate Puntos Niños Cafe/Negra R6 12:309th PlaceCALDERONESTEBANSCHUMMAN´S XELA GUATEMALA (GUA)
A-57 Combate Puntos Niños Blan/Nar R4 13:00 1st PlaceGALVEZFRANCISCOSCHUMMAN´S XELA GUATEMALA (GUA)
A-57 Combate Puntos Niños Blan/Nar R4 13:00 3rd PlaceMAZARIEGOSEDUARDOGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
A-58 Combate Puntos Niños Mor/Ver R4 13:30 1st PlaceCARRERAMATEOCASTILLO MARTIAL ARTS GUATEMALA (GUA)
A-58 Combate Puntos Niños Mor/Ver R4 13:30 2nd PlaceRODRIGUEZLUIS CARLOSSCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
A-58 Combate Puntos Niños Mor/Ver R4 13:30 3rd PlaceBAUTISTADANIELSCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
A-58 Combate Puntos Niños Mor/Ver R4 13:30 3rd PlaceVILLARJOAQUINTEAM SIDEKICK GUATEMALA (GUA)
A-58 Combate Puntos Niños Mor/Ver R4 13:305th PlaceACEVEDOPABLOTJ MARTIAL ARTS GUATEMALA (GUA)
A-58 Combate Puntos Niños Mor/Ver R4 13:305th PlaceRIVERASANTIAGOGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
A-58 Combate Puntos Niños Mor/Ver R4 13:305th PlaceCUPILYHIBRAILSCHUMMAN´S XELA GUATEMALA (GUA)
A-58 Combate Puntos Niños Mor/Ver R4 13:305th PlaceDUBONCESARGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
A-58 Combate Puntos Niños Mor/Ver R4 13:309th PlaceSOLORZANOMARCOGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
A-58 Combate Puntos Niños Mor/Ver R4 13:309th PlaceSANTOSANTHONYGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
A-59 Combate Puntos Niños Cafe/Negra R4 14:00 1st PlaceALVARADOJUAN FERNANDOSCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
A-59 Combate Puntos Niños Cafe/Negra R4 14:00 2nd PlaceCALDERONJUAN CARLOSSCHUMMAN´S XELA GUATEMALA (GUA)
A-59 Combate Puntos Niños Cafe/Negra R4 14:00 3rd PlaceRODASEMILIOJOSÉ ENRIQUE GUATEMALA (GUA)
A-59 Combate Puntos Niños Cafe/Negra R4 14:00 3rd PlaceCUPILYHIBRAILSCHUMMAN´S XELA GUATEMALA (GUA)
A-59 Combate Puntos Niños Cafe/Negra R4 14:005th PlaceLOPEZJOSEGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
A-59 Combate Puntos Niños Cafe/Negra R4 14:005th PlaceTORREBIARTEMARTINSENSEI TOMAS ARTES MARCIALES GUATEMALA (GUA)
A-59 Combate Puntos Niños Cafe/Negra R4 14:005th PlaceFUENTESGABRIELCASTILLO MARTIAL ARTS GUATEMALA (GUA)
A-59 Combate Puntos Niños Cafe/Negra R4 14:005th PlaceRAMIREZJARDIELTJ MARTIAL ARTS GUATEMALA (GUA)
A-6 Armas Creativa o Musical Azul/Cafe R9 11:20 1st PlaceLANTZENDORFFERSEBASTIANSENSEI TOMAS ARTES MARCIALES GUATEMALA (GUA)
A-6 Armas Creativa o Musical Azul/Cafe R9 11:20 2nd PlaceSTAEBLERANDRESENSEI TOMAS ARTES MARCIALES GUATEMALA (GUA)
A-6 Armas Creativa o Musical Azul/Cafe R9 11:20 3rd PlaceARRIOLAOSCARGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
A-6 Armas Creativa o Musical Azul/Cafe R9 11:204th PlaceVILLARJOAQUINTEAM SIDEKICK GUATEMALA (GUA)
A-60 Combate Puntos Niños Blan/Nar R5 13:00 1st PlaceGARCIA-SALASJOSHUATEAM SIDEKICK GUATEMALA (GUA)
A-60 Combate Puntos Niños Blan/Nar R5 13:00 2nd PlaceCHAVEZANTONYGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
A-60 Combate Puntos Niños Blan/Nar R5 13:00 3rd PlaceCASTELLANOSJUAN DIEGOHERNANDEZ TEAM GUATEMALA (GUA)
A-61 Combate Puntos Niños Mor/Ver R5 13:30 1st PlaceMUÑOZANTHONYSTARS TEAM GUATEMALA (GUA)
