Category | Rank | Lastname | Firstname | Club | Country | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KATA ΑΝΔΡΩΝ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΑΝΔΡΩΝ | 1st Place | ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ ΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΑΝΔΡΩΝ | 2nd Place | ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ ΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΑΝΔΡΩΝ | 3rd Place | ΣΑΡΑΝΤΗΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΠΑΤΡΩΝ(474) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΑΝΔΡΩΝ | 3rd Place | ΛΙΑΝΟΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΑΝΔΡΩΝ | 5th Place | ΜΗΤΣΕΛΟΣ | ΧΡΗΣΤΟΣ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΑΝΔΡΩΝ-ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 5ο - 4ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΑΝΔΡΩΝ-ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 5ο - 4ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 1st Place | ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΑΣΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ(515) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΑΝΔΡΩΝ-ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 5ο - 4ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 2nd Place | ΤΣΑΜΑΛΗΣ | ΦΩΤΙΟΣ | ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ ΒΟΧΑΣ(476-ΦΣ41) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΑΝΔΡΩΝ-ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 5ο - 4ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 3rd Place | ΝΕΖΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ ΒΟΧΑΣ(476-ΦΣ41) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΓΥΝΑΙΚΩΝ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΓΥΝΑΙΚΩΝ | 1st Place | ΓΚΟΓΚΑ | ΧΡΙΣΤΙΝΑ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΓΥΝΑΙΚΩΝ | 2nd Place | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΓΥΝΑΙΚΩΝ | 3rd Place | ΜΗΤΣΕΑ | ΟΥΡΑΝΙΑ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΓΥΝΑΙΚΩΝ | 3rd Place | ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ | ΑΛΕΞΙΑ | ΑΣ ΕΛ. Κ. ΟΛΥΜΠ.ΦΛΟΓΑ ΠΥΡ(369-ΦΟ24) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΓΥΝΑΙΚΩΝ | 5th Place | ΓΚΡΕΪΣΗ | ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΑΣΙΑ | Α.Σ.ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ ΠΕΡΣΕΑΣ(492-ΦΩ37) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΓΥΝΑΙΚΩΝ | 5th Place | ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ | ΓΕΩΡΓΙΑ-ΦΑΝΟΥΡΙΑ | ΑΣΣΚ ΠΕΡΣΕΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΕΦΗΒΩΝ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΕΦΗΒΩΝ | 1st Place | ΣΠΑΝΟΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΑΠΣ ΤΗΜΕΝΟΣ(519) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΕΦΗΒΩΝ | 2nd Place | ΖΟΜΠΟΛΑΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA(192-ΞΠ16) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΕΦΗΒΩΝ | 3rd Place | ΝΙΚΟΛΟΥΔΗΣ | ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΕΤΡΟΣ | ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ(183-ΝΦ06) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΕΦΗΒΩΝ | 3rd Place | ΧΑΣΑΝΑΚΟΣ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ ΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΕΦΗΒΩΝ | 5th Place | ΤΡΑΓΑΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΑΣΣΚ ΠΕΡΣΕΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΕΦΗΒΩΝ | 5th Place | ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΟΣ | ΣΤΕΦΑΝΟΣ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΕΦΗΒΩΝ | 7th Place | ΤΡΑΓΑΣ | ΣΩΤΗΡΙΟΣ | ΑΣΣΚ ΠΕΡΣΕΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΕΦΗΒΩΝ | ΔΑΦΝΗΣ ΠΙΠΙΝΗΣ | ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ | GREECE (GRE) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΕΦΗΒΩΝ | ΚΥΠΡΗΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛ ΣΚΑΛΑΣ(010-ΚΥ21) | GREECE (GRE) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΕΦΗΒΩΝ | ΤΟΥΡΚΑΤΖΕ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΤΟΡΝΙΚΕ | ΑΠΣ ΤΗΜΕΝΟΣ(519) | GREECE (GRE) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΕΦΗΒΩΝ | ΤΣΑΟΥΣΗΣ | ΧΡΗΣΤΟΣ | ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ | GREECE (GRE) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΕΦΗΒΩΝ | ΓΑΪΤΑΝΟΣ | ΜΑΤΘΑΙΟΣ | ΚΑ ΣΟΤΟΚΑΝ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ(486) | GREECE (GRE) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΕΦΗΒΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 9ο-6ο&5ο-4ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΕΦΗΒΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 9ο-6ο&5ο-4ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 1st Place | ΠΟΥΛΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΕΦΗΒΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 9ο-6ο&5ο-4ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 2nd Place | ΓΚΑΙΝΑΣ | ΧΡΗΣΤΟΣ | ΑΣΣΚ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΟ(366-ΦΘ50) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΕΦΗΒΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 9ο-6ο&5ο-4ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 3rd Place | ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ | ΣΩΤΗΡΙΟΣ | ΑΣ ΕΛ. Κ. ΟΛΥΜΠ.ΦΛΟΓΑ ΠΥΡ(369-ΦΟ24) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΕΦΗΒΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 9ο-6ο&5ο-4ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 3rd Place | ΤΣΑΤΣΑΡΗΣ | ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ | ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ ΒΟΧΑΣ(476-ΦΣ41) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -1- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -1- | 1st Place | ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ | ΕΥΑΝΘΙΑ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -1- | 2nd Place | ΣΤΑΘΑΤΟΥ | ΘΕΟΔΩΡΑ | ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ(183-ΝΦ06) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -1- | 3rd Place | ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΥ | ΕΛΕΝΑ | ΑΟ ΣΟΤΟΚΑΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΤΙΓΡΗΣ & ΔΡΑΚΟΣ(462) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -2- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -2- | 1st Place | ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ | ΕΥΓΕΝΙΑ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -2- | 2nd Place | ΝΤΕΚΟΥΛΗ | ΜΑΡΙΑ | ΑΣΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ(515) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -2- | 3rd Place | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ | ΜΑΡΙΝΑ | ΑΣ ΕΛ Κ ΟΛΥΜΠ ΦΛΟΓΑ ΠΥΡ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 3o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 3o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ | 1st Place | ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ | ΕΛΕΝΑ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 3o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ | 2nd Place | ΚΟΚΟΛΑΚΗ | ΛΥΔΙΑ | ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ(183-ΝΦ06) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 3o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ | 3rd Place | ΛΟΝΤΡΑ | ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 3o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ | 3rd Place | ΛΑΓΑΚΗ | ΝΕΦΕΛΗ | ΑΘΑΚ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu | 1st Place | ΓΡΑΨΑ | ΦΑΙΔΡΑ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu | 2nd Place | ΚΑΡΝΑΣΙΩΤΗ | ΒΑΣΙΛΙΚΗ | ΑΘΑΚ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ(520-ΦΨ12) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -1- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -1- | 1st Place | ΛΕΜΠΕΣΗ | ΙΩΑΝΝΑ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA(192-ΞΠ16) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -1- | 2nd Place | ΓΚΟΥΒΟΥΣΗ | ΓΕΩΡΓΙΑ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛ ΣΚΑΛΑΣ(010-ΚΥ21) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -1- | 3rd Place | ΣΠΑΝΟΥ | ΘΕΟΦΙΛΗ | ΑΟ ΣΟΤΟΚΑΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΤΙΓΡΗΣ & ΔΡΑΚΟΣ(462) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -2- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -2- | 1st Place | ΓΚΟΥΒΟΥΣΗ | ΕΡΑΣΜΙΑ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛ ΣΚΑΛΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -2- | 2nd Place | ΑΓΓΕΛΗ | ΕΛΕΝΗ ΖΑΦΕΙΡΙΑ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -2- | 3rd Place | ΚΟΚΚΙΝΟΥ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ | ΑΣΣΚ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΟ(366-ΦΘ50) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu | 1st Place | ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ | ΓΙΑΣΕΜΗ | ΚΑ ΣΟΤΟΚΑΝ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ(486) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu | 2nd Place | ΚΑΝΕΛΗ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu | 3rd Place | ΕΛ ΣΑΝΑΦΑΟΥΪ-ΚΟΡΔΑΤΖΑΚΗ | ΙΩΑΝΝΑ-ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu | 3rd Place | ΠΟΤΟΥ | ΜΑΡΙΝΑ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11-12 ΕΤΩΝ 5ο-4ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11-12 ΕΤΩΝ 5ο-4ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 1st Place | ΜΑΝΤΗ | ΒΕΝΕΤΙΑ | ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ ΒΟΧΑΣ(476-ΦΣ41) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11-12 ΕΤΩΝ 5ο-4ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 2nd Place | ΛΑΠΑΝΑΙΤΗ | ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ | Α.Σ. Κ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ(489-ΦΥ97) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11-12 ΕΤΩΝ 5ο-4ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 3rd Place | ΔΑΛΗΒΙΓΚΑ | ΔΗΜΗΤΡΑ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ | 1st Place | ΔΑΦΝΗ | ΑΝΝΑ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ | 2nd Place | ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ | ΣΟΦΙΑ | ΑΘΑΚ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ | 3rd Place | ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΟΥ | ΑΓΓΕΛΙΚΗ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛ ΣΚΑΛΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ | 3rd Place | ΜΗΤΣΕΑ | ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ | 5th Place | ΠΑΥΛΙΔΗ | ΠΗΝΕΛΟΠΗ | ΑΣ ΜΑΧ ΤΕΧ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΑΡΗΣ(458) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ | 5th Place | ΚΑΡΑΝΙΚΑ | ΑΡΓΥΡΩ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA(192-ΞΠ16) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ | ΜΕΛΕΤΣΗ | ΑΝΝΑ | ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ | GREECE (GRE) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12-13 ΕΤΩΝ 9ο-6ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12-13 ΕΤΩΝ 9ο-6ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 1st Place | ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ | ΚΑΛΛΙΟΠΗ | ΑΣΣΚ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΟ(366-ΦΘ50) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12-13 ΕΤΩΝ 9ο-6ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 2nd Place | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ | ΝΕΦΕΛΗ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12-13 ΕΤΩΝ 9ο-6ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 3rd Place | ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑ | ΜΥΡΤΩ | ΑΣΚ Η ΔΟΞΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12-13 ΕΤΩΝ 9ο-6ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 3rd Place | ΘΑΝΑ | ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu | 1st Place | ΖΗΣΗ | ΜΑΥΡΕΤΤΑ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu | 2nd Place | ΚΕΛΛΑΡΗ | ΒΑΣΙΛΙΚΗ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu | 3rd Place | ΛΥΚΟΥΡΑ | ΜΑΡΙΑ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu | 3rd Place | BETA | ANDHRIANA | ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ(183-ΝΦ06) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu | 5th Place | ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ | ΕΥΓΕΝΙΑ | ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΠΑΤΡΩΝ(474) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -1- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -1- | 1st Place | ΧΑΤΖΑΡΑ | ΕΛΕΝΗ | ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -1- | 2nd Place | ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ | ΘΕΟΔΩΡΑ-ΑΝΝΑ | ΑΠΣ ΤΗΜΕΝΟΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -1- | 3rd Place | ΒΑΣΙΚΕΡΗ | ΣΟΦΙΑ | ΚΑ ΣΟΤΟΚΑΝ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ(486) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -1- | 3rd Place | ΓΙΑΝΝΑΚΗ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -1- | 5th Place | ΜΠΑΚΑΚΗ | ΔΗΜΗΤΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA(192-ΞΠ16) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -2- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -2- | 1st Place | ΚΟΣΚΙΝΑ | ΓΕΩΡΓΙΑ | ΑΠΣ ΤΗΜΕΝΟΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -2- | 2nd Place | ΚΑΤΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ | ΗΛΙΑΝΑ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA(192-ΞΠ16) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -2- | 3rd Place | ΛΑΤΣΟΥΝΗ | ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -2- | 3rd Place | ΚΟΝΔΥΛΗ | ΙΩΑΝΝΑ | ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΠΤ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -2- | 5th Place | ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ | ΔΙΟΝΥΣΙΑ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA(192-ΞΠ16) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu | 1st Place | ΚΑΛΠΑΞΗ | ΒΑΣΙΛΙΚΗ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu | 2nd Place | ΠΑΝΤΟΥ | ΚΑΤΕΡΙΝΑ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu | 3rd Place | ΓΙΑΝΝΟΥ | ΑΜΑΛΙΑ ΕΛΠΙΔΑ | ΑΣΣΚ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΟ(366-ΦΘ50) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu | 3rd Place | ΤΣΙΛΗ | ΣΟΦΙΑ | ΑΘΑΚ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ(520-ΦΨ12) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -1- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -1- | 1st Place | ΒΑΓΓΗ | ΛΕΙΑ | ΑΣΜΤ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΑΡΗΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -1- | 2nd Place | ΚΑΤΣΙΚΑ | ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -1- | 3rd Place | ΚΩΣΤΑΓΙΩΡΓΟΥ | ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ(183-ΝΦ06) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -2- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -2- | 1st Place | ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ | ΑΝΘΟΥΛΑ | ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ(183-ΝΦ06) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -2- | 2nd Place | ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ | ΣΟΦΙΑ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -2- | 3rd Place | ΣΠΑΝΟΥ | ΠΗΝΕΛΟΠΗ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ | ΑΟ ΣΟΤΟΚΑΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΤΙΓΡΗΣ & ΔΡΑΚΟΣ(462) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -3- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -3- | 1st Place | ΧΑΝΤΕ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΚΑΛΛΙΟΠΗ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -3- | 2nd Place | ΜΠΕΤΑ | ΣΟΦΙΑ | ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ(183-ΝΦ06) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -3- | 3rd Place | ΨΕΙΜΑΔΑ | ΕΥΘΥΜΙΑ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -1- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -1- | 1st Place | ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ | ΜΑΡΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ ΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -1- | 2nd Place | ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ | ΕΙΡΗΝΗ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -1- | 3rd Place | ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -2- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -2- | 1st Place | ΛΟΥΜΑΝΗ | ΔΗΜΗΤΡΑ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -2- | 2nd Place | ΚΟΜΠΟΤΗ | ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | ΑΣΚ DLS ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -2- | 3rd Place | ΣΠΟΥΛΟΥ | ΑΝΔΡΙΑΝΗ-ΚΥΡΙΑΚΗ | ΑΣ SHOTOKAN KARATE KIATOY(113-ΞΙ57) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -3- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -3- | 1st Place | ΜΠΕΓΙΑΖΗ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ | ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -3- | 2nd Place | ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ | ΜΑΡΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ ΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -3- | 3rd Place | ΚΑΨΑΛΗ | ΡΑΦΑΕΛΛΑ | Α.Σ. Κ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ(489-ΦΥ97) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -3- | 3rd Place | ΚΑΡΝΑΣΙΩΤΗ | ΚΟΡΑΛΙΑ | ΑΘΑΚ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ(520-ΦΨ12) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8-9 ΕΤΩΝ 5ο-4ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8-9 ΕΤΩΝ 5ο-4ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 1st Place | ΜΠΙΤΣΑΚΟΥ | ΜΑΡΙΝΑ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8-9 ΕΤΩΝ 5ο-4ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 2nd Place | ΚΑΡΠΕΡΟΥ | ΦΩΤΕΙΝΗ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8-9 ΕΤΩΝ 5ο-4ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 3rd Place | ΓΑΜΒΡΟΥΛΗ | ΕΙΡΗΝΗ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8-9 ΕΤΩΝ 5ο-4ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 3rd Place | ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ | ΜΑΡΙΑ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8-9 ΕΤΩΝ 5ο-4ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 5th Place | ΜΠΑΚΟΥ | ΧΡΙΣΤΙΝΑ | ΑΣ SHOTOKAN ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ(045-ΞΖ10) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 3o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 3o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ | 1st Place | ΚΑΚΟΥΝΗ | ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA(192-ΞΠ16) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 3o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ | 2nd Place | ΚΑΚΟΥΝΗ | ΣΟΦΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ ΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 3o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ | 3rd Place | ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑ | ΔΗΜΗΤΡΑ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -1- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -1- | 1st Place | ΚΑΤΣΕΡΗ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ | ΑΣΣΚ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΟ(366-ΦΘ50) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -1- | 2nd Place | ΝΤΡΙΖΑΡΙ | ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -1- | 3rd Place | ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ | ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ | ΑΘΑΚ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -1- | 3rd Place | ΧΩΡΕΜΗ | ΣΤΥΛΙΑΝΗ | ΑΣ SHOTOKAN KARATE KIATOY(113-ΞΙ57) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -1- | 5th Place | ΚΑΡΤΣΟΥΝΗ | ΑΡΤΕΜΙΣ | ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ(183-ΝΦ06) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -2- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -2- | 1st Place | ΚΑΡΑΒΑ | ΑΝΝΑ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -2- | 2nd Place | ΛΟΥΚΟΥ | ΑΜΑΛΙΑ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -2- | 3rd Place | ΚΑΚΡΙΔΩΝΗ | ΔΗΜΗΤΡΑ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA(192-ΞΠ16) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -2- | 3rd Place | ΧΑΡΤΣΙΑ | ΑΦΡΟΔΙΤΗ | ΑΣ SHOTOKAN KARATE KIATOY(113-ΞΙ57) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu | 1st Place | ΠΑΥΛΗ | ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ | ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ(183-ΝΦ06) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu | 2nd Place | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ | ΑΝΤΙΓΟΝΗ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu | 1st Place | ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ | ΜΑΡΙΑΝΝΑ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu | 2nd Place | ΔΡΑΚΟΥΛΗ | ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu | 3rd Place | ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ | ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ | 1st Place | ΚΑΠΠΟΥ | ΧΡΙΣΤΙΝΑ | ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ | 2nd Place | ΧΟΝΤΑΪ | ΛΟΡΕΝΑ | ΑΘΑΚ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ(520-ΦΨ12) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ | 3rd Place | ΜΑΛΛΙΑΡΗ | ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛ ΣΚΑΛΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ | 3rd Place | ΚΩΣΤΗ | ΑΛΙΚΗ | Α.Σ.ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ ΠΕΡΣΕΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ | 1st Place | ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΣ SHOTOKAN KARATE KIATOY(113-ΞΙ57) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ | 2nd Place | ΚΡΟΚΙΔΑΣ | ΓΙΩΡΓΟΣ | ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ | 3rd Place | ΛΟΝΤΟΣ | ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ | 3rd Place | ΧΡΟΝΑΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ | 1st Place | ΣΓΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | ΑΣΚΖΖ ΑΓ ΔΗΜ Η ΑΔΕΛΦΟΤΗΤΑ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ | 2nd Place | ΤΣΑΟΥΣΗ | ΑΓΓΕΛΙΚΗ | ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ | 3rd Place | ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ | ΑΓΓΕΛΙΚΗ | ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ(183-ΝΦ06) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 9ο-6ο&5ο-4ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 9ο-6ο&5ο-4ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 1st Place | ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ | ΜΑΝΩΛΙΑ | ΑΣ ΜΑΧ ΤΕΧ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΑΡΗΣ(458) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 9ο-6ο&5ο-4ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 2nd Place | ΤΣΑΚΩΝΑ | ΘΕΟΦΑΝΗ | ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ ΒΟΧΑΣ(476-ΦΣ41) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 9ο-6ο&5ο-4ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 3rd Place | ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛ ΣΚΑΛΑΣ(010-ΚΥ21) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -1- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -1- | 1st Place | ΜΑΡΚΟΥ | ΠΕΤΡΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -1- | 2nd Place | ΛΟΝΤΟΣ | ΠΕΤΡΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -1- | 3rd Place | ΔΕΝΕΖΗΣ | ΧΡΗΣΤΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -1- | 3rd Place | ΛΕΚΚΑΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ ΒΟΧΑΣ(476-ΦΣ41) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -1- | 5th Place | ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -2- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -2- | 1st Place | ΑΡΣΟΥΛΙΚ | ΝΙΚΗΤΑΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -2- | 2nd Place | ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -2- | 3rd Place | ΦΑΡΑΝΤΟΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | ΑΟ ΣΟΤΟΚΑΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΤΙΓΡΗΣ & ΔΡΑΚΟΣ(462) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -2- | 3rd Place | ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ | ΒΑΣΙΛΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ | ΑΣΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ(515) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -2- | 5th Place | ΚΑΝΕΛΛΟΣ | ΧΡΗΣΤΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -1- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -1- | 1st Place | ΠΑΓΑΝΑΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΑΘΑΚ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ(520-ΦΨ12) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -1- | 2nd Place | ΚΑΒΑΓΚΑΣ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΑΣΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -1- | 3rd Place | ΜΥΛΩΝΑΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -1- | 3rd Place | ΣΚΛΙΑΣ | ΣΤΑΥΡΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -2- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -2- | 1st Place | ΝΕΖΑ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -2- | 2nd Place | ΤΕΑΖΗΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΑΣΣΚ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΟ(366-ΦΘ50) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -2- | 3rd Place | ΜΥΛΩΝΑΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -2- | 3rd Place | ΠΙΤΣΙΚΟΣ | ΣΠΥΡΙΔΩΝ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -3- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -3- | 1st Place | ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA(192-ΞΠ16) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -3- | 2nd Place | ΠΑΝΤΑΖΗΣ | ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ΚΑ ΣΟΤΟΚΑΝ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ(486) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -3- | 3rd Place | ΚΑΡΑΒΑΣ | ΣΠΥΡΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -3- | 3rd Place | ΚΩΣΤΑΣ | ΑΓΓΕΛΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -3- | 5th Place | ΜΕΛΙΚΙΔΗΣ | ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ΑΘΑΚ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ(520-ΦΨ12) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -1- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -1- | 1st Place | ΚΩΓΟΣ | ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ | ΑΠΣ ΤΗΜΕΝΟΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -1- | 2nd Place | ΜΠΑΛΛΑΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA(192-ΞΠ16) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -1- | 3rd Place | ΒΡΥΩΝΗΣ | ΝΙΚΗΤΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -1- | 3rd Place | ΠΙΕΤΡΙ | ΕΡΒΙΝ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -1- | 