Category | Rank | Lastname | Firstname | Club | Country | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
E-KATA KVINNER JUNIOR 16-17 ÅR | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
E-KATA KVINNER JUNIOR 16-17 ÅR | 1st Place | WESTER | MARION | MIZUCHI KARATEKLUBB | NORWAY (NOR) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
E-KATA KVINNER JUNIOR 16-17 ÅR | 2nd Place | OLAFSEN | IDA EMILIE TH. | TIGER KARATEKLUBB | NORWAY (NOR) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
E-KATA KVINNER KADETT 14-15 ÅR | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
E-KATA KVINNER KADETT 14-15 ÅR | 1st Place | WESTER | MARION | MIZUCHI KARATEKLUBB | NORWAY (NOR) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
E-KATA KVINNER KADETT 14-15 ÅR | 2nd Place | JARNES | JENNY | VÅGSBYGD KARATE KLUBB | NORWAY (NOR) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
E-KATA KVINNER KADETT 14-15 ÅR | 3rd Place | ROMSTAD | VIKTORIA EWELINA | MOSS KARATE KLUBB | NORWAY (NOR) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
E-KATA KVINNER KADETT 14-15 ÅR | 3rd Place | FIDJELAND | AMALIE | VÅGSBYGD KARATE KLUBB | NORWAY (NOR) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
E-KATA KVINNER KADETT 14-15 ÅR | 5th Place | BERGE | EMILY | MANDAL KARATEKLUBB | NORWAY (NOR) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
E-KATA KVINNER SENIOR +18 ÅR | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
E-KATA KVINNER SENIOR +18 ÅR | 1st Place | WESTER | MARION | MIZUCHI KARATEKLUBB | NORWAY (NOR) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
E-KATA KVINNER SENIOR +18 ÅR | 2nd Place | OLAFSEN | IDA EMILIE TH. | TIGER KARATEKLUBB | NORWAY (NOR) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
E-KATA KVINNER SENIOR +18 ÅR | 3rd Place | MATHISEN | EVA MARI | ØVRE ROMERIKE BUDO SENTER | NORWAY (NOR) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
E-KATA KVINNER U21 18-21 ÅR | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
E-KATA KVINNER U21 18-21 ÅR | 1st Place | WESTER | MARION | MIZUCHI KARATEKLUBB | NORWAY (NOR) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
E-KATA KVINNER U21 18-21 ÅR | 2nd Place | OLAFSEN | IDA EMILIE TH. | TIGER KARATEKLUBB | NORWAY (NOR) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
E-KATA KVINNER YNGRE BARN 9-10 ÅR | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
E-KATA KVINNER YNGRE BARN 9-10 ÅR | 1st Place | SOLBERG | CAMILLA | SENTRUM KARATEKLUBB | NORWAY (NOR) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
E-KATA KVINNER YNGRE BARN 9-10 ÅR | 2nd Place | IMMANUELSDOTTIR | VAKRE J. | MANDAL KARATEKLUBB | NORWAY (NOR) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
E-KATA MENN JUNIOR 16-17 ÅR | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
E-KATA MENN JUNIOR 16-17 ÅR | 1st Place | SOLBERG | HÅKON | SENTRUM KARATEKLUBB | NORWAY (NOR) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
E-KATA MENN JUNIOR 16-17 ÅR | 2nd Place | EBBESEN | BENJAMIN | NORDHORDLAND KARATEKLUBB | NORWAY (NOR) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
E-KATA MENN JUNIOR 16-17 ÅR | 3rd Place | HAMMEREN | HANS NIKOLAI | SØRUM KARATE KLUBB | NORWAY (NOR) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
E-KATA MENN JUNIOR 16-17 ÅR | 3rd Place | JENSSEN | MAGNUS | SØRUM KARATE KLUBB | NORWAY (NOR) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
E-KATA MENN KADETT 14-15 ÅR | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
E-KATA MENN KADETT 14-15 ÅR | 1st Place | HOLTHE | TRYM LABERG | MIZUCHI KARATEKLUBB | NORWAY (NOR) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
E-KATA MENN KADETT 14-15 ÅR | 2nd Place | HAMMEREN | HANS NIKOLAI | SØRUM KARATE KLUBB | NORWAY (NOR) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
E-KATA MENN KADETT 14-15 ÅR | 3rd Place | EBBESEN | BENJAMIN | NORDHORDLAND KARATEKLUBB | NORWAY (NOR) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
E-KATA MENN KADETT 14-15 ÅR | 3rd Place | JENSSEN | MAGNUS | SØRUM KARATE KLUBB | NORWAY (NOR) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
E-KATA MENN MASTERS +35 ÅR | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
E-KATA MENN MASTERS +35 ÅR | 1st Place | JENSSEN | JAN-IVAR | SØRUM KARATE KLUBB | NORWAY (NOR) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
E-KATA MENN MASTERS +35 ÅR | 3rd Place | MESSIAS | REX I. | MANDAL KARATEKLUBB | NORWAY (NOR) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
E-KATA MENN SENIOR +18 ÅR | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
E-KATA MENN SENIOR +18 ÅR | 1st Place | VISTNES | KJETIL BRIMSØE | STAVANGER KARATEKLUBB | NORWAY (NOR) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
E-KATA MENN UNGDOM 12-13 ÅR | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
E-KATA MENN UNGDOM 12-13 ÅR | 1st Place | HOLTHE | TRYM LABERG | MIZUCHI KARATEKLUBB | NORWAY (NOR) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
E-KATA MENN UNGDOM 12-13 ÅR | 2nd Place | NESSE | CONRAD | NORDHORDLAND KARATEKLUBB | NORWAY (NOR) |