A-61 Combate Puntos Niños Mor/Ver R5 13:30 2nd PlaceRAMIREZRUDYLETONA STARS TEAM GUATEMALA (GUA)
A-61 Combate Puntos Niños Mor/Ver R5 13:30 3rd PlaceAGUILARFELIPELETONA STARS TEAM GUATEMALA (GUA)
A-61 Combate Puntos Niños Mor/Ver R5 13:30 3rd PlaceSTAEBLERANDRESENSEI TOMAS ARTES MARCIALES GUATEMALA (GUA)
A-61 Combate Puntos Niños Mor/Ver R5 13:305th PlaceMORANLUIS PEDROTEAM SIDEKICK GUATEMALA (GUA)
A-61 Combate Puntos Niños Mor/Ver R5 13:305th PlacePASCUALCESARGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
A-61 Combate Puntos Niños Mor/Ver R5 13:305th PlaceCASTELLANOSJUAN DIEGOHERNANDEZ TEAM GUATEMALA (GUA)
A-61 Combate Puntos Niños Mor/Ver R5 13:305th PlaceZELADANORMANTJ MARTIAL ARTS GUATEMALA (GUA)
A-62 Combate Puntos Niños Cafe/Negra R5 14:00 1st PlaceLOPEZOSCARGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
A-62 Combate Puntos Niños Cafe/Negra R5 14:00 2nd PlaceALVARADOFABIOSCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
A-62 Combate Puntos Niños Cafe/Negra R5 14:00 3rd PlaceMUÑOZANTHONYSTARS TEAM GUATEMALA (GUA)
A-62 Combate Puntos Niños Cafe/Negra R5 14:00 3rd PlaceLANTZENDORFFERSEBASTIANSENSEI TOMAS ARTES MARCIALES GUATEMALA (GUA)
A-62 Combate Puntos Niños Cafe/Negra R5 14:005th PlaceCHOCONBRANDONTJ MARTIAL ARTS GUATEMALA (GUA)
A-62 Combate Puntos Niños Cafe/Negra R5 14:005th PlaceHERNANDEZGABRIELHERNANDEZ TEAM GUATEMALA (GUA)
A-62 Combate Puntos Niños Cafe/Negra R5 14:005th PlaceAGUILARFELIPELETONA STARS TEAM GUATEMALA (GUA)
A-62 Combate Puntos Niños Cafe/Negra R5 14:005th PlaceCASTELLANOSJUAN DIEGOHERNANDEZ TEAM GUATEMALA (GUA)
A-62 Combate Puntos Niños Cafe/Negra R5 14:009th PlaceALONSOERICKJOSÉ ENRIQUE GUATEMALA (GUA)
A-63 Combate Puntos Niños Blan/Nar R6 13:00 1st PlaceRODASJACKSONGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
A-63 Combate Puntos Niños Blan/Nar R6 13:00 2nd PlaceRABANALESUNICERGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
A-65 Combate Puntos Niños Cafe/Negra R6 14:00 1st PlaceCASTILLOPABLOCASTILLO MARTIAL ARTS GUATEMALA (GUA)
A-65 Combate Puntos Niños Cafe/Negra R6 14:00 2nd PlaceLOPEZJOSE JAVIERLETONA STARS TEAM GUATEMALA (GUA)
A-65 Combate Puntos Niños Cafe/Negra R6 14:00 3rd PlaceDE LA CRUZMARIOTEAM SIDEKICK GUATEMALA (GUA)
A-65 Combate Puntos Niños Cafe/Negra R6 14:00 3rd PlaceARRIOLAOSCARGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
A-65 Combate Puntos Niños Cafe/Negra R6 14:005th PlaceHERNANDEZJIMMYCASTILLO MARTIAL ARTS GUATEMALA (GUA)
A-65 Combate Puntos Niños Cafe/Negra R6 14:005th PlaceMENDIZABALJOSE FERNANDOHERNANDEZ TEAM GUATEMALA (GUA)
A-66 Combate a Puntos Mujer Adultos Blan/Cafe R6 16:00 1st PlaceESCOBARANDREALETONA STARS TEAM GUATEMALA (GUA)
A-66 Combate a Puntos Mujer Adultos Blan/Cafe R6 16:00 2nd PlaceDE LEONKIMBERLYGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
A-67 Combate a Puntos Adultos Blan/Cafe R6 16:15 1st PlaceDE LEONOTOLETONA STARS TEAM GUATEMALA (GUA)
A-67 Combate a Puntos Adultos Blan/Cafe R6 16:15 2nd PlaceJUAREZEDSONGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
A-67 Combate a Puntos Adultos Blan/Cafe R6 16:15 3rd PlaceMORALESHUGOSTARS TEAM GUATEMALA (GUA)