5th Place | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ | ΣΥΜΕΩΝ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA(192-ΞΠ16) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -2- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -2- | 1st Place | ΛΑΠΙΩΤΗΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ ΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -2- | 2nd Place | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA(192-ΞΠ16) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -2- | 3rd Place | MURATI | ΙΩΑΝΝΗΣ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛ ΣΚΑΛΑΣ(010-ΚΥ21) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -2- | 3rd Place | ΚΑΡΑΒΑΣ | ΣΠΥΡΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -2- | 5th Place | ΛΟΝΤΡΑΣ | ΠΑΥΛΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -2- | 5th Place | ΧΑΤΖΗΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu | 1st Place | ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΑΣ SHOTOKAN ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ(045-ΞΖ10) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu | 2nd Place | ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ | ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ ΒΟΧΑΣ(476-ΦΣ41) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu | 3rd Place | ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ ΒΟΧΑΣ(476-ΦΣ41) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu | 3rd Place | ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ | ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -1- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -1- | 1st Place | ΝΕΖΑ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -1- | 2nd Place | ΦΙΛΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΑΣΣΚ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΟ(366-ΦΘ50) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -1- | 3rd Place | ΠΑΦΥΛΙΑΣ | ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ | ΑΟ ΣΟΤΟΚΑΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΤΙΓΡΗΣ & ΔΡΑΚΟΣ(462) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -1- | 3rd Place | ΝΤΡΙΖΑΡΙ | ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -2- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -2- | 1st Place | ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ | ΑΝΔΡΕΑΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -2- | 2nd Place | ΜΑΤΣΑΪ | ΝΙΚΟΛ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -1- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -1- | 1st Place | ΚΟΥΤΣΟΒΑΣΙΛΗΣ | ΣΠΥΡΟΣ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛ ΣΚΑΛΑΣ(010-ΚΥ21) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -1- | 2nd Place | ΧΑΝΤΕΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -1- | 3rd Place | ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -1- | 3rd Place | ΚΟΡΔΩΣΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -2- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -2- | 1st Place | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΑΣΣΚ ΠΕΡΣΕΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -2- | 2nd Place | ΜΑΥΡΙΚΗΣ | ΒΑΣΙΛΗΣ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -2- | 3rd Place | ΦΡΑΓΚΙΑΔΗΣ | ΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΑΡΙΝΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -3- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -3- | 1st Place | ΚΙΟΣΕΣ | ΡΑΦΑΗΛ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -3- | 2nd Place | ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -3- | 3rd Place | ΒΕΡΓΥΡΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛ ΣΚΑΛΑΣ(010-ΚΥ21) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -1- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -1- | 1st Place | ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ | ΑΣΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ(515) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -1- | 2nd Place | ΝΤΕΡΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΑΟ ΣΟΤΟΚΑΝ ΤΙΓΡΗΣ & ΔΡΑΚΟΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -1- | 3rd Place | ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -1- | 3rd Place | ΚΑΡΡΑΣ | ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -2- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -2- | 1st Place | ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -2- | 2nd Place | ΚΑΤΕΜΗΣ | ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ ΒΟΧΑΣ(476-ΦΣ41) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -2- | 3rd Place | ΤΣΟΛΙ | ΑΝΤΖΕΛΟ | ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ ΒΟΧΑΣ(476-ΦΣ41) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -2- | 3rd Place | ΝΙΑΓΚΟΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -2- | 5th Place | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ | ΑΓΓΕΛΟΣ | ΑΟ ΣΟΤΟΚΑΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΤΙΓΡΗΣ & ΔΡΑΚΟΣ(462) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu | 1st Place | ΜΡΑΤΣΑ | ΚΡΙΣΤΙΑΝ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu | 2nd Place | ΓΚΟΥΡΓΙΩΤΗΣ | ΣΠΥΡΙΔΩΝ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu | 3rd Place | ΜΕΛΗΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu | 3rd Place | ΠΑΓΑΝΑΣ | ΧΡΗΣΤΟΣ | ΑΘΑΚ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ(520-ΦΨ12) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu | 5th Place | ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΑΘΑΚ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ(520-ΦΨ12) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ | 1st Place | ΚΑΤΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA(192-ΞΠ16) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ | 2nd Place | ΤΑΜΒΑΚΟΛΟΓΟΣ | ΜΙΧΑΗΛ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛ ΣΚΑΛΑΣ(010-ΚΥ21) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ | 3rd Place | ΤΣΟΠΕΛΑΣ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΑΟ ΣΟΤΟΚΑΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΤΙΓΡΗΣ & ΔΡΑΚΟΣ(462) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ | 3rd Place | ΚΟΥΖΙΩΚΑΣ | ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΠΑΤΡΩΝ(474) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ | 5th Place | ΡΑΠΤΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΑΣΚ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΦΑΝΑΡΙΟΥ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ | 1st Place | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ | 2nd Place | ΣΤΥΛΙΔΗΣ | ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ΑΟ ΣΟΤΟΚΑΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΤΙΓΡΗΣ & ΔΡΑΚΟΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ | 3rd Place | ΣΟΦΟΣ | ΧΡΗΣΤΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ | 3rd Place | ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛ ΣΚΑΛΑΣ(010-ΚΥ21) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ | 5th Place | ΑΔΑΛΟΠΟΥΛΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ | 5th Place | ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ | CIOBANU | MARIUS | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛ ΣΚΑΛΑΣ(010-ΚΥ21) | GREECE (GRE) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ | ΣΟΦΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9ο-6ο&5ο-4ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9ο-6ο&5ο-4ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 1st Place | ΚΑΚΡΙΔΩΝΗΣ | ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA(192-ΞΠ16) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9ο-6ο&5ο-4ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 2nd Place | ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ | ΚΑ ΣΟΤΟΚΑΝ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ(486) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -1- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -1- | 1st Place | ΠΛΙΑΚΑΣ | ΣΠΥΡΟΣ | ΑΣ ΜΑΧ ΤΕΧ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΑΡΗΣ(458) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -1- | 2nd Place | ΓΕΩΡΓΑΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ-ΔΙΟΚΛΗΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -1- | 3rd Place | ΠΑΓΑΝΑΣ | ΜΑΡΙΟΣ | ΑΘΑΚ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ(520-ΦΨ12) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -1- | 3rd Place | ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -2- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -2- | 1st Place | ΛΑΠΙΩΤΗΣ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA(192-ΞΠ16) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -2- | 2nd Place | ΔΟΥΚΑΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -2- | 3rd Place | ΠΟΠΟΡΗΣ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ΑΣΜΤ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΑΡΗΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -2- | 3rd Place | ΔΟΥΛΦΗΣ | ΠΕΤΡΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -3- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -3- | 1st Place | ΤΖΑΝΙΝΗΣ | ΣΠΥΡΟΣ | ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΠΑΤΡΩΝ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -3- | 2nd Place | ΛΟΥΜΑΝΗΣ | ΧΡΗΣΤΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -3- | 3rd Place | ΚΙΤΟΣ | ΑΝΤΩΝΗΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -3- | 3rd Place | ΚΑΠΕΛΛΟΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -4- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -4- | 1st Place | ΤΣΟΥΓΚΡΙΑΝΗΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -4- | 2nd Place | ΜΑΥΡΕΑΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -4- | 3rd Place | ΛΕΜΠΕΣΗΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA(192-ΞΠ16) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -5- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -5- | 1st Place | ΠΑΝΤΑΖΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ(183-ΝΦ06) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -5- | 2nd Place | ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ | ΚΥΡΙΑΚΟΣ | ΑΘΑΚ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ(520-ΦΨ12) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -5- | 3rd Place | ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ | ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu | 1st Place | ΓΙΑΛΕΡΙΝΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΠΑΤΡΩΝ(474) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu | 2nd Place | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -1- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -1- | 1st Place | ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΣ | ΜΑΡΙΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -1- | 2nd Place | ΜΠΙΤΣΑΚΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -1- | 3rd Place | ΓΚΙΩΝΗΣ | ΜΙΧΑΛΗΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -1- | 3rd Place | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ | ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -2- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -2- | 1st Place | ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΛΕΟ | ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΠΑΤΡΩΝ(474) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -2- | 2nd Place | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ | ΗΛΙΑΣ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ ΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -2- | 3rd Place | ΜΠΕΣΣΑΣ | ΘΩΜΑΣ | ΑΣΚ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -2- | 3rd Place | ΔΕΝΕΖΗΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -3- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -3- | 1st Place | ΡΕΚΛΕΙΤΗΣ | ΠΕΡΣΕΑΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ | ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ(183-ΝΦ06) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -3- | 2nd Place | ΚΙΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ | ΜΙΧΑΗΛ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -3- | 3rd Place | ΘΕΟΧΑΡΗΣ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ΑΘΑΚ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ(520-ΦΨ12) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -3- | 3rd Place | ΧΑΡΛΑΥΤΗΣ | ΠΕΡΙΚΛΗΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -4- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -4- | 1st Place | ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ | ΟΡΕΣΤΗΣ | ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ(183-ΝΦ06) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -4- | 2nd Place | ΚΑΡΑΠΑΤΑΣ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA(192-ΞΠ16) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -4- | 3rd Place | ΚΑΝΕΛΛΟΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -4- | 3rd Place | ΤΣΟΥΓΚΡΙΑΝΗΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -5- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -5- | 1st Place | ΒΡΥΩΝΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -5- | 2nd Place | ΣΟΪΜΟΙΡΗΣ | ΣΠΥΡΙΔΩΝ | ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ(183-ΝΦ06) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -6- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -6- | 1st Place | ΜΕΝΤΖΑΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA(192-ΞΠ16) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -6- | 2nd Place | ΧΟΤΖΑΙ | ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -6- | 3rd Place | ΚΟΤΣΙΡΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -6- | 3rd Place | ΚΟΡΔΩΣΗΣ | ΧΡΗΣΤΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -1- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -1- | 1st Place | ΓΕΩΡΓΙΚΟΠΟΥΛΟΣ | ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΠΑΤΡΩΝ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -1- | 2nd Place | ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -1- | 3rd Place | ΜΠΑΛΛΑΣ | ΑΓΓΕΛΟΣ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ ΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -1- | 3rd Place | ΚΑΛΕΑΣ | ΜΑΡΙΝΟΣ | Α.