A-68 Combate a Puntos Adultos Blan/Mor R10 15:40 1st PlaceCARRILLONERYSCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
A-68 Combate a Puntos Adultos Blan/Mor R10 15:40 2nd PlaceTOCDANIELTJ MARTIAL ARTS GUATEMALA (GUA)
A-68 Combate a Puntos Adultos Blan/Mor R10 15:40 3rd PlaceALVAREZERICK RAULHERNANDEZ TEAM GUATEMALA (GUA)
A-68 Combate a Puntos Adultos Blan/Mor R10 15:40 3rd PlaceGUEVARADAVIDTJ MARTIAL ARTS GUATEMALA (GUA)
A-8 Creativa o Musical Blan/Mor R10 10:00 1st PlaceORELLANARONYSCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
AC-2 Armas Creativas Negras R9 12:20 1st PlaceHANEYSAXONALVAREZ AMERICAN SPORT KARATE GUATEMALA (GUA)
AC-2 Armas Creativas Negras R9 12:20 2nd PlaceRIOSNICOLASSCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
AC-2 Armas Creativas Negras R9 12:20 3rd PlaceSOTOCARLOSSCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
AC-2 Armas Creativas Negras R9 12:204th PlaceMELENDEZJAVIERSCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
AC-3 Armas creativas Negras R8 11:15 am 1st PlaceHANEYBRENTALVAREZ AMERICAN SPORT KARATE GUATEMALA (GUA)
AC-3 Armas creativas Negras R8 11:15 am 2nd PlaceCASTAÑEDAROBERTOERICK SCHUMANN GUATEMALA (GUA)
AC-4 Armas Creativas R8 13:00 1st PlaceCASTILLOPABLOCASTILLO MARTIAL ARTS GUATEMALA (GUA)
AM-1 Armas Musicales Negras R9 13:40 1st PlaceMALDONADOGABRIELSCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
AM-1 Armas Musicales Negras R9 13:40 2nd PlaceJEREZSHAMIRATJ MARTIAL ARTS GUATEMALA (GUA)
AM-1 Armas Musicales Negras R9 13:40 3rd PlaceRAMOSSANTIAGOSCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
AM-2 Armas Musicales Negras R9 14:00 1st PlaceSAPPERIANSENSEI TOMAS ARTES MARCIALES GUATEMALA (GUA)
AM-2 Armas Musicales Negras R9 14:00 2nd PlaceFERNANDEZALVAROSCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
AM-2 Armas Musicales Negras R9 14:00 3rd PlaceALVARADOMARIANASCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
AM-2 Armas Musicales Negras R9 14:004th PlaceVALDEZANGELOTJ MARTIAL ARTS GUATEMALA (GUA)
AM-2 Armas Musicales Negras R9 14:005th PlaceSAAVEDRASANTIAGOSCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
AM-2 Armas Musicales Negras R9 14:006th PlaceRIOSNICOLASSCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
AM-2 Armas Musicales Negras R9 14:007th PlaceMELENDEZJAVIERSCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
AM-2 Armas Musicales Negras R9 14:008th PlaceHANEYSAXONALVAREZ AMERICAN SPORT KARATE GUATEMALA (GUA)
AM-3 Armas Musicales Negras R9 14:20 1st PlaceMONTERROSOOSCARGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
AM-3 Armas Musicales Negras R9 14:20 2nd PlaceHANEYBRENTALVAREZ AMERICAN SPORT KARATE GUATEMALA (GUA)
AM-3 Armas Musicales Negras R9 14:20 3rd PlacePINTOISABELLASCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
AM-3 Armas Musicales Negras R9 14:204th PlaceCASTAÑEDAROBERTOERICK SCHUMANN GUATEMALA (GUA)
AM-3 Armas Musicales Negras R9 14:205th PlaceWIZELARIELATEAM SIDEKICK GUATEMALA (GUA)
AM-4 Armas Musicales Negras R9 14:40 1st PlaceAGUILARSOL.TEAM SIDEKICK GUATEMALA (GUA)
AM-4 Armas Musicales Negras R9 14:40 2nd PlaceCASTILLOPABLOCASTILLO MARTIAL ARTS GUATEMALA (GUA)
AM-5 Armas Musicales Negras R8 14:50 1st PlaceBOLLATJULIOJOSÉ ENRIQUE GUATEMALA (GUA)
AM-5 Armas Musicales Negras R8 14:50 2nd PlaceCATAÑEDAWILSONTEAM SIDEKICK GUATEMALA (GUA)
FC-2 CREATIVA NEGRAS R8 12:15 1st PlaceSOBERANISVALERIASCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
FC-4 CREATIVA NEGRA R8 13:50 1st PlaceLETONAJASONLETONA STARS TEAM GUATEMALA (GUA)
FM-2 CREATIVA MUSICAL NEGRAS R10 14:20 1st PlaceSAPPERIANSENSEI TOMAS ARTES MARCIALES GUATEMALA (GUA)
FM-2 CREATIVA MUSICAL NEGRAS R10 14:20 2nd PlaceSOBERANISVALERIASCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
FM-2 CREATIVA MUSICAL NEGRAS R10 14:20 3rd PlaceRAMIREZDANIELSCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
FM-4 CREATIVA MUSICAL NEGRAS R8 15:30 1st PlaceVALENZUELAJAVIERSCHUMANNS VALENZUELA GUATEMALA (GUA)
FM-5 CREATIVA MUSICAL NEGRAS R8 15:40 1st PlaceALVAREZFELIPETEAM ALVAREZ GUATEMALA (GUA)
FT-2 Formas Tradicionales Negras R9 8:20 1st PlaceFERNANDEZALVAROSCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
FT-2 Formas Tradicionales Negras R9 8:20 2nd PlaceHANEYSAXONALVAREZ AMERICAN SPORT KARATE GUATEMALA (GUA)
FT-3 Formas Tradicionales Negras R8 8:35 1st PlaceHANEYBRENTALVAREZ AMERICAN SPORT KARATE GUATEMALA (GUA)
FT-4 Formas Tradicionales Negras R8 8:40 1st PlaceMENDIZABALJOSE FERNANDOHERNANDEZ TEAM GUATEMALA (GUA)
FT-5 Formas Tradicionales Negras R9 9:20 1st PlaceCONDEANAFIGHTERS GT GUATEMALA (GUA)
KL-10 Kick Light +63KG R8 13:30 1st PlaceGARCIANICHOLASSCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
KL-10 Kick Light +63KG R8 13:30 2nd PlaceRODASCESARSCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
KL-11 Kick Light -63KG R7 13:30 1st PlaceGARCIANICKOSCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
KL-11 Kick Light -63KG R7 13:30 2nd PlaceTAVICOANDYGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
KL-12 Kick Light -74KG R7 13:00 1st PlaceJEREZGABRIELTJ MARTIAL ARTS GUATEMALA (GUA)
KL-13 Kick Light +74KG R7 12:30 1st PlaceJEREZGABRIELTJ MARTIAL ARTS GUATEMALA (GUA)
KL-13 Kick Light +74KG R7 12:30 2nd PlaceLAMAYANSGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
KL-14 Kick Light -63KG R8 11:30 1st PlaceANARIBAELVISSCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
KL-14 Kick Light -63KG R8 11:30 2nd PlaceCHAVEZCRISTIANSCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
KL-14 Kick Light -63KG R8 11:30 3rd PlaceSICAPMOISESGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
KL-14 Kick Light -63KG R8 11:30 3rd PlaceHERNANDEZJAIROGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
KL-14 Kick Light -63KG R8 11:305th PlaceCABRERAJAVIER ERASMOGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
KL-15 Kick Light -74KG R8 11:00 1st PlaceCAALNOELETONA STARS TEAM GUATEMALA (GUA)
KL-15 Kick Light -74KG R8 11:00 2nd PlaceDE LEONKEVINGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
KL-15 Kick Light -74KG R8 11:00 3rd PlaceGONZALEZALEXGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
KL-15 Kick Light -74KG R8 11:00 3rd PlaceLLERENAJUAN FRANCISCOGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