Σ. Κ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ(489-ΦΥ97) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -2- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -2- | 1st Place | ΚΟΣΚΙΝΑΣ | ΜΑΡΙΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ΑΠΣ ΤΗΜΕΝΟΣ(519) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -2- | 2nd Place | ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ ΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -2- | 3rd Place | ΠΡΑΣΙΝΟΣ | ΜΙΧΑΗΛ | ΑΣΚ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -2- | 3rd Place | ΠΟΠΟΡΗΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΣΜΤ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΑΡΗΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -2- | 5th Place | ΚΑΤΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA(192-ΞΠ16) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -1- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -1- | 1st Place | ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | ΑΘΑΚ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ(520-ΦΨ12) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -1- | 2nd Place | ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -1- | 3rd Place | ΓΡΑΨΑΣ | ΟΔΥΣΣΕΑΣ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -1- | 3rd Place | ΣΜΥΡΝΟΓΛΟΥ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ΑΣ SHOTOKAN KARATE KIATOY(113-ΞΙ57) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -2- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -2- | 1st Place | ΛΥΓΝΟΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -2- | 2nd Place | ΣΤΑΘΑΤΟΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ(183-ΝΦ06) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -2- | 3rd Place | ΣΤΑΘΑΚΟΣ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -2- | 3rd Place | ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ | ΧΡΗΣΤΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -3- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -3- | 1st Place | ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -3- | 2nd Place | ΜΠΟΥΜΗΣ | ΒΛΑΣΙΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -3- | 3rd Place | ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΑΣΣΚ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΟ(366-ΦΘ50) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -3- | 3rd Place | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ ΒΑΡΔΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -4- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -4- | 1st Place | ΧΑΡΛΑΥΤΗΣ | ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -4- | 2nd Place | ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ | ΟΡΕΣΤΗΣ | ΑΟ ΣΟΤΟΚΑΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΤΙΓΡΗΣ & ΔΡΑΚΟΣ(462) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -4- | 3rd Place | ΓΕΩΡΓΑΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΝΕΣΤΕΡ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -4- | 3rd Place | ΣΜΥΡΝΟΓΛΟΥ | ΜΙΧΑΗΛ | ΑΣ SHOTOKAN KARATE KIATOY(113-ΞΙ57) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -5- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -5- | 1st Place | ΚΟΚΙΟΠΟΥΛΟΣ | ΧΡΗΣΤΟΣ | ΚΑ ΣΟΤΟΚΑΝ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ(486) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -5- | 2nd Place | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ | ΤΡΥΦΩΝΑΣ | ΑΣΣΚ ΠΕΡΣΕΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -5- | 3rd Place | ΝΤΙΝΟΥΔΗΣ | ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ | ΑΣ SHOTOKAN KARATE KIATOY(113-ΞΙ57) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -5- | 3rd Place | ΚΟΜΠΟΤΗΣ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -5- | 5th Place | ΜΠΑΡΕΚΑΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΑΣΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ(515) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -6- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -6- | 1st Place | ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ | ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ΑΘΑΚ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ(520-ΦΨ12) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -6- | 2nd Place | ΖΥΛΦΟ | ΑΝΓΚΕΛΟ | ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ(395-ΦΖ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -6- | 3rd Place | ΤΣΙΜΠΟΥΞΗΣ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -6- | 3rd Place | ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΤΗΣ ΚΟΥΤΡΟΠΟΥΛΟΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ(183-ΝΦ06) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -1- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -1- | 1st Place | ΜΑΖΙΩΤΗΣ | ΔΗΜΗΤΡΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -1- | 2nd Place | ΔΗΜΑΚΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ ΒΟΧΑΣ(476-ΦΣ41) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -1- | 3rd Place | ΡΟΝΙΑ | ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ | ΑΘΑΚ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ(520-ΦΨ12) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -1- | 3rd Place | ΚΑΠΠΑΣ | ΙΑΣΟΝΑΣ | Α.Σ. Κ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ(489-ΦΥ97) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -2- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -2- | 1st Place | ΛΙΑΣΚΑΣ | ΑΛΕΞΙΟΣ | ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΠ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -2- | 2nd Place | ΒΟΒΟΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΠΑΤΡΩΝ(474) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -2- | 3rd Place | ΦΥΛΑΚΤΟΠΟΥΛΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΑΘΑΚ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ(520-ΦΨ12) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -2- | 3rd Place | ΤΑΜΠΟΥΚΟΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -3- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -3- | 1st Place | ΒΟΡΤΕΛΙΝΟΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -3- | 2nd Place | ΡΟΥΣΣΗΣ | ΣΤΕΦΑΝΟΣ | Α.Σ. Κ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ(489-ΦΥ97) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -3- | 3rd Place | ΓΚΡΕΜΟΣ | ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ | ΑΣΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ(515) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -4- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -4- | 1st Place | ΚΟΡΔΩΣΗΣ | ΑΓΓΕΛΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -4- | 2nd Place | ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ | ΦΩΤΗΣ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ ΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 5ο - 4ο Kyu -4- | 3rd Place | ΞΕΝΟΦΟΣ | ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ | ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ ΒΟΧΑΣ(476-ΦΣ41) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -1- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -1- | 1st Place | ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΣ | ΑΣ ΜΑΧ ΤΕΧ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΑΡΗΣ(458) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -1- | 2nd Place | ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ | ΔΗΜΗΤΡΗΣ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA(192-ΞΠ16) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -1- | 3rd Place | ΒΕΡΓΟΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -2- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -2- | 1st Place | ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΑΘΑΚ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ(520-ΦΨ12) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -2- | 2nd Place | ΕΛ ΣΑΝΑΦΑΟΪ-ΚΟΡΔΑΤΖΑΚΗΣ | ΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -2- | 3rd Place | ΣΠΟΥΛΟΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | ΑΣ SHOTOKAN KARATE KIATOY(113-ΞΙ57) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -2- | 3rd Place | ΚΑΨΑΛΗΣ | ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ | Α.Σ. Κ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ(489-ΦΥ97) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -3- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -3- | 1st Place | ΣΜΥΡΝΙΟΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ ΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -3- | 2nd Place | ΜΠΑΚΟΛΕΑΣ | ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ΑΣΚ DLS ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -3- | 3rd Place | ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΣ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -3- | 3rd Place | ΓΛΥΚΟΦΡΙΔΗΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -4- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -4- | 1st Place | ΚΑΡΠΕΡΟΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -4- | 2nd Place | ΔΗΜΟΓΛΟΥ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΣ ΜΑΧ ΤΕΧ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΑΡΗΣ(458) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -4- | 3rd Place | ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ | ΗΛΙΑΣ | ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -4- | 3rd Place | ΚΩΛΕΤΤΑΣ | ΛΕΩΝΙΔΑΣ | ΑΣΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ(515) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -5- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -5- | 1st Place | ΠΟΤΟΣ | ΕΥΓΕΝΙΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -5- | 2nd Place | ΠΑΡΑΣΧΟΠΟΥΛΟΣ | ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ | ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΠΑΤΡΩΝ(474) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -5- | 3rd Place | ΓΚΟΛΙΑΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΣ SHOTOKAN KARATE KIATOY | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -5- | 3rd Place | ΠΑΦΥΛΙΑΣ | ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ | ΑΟ ΣΟΤΟΚΑΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΤΙΓΡΗΣ & ΔΡΑΚΟΣ(462) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9ο - 6ο Kyu -5- | ΠΑΠΑΜΗΤΡΟΥ | ΠΑΥΛΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ | 1st Place | ΓΟΓΟΛΑΣ | ΜΙΧΑΗΛ | ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ | 2nd Place | ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ | ΣΤΕΦΑΝΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 3ο Kyu - ΜΑΥΡΕΣ | 3rd Place | ΤΣΙΧΛΙΑΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΑΣ ΕΛ Κ ΟΛΥΜΠ ΦΛΟΓΑ ΠΥΡ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΑΝΔΡΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -60&-67Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΑΝΔΡΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -60&-67Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 1st Place | ΝΤΑΒΑΡΗΣ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ | ΑΣ ΕΛ Κ ΟΛΥΜΠ ΦΛΟΓΑ ΠΥΡ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΑΝΔΡΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -60&-67Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 2nd Place | ΧΑΝΤΗΣ | ΧΡΗΣΤΟΣ | ΑΣΣΚ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΟ(366-ΦΘ50) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΑΝΔΡΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -60&-67Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 3rd Place | ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ ΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΑΝΔΡΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -75Kgr | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΑΝΔΡΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -75Kgr | 1st Place | ΧΕΛΙΔΩΝΗΣ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΑΝΔΡΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -75Kgr | 2nd Place | ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ ΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΑΝΔΡΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -75Kgr | 3rd Place | ΛΙΑΝΟΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΑΝΔΡΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -84&+84Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΑΝΔΡΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -84&+84Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 1st Place | ΣΚΟΜΟΠΟΥΛΟΣ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΑΝΔΡΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -84&+84Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 2nd Place | ΜΩΫΣΙΑΔΗΣ | ΔΗΜΗΤΡΗΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΑΝΔΡΩΝ 9o - 6o Kyu -75&-84Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΑΝΔΡΩΝ 9o - 6o Kyu -75&-84Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 1st Place | ΦΑΝΟΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΑΣ ΜΑΧ ΤΕΧ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΑΡΗΣ(458) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΑΝΔΡΩΝ 9o - 6o Kyu -75&-84Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 2nd Place | ΜΠΑΡΕΚΑΣ | ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΓΥΝΑΙΚΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΓΥΝΑΙΚΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 1st Place | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΓΥΝΑΙΚΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 2nd Place | ΓΚΟΓΚΑ | ΧΡΙΣΤΙΝΑ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΓΥΝΑΙΚΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 3rd Place | ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ | ΓΕΩΡΓΙΑ-ΦΑΝΟΥΡΙΑ | ΑΣΣΚ ΠΕΡΣΕΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΓΥΝΑΙΚΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 3rd Place | ΜΗΤΣΕΑ | ΟΥΡΑΝΙΑ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +70Kgr | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +70Kgr | 1st Place | ΔΑΦΝΗΣ ΠΙΠΙΝΗΣ | ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +70Kgr | 2nd Place | ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΟΣ | ΣΤΕΦΑΝΟΣ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +70Kgr | 3rd Place | ΚΥΠΡΗΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛ ΣΚΑΛΑΣ(010-ΚΥ21) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +70Kgr | 3rd Place | ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ | ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ΑΣ ΜΑΧ ΤΕΧ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΑΡΗΣ(458) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +70Kgr | 5th Place | ΚΑΡΑΜΠΑΤΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛ ΣΚΑΛΑΣ(010-ΚΥ21) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +70Kgr | ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -52Kgr | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -52Kgr | 1st Place | ΠΟΥΛΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -52Kgr | 2nd Place | ΜΠΙΛΙΑΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΑΣ ΜΑΧ ΤΕΧ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΑΡΗΣ(458) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -52Kgr | 3rd Place | ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ | ΣΩΤΗΡΙΟΣ | ΑΣ ΕΛ. Κ. ΟΛΥΜΠ.ΦΛΟΓΑ ΠΥΡ(369-ΦΟ24) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -52Kgr | 3rd Place | ΜΠΙΛΙΑΣ | ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ | ΑΣ ΜΑΧ ΤΕΧ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΑΡΗΣ(458) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -57Kgr | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -57Kgr | 1st Place | ΤΡΑΓΑΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΑΣΣΚ ΠΕΡΣΕΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -57Kgr | 2nd Place | ΧΑΣΑΝΑΚΟΣ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ ΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -63Kgr | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -63Kgr | 1st Place | ΜΗΤΣΕΛΟΣ | ΦΩΤΙΟΣ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -63Kgr | 2nd Place | ΝΙΚΟΛΟΥΔΗΣ | ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΕΤΡΟΣ | ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ(183-ΝΦ06) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -63Kgr | 3rd Place | ΠΑΤΙΝΙΩΤΗΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛ ΣΚΑΛΑΣ(010-ΚΥ21) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -70Kgr | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -70Kgr | 1st Place | ΤΣΑΟΥΣΗΣ | ΧΡΗΣΤΟΣ | ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -70Kgr | 2nd Place | ΤΡΑΓΑΣ | ΣΩΤΗΡΙΟΣ | ΑΣΣΚ ΠΕΡΣΕΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -70Kgr | 3rd Place | ΖΟΜΠΟΛΑΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA(192-ΞΠ16) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -70Kgr | 3rd Place | HAJDARI | EMILIANO | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 9o - 6o Kyu OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 9o - 6o Kyu OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 1st Place | ΚΙΟΥΡΚΟΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 9o - 6o Kyu OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 2nd Place | ΓΚΑΙΝΑΣ | ΧΡΗΣΤΟΣ | ΑΣΣΚ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΟ(366-ΦΘ50) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 9o - 6o Kyu OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 3rd Place | ΚΑΛΠΑΞΗΣ | ΧΡΗΣΤΟΣ | ΑΣΣΚ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΟ(366-ΦΘ50) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +35Kgr | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +35Kgr | 1st Place | ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ | ΕΥΑΝΘΙΑ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +35Kgr | 2nd Place | ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ | ΕΥΓΕΝΙΑ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +35Kgr | 3rd Place | ΚΟΚΟΛΑΚΗ | ΛΥΔΙΑ | ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ(183-ΝΦ06) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +35Kgr | 3rd Place | ΜΟΣΧΟΥΛΑ | ΔΙΟΝΥΣΙΑ | ΑΣ ΕΛ. Κ. ΟΛΥΜΠ.ΦΛΟΓΑ ΠΥΡ(369-ΦΟ24) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +35Kgr | 5th Place | ΛΑΓΑΚΗ | ΝΕΦΕΛΗ | ΑΘΑΚ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +35Kgr | ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΥ | ΕΛΕΝΑ | ΑΟ ΣΟΤΟΚΑΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΤΙΓΡΗΣ & ΔΡΑΚΟΣ(462) | GREECE (GRE) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +35Kgr | ΓΑΛΑΝΗ | ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΕΛΕΝΗ | ΑΠΣ ΤΗΜΕΝΟΣ(519) | GREECE (GRE) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -30Kgr | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -30Kgr | 1st Place | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ | ΜΑΡΙΝΑ | ΑΣ ΕΛ Κ ΟΛΥΜΠ ΦΛΟΓΑ ΠΥΡ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -30Kgr | 2nd Place | ΣΤΑΘΑΤΟΥ | ΘΕΟΔΩΡΑ | ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ(183-ΝΦ06) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -35Kgr | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -35Kgr | 1st Place | ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ | ΕΛΕΝΑ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -35Kgr | 2nd Place | ΛΟΝΤΡΑ | ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 1st Place | ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ | ΑΣ ΕΛ. Κ. ΟΛΥΜΠ.ΦΛΟΓΑ ΠΥΡ(369-ΦΟ24) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 2nd Place | ΓΡΑΨΑ | ΦΑΙΔΡΑ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 3rd Place | ΚΑΡΝΑΣΙΩΤΗ | ΒΑΣΙΛΙΚΗ | ΑΘΑΚ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ(520-ΦΨ12) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 5o- ΜΑΥΡΕΣ OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) -1- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 5o- ΜΑΥΡΕΣ OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) -1- | 1st Place | ΠΑΤΙΝΙΩΤΗ | ΑΡΕΤΗ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛ ΣΚΑΛΑΣ(010-ΚΥ21) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 5o- ΜΑΥΡΕΣ OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) -1- | 2nd Place | ΓΚΟΥΒΟΥΣΗ | ΓΕΩΡΓΙΑ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛ ΣΚΑΛΑΣ(010-ΚΥ21) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 5o- ΜΑΥΡΕΣ OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) -1- | 3rd Place | ΑΓΓΕΛΗ | ΕΛΕΝΗ ΖΑΦΕΙΡΙΑ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 5o- ΜΑΥΡΕΣ OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) -1- | 3rd Place | ΚΟΚΚΙΝΟΥ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ | ΑΣΣΚ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΟ(366-ΦΘ50) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 5o- ΜΑΥΡΕΣ OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) -2- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 5o- ΜΑΥΡΕΣ OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) -2- | 1st Place | ΜΗΤΣΕΛΟΥ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΛΕΝΗ | ΑΣΚ DLS ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 5o- ΜΑΥΡΕΣ OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) -2- | 2nd Place | ΓΚΟΥΒΟΥΣΗ | ΕΡΑΣΜΙΑ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛ ΣΚΑΛΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 5o- ΜΑΥΡΕΣ OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) -2- | 3rd Place | ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ | ΓΕΩΡΓΙΑ | ΓΣ ΜΕΓΑΛ Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 5o- ΜΑΥΡΕΣ OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) -2- | 3rd Place | ΛΕΜΠΕΣΗ | ΙΩΑΝΝΑ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA(192-ΞΠ16) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 1st Place | ΦΩΤΙΑΔΟΥ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 2nd Place | ΚΑΝΕΛΗ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 3rd Place | ΠΟΤΟΥ | ΜΑΡΙΝΑ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 3rd Place | ΛΑΠΑΝΑΙΤΗ | ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ | Α.Σ. Κ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ(489-ΦΥ97) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +42Kg -1- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +42Kg -1- | 1st Place | ΣΤΕΦΑΝΟΥ | ΧΡΥΣΑ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +42Kg -1- | 2nd Place | ΠΑΥΛΙΔΗ | ΠΗΝΕΛΟΠΗ | ΑΣ ΜΑΧ ΤΕΧ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΑΡΗΣ(458) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +42Kg -1- | 3rd Place | ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΟΥ | ΑΓΓΕΛΙΚΗ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛ ΣΚΑΛΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +42Kg -1- | 3rd Place | ΜΕΛΕΤΣΗ | ΑΝΝΑ | ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +42Kg -1- | ΔΑΛΗΒΙΓΚΑ | ΔΗΜΗΤΡΑ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +42Kg -2- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +42Kg -2- | 1st Place | ΚΑΡΑΝΙΚΑ | ΑΡΓΥΡΩ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA(192-ΞΠ16) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +42Kg -2- | 2nd Place | ΜΕΛΕΤΣΗ | ΕΦΡΑΙΜΙΑ ΜΑΡΙΑ | ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +42Kg -2- | 3rd Place | ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ | ΣΟΦΙΑ | ΑΘΑΚ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +42Kg -2- | 3rd Place | ΜΗΤΣΕΑ | ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 5o-ΜΑΥΡΕΣ -37&-42Kg (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 5o-ΜΑΥΡΕΣ -37&-42Kg (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 1st Place | ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ | ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 5o-ΜΑΥΡΕΣ -37&-42Kg (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 2nd Place | ΔΑΦΝΗ | ΑΝΝΑ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -42Kgr | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -42Kgr | 1st Place | ΘΑΝΑ | ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -42Kgr | 2nd Place | ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ | ΚΑΛΛΙΟΠΗ | ΑΣΣΚ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΟ(366-ΦΘ50) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +47Kgr -1- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +47Kgr -1- | 1st Place | ΚΟΝΔΥΛΗ | ΙΩΑΝΝΑ | ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΠΤ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +47Kgr -1- | 2nd Place | ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ | ΔΙΟΝΥΣΙΑ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA(192-ΞΠ16) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +47Kgr -1- | 3rd Place | ΛΥΚΟΥΡΑ | ΜΑΡΙΑ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +47Kgr -1- | 3rd Place | ΖΗΣΗ | ΜΑΥΡΕΤΤΑ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +47Kgr -2- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +47Kgr -2- | 1st Place | ΚΕΛΛΑΡΗ | ΒΑΣΙΛΙΚΗ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +47Kgr -2- | 2nd Place | ΚΑΤΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ | ΗΛΙΑΝΑ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA(192-ΞΠ16) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +47Kgr -2- | 3rd Place | ΓΙΑΝΝΑΚΗ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -42Kg | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -42Kg | 1st Place | ΜΠΑΚΑΚΗ | ΔΗΜΗΤΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA(192-ΞΠ16) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -42Kg | 2nd Place | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ | ΠΟΛΥΞΕΝΗ | ΑΣ ΕΛ. Κ. ΟΛΥΜΠ.