KL-15 Kick Light -74KG R8 11:005th PlaceMAZARIEGOSGABRIELGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
KL-15 Kick Light -74KG R8 11:005th PlaceVALENZUELAMAURICIOSCHUMANNS VALENZUELA GUATEMALA (GUA)
KL-16 Kick Light -84KG R7 11:00 1st PlaceMOLINAJUAN CARLOSGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
KL-16 Kick Light -84KG R7 11:00 2nd PlaceSOSALUISGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
KL-16 Kick Light -84KG R7 11:00 3rd PlaceDE LEONLUISGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
KL-17 Kick Light +84KG R7 10:30 1st PlaceGARCIABENJAMINGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
KL-17 Kick Light +84KG R7 10:30 2nd PlaceGUERRALUIS RODRIGOHOUSE OF CHAMPIONS GUATEMALA (GUA)
KL-7 Kick Light -47KG R8 16:40 1st PlaceALVARADOJUAN FERNANDOSCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
KL-7 Kick Light -47KG R8 16:40 2nd PlaceALVARADOFABIOSCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
KL-8 Kick Light -52KG R7 15:00 1st PlaceALVARADOFABIOSCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
KL-8 Kick Light -52KG R7 15:00 2nd PlaceALVARADOJUAN FERNANDOSCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
KL-8 Kick Light -52KG R7 15:00 3rd PlaceGOMEZKEVINGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
LC-1 Light Contact Todo Peso R7 8:00 1st PlaceQUEVEDOANDRESERICK SCHUMANN GUATEMALA (GUA)
LC-1 Light Contact Todo Peso R7 8:00 2nd PlaceMORALESNIKOLASSCHUMMAN´S XELA GUATEMALA (GUA)
LC-10 Light Contact -32kg R7 9:10 1st PlaceRODRIGUEZSANTIAGOSCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
LC-10 Light Contact -32kg R7 9:10 2nd PlaceVALENZUELACHRISTIANSCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
LC-10 Light Contact -32kg R7 9:10 3rd PlaceGARCÍADANIEL ANDRESSCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
LC-10 Light Contact -32kg R7 9:10 3rd PlaceMORALESSEBASTIANSCHUMMAN´S XELA GUATEMALA (GUA)
LC-12 Light Contact +42kg R7 9:30 1st PlaceVALDEZANGELOTJ MARTIAL ARTS GUATEMALA (GUA)
LC-12 Light Contact +42kg R7 9:30 2nd PlaceREYESPABLOGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
LC-13 Light Contact -47kg R7 16:00 1st PlaceVALENZUELADANIELSCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
LC-13 Light Contact -47kg R7 16:00 2nd PlaceMARTÍNEZDIEGOWARRIORS KENPO KARATE CHIMALTENANGO GUATEMALA (GUA)
LC-13 Light Contact -47kg R7 16:00 3rd PlaceALVARADOJUAN FERNANDOSCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
LC-13 Light Contact -47kg R7 16:00 3rd PlaceALVARADOFABIOSCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
LC-14 Light Contact -52kg R7 15:00 1st PlaceALONSOJULIANERICK SCHUMANN GUATEMALA (GUA)
LC-14 Light Contact -52kg R7 15:00 2nd PlaceCALDERONLUIS DIEGOERICK SCHUMANN GUATEMALA (GUA)
LC-14 Light Contact -52kg R7 15:00 3rd PlaceRAMIREZJARDIELTJ MARTIAL ARTS GUATEMALA (GUA)
LC-15 Light Contact -63kg R7 15:30 1st PlaceRODASCESARSCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
LC-15 Light Contact -63kg R7 15:30 2nd PlaceSAFIEHCHRISTOPHERERICK SCHUMANN GUATEMALA (GUA)
LC-15 Light Contact -63kg R7 15:30 3rd PlacePARRASEBASTIANSCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