ΦΛΟΓΑ ΠΥΡ(369-ΦΟ24) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -47Kgr | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -47Kgr | 1st Place | ΛΑΤΣΟΥΝΗ | ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -47Kgr | 2nd Place | BETA | ANDHRIANA | ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ(183-ΝΦ06) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -47Kgr | 3rd Place | ΘΕΟΔΩΡΟΥ | ΦΑΝΟΥΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9o-6o Kyu -47&+47Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9o-6o Kyu -47&+47Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 1st Place | HAJDARI | ROKELA | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9o-6o Kyu -47&+47Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 2nd Place | ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑ | ΜΥΡΤΩ | ΑΣΚ Η ΔΟΞΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9o-6o Kyu -47&+47Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 3rd Place | ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ | ΑΘΑΝΑΣΙΑ | ΑΣ ΕΛ. Κ. ΟΛΥΜΠ.ΦΛΟΓΑ ΠΥΡ(369-ΦΟ24) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 1st Place | ΓΙΑΝΝΟΥ | ΑΜΑΛΙΑ ΕΛΠΙΔΑ | ΑΣΣΚ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΟ(366-ΦΘ50) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 2nd Place | ΠΑΝΤΟΥ | ΚΑΤΕΡΙΝΑ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 3rd Place | ΤΣΙΛΗ | ΣΟΦΙΑ | ΑΘΑΚ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ(520-ΦΨ12) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -20Kgr | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -20Kgr | 1st Place | ΒΑΓΓΗ | ΛΕΙΑ | ΑΣΜΤ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΑΡΗΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -20Kgr | 2nd Place | ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ | ΣΟΦΙΑ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9o-6o Kyu -25&+25Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9o-6o Kyu -25&+25Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 1st Place | ΚΑΤΣΙΚΑ | ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9o-6o Kyu -25&+25Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 2nd Place | ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ | ΕΛΛΗ-ΕΛΠΙΔΑ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9o-6o Kyu -25&+25Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 3rd Place | ΧΑΝΤΕ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΚΑΛΛΙΟΠΗ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9o-6o Kyu -25&+25Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 3rd Place | ΨΕΙΜΑΔΑ | ΕΥΘΥΜΙΑ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 5o-ΜΑΥΡΕΣ OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 5o-ΜΑΥΡΕΣ OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 1st Place | ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ | ΜΑΡΙΑ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 5o-ΜΑΥΡΕΣ OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 2nd Place | ΚΑΡΠΕΡΟΥ | ΦΩΤΕΙΝΗ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 5o-ΜΑΥΡΕΣ OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 3rd Place | ΓΑΜΒΡΟΥΛΗ | ΕΙΡΗΝΗ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 5o-ΜΑΥΡΕΣ OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 3rd Place | ΠΑΤΡΙΝΟΥ | ΕΛΕΝΗ | ΑΣ ΕΛ. Κ. ΟΛΥΜΠ.ΦΛΟΓΑ ΠΥΡ(369-ΦΟ24) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9o-6o Kyu OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) -1- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9o-6o Kyu OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) -1- | 1st Place | ΚΑΡΤΣΑΚΗ | ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9o-6o Kyu OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) -1- | 2nd Place | ΛΟΥΜΑΝΗ | ΔΗΜΗΤΡΑ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9o-6o Kyu OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) -1- | 3rd Place | ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΜΕΛΙΝΑ-ΕΥΜΟΡΦΙΑ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9o-6o Kyu OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) -2- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9o-6o Kyu OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) -2- | 1st Place | ΚΟΜΠΟΤΗ | ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | ΑΣΚ DLS ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9o-6o Kyu OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) -2- | 2nd Place | ΚΑΡΝΑΣΙΩΤΗ | ΚΟΡΑΛΙΑ | ΑΘΑΚ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ(520-ΦΨ12) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9o-6o Kyu OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) -2- | 3rd Place | ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ | ΜΑΡΙΑ | ΑΣ ΕΛ Κ ΟΛΥΜΠ ΦΛΟΓΑ ΠΥΡ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +30Kgr | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +30Kgr | 1st Place | ΚΑΚΟΥΝΗ | ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA(192-ΞΠ16) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +30Kgr | 2nd Place | ΚΟΥΓΙΑ | ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ | ΑΠΣ ΤΗΜΕΝΟΣ(519) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +30Kgr | 3rd Place | ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑ | ΔΗΜΗΤΡΑ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -30Kgr | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -30Kgr | 1st Place | ΜΠΙΤΣΑΚΟΥ | ΜΑΡΙΝΑ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -30Kgr | 2nd Place | ΚΑΚΟΥΝΗ | ΣΟΦΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ ΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu +30Kgr | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu +30Kgr | 1st Place | ΚΑΚΡΙΔΩΝΗ | ΔΗΜΗΤΡΑ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA(192-ΞΠ16) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu +30Kgr | 2nd Place | ΛΟΥΚΟΥ | ΑΜΑΛΙΑ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu +30Kgr | 3rd Place | ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ | ΓΕΩΡΓΙΑ-ΕΛΕΝΗ | ΑΣ ΕΛ. Κ. ΟΛΥΜΠ.ΦΛΟΓΑ ΠΥΡ(369-ΦΟ24) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu +30Kgr | 3rd Place | ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ | ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ | ΑΘΑΚ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ -54 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ -54 | 1st Place | ΠΑΠΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ | ΑΣ SHOTOKAN KARATE KIATOY | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ -54 | 2nd Place | ΜΗΤΣΕΛΟΥ | ΕΥΣΤΑΘΙΑ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ -54 | 3rd Place | ΜΑΛΛΙΑΡΗ | ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛ ΣΚΑΛΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ -54 | 3rd Place | ΒΑΒΩΝΗ | ΣΟΦΙΑ | Α.Σ.ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ ΠΕΡΣΕΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ -54 | 5th Place | ΧΟΝΤΑΪ | ΛΟΡΕΝΑ | ΑΘΑΚ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ(520-ΦΨ12) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ -54 | 5th Place | ΣΙΑΒΕΛΗ | ΣΟΦΙΑ | ΓΣ ΜΕΓΑΛ Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ -54 | ΚΩΣΤΗ | ΑΛΙΚΗ | Α.Σ.ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ ΠΕΡΣΕΑΣ | GREECE (GRE) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +54Kgr | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +54Kgr | 1st Place | ΚΑΠΠΟΥ | ΧΡΙΣΤΙΝΑ | ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +54Kgr | 2nd Place | ΔΟΥΚΑ | ΞΑΝΘΗ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +54Kgr | 3rd Place | ΠΑΤΡΩΝΑ | ΕΛΕΝΑ | ΑΣ ΕΛ. Κ. ΟΛΥΜΠ.ΦΛΟΓΑ ΠΥΡ(369-ΦΟ24) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +54Kgr | 3rd Place | ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ | ΘΕΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛ ΣΚΑΛΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +54Kgr | 5th Place | ΠΑΥΛΗ | ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ | ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ(183-ΝΦ06) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 9o - 6o Kyu +54Kgr | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 9o - 6o Kyu +54Kgr | 1st Place | ΚΑΤΑΡΑΧΙΑ | ΦΩΤΕΙΝΗ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 9o - 6o Kyu +54Kgr | 2nd Place | ΔΡΑΚΟΥΛΗ | ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 9o - 6o Kyu +54Kgr | 3rd Place | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ | ΑΝΤΙΓΟΝΗ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 5o-ΜΑΥΡΕΣ -55&-61Kgr(ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 5o-ΜΑΥΡΕΣ -55&-61Kgr(ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 1st Place | ΧΡΟΝΑΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 5o-ΜΑΥΡΕΣ -55&-61Kgr(ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 2nd Place | ΛΟΝΤΟΣ | ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 5o-ΜΑΥΡΕΣ -68 -76 &+76Kgr(ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 5o-ΜΑΥΡΕΣ -68 -76 &+76Kgr(ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 1st Place | ΚΡΟΚΙΔΑΣ | ΓΙΩΡΓΟΣ | ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 5o-ΜΑΥΡΕΣ -68 -76 &+76Kgr(ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 2nd Place | ΣΟΥΚΟΥΛΗΣ | ΚΙΜΩΝ | ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 5o-ΜΑΥΡΕΣ -68 -76 &+76Kgr(ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 3rd Place | ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | ΑΣΚ Η ΔΟΞΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 5o-ΜΑΥΡΕΣ OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 5o-ΜΑΥΡΕΣ OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 1st Place | ΤΣΑΟΥΣΗ | ΑΓΓΕΛΙΚΗ | ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 5o-ΜΑΥΡΕΣ OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 3rd Place | ΣΓΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | ΑΣΚΖΖ ΑΓ ΔΗΜ Η ΑΔΕΛΦΟΤΗΤΑ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 9o-6ο Kyu OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 9o-6ο Kyu OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 1st Place | ΜΑΛΙΑΔΗ | ΟΛΓΑ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 9o-6ο Kyu OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 2nd Place | ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ | ΜΑΝΩΛΙΑ | ΑΣ ΜΑΧ ΤΕΧ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΑΡΗΣ(458) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +40Kgr -1- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +40Kgr -1- | 1st Place | ΛΟΝΤΟΣ | ΠΕΤΡΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +40Kgr -1- | 2nd Place | ΓΕΩΡΓΟΥ | ΠΑΥΛΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +40Kgr -1- | 3rd Place | ΒΑΒΩΝΗΣ | ΣΠΥΡΙΔΩΝ | Α.Σ.ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ ΠΕΡΣΕΑΣ(492-ΦΩ37) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +40Kgr -1- | 3rd Place | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ | ΣΥΜΕΩΝ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA(192-ΞΠ16) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +40Kgr -1- | 5th Place | ΠΙΕΤΡΙ | ΕΡΒΙΝ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +40Kgr -2- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +40Kgr -2- | 1st Place | ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +40Kgr -2- | 2nd Place | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA(192-ΞΠ16) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +40Kgr -2- | 3rd Place | ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΑΣ ΕΛ Κ ΟΛΥΜΠ ΦΛΟΓΑ ΠΥΡ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +40Kgr -2- | 3rd Place | ΔΕΝΕΖΗΣ | ΧΡΗΣΤΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -40Kgr -1- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -40Kgr -1- | 1st Place | ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -40Kgr -1- | 2nd Place | ΚΑΝΕΛΛΟΣ | ΧΡΗΣΤΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -40Kgr -1- | 3rd Place | ΛΟΝΤΡΑΣ | ΠΑΥΛΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -40Kgr -1- | 3rd Place | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ | ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ΑΣ ΕΛ. Κ. ΟΛΥΜΠ.