LC-16 Light Contact +63kg R7 14:30 1st PlaceGARCIANICHOLASSCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
LC-16 Light Contact +63kg R7 14:30 2nd PlaceRODASCESARSCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
LC-16 Light Contact +63kg R7 14:30 3rd PlaceGARCÍANELSONSCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
LC-3 Light Contact +37KG R8 8:30 1st PlaceDUARTEMISHELSCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
LC-3 Light Contact +37KG R8 8:30 3rd PlaceMUÑOZISABELLASCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
LC-3 Light Contact +37KG R8 8:30 3rd PlaceLOPEZDIANATJ MARTIAL ARTS GUATEMALA (GUA)
LC-4 Light Contact -46KG R7 8:30 1st PlaceADROVERPAOLASCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
LC-4 Light Contact -46KG R7 8:30 2nd PlaceSOBEISASCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
LC-5 Light Contact +46KG R7 8:40 1st PlaceALVARADOISABELASCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
LC-5 Light Contact +46KG R7 8:40 2nd PlaceMONTERROSOMARIA PAULAGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
PF-1 Combate a Puntos Negras -27Kg R1 14:00 1st PlaceRODASJIMENALETONA STARS TEAM GUATEMALA (GUA)
PF-1 Combate a Puntos Negras -27Kg R1 14:00 2nd PlaceMORALESVALERIASTARS TEAM GUATEMALA (GUA)
PF-12 Combate a Puntos Negras -55Kg R3 14:00 1st PlaceAGUILARANDREACASTILLO MARTIAL ARTS GUATEMALA (GUA)
PF-12 Combate a Puntos Negras -55Kg R3 14:00 2nd PlaceRAMIREZESTEFANYJOSÉ ENRIQUE GUATEMALA (GUA)
PF-15 Combate a Puntos Negras -55Kg R6 10:30 1st PlaceSISSHIRLEYJOSÉ ENRIQUE GUATEMALA (GUA)
PF-15 Combate a Puntos Negras -55Kg R6 10:30 2nd PlaceRIVERAMARILYNFIGHTERS GT GUATEMALA (GUA)
PF-16 Combate a Puntos Negras -60Kg R6 10:50 1st PlaceMORALESVALERICASTILLO MARTIAL ARTS GUATEMALA (GUA)
PF-16 Combate a Puntos Negras -60Kg R6 10:50 2nd PlaceCONDEANAFIGHTERS GT GUATEMALA (GUA)
PF-16 Combate a Puntos Negras -60Kg R6 10:50 3rd PlaceSISSHIRLEYJOSÉ ENRIQUE GUATEMALA (GUA)
PF-16 Combate a Puntos Negras -60Kg R6 10:50 3rd PlaceCARRERAMARIANAJOSÉ ENRIQUE GUATEMALA (GUA)
PF-18 Combate a Puntos Negras -27Kg R1 14:40 1st PlaceMORALESNIKOLASSCHUMMAN´S XELA GUATEMALA (GUA)
PF-18 Combate a Puntos Negras -27Kg R1 14:40 2nd PlaceRUIZBRIANLETONA STARS TEAM GUATEMALA (GUA)
PF-18 Combate a Puntos Negras -27Kg R1 14:40 3rd PlaceGARCIAANDYSCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
PF-18 Combate a Puntos Negras -27Kg R1 14:40 3rd PlaceALVAREZCARLOSSCHUMMAN´S XELA GUATEMALA (GUA)
PF-19 Combate a Puntos Negras +27Kg R1 15:000 1st PlaceQUEVEDOANDRESERICK SCHUMANN GUATEMALA (GUA)
PF-19 Combate a Puntos Negras +27Kg R1 15:000 2nd PlaceMALDONADOGABRIELSCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
PF-19 Combate a Puntos Negras +27Kg R1 15:000 3rd PlaceRAMOSSANTIAGOSCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
PF-20 Combate a Puntos Negras -28Kg R4 14.30 1st PlaceVALENZUELACHRISTIANSCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
PF-20 Combate a Puntos Negras -28Kg R4 14.30 2nd PlaceESTEBANJOSÉ JULIOSCHUMMAN´S XELA GUATEMALA (GUA)
PF-20 Combate a Puntos Negras -28Kg R4 14.30 3rd PlaceDE LEONRODRIGOLETONA STARS TEAM GUATEMALA (GUA)
PF-20 Combate a Puntos Negras -28Kg R4 14.30 3rd PlaceRIVERAIANLETONA STARS TEAM GUATEMALA (GUA)
PF-21 Combate a Puntos Negras -37Kg R4 15:00 1st PlaceSAPPERIANSENSEI TOMAS ARTES MARCIALES GUATEMALA (GUA)
PF-21 Combate a Puntos Negras -37Kg R4 15:00 2nd PlaceBARRIOSJORGECASTILLO MARTIAL ARTS GUATEMALA (GUA)
PF-21 Combate a Puntos Negras -37Kg R4 15:00 3rd PlaceMORALESSEBASTIANSCHUMMAN´S XELA GUATEMALA (GUA)
PF-21 Combate a Puntos Negras -37Kg R4 15:00 3rd PlaceGALVEZOTTOCASTILLO MARTIAL ARTS GUATEMALA (GUA)
PF-21 Combate a Puntos Negras -37Kg R4 15:005th PlaceMELENDEZJAVIERSCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
PF-21 Combate a Puntos Negras -37Kg R4 15:005th PlaceRAMIREZDANIELSCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
PF-23 Combate a Puntos Negras +47Kg R6 14:30 1st PlaceRODRIGUEZLUIS CARLOSSCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
PF-23 Combate a Puntos Negras +47Kg R6 14:30 2nd PlaceSAAVEDRASANTIAGOSCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)
PF-24 Combate a Puntos Negras -42Kg R3 15:00 1st PlaceALVARADOJUAN FERNANDOSCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
PF-24 Combate a Puntos Negras -42Kg R3 15:00 2nd PlaceVALENZUELADANIELSCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
PF-25 Combate a Puntos Negras -47Kg R3 15:30 1st PlaceALVARADOFABIOSCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
PF-25 Combate a Puntos Negras -47Kg R3 15:30 2nd PlaceALONSOERICKJOSÉ ENRIQUE GUATEMALA (GUA)
PF-26 Combate a Puntos Negras -52Kg R5 14:30 1st PlaceCALDERONLUIS DIEGOERICK SCHUMANN GUATEMALA (GUA)
PF-26 Combate a Puntos Negras -52Kg R5 14:30 2nd PlaceCASTAÑEDAROBERTOERICK SCHUMANN GUATEMALA (GUA)
PF-26 Combate a Puntos Negras -52Kg R5 14:30 3rd PlaceHERNANDEZGABRIELHERNANDEZ TEAM GUATEMALA (GUA)
PF-26 Combate a Puntos Negras -52Kg R5 14:30 3rd PlaceALONSOJULIANERICK SCHUMANN GUATEMALA (GUA)
PF-27 Combate a Puntos Negras -63Kg R5 15:00 1st PlaceMONTERROSOOSCARGODSFIST 1 GUATEMALA (GUA)
PF-27 Combate a Puntos Negras -63Kg R5 15:00 2nd PlaceQUIRINTHOMASSENSEI TOMAS ARTES MARCIALES GUATEMALA (GUA)
PF-27 Combate a Puntos Negras -63Kg R5 15:00 3rd PlaceHERNANDEZGABRIELHERNANDEZ TEAM GUATEMALA (GUA)
PF-27 Combate a Puntos Negras -63Kg R5 15:00 3rd PlaceSAFIEHCHRISTOPHERERICK SCHUMANN GUATEMALA (GUA)
PF-27 Combate a Puntos Negras -63Kg R5 15:005th PlaceRODASEMILIOJOSÉ ENRIQUE GUATEMALA (GUA)
PF-27 Combate a Puntos Negras -63Kg R5 15:005th PlacePARRASEBASTIANSCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
PF-29 Combate a Puntos Negras -63Kg R6 15:00 1st PlaceHERNANDEZJIMMYCASTILLO MARTIAL ARTS GUATEMALA (GUA)
PF-29 Combate a Puntos Negras -63Kg R6 15:00 2nd PlaceVALENZUELAFERNANDOSCHUMANNS VALENZUELA GUATEMALA (GUA)
PF-29 Combate a Puntos Negras -63Kg R6 15:00 3rd PlaceLOPEZJOSE JAVIERLETONA STARS TEAM GUATEMALA (GUA)
PF-29 Combate a Puntos Negras -63Kg R6 15:00 3rd PlaceGARCÍANELSONSCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
PF-31 Combate a Puntos Negras +74Kg R6 16:00 1st PlaceGROTEWOLDDIEGOLETONA STARS TEAM GUATEMALA (GUA)