ΦΛΟΓΑ ΠΥΡ(369-ΦΟ24) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -40Kgr -2- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -40Kgr -2- | 1st Place | ΑΡΣΟΥΛΙΚ | ΝΙΚΗΤΑΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -40Kgr -2- | 2nd Place | MURATI | ΙΩΑΝΝΗΣ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛ ΣΚΑΛΑΣ(010-ΚΥ21) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -40Kgr -2- | 3rd Place | ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -40Kgr -2- | 3rd Place | ΜΠΑΛΛΑΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA(192-ΞΠ16) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5o-ΜΑΥΡΕΣ -30&-35Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5o-ΜΑΥΡΕΣ -30&-35Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 1st Place | ΛΑΠΙΩΤΗΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ ΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5o-ΜΑΥΡΕΣ -30&-35Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 2nd Place | ΧΑΤΖΗΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5o-ΜΑΥΡΕΣ -30&-35Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 3rd Place | ΚΑΡΑΒΑΣ | ΣΠΥΡΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 5o-ΜΑΥΡΕΣ -30&-35Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 3rd Place | ΒΡΥΩΝΗΣ | ΝΙΚΗΤΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu +40Kgr -1- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu +40Kgr -1- | 1st Place | KOSTA | KRISTIAN | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu +40Kgr -1- | 2nd Place | ΤΕΑΖΗΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΑΣΣΚ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΟ(366-ΦΘ50) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu +40Kgr -1- | 3rd Place | ΣΚΛΙΑΣ | ΣΤΑΥΡΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu +40Kgr -2- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu +40Kgr -2- | 1st Place | NOKU | AMARILDO | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu +40Kgr -2- | 2nd Place | ΚΩΣΤΑΣ | ΑΓΓΕΛΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu +40Kgr -2- | 3rd Place | ΠΙΤΣΙΚΟΣ | ΣΠΥΡΙΔΩΝ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9o-6o Kyu -30 -35 & -40Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) -1- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9o-6o Kyu -30 -35 & -40Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) -1- | 1st Place | ΝΕΖΑ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9o-6o Kyu -30 -35 & -40Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) -1- | 2nd Place | ΜΑΡΚΟΥ | ΠΕΤΡΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9o-6o Kyu -30 -35 & -40Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) -1- | 3rd Place | ΜΕΛΙΚΙΔΗΣ | ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ΑΘΑΚ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ(520-ΦΨ12) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9o-6o Kyu -30 -35 & -40Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) -2- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9o-6o Kyu -30 -35 & -40Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) -2- | 1st Place | ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA(192-ΞΠ16) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9o-6o Kyu -30 -35 & -40Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) -2- | 2nd Place | ΚΑΡΑΒΑΣ | ΣΠΥΡΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9o-6o Kyu -30 -35 & -40Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) -2- | 3rd Place | ΠΑΓΑΝΑΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΑΘΑΚ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ(520-ΦΨ12) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +45Kgr | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +45Kgr | 1st Place | ΚΟΥΖΟΥΝΑΣ | ΠΕΤΡΟΣ | ΑΣ SHOTOKAN KARATE KIATOY | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +45Kgr | 2nd Place | ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +45Kgr | 3rd Place | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΑΣΣΚ ΠΕΡΣΕΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +45Kgr | 3rd Place | ΚΟΡΔΩΣΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +45Kgr | ΜΑΥΡΙΚΗΣ | ΒΑΣΙΛΗΣ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -35Kgr | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -35Kgr | 1st Place | ΒΕΡΓΥΡΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛ ΣΚΑΛΑΣ(010-ΚΥ21) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -35Kgr | 2nd Place | ΧΑΝΤΕΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -40Kgr | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -40Kgr | 1st Place | ΤΟΥΡΛΗΣ | ΧΡΙΣΟΣΤΟΜΟΣ | ΑΣ SHOTOKAN ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ(045-ΞΖ10) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -40Kgr | 2nd Place | ΛΥΓΝΟΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΣΚ DLS ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -40Kgr | 3rd Place | ΚΟΥΤΣΟΒΑΣΙΛΗΣ | ΣΠΥΡΟΣ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛ ΣΚΑΛΑΣ(010-ΚΥ21) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -40Kgr | 3rd Place | ΚΙΟΣΕΣ | ΡΑΦΑΗΛ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -45Kgr | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -45Kgr | 1st Place | ΜΠΟΥΣΙΟΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -45Kgr | 2nd Place | ΦΡΑΓΚΙΑΔΗΣ | ΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΑΡΙΝΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -45Kgr | 3rd Place | ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΠΣ ΤΗΜΕΝΟΣ(519) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -45Kgr | 3rd Place | ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -45Kgr | 5th Place | ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ | ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu +45Kgr | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu +45Kgr | 1st Place | ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΣ ΕΛ Κ ΟΛΥΜΠ ΦΛΟΓΑ ΠΥΡ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu +45Kgr | 2nd Place | ΦΡΑΝΤΖΗΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΣ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -30&-35Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -30&-35Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 1st Place | ΝΕΖΑ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -40Kgr | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -40Kgr | 1st Place | ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -40Kgr | 2nd Place | ΜΑΤΣΑΪ | ΝΙΚΟΛ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -45Kgr | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -45Kgr | 1st Place | ΦΙΛΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΑΣΣΚ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΟ(366-ΦΘ50) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -45Kgr | 2nd Place | ΑΞΙΩΤΗΣ | ΛΕΥΤΕΡΗΣ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +50Kgr | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +50Kgr | 1st Place | ΤΑΜΒΑΚΟΛΟΓΟΣ | ΜΙΧΑΗΛ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛ ΣΚΑΛΑΣ(010-ΚΥ21) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +50Kgr | 2nd Place | ΦΛΑΜΟΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +50Kgr | 3rd Place | ΚΕΤΖΕΤΖΗΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΑΠΣ ΤΗΜΕΝΟΣ(519) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -35Kgr | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -35Kgr | 1st Place | ΚΑΤΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA(192-ΞΠ16) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -35Kgr | 2nd Place | ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -35Kgr | 3rd Place | ΚΑΡΡΑΣ | ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -40&-45Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -40&-45Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 1st Place | ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΑΠΣ ΤΗΜΕΝΟΣ(519) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -40&-45Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 2nd Place | ΤΣΟΠΕΛΑΣ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΑΟ ΣΟΤΟΚΑΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΤΙΓΡΗΣ & ΔΡΑΚΟΣ(462) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -40&-45Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 3rd Place | ΜΕΛΕΤΣΗΣ | ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ | ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -50Kgr | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -50Kgr | 1st Place | ΝΙΑΓΚΟΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -50Kgr | 2nd Place | ΡΑΠΤΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΑΣΚ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΦΑΝΑΡΙΟΥ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -50&+50Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -50&+50Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 1st Place | ΝΤΕΡΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΑΟ ΣΟΤΟΚΑΝ ΤΙΓΡΗΣ & ΔΡΑΚΟΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -50&+50Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 2nd Place | ΜΠΑΛΑΣΗΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΑΣ ΜΑΧ ΤΕΧ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΑΡΗΣ(458) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -50&+50Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 3rd Place | ΠΑΓΑΝΑΣ | ΧΡΗΣΤΟΣ | ΑΘΑΚ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ(520-ΦΨ12) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -50&+50Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 3rd Place | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ | ΑΓΓΕΛΟΣ | ΑΟ ΣΟΤΟΚΑΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΤΙΓΡΗΣ & ΔΡΑΚΟΣ(462) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -50&+50Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 5th Place | ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9o-6o Kyu -40&-45Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9o-6o Kyu -40&-45Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 1st Place | ΦΩΤΙΑΔΗΣ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9o-6o Kyu -40&-45Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 2nd Place | ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΑΘΑΚ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ(520-ΦΨ12) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +55Kgr | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +55Kgr | 1st Place | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +55Kgr | 2nd Place | CIOBANU | MARIUS | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛ ΣΚΑΛΑΣ(010-ΚΥ21) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +55Kgr | 3rd Place | ΣΟΦΟΣ | ΧΡΗΣΤΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +55Kgr | 3rd Place | ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +55Kgr | 5th Place | ΔΗΜΑΚΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 5o-ΜΑΥΡΕΣ -40 -50&-55Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 5o-ΜΑΥΡΕΣ -40 -50&-55Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 1st Place | HASA | DORMINDO | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 5o-ΜΑΥΡΕΣ -40 -50&-55Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 2nd Place | ΣΤΥΛΙΔΗΣ | ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ΑΟ ΣΟΤΟΚΑΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΤΙΓΡΗΣ & ΔΡΑΚΟΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 5o-ΜΑΥΡΕΣ -40 -50&-55Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 3rd Place | ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛ ΣΚΑΛΑΣ(010-ΚΥ21) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 5o-ΜΑΥΡΕΣ -40 -50&-55Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 3rd Place | ΦΙΛΙΑΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛ ΣΚΑΛΑΣ(010-ΚΥ21) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 5o-ΜΑΥΡΕΣ -40 -50&-55Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | ΣΟΦΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9o-6o Kyu -45&-55Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9o-6o Kyu -45&-55Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 1st Place | ΚΑΚΡΙΔΩΝΗΣ | ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA(192-ΞΠ16) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9o-6o Kyu -45&-55Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 2nd Place | ΑΔΑΛΟΠΟΥΛΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -20Kgr | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -20Kgr | 1st Place | ΤΣΟΥΓΚΡΙΑΝΗΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -20Kgr | 2nd Place | ΤΣΙΧΛΙΑΣ | ΧΡΗΣΤΟΣ | ΑΣ ΕΛ Κ ΟΛΥΜΠ ΦΛΟΓΑ ΠΥΡ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -25Kgr -1- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -25Kgr -1- | 1st Place | ΠΟΠΟΡΗΣ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ΑΣΜΤ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΑΡΗΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -25Kgr -1- | 2nd Place | ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ | ΚΥΡΙΑΚΟΣ | ΑΘΑΚ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ(520-ΦΨ12) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -25Kgr -1- | 3rd Place | ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ | ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ΑΣ ΕΛ Κ ΟΛΥΜΠ ΦΛΟΓΑ ΠΥΡ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -25Kgr -1- | 3rd Place | ΚΑΠΕΛΛΟΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -25Kgr -2- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -25Kgr -2- | 1st Place | ΛΟΥΜΑΝΗΣ | ΧΡΗΣΤΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -25Kgr -2- | 2nd Place | ΠΛΙΑΚΑΣ | ΣΠΥΡΟΣ | ΑΣ ΜΑΧ ΤΕΧ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΑΡΗΣ(458) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -25Kgr -2- | 3rd Place | ΔΟΥΛΦΗΣ | ΠΕΤΡΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9o-6o Kyu -30&+30Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9o-6o Kyu -30&+30Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 1st Place | ΔΕΛΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΓΓΕΛΟΣ | ΑΣΚ DLS ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9o-6o Kyu -30&+30Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 2nd Place | ΠΑΓΑΝΑΣ | ΜΑΡΙΟΣ | ΑΘΑΚ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ(520-ΦΨ12) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9o-6o Kyu -30&+30Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 3rd Place | ΜΑΥΡΕΑΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9o-6o Kyu -30&+30Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 3rd Place | ΚΙΤΟΣ | ΑΝΤΩΝΗΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9o-6o Kyu -30&+30Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 5th Place | ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ | ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 5o-ΜΑΥΡΕΣ -30&+30Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 5o-ΜΑΥΡΕΣ -30&+30Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 1st Place | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 5o-ΜΑΥΡΕΣ -30&+30Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 2nd Place | ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | ΑΣ ΕΛ. Κ. ΟΛΥΜΠ.