PF-31 Combate a Puntos Negras +74Kg R6 16:00 2nd PlaceMARROQUINRONALDJOSÉ ENRIQUE GUATEMALA (GUA)
PF-31 Combate a Puntos Negras +74Kg R6 16:00 3rd PlaceMENDIZABALJOSE FERNANDOHERNANDEZ TEAM GUATEMALA (GUA)
PF-31 Combate a Puntos Negras +74Kg R6 16:00 3rd PlaceLOPEZJOSE JAVIERLETONA STARS TEAM GUATEMALA (GUA)
PF-32 Combate a Puntos Negras -63Kg R1 11:00 1st PlaceRASHONANTHONYCASTILLO MARTIAL ARTS GUATEMALA (GUA)
PF-32 Combate a Puntos Negras -63Kg R1 11:00 3rd PlaceNOGUERASTEVENFIGHTERS GT GUATEMALA (GUA)
PF-32 Combate a Puntos Negras -63Kg R1 11:00 3rd PlaceLOPEZJOSE JAVIERLETONA STARS TEAM GUATEMALA (GUA)
PF-32 Combate a Puntos Negras -63Kg R1 11:005th PlaceMARROQUINRONALDJOSÉ ENRIQUE GUATEMALA (GUA)
PF-32 Combate a Puntos Negras -63Kg R1 11:005th PlaceGROTEWOLDDIEGOLETONA STARS TEAM GUATEMALA (GUA)
PF-33 Combate a Puntos Negras -69Kg R2 10:30 1st PlaceCASTILLOOSCARSENSEI TOMAS ARTES MARCIALES GUATEMALA (GUA)
PF-33 Combate a Puntos Negras -69Kg R2 10:30 2nd PlaceRASHONANTHONYCASTILLO MARTIAL ARTS GUATEMALA (GUA)
PF-33 Combate a Puntos Negras -69Kg R2 10:30 3rd PlaceCAALNOELETONA STARS TEAM GUATEMALA (GUA)
PF-33 Combate a Puntos Negras -69Kg R2 10:30 3rd PlaceRUANOJORGE MARIOFIGHTERS GT GUATEMALA (GUA)
PF-34 Combate a Puntos Negras -74Kg R2 11:00 1st PlaceGUZMANOSCARCASTILLO MARTIAL ARTS GUATEMALA (GUA)
PF-34 Combate a Puntos Negras -74Kg R2 11:00 2nd PlaceCHAJÓNJORGESCHUMANNS VALENZUELA GUATEMALA (GUA)
PF-37 Combate a Puntos Negras -89Kg R4 10:30 1st PlacePOLANCOMARIOSCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
PF-39 Combate a Puntos Negras +94Kg R5 10:30 1st PlaceROCARUBENSENSEI TOMAS ARTES MARCIALES GUATEMALA (GUA)
PF-39 Combate a Puntos Negras +94Kg R5 10:30 2nd PlaceALVAREZERICK RAULHERNANDEZ TEAM GUATEMALA (GUA)
PF-39 Combate a Puntos Negras +94Kg R5 10:30 3rd PlaceMORALESJORGE MARIOSTARS TEAM GUATEMALA (GUA)
PF-40 Combate a Puntos Negras Todo Peso R5 11:00 1st PlaceVALENZUELAMAURICIOSCHUMANNS VALENZUELA GUATEMALA (GUA)
PF-40 Combate a Puntos Negras Todo Peso R5 11:00 2nd PlaceLOPEZJORGELETONA STARS TEAM GUATEMALA (GUA)
PF-40 Combate a Puntos Negras Todo Peso R5 11:00 3rd PlacePINELOHUGOSENSEI TOMAS ARTES MARCIALES GUATEMALA (GUA)
PF-40 Combate a Puntos Negras Todo Peso R5 11:00 3rd PlaceVIALEALFREDOSCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
PF-5 Combate a Puntos Negras -47Kg R2 14.30 1st PlaceLAGOVALERIAERICK SCHUMANN GUATEMALA (GUA)
PF-5 Combate a Puntos Negras -47Kg R2 14.30 2nd PlaceDUARTEMISHELSCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
PF-6 Combate a Puntos Negras +47Kg R2 15.00 1st PlaceMUÑOZISABELLASCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
PF-6 Combate a Puntos Negras +47Kg R2 15.00 2nd PlaceCANIZPAULASCHUMMAN´S XELA GUATEMALA (GUA)
PF-7 Combate a Puntos Negras -37Kg R1 15:30 1st PlaceADROVERPAOLASCHUMANNS SANTUARIA/MAJADAS GUATEMALA (GUA)
PF-7 Combate a Puntos Negras -37Kg R1 15:30 2nd PlacePIVARALFATIMAKARATE SOLÓRZANO GUATEMALA (GUA)
PF-9 Combate a Puntos Negras -55Kg R1 16:10 2nd PlaceGAITANXIMENASENSEI TOMAS ARTES MARCIALES GUATEMALA (GUA)
PF-9 Combate a Puntos Negras -55Kg R1 16:10 3rd PlacePINTOISABELLASCHUMANNS FIGUEROA GUATEMALA (GUA)