ΦΛΟΓΑ ΠΥΡ(369-ΦΟ24) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 5o-ΜΑΥΡΕΣ -30&+30Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 3rd Place | ΝΑΡΟΣ | ΣΤΑΜΑΤΗΣ | ΑΣ ΕΛ Κ ΟΛΥΜΠ ΦΛΟΓΑ ΠΥΡ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu +30Kgr -1- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu +30Kgr -1- | 1st Place | ΧΑΡΛΑΥΤΗΣ | ΠΕΡΙΚΛΗΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu +30Kgr -1- | 2nd Place | ΚΟΤΣΙΡΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu +30Kgr -1- | 3rd Place | ΓΚΙΩΝΗΣ | ΜΙΧΑΛΗΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu +30Kgr -2- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu +30Kgr -2- | 1st Place | ΤΣΟΥΓΚΡΙΑΝΗΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu +30Kgr -2- | 2nd Place | ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu +30Kgr -2- | 3rd Place | ΚΟΤΣΩΝΗΣ | ΣΠΗΛΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ | ΑΣ ΕΛ. Κ. ΟΛΥΜΠ.ΦΛΟΓΑ ΠΥΡ(369-ΦΟ24) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -30Kgr -1- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -30Kgr -1- | 1st Place | ΧΟΤΖΑΙ | ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -30Kgr -1- | 2nd Place | ΜΠΕΣΣΑΣ | ΘΩΜΑΣ | ΑΣΚ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -30Kgr -1- | 3rd Place | ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΣ | ΜΑΡΙΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -30Kgr -2- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -30Kgr -2- | 1st Place | ΣΠΑΤΙΩΤΗΣ | ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛ ΣΚΑΛΑΣ(010-ΚΥ21) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -30Kgr -2- | 2nd Place | ΚΙΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ | ΜΙΧΑΗΛ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -30Kgr -2- | 3rd Place | ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9o-6o Kyu -20&-25Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) -1- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9o-6o Kyu -20&-25Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) -1- | 1st Place | ΔΗΜΑΚΗΣ | ΒΑΣΙΛΙΕΙΟΣ | ΑΠΣ ΤΗΜΕΝΟΣ(519) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9o-6o Kyu -20&-25Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) -1- | 2nd Place | ΚΑΡΑΠΑΤΑΣ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA(192-ΞΠ16) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9o-6o Kyu -20&-25Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) -1- | 3rd Place | ΘΕΟΧΑΡΗΣ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ΑΘΑΚ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ(520-ΦΨ12) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9o-6o Kyu -20&-25Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) -1- | 3rd Place | ΚΟΡΔΩΣΗΣ | ΧΡΗΣΤΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9o-6o Kyu -20&-25Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) -2- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9o-6o Kyu -20&-25Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) -2- | 1st Place | KOSTA | DANIEL | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9o-6o Kyu -20&-25Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) -2- | 2nd Place | ΒΡΥΩΝΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9o-6o Kyu -20&-25Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) -2- | 3rd Place | ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | ΑΣ ΕΛ Κ ΟΛΥΜΠ ΦΛΟΓΑ ΠΥΡ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -35Kgr | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -35Kgr | 1st Place | ΜΠΑΛΛΑΣ | ΑΓΓΕΛΟΣ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ ΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ -35Kgr | 2nd Place | ΠΟΠΟΡΗΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΣΜΤ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΑΡΗΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 5o-ΜΑΥΡΕΣ -25&-30Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 5o-ΜΑΥΡΕΣ -25&-30Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 1st Place | ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ | ΣΠΥΡΙΔΩΝ | ΑΣ ΕΛ Κ ΟΛΥΜΠ ΦΛΟΓΑ ΠΥΡ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 5o-ΜΑΥΡΕΣ -25&-30Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 2nd Place | ΚΑΤΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA(192-ΞΠ16) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 5o-ΜΑΥΡΕΣ -25&-30Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 3rd Place | ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 5o-ΜΑΥΡΕΣ -25&-30Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 3rd Place | ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ ΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu +35Kgr | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu +35Kgr | 1st Place | ΚΟΜΠΟΤΗΣ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu +35Kgr | 2nd Place | ΧΑΡΛΑΥΤΗΣ | ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -25Kgr | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -25Kgr | 1st Place | ΛΥΓΝΟΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -25Kgr | 2nd Place | ΡΑΠΤΗΣ | ΕΥΘΥΜΙΟΣ | ΑΠΣ ΤΗΜΕΝΟΣ(519) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -25Kgr | 3rd Place | ΣΤΑΘΑΤΟΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ(183-ΝΦ06) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -25Kgr | 3rd Place | ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΑΣΣΚ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΟ(366-ΦΘ50) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -30Kgr | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -30Kgr | 1st Place | ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -30Kgr | 2nd Place | ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ | ΦΩΤΙΟΣ | ΑΣ ΕΛ Κ ΟΛΥΜΠ ΦΛΟΓΑ ΠΥΡ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -30Kgr | 3rd Place | ΜΟΣΧΟΥΤΗΣ | ΜΕΝΕΛΑΟΣ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -30Kgr | 3rd Place | ΚΟΥΜΠΕΝΑΚΗΣ | ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -30Kgr | 5th Place | ΚΑΛΕΑΣ | ΜΑΡΙΝΟΣ | Α.Σ. Κ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ(489-ΦΥ97) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -35Kgr -1- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -35Kgr -1- | 1st Place | ΚΑΛΛΙΓΕΡΗΣ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -35Kgr -1- | 2nd Place | ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛ ΣΚΑΛΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -35Kgr -1- | 3rd Place | ΜΩΡΑΙΤΗΣ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -35Kgr -1- | 3rd Place | ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ | ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ΑΘΑΚ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ(520-ΦΨ12) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -35Kgr -1- | ΧΑΤΖΑΡΑΣ | ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ΑΠΣ ΤΗΜΕΝΟΣ(519) | GREECE (GRE) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -35Kgr -2- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -35Kgr -2- | 1st Place | ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | ΑΘΑΚ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ(520-ΦΨ12) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -35Kgr -2- | 2nd Place | ΠΡΑΣΙΝΟΣ | ΜΙΧΑΗΛ | ΑΣΚ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -35Kgr -2- | 3rd Place | ΓΡΑΨΑΣ | ΟΔΥΣΣΕΑΣ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +35Kgr -1- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +35Kgr -1- | 1st Place | ΓΟΓΟΛΑΣ | ΜΙΧΑΗΛ | ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +35Kgr -1- | 2nd Place | ΞΕΡΑΞΟΥΔΗΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +35Kgr -1- | 3rd Place | ΦΥΛΑΚΤΟΠΟΥΛΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΑΘΑΚ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ(520-ΦΨ12) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +35Kgr -2- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +35Kgr -2- | 1st Place | ΤΣΙΧΛΙΑΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΑΣ ΕΛ Κ ΟΛΥΜΠ ΦΛΟΓΑ ΠΥΡ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +35Kgr -2- | 2nd Place | ΡΟΝΙΑ | ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ | ΑΘΑΚ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ(520-ΦΨ12) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 5o Kyu - ΜΑΥΡΕΣ +35Kgr -2- | 3rd Place | ΖΕΡΒΟΣ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ΑΠΣ ΤΗΜΕΝΟΣ(519) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 5o-ΜΑΥΡΕΣ -30&-35Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 5o-ΜΑΥΡΕΣ -30&-35Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 1st Place | ΛΙΑΣΚΑΣ | ΑΛΕΞΙΟΣ | ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΠ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 5o-ΜΑΥΡΕΣ -30&-35Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 2nd Place | ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ | ΦΩΤΗΣ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ ΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 5o-ΜΑΥΡΕΣ -30&-35Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 3rd Place | ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ | ΣΤΕΦΑΝΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 5o-ΜΑΥΡΕΣ -30&-35Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 3rd Place | ΚΟΣΜΙΔΗΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΑΠΣ ΤΗΜΕΝΟΣ(519) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu +35Kgr -1- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu +35Kgr -1- | 1st Place | ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu +35Kgr -1- | 2nd Place | ΒΟΡΤΕΛΙΝΟΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu +35Kgr -1- | 3rd Place | ΚΑΠΠΑΣ | ΙΑΣΟΝΑΣ | Α.Σ. Κ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ(489-ΦΥ97) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu +35Kgr -1- | 3rd Place | ΒΕΡΓΟΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu +35Kgr -2- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu +35Kgr -2- | 1st Place | ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ | ΗΛΙΑΣ | ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu +35Kgr -2- | 2nd Place | ΔΟΥΒΡΟΠΟΥΛΟΣ | ΑΓΓΕΛΟΣ | ΑΠΣ ΤΗΜΕΝΟΣ(519) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu +35Kgr -2- | 3rd Place | ΔΗΜΟΓΛΟΥ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΣ ΜΑΧ ΤΕΧ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΑΡΗΣ(458) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu +35Kgr -2- | 3rd Place | ΤΑΜΠΟΥΚΟΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu +35Kgr -3- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu +35Kgr -3- | 1st Place | ΚΑΡΠΕΡΟΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu +35Kgr -3- | 2nd Place | ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΑΘΑΚ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ(520-ΦΨ12) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu +35Kgr -3- | 3rd Place | ΡΟΥΣΣΗΣ | ΣΤΕΦΑΝΟΣ | Α.Σ. Κ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ(489-ΦΥ97) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -30Kgr | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -30Kgr | 1st Place | ΠΑΠΑΜΗΤΡΟΥ | ΠΑΥΛΟΣ | ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ(501-ΦΥ30) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -30Kgr | 2nd Place | ΜΑΖΙΩΤΗΣ | ΔΗΜΗΤΡΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -30Kgr | 3rd Place | ΑΡΟΥΣΤΕΪ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΑΠΣ ΤΗΜΕΝΟΣ(519) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -35Kgr -1- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -35Kgr -1- | 1st Place | ΤΡΑΓΑΣ | ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ΑΣΣΚ ΠΕΡΣΕΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -35Kgr -1- | 2nd Place | ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ(102-ΝΣ20) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -35Kgr -1- | 3rd Place | ΠΟΤΟΣ | ΕΥΓΕΝΙΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -35Kgr -2- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -35Kgr -2- | 1st Place | ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΣ | ΑΣ ΜΑΧ ΤΕΧ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΑΡΗΣ(458) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -35Kgr -2- | 2nd Place | ΜΠΑΚΟΛΕΑΣ | ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ΑΣΚ DLS ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9o - 6o Kyu -35Kgr -2- | 3rd Place | ΚΟΡΔΩΣΗΣ | ΑΓΓΕΛΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9o-6o Kyu -20&-25Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9o-6o Kyu -20&-25Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 1st Place | ΣΜΥΡΝΙΟΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ ΑΣ | GREECE (GRE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9o-6o Kyu -20&-25Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) | 2nd Place | ΓΛΥΚΟΦΡΙΔΗΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ(531) | GREECE (GRE) |